dowolna

Domy

46 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 738 ogłoszeń

1 399 000 zł154 m² 9 084,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący z basenem, sauną i pięknym ogrodem. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż niezwykle przestronny dom wolnostojący, usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł136,08 m² 3 894,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Biuro rzeszowskie - nieruchomości ma do zaoferowania dom jednorodzinny o powierzchni 136,08 m2. Inwestycja będzie znajdowała się w okolicach Jasionki i będzie składała się.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł330 m² 13 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę biura Royal Home z Piaseczna. Mamy zaszczyt zaoferować dom, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł133 m² 6 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:133 m²

Atuty nieruchomości: dwupoziomowy segment w kameralnej zabudowie: nieruchomość obejmuje parter oraz pierwsze piętro budynku; dzięki osobnemu wejściu, zyskujesz pełną swobodę i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom z 1930 roku z widokiem na Odrę, 180 m2, działka 1000 m2- do kapitalnego remontu. Przedstawiam ofertę domu o powierzchni 180 m2 do własnej aranżacji. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł90,85 m² 12 107,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 675 000 zł185 m² 9 054,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:929 m²

Nowoczesny dom z pompą ciepła i tarasem blisko natury Wolnostojący dom z ogrodem 929 m cisza i szlaki turystyczne na sprzedaż dom sosnówka nad zalewem Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł145 m² 3 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:956 m²

Szukasz nowo powstałego apartamentu który urządzisz po swojemu? Zapraszam na prezentacje domu, który już niedługo zostanie oddany do użytku. Położony w pięknym miejscu na obrzeżach miasta, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł421,81 m² 2 844,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:585 m²

Dom na sprzedaż: oferujemy nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym w zabudowie szeregowej, oraz budynkiem gospodarczym, znajdującymi się na działce o nr ewidencyjnym 659,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł67 m² 3 865,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom jednorodzinny - Załuże, gm. Szczucin, powiat dąbrowski, woj. małopolskie! Oferujemy sprzedaż budynek mieszkalny o powierzchni około 67 m , usytuowany na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł210 m² 6 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:763 m²

Dom 5 pokoi / działka 763 m2/ sauna dom: na sprzedaż jasny, bardzo słoneczny dom wolnostojący, doskonały do zamieszkania z rodziną! Nieruchomość pięknie położona w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł96 m² 4 364,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - wolnostojący dom w malowniczej miejscowości Bytomiec, gmina Maszewo, zaledwie 40 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł92 m² 6 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Neo Nieruchomości prezentuje nowy dom w miejscowości Cyganka gm. Panki Na sprzedaż nowo wybudowany dom parterowy o powierzchni 92 m , usytuowany na dużej działce 950 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł205,50 m² 8 754,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Bez podatku pcc bez prowizji agencji Z przyjemnością prezentujemy inwestycję przy ul. Sienkiewicza 81 w Józefowie kameralne osiedle składające się z sześciu segmentów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek

Wola Dalsza,podkarpackie

699 000 zł242 m² 2 888,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 166 m²

Stylowy dworek z historią, który od ponad stu lat buduje swój niepowtarzalny charakter to propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego domu. Ten stylowy dworek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

> dostępność: od 1 sierpnia < oferta prywatna => bez pośredników i bez prowizji! Przytulny i funkcjonalny nowy segment z małym ogródkiem w atrakcyjnej zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł300 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom+ budynek produkcyjno- magazynowy= niepowtarzalna okazja! Szukasz nieruchomości, która łączy komfortowe miejsce do życia z przestrzenią do prowadzenia działalności? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł150 m² 7 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Numer oferty w biurze 6942 Jeżeli szukacie Państwo domu w cichej, spokojnej lokalizacji, ta oferta jest odpowiednia! Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 150m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł134,11 m² 6 636,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej! 0% - prowizji od kupującego! lokalizacja: inwestycja żurawia łąka znajduje się w Rumi przy ul. Partyzantów. Jak sama nazwa wskazuje domy usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł250 m² 2 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

* oferta wyłącznie W biurze północ nieruchomości głogów* Na sprzedaż jednorodzinny budynek mieszkalny wraz z 4 budynkami gospodarczymi usadowiony na dwóch działkach (nr 71 i 72).

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł66,54 m² 5 395,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:963 m²

Jeśli myślisz o przytulnym, parterowym domu, na przestronnej działce, z ogródkiem, garażem, w zacisznym miejscu, z dala od ruchliwych ulic, to nasza propozycja może spełnić Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł76,80 m² 9 765,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 097 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 76,80 m2 oraz budynek gospodarczy 150 m2 położone w miejscowości Ptaszkowa (gm. Grybów). Budynek mieszkalny - murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż: dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami Mikorzyn, gmina Ślesin Rodzaj nieruchomości: dom podzielony na dwa w pełni niezależne mieszkania z osobnymi wejściami Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł160 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Dom w zabudowie szeregowej z ogrodem na Targówku [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł90 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom wolnostojący, stara Dąbrowa 3 pokoje, 90 m , działka 2800m2! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 90 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł126 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Na sprzedaż siedlisko - nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym, położona w drugiej linii brzegowej jeziora na terenie Pojezierza Żnińsko-Mogileńskiego, w obrębie Obszaru.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

- aktualizacja - rezerwacja - kłokoczyn gm. Czernichów - dom na wsi 100 m2, duży garaż, działka 8 arów - super cena! lokalizacja: miejscowość Kłokoczyn w gminie Czernichów oddalona jest od.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł180 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 649 m²

Wyjątkowa oferta: dom z duszą blisko morza - Mielenko, 16,5 ara działki! Szukasz nieruchomości z potencjałem nad samym morzem? Prezentujemy wolnostojący dom o powierzchni 180 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:827 m²

Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Śniadówko. To wyjątkowe miejsce znajduje się w bliskim sąsiedztwie obszarów chronionych, co sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł83,58 m² 5 409,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 850 m²

Oferujemy dom w miejscowości Czarzaste Błotki w gminie Krzynowłoga Mała, w powiecie przasnyskim. Dom parterowy, niepodpiwniczony, z poddaszem nieużytkowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 359 000 zł205 m² 11 507,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 105 m²

Prezentowana nieruchomość to parterowy dom o powierzchni użytkowej 205m2. Położony na działce o powierzchni 3105 m2, na której znajduje się: basen, garaż dla czterech aut, altana.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł115,20 m² 6 510,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Strzelce - dom o powierzchni 115 m2, położony na działce 11 a, z możliwością adaptacji piętra - dodatkowe 115 m2. Budynek: 115 metrów powierzchniwolnostojącyrok budowy 2001wymurowany.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł125 m² 5 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta bez prowizji Nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń. Salon z dużymi przeszkleniami i wyjściem na taras. Sypialnie ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 277 423 zł141,49 m² 9 028,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Nowoczesny dom w otoczeniu natury Warszawa - Wawer Nowoczesny dom w otoczeniu natury Warszawa Wawer Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia dają poczucie spokoju. To właśnie jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł159,97 m² 9 689,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 159,97 m , położony na działce o powierzchni 980 m . To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

1 219 000 zł129 m² 9 449,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość o całkowitej powierzchni 129m2, położona na działce o powierzchni 5412 w miejscowości Rewal. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł134 m² 7 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:793 m²

Do sprzedania dom w Grodzisku Mazowieckim blisko centrum. Świetna lokalizacja. Blisko sklepy, szkoła, hala sportowa, galeria handlowo-usługowa. Dom znajduje się w ustronnej okolicy. Został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł85,04 m² 7 631,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

W ofercie Biura Nieruchomości Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Rzeszowie - Budziwój, ul. Magiczna. Bez pcc, bez prowizji! To.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł130 m² 7 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż: dwa domy z pięknym dużym ogrodem oraz działką rolną - Złotniki Kujawskie (kujawsko-pomorskie) Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł120 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:503 m²

Nowoczesny dom W sercu mazur Z widokiem na sad I bliskością jezior Górkło | Mikołajki | Mazury | Nowoczesna architektura | Sad owocowy | Piękny krajobraz Zamieszkaj w sercu Mazur,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł526,67 m² 814,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny -z możliwością wydzieleni samodzielnych mieszkań! Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w stanie otwartym surowym, usytuowany w miejscowości.