dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Folwarki

Żory,śląskie

6 000 zł420 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

NA wynajem dom W żorach! Oferujemy Państwu dom znajdujący się w otoczeniu zabudowań jednorodzinnych, na nowo powstałym osiedlu. Standard nieruchomości pozwala na zamieszkanie. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

6 000 zł370 m² 16,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

nowy dom na działalność wynajmiemy. wolno stojący, nowy, wykończony- do wejścia, możliwość prowadzenia działalności oświatowej. Lokalizacja - Zielonki, - centrum okolice ul. Krakowskiej 1,5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cholerzyn

Cholerzyn,małopolskie

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący o pow. 150 mkw z pięknym 10 arowym ogrodem. Na parterze znajduje się salon z kominkiem oraz wyjściem na taras , kuchnia z jadalnią, sypialnia, gabinet, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pszenickiego

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom znajduje się na zamkniętym osiedlu domków jednorodzinnych. W pobliżu Wisły, niedaleko Parku Łazienkowskiego. Działka o pow. 250m, piękny taras od strony ogrodu. Na powierzchni 300m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 500 zł200 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Polecam do wynajęcia ładny, nowy dom na cele mieszkalne. Pięć pokoi + salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią - całkowicie wyposażona, umeblowana, 2 łazienki - z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Żory

Żory,śląskie

3 500 zł198 m² 17,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na wynajem dom wolno stojący położony w Żorach- 5 min pieszo do rynku. Dom wykończony w wysokim standardzie. Na parterze znajduje sie salon z kominkiem, pokój (gabinet), kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Opolska

Kraków,małopolskie

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Cena Zł 6 000 Miejsce Kraków Do wynajęcia przez Agencja Do wynajęcia dom 300 mkw. około 5 km od ul.Opolskiej, trzy kondygnacyjny, 3 osobne wejscia.Każda kondygnacja to 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kryspinów

Kryspinów,małopolskie

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

5 400 zł146 m² 36,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowocześnie urządzony segment w kameralnym, zadbanym osiedlu. Świetna lokalizacja - cicho, zielono, blisko do przystanków autobusowych, stacji skm. Parter : garaż, pomieszczenie gospodarcze =.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł440 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Pół bliźniaka po generalnym remoncie o powierzchni 440 m2. J est 10 pokoi. Salon z kominkiem i ogrodem zimowym. Cztery łazienki. Klimatyzacja w pokojach od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielonki

Zielonki,małopolskie

2 700 zł90 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom o pow. 90 mkw w trakcie generalnego remontu. Możliwość wykończenia domu zgodnie z oczekiwaniami klienta. 4 pokoje, kuchnia, łazienka. Og. gazowe. Do wynajęcia najchetniej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

2 900 zł200 m² 14,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Dom wybudowany ok.10 lat temu, murowany z itonga. Podłączone są wszystkie media miejskie. Ciekawy pomysł na połączenie kuchni z salonem i jadalnią. Na parterze znajdują się cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:310 m²

Bardzo atrakcyjny, duży segment przystosowany na cele biurowe. Wysoki standard wykończenia. Wszystkie media miejskie, ogrzewanie gazowe. Polecam! tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

3 500 zł170 m² 20,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do sprzedania nowy dom w zabudowie bliźniaczej- stan deweloperskim. Wysoka jakość materiałów wykończeniowych, obecnie stan surowy zamknięty, parter- salon, kuchnia, jadalnia, łazienka, piętro- 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł343 m² 34,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Piekny Luksusowo wykończony dom tuż obok parku w Wilanowie. Świetna komunikacja, blisko szkoły językowe( Amerykańska, brytyjska, francuska, niemiecka) Do okoła niska zabudowa. Na 2 poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł240 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:390 m²

Wygodny, przestronny dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na pograniczu Mokotowa i Śródmieścia, w okol. ul. Belwederskiej. W pobliżu przystanki autobusowe, liczne sklepy. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 600 zł100 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Komfortowy dom W cenie mieszkania! Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w ustronnym miejscu na dobrze zagospodarowanym osiedlu. Dom wielopoziomowy. Na 100 m2 rozmieszczono:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wasiutyńskiego

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł300 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:230 m²

Segment 260m2 (pow. całk. około 300m2) z tarasem i ogródkiem położony w cichej, przywiślanej okolicy w małym ogrodzonym osiedlu, niedaleko Łazienek, 5min do centrum! Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Błonie

Błonie,mazowieckie

1 500 zł300 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Przedmiotem wynajmu jest 3 pokojowy dom w odległości 5 km od miasta Błonia. Budynek po remoncie, wolno stojący, podpiwniczony z poddaszem. Pomieszczenia to umeblowane 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Spójni

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł110 m² 25,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom po kapitalnym remoncie o powierzchni 110 m2 położony w centralnym punkcie spokojnego i cichego Zacisza. Cztery pokoje. Trzy sypialnie. Przestronny (30m2) salon. Duża, jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Włoska

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł230 m² 30,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia dom na cele biurowe, w pobliżu Parku Morskie Oko. Do dyspozycji trzy poziomy i piwnica użytkowa. Na parterze kuchnia 7.6 m2, trzy pokoje - 10, 18 i 20 m2, wc, hol; na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szczygłów

Katowice,śląskie

5 700 zł140 m² 40,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

[b]bardzo blisko centrum - okna na las - cisza I spokój![/b] - [b]service in englishhome for the demanding, close to the center of the Katowice, the price of 1600 pln + bills. Ask for the offer,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Janów Miejski

Mysłowice,śląskie

2 650 zł160 m² 16,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Proponujemy do wynajmu ładny dom o pow. ok. 160m2, z dostępem do ogrodu. Dom położony jest w Mysłowicach Janowie. Dom jest jednopiętrowy, na parterze jest kuchnia otwarta na jadalnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 500 zł240 m² 22,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Atrakcyjnie położony szereg na kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych. Na dole znajduje sie duży salon z kominkiem i przestronna kuchnia ,wc. Na pierwszej kondygnacji są 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Niecała

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcie dom jednorodzinny o powierzchni 60 m2 ( 1 pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój, ganek, kotłownia). Dom jest po remoncie. Stan domu jak i warunki mieszkalne są bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Regulska

Michałowice,mazowieckie

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W samym centrum Michałowic niewielki domek z duża zagospodarowana działka. Do wynajęcia od 15 grudnia. Wnętrze domu zadbane po remoncie w miłym klimacie. Dodatkowo na posesji domek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolina

Kraków,małopolskie

7 500 zł250 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ekskluzywny, jednorodzinny dom, wolnostojący usytuowany w cichej i spokojnej dzielnicy willowej na Woli Justowskiej niedaleko Parku Decjusza. Wybudowany w 2010 o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Prusa

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

1 500 zł200 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szanowni Państwo! Chciałam zaproponować Państwu wynajem domu jednorodzinnego położonego koło ulicy Prusa (dzielnica Henryków) w Ostrowcu Świętokrzyskim. Cena wynajmu domu bez umeblowania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo dobre położenie, doskonała komunikacja. 500 m od granic Warszawy, w pobliżu osiedla Groty i Jelonki. Miejscowość Blizne Łaszczyńskiego. Duży wolnostojący dom z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Żółkiewskiego

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł230 m² 23,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment środkowy do wynajęcia na cele mieszkalne w zacisznej okolicy Sadyby.Dom cały podpiwniczony z garażem pod budynkiem. Na poziomie zerowym garaż,kotłownia,pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Kosztowy

Mysłowice,śląskie

2 800 zł160 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Zapraszam do zapoznania się z oferta wynajmu dużej działki wraz z budynkiem. Działka ma powierzchnię ok. 1900 m kw i jest możliwość wynajęcia nieruchomości pod różnego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tychy

Tychy,śląskie

5 900 zł300 m² 19,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

DO wynajęcia dom wolnostojący W tychach Dwukondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 240 m2, z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku. Dom usytuowany na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strumykowa

Kiekrz,wielkopolskie

3 700 zł200 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:705 m²

Polecam do wynajęcia bardzo interesujący dom wolno stojący o powierzchni użytkowej ok 150 m2 położony w Kiekrzu przy ulicy Strumykowej. Dom położony jest przy cichej i spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Żywiecka

Bielsko-Biała,śląskie

1 500 zł100 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:534 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu parteru domu wolnostojącego oraz dużej działki. Działka ma powierzchnię ok. 534 m kw i jest możliwość wynajęcia nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sulińskiego

Jaworzno,śląskie

1 500 zł100 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Świetny dom, blisko centrum, początek jelenia, dużo przestrzeni, spory ogród Przedstawiam dziś Państwu do wynajęcia bardzo fajny pięciopokojowy dom po remoncie. Znajduje się on w Jaworznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Sławin

Lublin,lubelskie

10 000 zł680 m² 14,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Wynajmę z abytkową willę z 1910 roku, zbudowaną w stylu klasycystycznym, nawiązującym do polskiej tradycji szlacheckiej. Wejście do dworku poprzez ganek- ozdobny portyk, nad którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł275 m² 23,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Wygodny, słoneczny dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Możliwość wynajęcia także na cele biurowe - faktura vat. Parter : salon - 26m2, duża kuchnia, toaleta, hol. Taras. Piętro I : dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

1 500 zł107 m² 14,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mieszkanie/połowa domu do wynajęcia - Bielsko-Biała - Wapienica Duże 3 pokojowe mieszkanie o pow. 106.55m2 w 2- lokalowym budynku mieszkalnym z ogródkiem o pow. ok. 3a. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Płudy

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł260 m² 18,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Przepiękn a , nowoczesna willa w Płudach położona na ciekawie zagospodarowanej działce. Dom luksusowy i komfortowy , zaaranżowany zgodnie z najmodniejszymi trendami przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

3 000 zł220 m² 13,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 239 m²

Oferta przeznaczona jest dla amatorów kontaktu z przyrodą, piękny las sosnowy starodrzew, cisza i spokój,a jednocześnie niedaleko do centrum. Do przystanku kom. miejskiej ok. 500 m, do szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Otwock

Otwock,mazowieckie

2 500 zł110 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Budynek po kapitalnym remoncie do wynajęcia. Bardzo dobra lokalizacja oraz standard budynku. Bez piwnicy. Media płatne dodatkowo na podstawie liczników. Kaucja jednomiesięczna. Oferta wysłana.