dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

17 900 zł280 m² 63,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:200 m²

Reprezentacyjna willa usytuowana w kameralnej i prestiżowej części Starego Mokotowa. Doskonale skomunikowana z całą Warszawą, obok stacji metra Wierzbno. Idealne miejsce do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Cicha Dolina

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł180 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Eurovilla prezentuje segment skrajny na wynajem z 3 sypialniami. Wnętrze tego domu zostało tak zaplanowane, by czuć się w nim komfortowo. W skład nieruchomości wchodzą m. in. przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wrocławska

Marcinkowice,dolnośląskie

7 000 zł300 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 075 m²

Do wynajęcia duży dom dla pracowników Marcinkowice, gmina Oława Oferujemy przestronny dom wolnostojący do wynajęcia dla firm, idealny na zakwaterowanie pracowników. Obiekt przygotowany jest dla grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł230 m² 47,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:198 m²

Przestronny, rodzinny dom z ogrodem na Wilanowskich Zawadach 230 m powierzchni | Ogród 100 m | Kameralne osiedle | Idealny dla dużej rodziny W sercu zielonego Wilanowa, na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

9 000 zł140 m² 64,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom w Jugowicach (borek Fałęcki) Krakowie. Dom- skrajny szereg, o powierzchni ok. 140 m2 znajduje się na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla. Jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Waniliowa

Zamienie,mazowieckie

8 900 zł227 m² 39,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Przytulny I komfortowy dom dla rodziny W spokojnej podmiejskiej okolicy Umeblowany | Spokojne zamknięte osiedle | Doskonały dojazd do Warszawy S7 ***** rozkład pomieszczeń: dom dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pagórkowa

Chyby,wielkopolskie

6 500 zł110 m² 59,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący, komfortowy dom apartamentowy w absolutnie wyjątkowej i nietuzinkowej lokalizacji, chyby, ul. Pagórkowa, przy J.Kierskim. Oferta skierowana do 1 osoby lub pary- dom z jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Wojewódzka

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

15 900 zł330 m² 48,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

15 900 pln | najem | dom | 330 m2 | konstancin - jeziorna | strefa A Do wynajęcia piękny, stylowy dom z dużym ogrodem w willowej części Konstancina - Jeziorny (strefa A), idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Chorągwi Pancernej

Warszawa,mazowieckie

31 000 zł340 m² 91,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

we also speak ua|eng|ru prywatny azyl W sercu wilanowa Są miejsca, w których czas płynie wolniej. Poranki zaczynają się od światła wlewającego się przez duże okna, a popołudnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rybnik

Rybnik,śląskie

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom do wynajęcia - Rybnik Ligota - zapraszamy. Przeznaczenie - biura, gabinety, pracownie lub mieszkanie dla pracowników firm (wyłącznie kadra kierownicza). Oferujemy do wynajęcia wolnostojący, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

9 000 zł270 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prime Property i proponuje do wynajmu elegancki, wolnostojący dom z 6 pokojami, 3 łazienkami i garażem na 2 samochody. Dom znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nosówka

Nosówka,podkarpackie

3 900 zł160 m² 24,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Res Nieruchomości oferuje do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m2 zlokalizowany w miejscowości Nosówka, 20 min od centrum Rzeszowa! Nieruchomość wybudowana w 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Floriana

Lusina,małopolskie

9 800 zł300 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom do wynajęcia bliźniak 240 m , Lusina k. Krakowa, ul. Św. Floriana Do wynajęcia nowy bliźniak o powierzchni ok. 240 m , zlokalizowany w Lusinie pod Krakowem, przy ul. Św. Floriana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, ul. Kościuszki

Legnica,dolnośląskie

17 000 zł700 m² 24,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy do wynajęcia budynek mieszkalny dla pracowników firm. Obiekt znajduje się w środku Legnicy w dogodnej lokalizacji blisko centrum i zjazdu na trasę A4, s3. Budynek ma do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Pniówek

Pniówek,lubelskie

3 000 zł95 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy Państwu na wynajem murowany budynek jednorodzinny, zlokalizowany w Pniówku 3 km od Zamościa. To propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie dla tych dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 900 zł135 m² 95,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker dom w stanie deweloperskim do dowolnej aranżacji przez klienta lub za dopłatą wykończony pod klucz wg preferencji wynajmującego przy wynajmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Floriana

Lusina,małopolskie

9 500 zł300 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Lusinie, tuż przy Międzynarodowej Szkole isk. Dom jest nowy, wybudowany w 2024 roku. Składa się z 2 poziomów. Nikt wcześniej nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

8 800 zł140 m² 62,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Prime Property proponuje do wynajęcia zadbany dom (skrajny szereg) w prestiżowej dzielnicy Krakowa- woli Justowskiej. Dom znajduje się w spokojnym zakątku dzielnicy. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Halickie

Halickie,podlaskie

6 000 zł126 m² 47,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Na wynajem oferowany jest nowoczesny dom o powierzchni 126,27 m , położony w miejscowości Halickie, w kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł150 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia od października dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej doskonały do zamieszkania przez rodzinę, ale również na działalność gospodarczą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cyraneczki

Julianów,mazowieckie

5 500 zł104 m² 53,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Zapraszamy do wyjątkowej oferty wynajmu segmentu w samym sercu urokliwego Julianowa przy ulicy Cyraneczki 35b, w spokojnej i zielonej części gminy Piaseczno. To miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Zadziele

Gaj,małopolskie

7 900 zł300 m² 26,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

N owoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Gaju, z zacisznym miejscu! Dom jest nowy, wybudowany w 2025 roku. Składa się z 2 poziomów + otwarta, użytkowa przestrzeń poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Prezentowana oferta jest ofertą prywatną / bez pośredników i bez prowizji! Przytulny i funkcjonalny dom z małym ogródkiem w atrakcyjnej zachodniej części Poznania [główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

8 800 zł140 m² 62,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Wola justowska - zadbany dom 140 m w kameralnym zakątku, z ogrodem i klimatyzacją | bez mebli, możliwość własnej aranżacji Prime Property prezentuje do wynajęcia zadbany, skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sikorskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

6 000 zł110 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferujemy do wynajęcia dla pracowników lokal składajacy się z 4ch osobnych kawalerek z osobnymi wejściami. Każda kawalerka ma osobne wejście, osobną kuchnie i osobną łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Floriana

Lusina,małopolskie

14 800 zł360 m² 41,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

D o wynajęcia nowoczesny dom z basenem przy szkole międzynarodowej w Lusinie. Dom jest nowy, wybudowany w 2024 roku. Składa się z 3 poziomów. Pierwszy najemca. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

9 000 zł140 m² 64,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Floriana

Lusina,małopolskie

14 800 zł360 m² 41,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 m²

Dom wolnostojący z basenem | 360 m | 9 pokoi | Lusina k. Krakowa Do wynajęcia nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 360 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zacherta

Supraśl,podlaskie

3 300 zł125 m² 26,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Szukasz domu na wynajem, który daje komfort życia jak w pełnym domu jednorodzinnym, a jednocześnie nie wymaga remontów, inwestycji czy dodatkowych nakładów? Ten 124,6-metrowy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Starołęka

Poznań,wielkopolskie

4 000 zł134 m² 29,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecam do najmu okazjonalnego szeregowiec 134m2, na działce 200 m2, w zagospodarowanej okolicy domów jednorodzinnych na Starołęce - Minikowie. Cztery pokoje o pow. 11, 23, 13, 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 500 zł195 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na Wynajem dom Jednorodzinny wg projektu ( Dom w Tymianku ) o powierzchni 165m2, znajdujący się w miejscowości Jasionka!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

9 000 zł270 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prime Property i proponuje do wynajmu elegancki, wolnostojący dom dom z 6 pokojami, 3 łazienkami, garażem na 2 samochody. Dom znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

10 000 zł160 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący 160m2 do wynajęcia Wrocław- widawa Do wynajęcia dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 160 m2 w dzielnicy Psie Pole - obręb Widawa. Dom parterowy , posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

16 000 zł180 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:480 m²

Prime Property prezentuje do wynajęcia nowoczesny dom położony na Woli Justowskiej, w pobliżu Parku Decjusza. Do wynajmu oferujemy komfortowy dom o powierzchni ok. 180 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Częstochowa

Częstochowa,śląskie

4 200 zł140 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Neo Nieruchomości przedstawia dom na wynajem w dzielnicy Wyczerpy. Idealny dla firm! Składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z wanną i prysznicem. Łącznie znajduje się w nim 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

9 000 zł270 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 800 zł180 m² 71,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom z ogrodem i tarasem | Mokotów Wyględów | 180 m przestrzeni | prywatna siłownia i garaż | fotowoltaika = niskie rachunki | idealny dla rodziny Do wynajęcia komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

9 000 zł270 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Klonowa

Mokronos Górny,dolnośląskie

6 000 zł178 m² 33,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu komfortowego i przestronnego domu o powierzchni 177,8 m , położonego w Mokronosie Górnym - jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dębowa

Starogard Gdański,pomorskie

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący