dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:257 m²

Do wynajęcia dom 2 pokojowy, w pełni wyposażony. Jedyna taka okazja! Enklawa ciszy i zieleni w centrum Dąbrowy Górniczej! Dom do wynajęcia - z tarasem( wypłytkowanym) wychodzącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Służew

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł330 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia znakomicie zlokalizowany i skomunikowany dom przeznaczony na cele biurowe lub usługowe (szkoła, przychodnia showroom i.t.p.). Dom znajduje się 20m od stacji metra Służew. Dom posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 500 zł140 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przytulny domek fiński usytułowany na działce ze starodrzewiem. Dom składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki i holu. W saolonie na parterze kominek. Dom jest podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

2 000 zł140 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia parterowy dom wolnostojący położony w okolicach Lasku Marcelińskiego (junikowo/grunwald, poznań). Powierzchnia budynku wynosi 140 mkw i w jej skład wchodzą: poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

99 000 zł2 400 m² 41,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:625 m²

Do wynajęcia budynek w okolicach Pl. Teatralnego. Powierzchnia 2400m2, 4 kondygnacje naziemne plus poddasze i piwnice użytkowe. Warunki do uzgodnienia. Więcej informacji Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Służew

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł410 m² 29,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom zlokalizowany kilka minut od Stacji metra Służew. Powierzchnia 410 m2. Idealny na biuro. Przez kilka lat do chwili obecnej spełniał taką funkcję. W bryle budynku znajduje się garaż na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kocjana

Poznań,wielkopolskie

2 400 zł180 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem wynajmu jest dom (skrajny segment szeregowca) o powierzchni 180m? (na działce 350m?) zlokalizowany na Ogrodach (, w spokojnej i odizolowanej od zgiełku okolicy (w pobliżu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krakusów

Kraków,małopolskie

8 000 zł250 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy dom jednorodzinny o powierzchni 250m2. Dom zlokalizowany jest w cichej i spokojnej uliczce znajdującej się niedaleko ulicy Rydla w dzielnicy Bronowice. Na parterze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

3 000 zł230 m² 13,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

| atrakcyjnie położony w centrum Sulejówka dom wolno stojący na działce o powierzchni 650mkw. Dom nienagannie utrzymany, gotowy do zamieszkania od zaraz. Wybudowany został w połowie lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł428 m² 11,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:345 m²

| segment skrajny w Starej Miłosnej, sąsiadujący bezpośrednio z Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym, kompletnie umeblowany i wyposażony w agd. Bardzo atrakcyjna, kameralna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łódzka

Kielce,świętokrzyskie

3 000 zł180 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom położony w miejscowości umer - za Miedzianą Górą, 12 km od Kielc. Możliwość zakwaterowania 16 osób. Pokoje 2, 3, 4 osobowe, 2 łazienki, kuchnia, taras. Ogrodzony parking dla pojazdów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 100 zł90 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia domek 3 pokojowy z kuchnią i łazienką w przepięknej okolicy Warszawy - Wawrze. Domek ten stoi na podwórku, na którym znajduje się jeszcze drugi zamieszkały dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł130 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia na biuro lub dla firmy budowlanej (pokoje dla robotników budowlanych + powierzchnia magazynowa) Cena 2500 do negocjacji. 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia, pomieszczenia magazynowe. Stan dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Kliny

Kraków,małopolskie

6 700 zł370 m² 18,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Lokalizacja Oferujemy do wynajęcia dom w spokojnej okolicy w dzielnicy Kliny. Łatwy dostęp do obwodnicy Krakowa, w pobliżu sklepy, przedszkola, przychodnia medyczna, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piłkarska

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł210 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:210 m²

Atrakcyjny segment środkowy na mokotowie przy ul. Piłkarskiej - 5 min od stacji Metra. Cicha i kameralna okolica domów jednorodzinnych. 2 miejsce garażowe i 1 mc postojowe na podjeździe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Kiedrzyn

Częstochowa,śląskie

1 800 zł125 m² 14,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Witam, do wynajęcia przytulny domek w Częstochowie w dzielicy Kiedrzyn. Jest to jednokondygnacyjny budynek wolnostojący, z bardzo ładnym ogrodem i placem. Jest częściowo umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

8 000 zł366 m² 21,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:841 m²

Oferta wynajmu luksusowego, komfortowego i pasywnego domu w zabudowie wolnostojącej wraz z dużym dwu-stanowiskowym garażem , wybudowanego w 2010r, usytuowanego na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mahometańska

Kielce,świętokrzyskie

2 500 zł123 m² 20,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Komfortowy nowy dom na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w pobliżu centrum miasta, w okolicy stadionu piłkarskiego Korony. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, połowa bliźniaka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skórzewska

Skórzewo,wielkopolskie

450 zł100 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dla firm kierujących swoich pracowników do pracy w delegacji. Przedmiotem wynajmu jest 6 pokojowy dom w Skórzewie przy ulicy Skórzewskiej. Okna pcv. Ściany i sufity malowane farbami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Gosławice

Opole,opolskie

4 500 zł200 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom dla pracowników! Askania Nieruchomości oferuje do wynajęcia zadbany i częściowo umeblowany dom wolnostojący położony w spokojnej okolicach Gosławic. Powierzchnia mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

2 700 zł102 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem wynajmu jest nowoczesny parterowy 4 pokojowy dom o powierzchni 102m2, zlokalizowany w Poznaniu, dzielnica naramowice. Trzy niezależne pokoje, czwarty pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chełmońskiego

Kielce,świętokrzyskie

1 900 zł220 m² 8,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie szeregowej na Os. Dąbrowa w Kielcah o powierzchni 180 mkw. Dom po gruntownym remoncie, pomalowany, nowe schody i podłogi. Dom częściowo umeblowany. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Minerska

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Okolice Płowieckiej i Zajazdu Napoleońskiego, ale cicho. Mały oddzielny, domek, w którym są 2 pokoje (20 i 14m2) , oddzielna duża, umeblowana kuchnia, łazienka i wc. Pokoje też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Posejdona

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł290 m² 15,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom w dobrym punckie komunikacyjnym - segment narozny - do wynajęcia na cele biurowe lub mieszkalne. Na parterze przestronny salon z połączony z kuchnią - łącznie ok. 60m2 - działający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

2 000 zł128 m² 15,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia komfortowy dom w dzielnicy Lisiniec o powierzchni użytkowej 128 m2. Dom w zabudowie bliźniaczej. Obiekt znajduje się na działce o powierzchni 380 m2. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Gosławice

Opole,opolskie

3 900 zł200 m² 19,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

11 500 zł283 m² 40,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny, nowy, wolno stojący budynek wykończony w wysokim standardzie. Zlokalizowany wśród domów jednorodzinnych, w zielonej części dzielnicy Wilanów-Zawady. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kozanów

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł260 m² 13,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojacy na wrocławskim Kozanowie z lat osiemdziesiatych. Wynajem dla pracowników firm. Do dyspozycji pięć pokoi, dwie łazienki , osobne wc plus duża kuchnia. W przyziemiu również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

14 000 zł460 m² 30,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Elegancki, nowocześnie wykończony dom we wspaniałej lokalizacji - kameralnie, zielono. Dom jest nieumeblowany. Parter : salon, jadalnia, wyposażona kuchnia, gabinet, toaleta, hol. Piętro : cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zakamarek

Warszawa,mazowieckie

7 900 zł300 m² 26,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Dom przestronny, jasny i ciepły w spokojnej i bezpiecznej okolicy; dobry dojazd do centrum Warszawy ok.20 min. Blisko Amerykańska Szkoła Międzynarodowa w Konstancinie, stadniny koni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 400 zł125 m² 19,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom parterowy 125 mkw.! do wynajęcia dom parterowy położony na jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli w Zielonej Górze. Na powierzchni ok. 125 mkw. znajdują się: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Służew

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia mały dom na cele biurowe. Dom znajduje się 20m od stacji metra Służew, w głębi działki, od frontu. Drugi dom wynajmowany na cele biurowe. Dom składa się z 3 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stacja Metra Stare Bielany

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł310 m² 38,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bardzo atrakcyjny, piękny dom w świetnej lokalizacji - łatwy dojazd do Centrum, w niedalekiej odległości Lasek Bielański. Budynek przeznaczony jest na cele biurowe, elegancką siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Włochy

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:235 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Położony w pobliżu Stawu Koziorożca, parku Kombatantów. Rozkład pomieszczeń: parter: pokój dzienny z tarasem i wyjściem do ogrodu, łazienka, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pszenickiego

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia segment 300 m2 - 6 sypialni, salon (40 m2), kuchnia w zabudowie i w pełni wyposażona, garaż na 2 auta, pralnia, suszarnia, 4 toalety, 2 łazienki, nową saunę, ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Oksywska

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł230 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu tylko na biuro bliźniak niedaleko Metra Marymont. Budynek podpiwniczony, atrakcyjnie wykończony. Wewnątrz marmur, nowe okna, system kart zbliżeniowych przy drzwiach, kraty, alarm (solid.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łódzka

Kielce,świętokrzyskie

3 000 zł180 m² 16,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Żenczykowskiego

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł380 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:403 m²

Segment na Dolnym Mokotowie. Ciche, zamknięte osiedle. Parter: kuchnia, salon z tarasem, jadalnia, gabinet, wc, hall, i piętro: 3 pokoje, łazienka, taras, II piętro - (wysokie poddasze): salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jagielska

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł190 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia połowa bliźniaka na obrzeżach Lasu Kabackiego ( teren Parku Lipkowskiego ) a zarazem nieopodal ulicy Puławskiej - osiedle zamknięte i chronione. Ciekawy architektoniczne dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Goplańska

Warszawa,mazowieckie

10 500 zł280 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

Jasny, uroczy dom wolnostojący przy spokojnej uliczce na Starym Wilanowie. Nieruchomość położona jest wśród innych domów jednorodzinnych. Dom posiada 6 pokoi (pokój dzienny, 3 sypialnie, gabinet oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł265 m² 22,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Niezwykle atrakcyjny dom w przepięknej okolicy. Cicho, zielono, blisko do lasu, do przystanków autobusowych i w efekcie, do metra. Dom idealny dla rodziny z dziećmi. Możliwy jest wynajem na.