dowolna

Domy

46 739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 739 ogłoszeń

1 400 000 zł400 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:773 m²

Chciałabym zaprezentować do sprzedaży dom z olbrzymim potencjałem, położony przy jednej z głównych ulic w Grodzisku Mazowieckim! Dom dwurodzinny o łącznej powierzchni 400m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł116 m² 7 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 202 m²

Polecamy na sprzedaż piękną nieruchomość, położoną w Garbatce, gm. Rogoźno. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł89,47 m² 11 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Narożny segment w stanie deweloperskim o powierzchni 89,47 m2, położony w spokojnej okolicy Grodziska Maz. przy ul. Urbanistów. Inwestycja Rembeka to kameralne przedsięwzięcie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł160 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładny dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 140 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 1100 m 2. Nieruchomość ta znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł230 m² 9 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nieruchomość: atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130 m2, działka o łącznej powierzchni 3000 m2, położony w Bojanie, w spokojnej okolicy. Jednocześnie blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł196,30 m² 6 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 197 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1390 m2. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł153 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 020 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu znajdującego się w Kłobucku przy ulicy Leśnej - nr działki 248, obręb Brody Malina. Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł85 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Na sprzedaż połowa domu położonego w Międzyrzeczu Górnym przy ul. Centralnej 605. Połowa domu stanowi niezależne mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze. Posiada osobne wejście. Stan do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rogity

Rogity,warmińsko-mazurskie

349 000 zł200 m² 1 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Oferta Na sprzedaż ogrodzona nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni ok. 200 m , położoną na działce o powierzchni 1 258 m , w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł309 m² 3 851,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 179 m²

Atrakcyjny dom Z potencjałem na dużej działce, położony w miejscowości Brójce - ok. 12 km do Świebodzina, ok. 18 km do Międzyrzecza; łatwy i szybki dojazd do A2. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł113 m² 6 283,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia: dom parterowy na sprzedaż - Lutoryż k. Rzeszowa (6 km) | Stan surowy zamknięty + Elewacja | Duży potencjał rozbudowy Na sprzedaż dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł198 m² 8 075,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: pozwolenie na użytkowanie Kameralna, elegancka zabudowa w otoczeniu zieleni Skrajny segment.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł103,46 m² 4 823,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 458 m²

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 103,43 m usytuowany na dużej działce 14,53 ar w miejscowości Munina -.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł163 m² 5 092,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, odrestaurowany dom z okresu międzywojennego. Dom wolnostojący w otulinie lasu, posadowiony na działce 1700 m2, wraz z działką sąsiednią,.

Szczegóły ogłoszenia

289 999 zł86,85 m² 3 339,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:420 m²

Klimatyczna kamienica z potencjałem | Borzechowo | jeziora i lasy Na sprzedaż wyjątkowa kamienica położona w Borzechowie - jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Kociewia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł124,28 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł82 m² 4 378,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo klimatycznego i niedrogiego w użytkowaniu domu drewnianego zlokalizowanego w dość bliskiej odległości od Różana.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł480 m² 1 789,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom marzeń na Osiedlu Owczarki - ul. Modrzewiowa, grudziądz Biuro nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego położonego na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł175 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:871 m²

Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia z dochodowym biznesem opartym na wynajmie krótkoterminowym - oto propozycja, której nie sposób przeoczyć. W malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł175 m² 5 708,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:511 m²

Nowy dom bliźniak 174,7 m | duża działka 511 m | 6 pokoi | wysoki standard | Mikołów - ul. Hetmana Czarnieckiego Na sprzedaż nowoczesny segment bliźniaka z 2026 roku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:511 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Gotowy biznes, możliwość wynajmu turystom Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł127,50 m² 5 168,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Rybackiej w Goleniowie - 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł372,10 m² 4 971,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż dom o pow. 307,25 m , położony na willowym osiedlu Ożarowa Mazowieckiego, miasta oddalonego o 16 km od centrum Warszawy. Dom otoczony jest ogrodem o pow. 750 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł378 m² 58,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:739 m²

Do wynajęcia dom w prestiżowym rejonie Wilanowa Królewskiego, w sąsiedztwie Pałacu i Parku. Cztery kondygnacje, układ pomieszczeń na poszczególnych poziomach : - przyziemie: garaż, 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł207,30 m² 10 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przestronny dom urządzony według indywidualnych pomysłów, z wykorzystaniem oryginalnych elementów dekoracyjnych. Idealny dom dla rodziny 2+4 dzięki dobremu rozmieszczeniu pomieszczeń. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł600 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 940 m²

Nieruchomość inwestycyjna z możliwością prowadzenia działalności W pobliżu kompleku basenów (strzeniówka) W skład nieruchomości wchodzi ; dom wolnostojący gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł83,30 m² 8 871,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:393 m²

Bliźniak W podwyższonym stanie deweloperskim! lokal dostępny od lipca 2026 roku! Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 79 m2 (powierzchnia podłóg 83,3.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł274,60 m² 4 552,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, bardzo zadbanego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej z 2003 r., o pow. całkowitej 274,60 m2, pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł187,20 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Jednorodzinny dom w Cigacicach z możliwością prowadzenie działalności gospodarczej. Jesteś rzemieślnikiem, prowadzisz małą działalność produkcyjną lub handlową - to jest oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł439,30 m² 9 788,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:410 m²

Okazja inwestycyjna! 600M-metro zacisze, 18 pokoi! Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny przygotowany w całości do wynajęcia. Dom przeszedł remont generalny z wymianą wszystkich instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł114,30 m² 7 436,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 114.30 m znajdujące się w dzielnicy Słocina! Inwestycja powstająca.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł100 m² 11 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż jasny, komfortowy segment w spokojnej części Brwinowa. Gotowy do wprowadzenia. Atuty nieruchomości: * Klimatyzacja * Dwa miejsca postojowe na zamkniętym osiedlu * Drewniany taras * Robot.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 900 zł149,02 m² 9 394,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 149,02 m , stanowiący część budynku dwulokalowego, położony w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Marylka,mazowieckie

661 229 zł96,48 m² 6 853,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:149 m²

661 229 zł | sprzedaż | 87,58 m2 | Segment środkowy | Marylka | gmina Tarczyn bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Opłata rezerwacyjna 1% - rachunki powiernicze. 0% prowizji! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł125 m² 4 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Z przyjemnością prezentuję do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość. To gratka dla wszystkich miłośników historii, pięknej architektury i domów z tzw. duszą. Wyjątkowa, zabytkowa willa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Czarna,podkarpackie

199 900 zł81 m² 2 467,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Biuro Nieruchomości przedstawia na sprzedaż murowany dom z lat 50-tych o powierzchni 81mkw w spokojnym miejscu w Czarnej Tarnowskiej.Nieruchomość kryta dachówką, położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł115 m² 4 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Aktualizacja ceny Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w miejscowości Bukowsko, w spokojnej i kameralnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Muszyna,małopolskie

1 699 000 zł180 m² 9 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom jednorodzinny 180 m Z piękną panoramą Na sprzedaż oferuję przestronny, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni 180 m , położony w malowniczym Powroźniku gm. Muszyna -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł266 m² 9 774,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Na sprzedaż nowy, komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 266 m2, zlokalizowany w Krakowie, w dzielnicy Skotniki. Nieruchomość została wykonana z wysokiej jakości materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł118 m² 4 872,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 648 m²

Oferuję Państwu możliwość zakupu rodzinnego i ciepłego domu wolnostojącego zlokalizowanego w Szczercowie. Budynek o powierzchni użytkowej 118,28m2, pow. zabudowy 104,69m2 a pow.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij