dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Moraczewskiego

Sulejówek,mazowieckie

800 zł27 m² 29,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:100 m²

| dostępny od zaraz mały dom o powierzchni 27mkw, posadowiony w tyle działki, na posesji wspólnej z właścicielem, w rejonie ul. Moraczewskiego w Sulejówku. W pobliżu las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł220 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Okolice ulicy Bartyckiej na Mokotowie. Przestronny dom do wynajęcia na cele biurowe lub mieszkalne, położony w cichej i zielonej okolicy. Garaż na jeden samochód na poziomie - 0. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Firlika

Poznań,wielkopolskie

2 400 zł100 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Polecam do wynajęcia bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej, położony przy ul. Firlika na terenie zamkniętego osiedla (brama wjazdowa na pilota). Dom o powierzchni 100m2. składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

4 500 zł410 m² 10,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia budynek o łącznej powierzchni 410m2 z przeznaczeniem częściowo na biura, magazyn a nawet mieszkanie. Nieruchomość położona jest na Woli, przy bocznej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielonka

Zielonka,mazowieckie

2 800 zł180 m² 15,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

DO wynajęcia dom 180M. W zielonce (15km. OD centrum, 12 minut jazdy do W-wa wilenska pociągiem). W domu znajduje się 5 pokoi, dwie łaźienki, jadalnia, kuchnia I garaż. Działka 500M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł200 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Piękny i przestronny dom będący częścią przedwojennego bliźniaka. Dom położony na starym Mokotowie stanowi prawdziwą perełkę przedwojennej architektury. Nieruchomość jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Kochanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł300 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław, ok. UL. Kochanowskiego - dzielnica Psie Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

3 000 zł226 m² 13,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:362 m²

Zapraszamy do prezentacji domu w zabudowie bliźniaczej położonego przy ul. Księcia Józefa (krowodrza - Bielany) w Krakowie. Dom o powierzchni całkowitej 226 m 2 położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Wawer

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący w cichej i spokojnej dzielnicy Wawer, osiedle Radość. Na parterze znajduje się przestronna kuchnia, wc oraz duży salon z wyjściem na taras z zejściem do ogrodu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł200 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny, rodzinny dom przy ulicy Słonki na Ursynowie. Częściowo umeblowany. Po remoncie. Na parterze duży taras z wyjściem na ogród. Klimatyczny salon z kominkiem. Cicha i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł350 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:460 m²

Bardzo luksusowy dom w prestiżowym miejscu za rozsądne pieniądze. Parter: gabinet, salon, jadalnia, kuchnia, łazienka, duży taras I p.: 4 sypialnie, łazienka małżeńska i 1 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

2 700 zł126 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Oferowany dom, to bliźniak położony na zamkniętym osiedlu na Naramowicach tuż przy Rezerwacie Żurawiniec. Okolica dobrze skomunikowana, wszystko co potrzebne jest pod ręką. Dom ma powierzchnię 126m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 500 zł157 m² 15,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

~lex nieruchomości ~do wynajęcia dom Z garażem o powierzchni 157 m2, na działce 1200 m2. Dom całkowicie umeblowany. Idealne miejsce dla rodziny z dzieckiem/dziećmi lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

4 300 zł220 m² 19,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Lokalizacja Oferowana nieruchomość jest położona w dzielnicy Ruczaj nieopodal ulicy Kobierzyńskiej na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych. Bardzo dobrze skomunikowana część Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bema

Józefów,mazowieckie

2 400 zł90 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:929 m²

Do wynajęcia parterowy dom wolnostojący 90 m2 na działce 929m2 w Józefowie. Dom składa się z 3 pokoi, dużej kuchni, łazienki, przedpokoju i wiatrołapu. Łazienka wykończona glazurą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

1 700 zł280 m² 6,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

| do wynajęcia duży dom wolno stojący z końca lat 80-tych, posadowiony na działce ok.900mkw w Sulejówku. Dom trzykondygnacyjny, składa się z 7 pokoi. Na działce znajduje się również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

17 000 zł300 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia unikalny budynek biurowy, nowocześnie zaaranżowany zajmujący 3 poziomy - każdy o pow. 100 m2. Poziom - 1 - sala konferencyjna o pow. 40 m2, z projektorem w suficie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Racula

Racula,lubuskie

2 200 zł260 m² 8,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom wolnostojący całkowicie podpiwniczony w Raculi, o powierzchni całkowitej ok. 260 m2 z garażem w bryle budynku. Nieruchomość usytuowana na działce w o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Nadwiślańska

Józefów,mazowieckie

3 000 zł3 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Chciałbym wynająć działkę pod inwestycję.Zlokalizowana przy Alei Nadwiślańskiej 56 w dobrym miejscu przy bardzo ruchliwej trasie dojazdowej do Warszawy.(Od południowo-wschodniej części,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łomianki

Łomianki,mazowieckie

3 200 zł160 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jest po generalnym remoncie w 2008 roku. Wykończony z najwyższą starannością z pomocą architekta. Przeznaczony dla rodziny 2+2. Na parterze znajduje się salon z kominkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

3 000 zł186 m² 16,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący w Józefowie o pow. całkowitej 186m2. Dom znajduje sie na działce o pow. 400m2. Budynek jednopiętrowy, po generalnym remoncie w sierpniu 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:671 m²

1500 zł plus media - 2 pokoje, kuchnia, ładna duża łazienka, ogrzewanie olejowe ale może być też elektryczna, albo węglowe łazienka: kabina, wanna Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 700 zł110 m² 15,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 110m2 w Mirkowie. Dom 1-piętrowy z tarasem, piwnicą i garażem. W domu jest 5 umeblowanych pokoi i ganek. Na parterze :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 400 zł420 m² 10,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Dom wolnostojący usytuowany centralnie na słonecznej działce w cichej, zielonej części Konstancina. Niski parter - pokój gościnny/ łazienka/ pralnia/ kotłownia/ garaż (na pilota) parter - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Świętojańska

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 200 zł100 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojacy, mieszkanie na parterze, 3 pokoje, kuchnia, lazienka, + garaz i piwniaca oraz ogrodzony ogrod do wylacznego urzytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jagielska

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł230 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom na zamkniętym strzeżonym osiedlu wille laguna wykończony I wyposażony W wysokim standardzie. Istnieje możliwość wynajęcia bez mebli. Na parterze przestronny salon p z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

4 800 zł300 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Polecam na wynajem duży i przestronny dom wolnostojący w Luboniu (na granicy z Poznaniem) położony przy cichej, spokojnej uliczce. Dom z 2004 roku o powierzchni około 220m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Świerczewo

Poznań,wielkopolskie

4 800 zł300 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

4 800 zł300 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luboń

Luboń,wielkopolskie

4 800 zł300 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł320 m² 14,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Najemca nie płaci prowizji. Koszty pośrednictwa ponosi wynajmujący (właściciel). OD zaraz. Atrakcyjna oferta. Dom Z wyjątkowo dużym, pięknym ogrodem (pow. 2000 m2) z dorodną, wieloletnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dewajtis

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Do wynajęcia mały niezwykle klimatyczny domek położony w zespole klasztornym Kamedułów. Osedle składa się z trzynastu domków pustelniczych (eremów). Domek składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wadowice

Wadowice,małopolskie

1 900 zł200 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 578 m²

Do wynajęcia nowy dom jednorodzinny w Wadowicach. Budynek parterowy z poddaszem mieszkalnym o łącznej powierzchni ok. 200 m2. W jego skład wchodzą: w pełni wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Przewodowa

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł200 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia nowy dom w Wawrze na zamkniętym chronionym osiedlu. Na dole jest salon z wyjściem na ogród połączony z kuchnią, wc, na półpiętrze sypialnia, na górze dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Marlewo

Poznań,wielkopolskie

2 400 zł180 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem wynajmu jest 6 pokojowy dom w zabudowie wolnostojącej ok. 180m2 zlokalizowany w Poznaniu dzielnica starołęka. Dom jednopiętrowy. Drzwi wejściowe drewniane. Drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Literacka

Poznań,wielkopolskie

4 000 zł359 m² 11,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferta kierowana dla młodzieży chcącej zamieszkać w nowo wybudowanym domu na Strzeszynie Greckim w cichej i pięknej okolicy z dobrą infrastrukturą jak i przepięknym terenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł157 m² 26,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment środkowy o powierzchni 157 m2 z 2000 roku. Dwa piętra plus poddasze.Dwie łazienki: jedna z wanną druga z kabiną. Nowe plastikowe okna. Jest kominek. W cenie najmu garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

8 500 zł400 m² 21,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Atrakcyjna rezydencja na działce 800m2, położona przy spokojnej prywatnej ulicy, w sąsiedztwie nowych domów. Głównym atutem lokalizacji jest bliskość do stacji kolejki Międzylesie (kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Głowackiego

Gdynia,pomorskie

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia. Ul. Bartosza Głowackiego, gdynia Mały Kack Dom w szalenie atrakcyjnej lokalizacji, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W 2012 roku przeszedł kapitalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł300 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Ursus ul. Kościuszki. Dom połowa bliźniaka po generalnym remoncie (instalacje elektryczne, wod-kan, sanitariaty, glazury, terakoty, podłogi, gładzie gipsowe, kuchnia) w 2009r, 3 kondygnacyjny 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bytów

Bytów,pomorskie

1 000 zł191 m² 5,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom w spokojnej dzielnicy Bytowa usytuowany na 700 metrowej działce. Parterowy z podwyższonym poddaszem użytkowym oraz garażem. Podpiwniczenie pod 1/2 pow. domu: pomieszcz. I pow. 16,60.