dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

900 zł100 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:313 m²

Wynajmę pół domu w Wałbrzychu z niezależnym wejściem: trzy pokoje, sień, kuchnia, łazienka, pomieszczenie na strychu nadające się na garderobę, piwnica, ogródek, garaż. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sybiraków

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w Grudziądzu. *52m2, i piętro *mieszkanie ładne, komfortowe, umeblowane (kuchnia + łazienka),wbudowana szafa, duży balkon *1100/miesiąc (cena zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 000 zł131 m² 45,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Szczegóły oferty: dodatkowe: meble: brak umeblowania; liczba łazienek: 2; liczba kondygnacji: 4; zabezpieczenia: alarm; pow. działki (m2): 370 m2; garaż: garaż; liczba toalet: 2; liczba pokoi: 5;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dworcowa

Płochocin,mazowieckie

2 000 zł132 m² 15,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 120 m2 z działką ok. 20 km od Warszawy. Położony w cichej okolicy - Osiedle Płochocin. Świeżo po remoncie (na podłogach panele, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana Pcim

Pcim,małopolskie

5 000 zł350 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę nową, komfortową willę z widokiem na Tatry, położoną w odległości 50 km od Krakowa. Dom znajduje się w Pcimiu, 1 km od schroniska Kudłacze (wys. 820m) na półhektarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pilchowice

Pilchowice,śląskie

790 zł60 m² 13,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wynajme dom wolnostojacy w Pilchowicach(powiat Gliwice)-60m2. Dom polozony w cichej, spokojnej okolicy. W poblizu wiekszych miast i autostrady. Czescia tego domu do wynajecia jest parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Górki

Józefów,mazowieckie

3 200 zł240 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia na długi okres na mieszkanie lub działalność gospodarczą,dwa niezależne wejścia,po kapitalnym remoncie,kuchnia umeblowana,kominek,gaz.30min od centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł136 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wynajmę lub sprzedam skrajny segmet na nowo wybudowanym zamkniętym kompleksie mieszkaniowym, w cichej spokojnej I malowniczej dzielnicy przy parku I stawie parter - garaż, przedpokój-hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wesoła

Hrubieszów,lubelskie

1 500 zł137 m² 10,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom jest docieplony, wygodny z dużym ogrodem rekreacyjnym i miłymi sasiadami w spokojnej dzielnicy miasta odległej od centrum o 15 minut spracerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Bazyliowa

Skórzewo,wielkopolskie

3 500 zł153 m² 22,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

nowy jeszcze nie zamieszkały dom z kominkiem z płaszczem wodnym (ogromna oszczędność energii / niskie rachunki) i ogrzewaniem podłogowym, w pełni wyposażona kuchnia o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kampinos

Kampinos,mazowieckie

1 100 zł95 m² 11,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

wynajme dom w miejscowisci kampinos nowe meble agd rtv samodzielny 60190281

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łomianki Dolne

Łomianki Dolne,mazowieckie

3 600 zł240 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

umeblowany w większej części, wyposażony. Ogrzewanie Valliant, jeden kominek, w salonie z podłoga marmurowa - ogrzewanie podłogowe elektryczne.Kuchnia pełne urzadzenie Gorenje, sauna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jurkowice

Jurkowice,pomorskie

1 000 zł80 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Jest to dom jedno rodzinny , na działce jest staw .do przystanku ałtobusowego jest około 1,5km .Do przystanku PKP 2km.Do Sztumu i Malborka jest 12 km.W mieszkaniu można od razu zamieszkać .Cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Słoneczna

Piaseczno,mazowieckie

3 800 zł200 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Mam do wynajęcia pół bliżniaka położonego w dobrej lokalizacji w okolicy Piaseczna. Powierzchnia użytkowa 170 m2 Parter : kuchnia, jadalnia, salon, przedpokój, wc, łazienka łącznie 70 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Lipowa

Bełchatów,łódzkie

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom znajduje się przy trasie Warszawa-Wrocław,najchętniej wynajmę kadrze kierowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa wolna od zaraz, ul. Wierzbnowska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

7 000 zł400 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przepiękna rezydencja z uroczym, ogrodem ze starodrzewiem. Dom: 400 m2, działka: 2000 m2 Garaż : 3 samochody Parter: - biblioteka/ biuro - salon formalny z kominkiem - jadalnia formalna - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zdrojowa

Grójec,mazowieckie

1 200 zł106 m² 11,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:882 m²

Do wynajęcia dom 106m2 na działce o pow. 882m2. Dom 3 pokojowy, duża kuchnia, łazienka, spiżarka, przedpokój, piwnica i strych. Duży taras. Dwa piece c.o. - gazowy i węglowy. Nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 000 zł220 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Poszukuję osoby chętnej do wynajęcia domu po kapitalnym remoncie. Dom jest przy głównej ulicy i doskonale nadaje się na działalność. Wszelkie informacje udzielam telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Targ Rybny

Gdańsk,pomorskie

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Sąsiedzi spokojni , mieszkanie usytuowane nad księgarnią , można negocjować cenę , umeblowanie , wszystko do uzgodnienia .Interesuje mnie wynajem na dłużej niż rok

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

3 300 zł250 m² 13,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na wejściu łazienka z prysznicem, living room połączony z kuchnią w pełni wyposażoną, wyjście na duży taras i ogród, kominek, na piętrze 3 sypialnie , łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł204 m² 39,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:304 m²

Bezpośrednio wynajmę segment o powierzchni 204 m2. Segment szczytowy na zamkniętym osiedlu, na którym znajduje się szereg 12 segmentów. Dom znakomicie nadaje się do celów mieszkalnych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kadzice

Kadzice,małopolskie

1 000 zł80 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

wynajmę domek w spokojnej okolicy cena do uzg po oglądnięciu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

1 250 zł48 m² 26,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Duży pokój 20m, pokoik dziecka 10m, kuchnia 8m, łazienka 4m, przedpokój 6m, balkon 6m, piwnica 4m. Cicha okolica, mieszkanie 2 stronne (północ - południe), drzwi Gerda, przedpokój, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę dom w zabudowie bliźniaczej firmie która potrzebuje miejsc noclegowych dla 20-22 pracowników. Budynek ma 5 wyposażonych pokoi , dwie wyposażone kuchnie i dwie łazienki. Za budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rawicz

Rawicz,wielkopolskie

5 000 zł290 m² 17,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Wynajmę dom komfortowo wykończony firmie na prowadzenie działalności bądź dla pracowników na czas budowy drogi S5 , położony w spokojnej i cichej okolicy,salon z kominkiem połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jęczmienna

Biskupice,wielkopolskie

3 500 zł180 m² 19,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Wynajmę wolnostojący, jednorodzinny dom z garażem 180m2, na zagospodarowanej działce 680m2. Dom położony na nowym osiedlu domków jednorodzinnych, niedaleko las, jezioro, szkoły, apteki, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Cupel

Cupel,mazowieckie

1 800 zł120 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Wyjątkowe miejsce, za oknem bobry i czaple. 45km od Warszawy. Spokój, cisza, łatwy dojazd. Działka 1850m2. Dom 120m2. Tylko dla osób ceniących naturę i koneserów. Sprzedaż 800.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sezamkowa

Janki,mazowieckie

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

możliwość adaptacji pomieszczeń np. na biuro lub przedszkole, bliskie położenie centrum janki, bliski dostęp do komunikacji miejskiej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bruszewska

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Lokalizacja Dom znajduje się na Białołęce przy ulicy Bruszewskiej, 100m od mostu nad kanałem Zegrzyńskim przy skrzyżowaniu ulicy Płochocińskiej z Białołęcką. Teren, na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł220 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Przepięknie posadowiony dom w zabudowie szeregowej na wynajem. Dom położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Ulica dojazdowa do nieruchomości asfaltowa jest oświetlona. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mickiewicza

Trzcianka,wielkopolskie

1 000 zł120 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Info tel

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kasztanowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 850 zł100 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Konstancin - Do wynajęcia domek 80 m2 na przepięknej częściowo zalesionej działce 2500 m2. Bardzo dobra lokalizacja 10 minut spacerem do przystanku autobusowego oraz 15 minut do Tężni w Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Żyrardowska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 900 zł75 m² 25,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

dom posiada odrębne wejście, oddzielne liczniki, jest umeblowane, garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Nad Wilanówką

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł320 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do wynaęcia dom usytuowany na tyłach parku wilanowskiego (ulica Nad Wilanówką), znajduje się w cichym zakątku zamkniętego osiedla. Jest to przyjazna i spokojna okolica zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kuracyjna

Władysławowo,pomorskie

17 000 zł750 m² 22,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Wynajem domu np. na dom opieki,dom weselny z pokojami gościnymi,na konferencje szkolenia.restauracje z pokojami gościnymi,latem pensjonat. Ogrzewanie gazowe(piec Buderus). Duzy ogród z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Cupel

Cupel,mazowieckie

1 800 zł1 850 m² 0,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Wyjątkowe miejsce, za oknem bobry i czaple. 45km od Warszawy. Spokój, cisza, łatwy dojazd. Działka 1850m2. Dom 120m2. Tylko dla osób ceniących przyrodę. Sprzedaż 800.000zł. Wynajem 1800zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Krowodrza

Kraków,małopolskie

5 200 zł500 m² 10,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

10 pokoi , 2 łazienki,kuchnie itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Żołny

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł750 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wynajmę dom w pyrach o powierzchni 750m2 na cele mieszkalne lub biurowe. więcej zdjęć i informacji na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zdrojowa

Warszawa,mazowieckie

5 400 zł229 m² 23,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Umeblowany, wygodny, dom na terenie Miasta-Ogrodu Sadyba, wolny: I-XII.2011 r. Opis domu: środkowy segment z ładnym przedogródkiem i podjazdem na 4 samochody oraz wjazdem do garażu; z tyłu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Orkana

Częstochowa,śląskie

600 zł48 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

mam mieszkanie do wynajecia okolica rakow zachod jest w dobrym stanie, umeblowane Jezeli chodzi o koszty , cene 600 +czynsz +media. kalcja do uzgodnienia, ktora zostanie zwrocona w dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

15 000 zł550 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wynajmę luksusowy dom w Magdalence - dla konesera. * podpiwniczenie z oknami - pokój sportu, aneks wypoczynkowy, kominek, wanna z hydromasażem dla 3 osób, sauna, łazienka, wc, kotłownia,.