dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Straszyn

Straszyn,pomorskie

2 800 zł280 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Najemca nie płaci prowizji. Koszty pośrednictwa ponosi wynajmujący (właściciel) oferowana nieruchomość położona jest W dzielnicy rotmanka- 1 km do trójmiejskiej obwodnicy- zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Lipnik

Bielsko-Biała,śląskie

2 500 zł177 m² 14,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:644 m²

Piękny nowy dom do wynajęcia - Lipnik - Bielsko-Biała atrakcyjna cena! polecamy! Do wynajęcia bardzo ładny nowy dom o powierzchni użytkowej ok. 157 m2 znajdujący się na 6,6a działce. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 800 zł280 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Najemca nie płaci prowizji. Koszty pośrednictwa ponosi wynajmujący (właściciel) oferowana nieruchomość położona jest W dzielnicy rotmanka- 3 km do Pruszcza Gd.; 1 km do trójmiejskiej obwodnicy-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Hałcnów

Bielsko-Biała,śląskie

1 500 zł100 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom parterowy - Bielsko-Biała - Hałcnów Parterowy domek o pow. ok. 100m2, położony na 5,5a działce, znajdujący się w Bielsku-Białej dzielnica Hałcnów. Dom składa się kuchni, 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł170 m² 14,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

DO wynajmu dom dla załóg pracowniczych! nawet dla 20 osób - dużo taniej niż hotele pracownicze! D o wynajmu dom przystosowany do wynajmu dla załóg pracowniczych. Wyposażony w odpowiednią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Pychowice

Kraków,małopolskie

10 000 zł300 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:545 m²

Luksusowa rezydencja miejska położona na pięknie zagospodarowanej działce w świetnej lokalizacji w Pychowicach, w kameralnej i zacisznej części domów jednorodzinnych, zaledwie ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

2 000 zł180 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Polecam do wynajęcia dom wolnostojący w Swarzędzu. Nieruchomość składa się z : parter dużej kuchni,salonu z kominkiem, łazienki z kabiną prysznicową piętro 3 sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 000 zł200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Torunia. Dom zaprojektowany przez właściciela charakteryzuje dużą funkcjonalnością i nowoczesnością, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czapli

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł300 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bardzo ładny i funkcjonalny segment na zamkniętym osiedlu oddzielonym zielonym wałem od ulicy Pileckiego i Roentgena - wjazd od ulicy Roentgena na teren przez bramę na pilota. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Parkitka

Częstochowa,śląskie

2 500 zł151 m² 16,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:180 m²

Opis Salon i kuchnia umeblowane , sypialnie nie. Pomieszczenia na parterze : salon otwarty na kuchnie , toaleta , garaż półpiętro 1 pokój otwarty Pomieszczenia na piętrze : 2 sypialnie , duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ochota

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia willę na Ochocie o pow. 300m2 , działka 700m2 , garaż. Budynek położony jest niedaleko blue City, wysoki standard. Możliwość na biuro, przedszkole itd. Kontakt, osoba odpowiedzialna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł300 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia dom na cele biurowe.Trzy poziomy - PARTER: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, hol, balkon; 1 PIĘTRO: 3 pokoje, łazienka, hol.PODDASZE: pokój, kuchnia. W piwnicy garaż na 2 samochody, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

4 000 zł165 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:555 m²

Wynajmę lokal na punkt przedszkolny - dostosowany do nowej ustawy żłobkowej. Polecam na wynajem połówkę bliźniaka, o powierzchni łącznej 165 m2 dom jest nowy wykończony - do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

1 300 zł90 m² 14,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Posiadam do wynajęcia dom w Sochaczewie, na osiedlu Trojanów. Powierzchnia użytkowa - 90m2 (3 pokoje+kuchnia+łazienka) oraz duże podpiwniczenie. Wymienione okna, drzwi. ocieplony, otynkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

2 200 zł163 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna oferta wynajmu! Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 163 m2, położony na jednym z kameralnych osiedli w mieście. Budynek dwukondygnacyjny: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wejnerta

Warszawa,mazowieckie

10 425 zł220 m² 47,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Lokalizacja: dom usytuowany jest przy starym Mokotowie (metro Wierzbno), pomiędzy ulicami Goszczyńskiego, malczewskiego i Krasickiego, w zacisznym rejonie domków jednorodzinnych i ambasad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grunwaldzka

Nowy Sącz,małopolskie

2 000 zł66 m² 30,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 m²

Do Wynajęcia Dom z działką 10ar przy głównej ulicy w Nowym Sączu -ulica Grunwaldzka. Idealna lokalizacja pod działalność typu komis samochodowy, myjnia, skład budowlany. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł78 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu parter domu w willowej dzielnicy Szczawienka. Na mieszkanie składają się 2 sypialnie, 1 salon, łazienka, toaleta i duża kuchnia z jadalnią. Do nieruchomości należy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

4 900 zł270 m² 18,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 307 m²

Duży elegancki dom w Bielanach Wrocławskich! Duża ilość pomieszczeń, nadaje sie na biura firmy, na szkołę językową i inna działalność. Umeblowana kuchnia, garaż na 2 auta. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł240 m² 22,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

DO wynajęcia - segment 240 m2, 7 pokoi, 3 łazienki, garaż, ogród ,osiedle strzeżone, 4 linie autobusowe , 500 do metra. szeregowiec, 3 piętra lub więcej, do zamieszkania, poddasze użytkowe, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przestronny, jasny dom z trzema łazienkami, garderobą, kominkiem, garażem, miejscem postojowym pod wiatą i ogródkiem o powierzchni 250mkw. Dom posiada 5 pokoi i przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Krępa Kaszubska

Krępa Kaszubska,pomorskie

600 zł91 m² 6,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

0%- najemca nie płaci prowizji, prowizję biura płaci wynajmujący! 1/2 domu wolnostojącego, parter domu w Krępie Kaszubskiej. Dom usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 1800m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Niedźwiedzia

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł270 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej z przeznaczeniem na działalność biurową w doskonałym punkcie komunikacyjnym Mokotowa w pobliżu metra wilanowska/wałbrzyska. Dom całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

9 500 zł270 m² 35,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dane nieruchomości: 1. Powierzchnia: ok. 270 m.kw 2. Ilość poziomów: 3 + zamknięty strych 3. Liczba pokoi: 6 w części nadziemnej ( salon ok 40 m2 z kominkiem ), 2 w podziemiu użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

5 000 zł450 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek biurowo-usługowy usytuowany w cichej i spokojnej części Legionowa a zarazem blisko samego centrum miasta. Nieruchomość daje dużo możliwości prowadzenia własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Honorowych Dawców Krwi

Katowice,śląskie

3 000 zł150 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:133 m²

Opis: na sprzedaż nowy dom w budowie szeregowej o powierzchni całkowitej 150m2. Usytuowany na działce o powierzchni 133m2. Unikatowa architektura, nowoczesny styl. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Polna

Warka,mazowieckie

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę mieszkanie w budynku z osobnym wejściem. Po remoncie,umeblowane, pralka, lodówka, mikrofala, kuchnia gaz. 10 min. od Centrum 15 minut do pkp Dom(mieszkanie) znajduje się na ul. Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Krępa Kaszubska

Krępa Kaszubska,pomorskie

1 000 zł153 m² 6,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wolbromska

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł380 m² 13,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jest usytuowany w przepięknej, zielonej, cichej dzielnicy Warszawy blisko do centrum. Przedszkole, szkoła, kościół i przystanki autobusowe są bardzo blisko (od 2 do5 minut drogi ). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kurkowa

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł290 m² 15,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Dom położony na skraju Lasu Kabackiego ok. 250 m od ul. Puławskiej i 13 km od Centrum. Powierzchnia całkowita 287 m2, mieszkalna 202 m2. 3 kondygnacje naziemne, 8 pokoi, 3 łazienki, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Meksyk

Rybnik,śląskie

1 700 zł270 m² 6,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:712 m²

Do wynajęcia budynek wybudowany w latach 90 tych. Dom jednorodzinny typu wysoki parter w Rybniku dzielnica Meksyk o pow. 160 m2 oraz działce 712 m2. Na parterze mieści się kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

6 800 zł285 m² 23,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Do wynajmu dom bod biuro, pięć pokoi , dwie łazienki. Garaż na dwa samochody. Częściowo umeblowany. W pokojach klimatyzacja. Polecamy. kontakt, osoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969 Kaucja: 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

25 000 zł825 m² 30,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:835 m²

Obiekt pensjonatowy z przeznaczeniem na rehabilitacyjno-wypoczynkowy dom, aktywizujący osoby starsze. Pensjonat wyremontowany w 2013 r obecnie posiada 15 pokoi pensjonatowych każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 500 zł198 m² 12,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:601 m²

Polecam do wynajmu bardzo ładny nowocześnie zaprojektowany dom na zamkniętym całodobowo strzeżonym osiedlu Zielonym I w Chybach Dom o powierzchni całkowitej 298 m2,użytkowej 198 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł340 m² 14,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Jednopiętrowy, wolnostojący dom o powierzchni 340m2 położony w Wawrze na działce o powierzchni 980m2. Jest sześć pokoi, spiżarka, kuchnia z jadalnią połączona bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bajkowe

Poznań,wielkopolskie

6 000 zł234 m² 25,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu Bajkowym. Dom o pow. całkowitej 233 m2. Pow. użytkowa 140 m2, posadowiony na działce o pow. 407 m2. Dom o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Szklarniowa

Sulejówek,mazowieckie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

| do wynajęcia niewielki 2-pokojowy domek o powierzchni ok.50mkw, położony w południowej części Sulejówka, w rejonie ul. Szklarniowej. Na działce znajduje się również dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ostrów Tumski

Poznań,wielkopolskie

3 500 zł185 m² 18,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:225 m²

Dom na wynajem na Ostrowie Tumskim! Bardzo ładny, całkowicie wyremontowany dom-szeregowiec o powierzchni ok 185 m2 znajduje się w bardzo cichej, spokojnej okolicy z przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 500 zł198 m² 12,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Ochota

Warszawa,mazowieckie

7 200 zł210 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:790 m²

Do wynajęcia na cele biurowe połowa domu wolno stojącego z 10 miejscami parkingowymi z osobnym wejściem, które pozwala niezależnie od pozostałej części domu korzystać z lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Majowa

Łomianki,mazowieckie

2 900 zł140 m² 20,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący w Łomiankach. Dom jest po generalnym remoncie w 2008 roku. Wykończony z najwyższą starannością z pomocą architekta. Przeznaczony dla rodziny 2+2. Na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij