dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Częstochowa,śląskie

3 000 zł303 m² 9,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Do wynajęcia atrakcyjny dom wolnostojący, położony na pięknie zagospodarowanej działce w zacisznej części dzielnicy Stradom. Dom wybudowany w 2009 roku z materiałów wysokiej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

2 450 zł156 m² 15,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:220 m²

Polecam do wynajęcia zadbany dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 156 m2 w spokojnej i cichej okolicy Skórzewa. Lokalizacja charakteryzuje się niską zabudową, okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Przylesie

Jabłonna,mazowieckie

4 500 zł230 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do wynajęcia lub zakupu pół bliźniak w miejscowości Jabłonna k.Warszawy. Dom ma ok 200m2 powierzchni użytkowej. Na dole salon z kuchnią i łazienka. Góra 3 pokoje, łazienka i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zacisze

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

For rent house in Targówek. Horticultural Designed by the architect - finished and equipped to a high standard (as in pictures), fully furnished, located in a very quiet area built. It consists of.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

7 900 zł145 m² 54,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na Starym Żoliborzu, wykończony w wysokim standardzie. Bardzo blisko metra - Dworzec Gdański. Pieknie zagospodarowany ogród i taras. Kontakt: łukasz Gruhn :dodatkowe informacje Tarasy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 500 zł180 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

W ofercie do wynajmu dom w zabudowie bliźniaczej z garażem. Dom dwukondygnacyjny o powierzchni 180 mkw, działka 330 mkw. Parter: salon z częścią jadalnianą (kominek, wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

7 400 zł160 m² 46,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowu apartament w zabudowie szeregowej z ogródkiem( Bażantowo)! Do wynajęcia, dwupoziomowy, luksusowy apartament z ogródkiem oraz garażem. Poziom I : salon z otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Michałowice

Michałowice,małopolskie

2 500 zł220 m² 11,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Raciborowice dom w zabudowie bliźniaczej , nowy, osiedle zamknięte. Dom 220 mkw, bliźniak, 4 pokoje, salon, kuchnia , 2 łazienki plus wc, kotłownia, garaż, poddasze, taras. teren ogrodzony Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ursus

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł340 m² 14,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia duży dom o powierzchni 265m2 + garaż. Dom jest w bardzo dobrym stanie, składa się z siedmiu pokoi, trzech łazienek, garażu, garderoby. Znajduje się na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 500 zł170 m² 32,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Piękny dom w zabudowie szergowej o powierzchni 170mkw. Na I poziomie duży salon z kominkiem, taras z zejściem do ogrodu , II poziom jadalnia połaczona z kuchnią, balkon; III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Prusicka

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł130 m² 23,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom na wynajem ul. Prusicka Dom w zabudowie bliźniaczej w pięknej okolicy domków jednorodzinnych. Na parterze 3 pokoje, taras, toaleta. Poddasze użytkowe, piwnica użytkowa -kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 490 zł120 m² 12,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wynajmę dom w Elblągu. Idealny dla firm w delegacji, 4 pokoje, dwie łazienki, wc, pomieszczenia gospodarcze, garaż i miejsca do parkowania, na działce 4,5 ara. Standard dobry ( nowe panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł220 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

W domu tym mieszkał i tworzył w latach 1964 - 1979 sławny pisarz warszawski - Stanisław Wiechecki "wiech". Dom jest po kapitalnym remoncie, urządzony w stylu nowoczesnym, jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy i pięknie wykończony dom w ekskluzywnej dzielnicy na monitorowanym osiedlu Patio. Dom w zabudowie bliźniaczej, jednopiętrowy z zagospodarowanym poddaszem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 000 zł2 280 m² 2,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom ma około 280m2 działka 2000m2 częściowo zalesiona, jest garaż na jeden samochód i jeszcze jedno pomieszczenie. od wejścia po prawo jest zejście do piwnicy i wejście na półpietro gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zemborzyce

Lublin,lubelskie

3 500 zł200 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom o powierzchni 200m2- lublin, zemborzyce. Dom idealny do najmu przez brygady pracownicze (19 miejsc sypialnych- 7 pokoi). Powierzchnie pokoi: 22m2; 18m2; 16m2; 16m2; 18m2; 12m2;oraz 8m2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łysaków Kawęczyński

Łysaków Kawęczyński,świętokrzyskie

2 000 zł160 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Wynajmę dom w Łysakowie Kawęczyński, około 5 km od "7", dla rodziny lub pracowników, 3 pokoje umeblowane, łazienka, ogrzewanie piec co, do spania - łózko 2 osobowe i wersalka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

DO wynajęcia dom położony w dzielnicy Grunwald o powierzchni użytkowej około 120m,nieumeblowany,istnieje możliwość domeblowania na potrzeby najemcy.Dom w standardzie,na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

3 500 zł170 m² 20,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom Powierzchnia 170 m2 Liczba pokoi 4 Liczba pięter 2-piętrowy Typ budynku pół bliźniaka Przeznaczenie dowolne Materiał cegła Rok budowy 2008 Liczba łazienek 2 Stan budynku bardzo dobry Charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł350 m² 19,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Idealny dla firm I nie tylko, w doskonałej lokalizacji! Do wynajęcia w całości lub części połowa bliźniaka z dużym ogródkiem, o łącznej powierzchni 350 m2., składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

5 800 zł300 m² 19,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej na Ołtaszynie. Przestronny salon z jadalnią i wyjściem na taras, osobna w pełni umeblowana kuchnia, trzy sypialnie, bawialnia -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Skała

Skała,małopolskie

1 000 zł360 m² 2,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:26 000 m²

Posiadam do wynajęcia dom dwu kondygnacyjny,podpiwniczony o powierzchni użytkowej 120m2.Przy domu jest piękna duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Komorowice Śląskie

Bielsko-Biała,śląskie

1 500 zł135 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bielsko-Biała / Komorowice - przestronny dom na wynajem Do wynajęcia przestronny, częściowo umeblowany dom piętrowy z garażem, o pow. użyt. 135 m 2 , (4 pokoje, wc, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

3 800 zł300 m² 12,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bardzo interesująca oferta! W imieniu naszego stałego klienta, proponujemy Państwu do wynajmu połowę dużego bliźniaka, osadzonego w rewelacyjnym punkcie logistycznym w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

3 500 zł200 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia nowo wybudowany dom wolnostojący położony w atrakcyjnej okolicy w Kamieńcu Wrocławskim , łatwy dojazd do centrum miasta. Dom w pełni wyposażony o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

6 000 zł220 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie szeregowej na Piaskowej Górze.Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji w skład których wchodzi 7 pokoi,2 łazienki,duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 800 zł80 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:165 m²

Do wynajęcia szeregówka- piaskowa Góra. Trzy kondygnacyjny dół- garaż, pokój kąpielowy, pralnia, pomieszczenia gospodarcze.-Parter salon, kuchnia z jadalnią z wyjściem na taras, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Gorzyce

Gorzyce,śląskie

800 zł200 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Państwu do wynajęcia ładny dom z 1989r w Bełsznicy. Nieruchomość w połowie podpiwniczona , ogrodzona, dach kryty papą. Na parterze znajdują się dwa pokoje, słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 zł255 m² 13,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia duży, skrajny segment w Aninie, elegancko wykończony. Świetny na działalność gospodarczą w połączeniu z funkcją mieszkalną. Piwnica - sucha, widna, ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 300 zł340 m² 9,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom po generalnym remoncie. Ocieplony, nowy dach, nowe podłogi, nowe łazienki, wymienione instalacje C.O. i wodnokanalizacyjnawszystkie media; woda, prąd, siła, gaz, kanalizacja miejska, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chotomów

Chotomów,mazowieckie

4 500 zł230 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokal do wynajęcia w pełni użytkowy pod działalność gospodarczą składa się z parteru i piętra. Nowy budynek wykonany w bardzo dobrym standardzie. Posiada od frontu duży podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świerczowska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 500 zł135 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:734 m²

DO wynajcia zabudowana nieruchomość O powierzchni 734 m2, położona W piotrkowie tryb. W okolicach ul. Świerczowskiej. NA działce znajduje się budynek mieszkalny O powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 200m. Kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd, natomiast pokoje częściowo umeblowane. Niski parter to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł210 m² 26,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Piekny, nowy dom. Dom gotowy do zamieszknia, czesciowo umeblowany. W pokojach szafy I lozka, w jadalni stol I krzesla, kanapa W salonie. Dom jest nowy, wykończony w 2013r. ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

2 200 zł200 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi lub pod działalność-oświatową lub opiekuńczą np.przedszkole lub dom opieki. Obszerna elegancka willa w spokojnej dzielnicy Legionowa. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Janów Miejski

Mysłowice,śląskie

2 650 zł180 m² 14,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do wynajmu ładny dom o pow. ok. 180m2, z dostępem do ogrodu. Dom położony jest w Mysłowicach Janowie. Dom jest jednopiętrowy, na parterze jest kuchnia otwarta na jadalnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zdrojowa

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł214 m² 39,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Rewelacyjna lokalizacja ? Sadyba, do Centrum 15 min. , do Al. Jana III Sobieskiego 4 min. pieszo Do wynajęcia 4 pokojowy dom o pow. 214 m2 na Sadybie, w zabudowie bliźniaczej. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Sławin

Lublin,lubelskie

5 000 zł250 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsca noclegowe dla 20 osób - oferta kierowana tylko dla pracowników firm-Lublin Sławin (około 5km od granic administracyjnych miasta Lublin). Opłaty za prąd, wodę - zawarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Miastkowska

Poznań,wielkopolskie

2 400 zł240 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem wynajmu jest ładny, przestronny dom szeregowy z 1994 roku zlokalizowany na ulicy Miastkowskiej (ławica). Dom o powierzchni użytkowej 240 m2 posiada: parter - salon ok. 25 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 000 zł300 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący, w podwórku - wspólny wjazd z innym budynkiem. Przed domem kostka brukowa, nowe ogrodzenie kamienno - metalowe. Dom parterowy z piętrem na poddaszu. Poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pańska

Jabłonna,mazowieckie

4 500 zł310 m² 14,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia połowa bliźniaka w Jabłonnej k/legionowa o powierzchni 300 m2 z ogrodem. Serdecznie zapraszam do wynajęcia przytulnego domu w Jabłonnej w cichym i ustronnym.