dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Dawidy

Dawidy,mazowieckie

3 600 zł160 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 160m2 bezpośrednio przy ulicy. Dwa oddzielne mieszkania, każde z kuchnią i łazienką. Na obrzeżach Ursynowa Dawidy gmina Raszyn. Garaż 100m2 - 3 wjazdy. Na działce 1000m2. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł380 m² 22,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Reprezentacyjny dom położony w prestiżowej lokalizacji na Starym Wilanowie. Idealnie nadaje się zarówno na cele mieszkalne jak i biurowe. Duży, widny salon z kominkiem, 7 pokoi, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł200 m² 24,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie szeregowej w super lokalizacji Bielany, 15 -20 min. do ścisłego centrum W-wy, 5 -7 min. do Parku Kampinoskiego, 2 przystanki do metra Młociny, za oknem las, cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł130 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronny dom 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Dom wyposażony. Metraż pokoi: 20; 25; 40; dodatkowo możliwość wynajmu garażu.Przeznaczenie :mieszkalne, na działalność biurową np. biuro reklamowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 500 zł280 m² 19,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do wynajęcia przestronny dom zlokalizowany na Woli. Na powierzchni 300 m2 sa 3 kondygnacje naziemne: parter- kuchnia, salon ok. 60 m2 oraz ubikacja i garderoba, na I piętrze są trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł250 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Duży solidny dom w otoczeniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w części osiedla indywidualnych domów z ogrodami. Nadaje się na firmę, małą hurtownię lub dla dużej rodziny. Tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielonka

Zielonka,mazowieckie

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom ok 80 m 4 pokoi po 15m + kuchnia i łazienka wynajem na kwarery do firmy na min rok 2500zł do 10 osób lub 400zł od osoby ( w każdym pokoju dwa łózka ) czyli 800zł za pokój dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kołacińska

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł150 m² 21,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Śliczny dom do wynajęcia od marca. Blisko szkoła,przedszkole,sklepy,przystanki autobusowe, 6pokoi, 2 tarasy, duży ogród. Dom do wprowadzenia od czerwca 2015r Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł350 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w Wilanowie do wynajęcia od 1 listopada br. Parter: salon z wyjściem na taras i ogród, kuchnia ze spiżarnią, jadalnia, gabinet/sypialnia, wc, garderoba, garaż na 2 samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Brzegi

Brzegi,małopolskie

1 600 zł100 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Okazja okazja telwynajmę 1 piętro w domu o powierzchni ok 100m2 znajdującego się w miejscowości Brzegi 3km od Krakowa. cena 1600 zł plus media około prad 200zł gaz ,woda 60 zł, śmieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 2 poziomy domu jednorodzinnego do wynajęcia na Kabatach. Pierwszy poziom 4 pokoje o pow. 16-18m2 każdy, dwie łazienki, aneks kuchenny. Drugi poziom to otwarta przestrzeń ok 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł2 800 m² 1,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w Warszawie (targówek/zacisze), umeblowany. Parter: salon, kuchnia, basen, pokój, spiżarka, łazienka, taras. Piętro 3 pokoje, łazienka, bardzo duży taras. Garaż - mieszczący 2 samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pabianicka

Warszawa,mazowieckie

7 900 zł350 m² 22,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

do wynajęcia na cele mieszkaniowe lub biurowe połowa bliźniaka. Budynek składa się z: przyziemia - oddzielne wejście przy garażu, w pełni użytkowe z oknami, 1 duże otwarte pomieszczeni ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

3 999 zł300 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Duży komfortowy dom z wieloma użytecznymi i ustawnymi pomieszczeniami usytuowany na narożnej działce. Przed posesją można zaparkować 5 samochodów (możliwość powiększenia parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

15 800 zł289 m² 54,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia luksusowy dom wolnostojący usytuowany tuż przy moście Siekierkowskim, 5,5 km od Pałacu Kultury. Znajduje się on na zamkniętym, monitorowanym osiedlu ze stałą ochroną. Garaż na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł280 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom na Białołęce, 280 m, podpiwniczony, blizniaczy, 6 pokoi, salon 40m, kominek, salon z tarasem i wyjsciem na dzialke, osobna brama do wjazdu do garazu ,z boku domu parking na, 3 samochody, (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom wolnostojący do wynajęcia firmie pod cele hotelowe. Wszystkie pokoje umeblowane, dwie kuchnie, dwie łazienki. Dostępne miejsca parkingowe na terenie działki dla 5-6 samochodów. Dom aktualnie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł340 m² 14,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do wynajęcia 6 pokoje w domu o wysokim standardzie położonym w Wilanowie na terenie ogrodzonego osiedla,gdzie dominuje jednorodzinna zabudowa szeregowa. Ładna,cicha okolica w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szybka

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł220 m² 19,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia od zaraz dom 220 metrów. 4 pokoje niezależne, 2 pokoje przejściowe. Kuchnia w pełni umeblowana, dwie łazienki. Dom może być przeznaczony dla zakwaterowania pracowników do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł343 m² 29,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:527 m²

Dom wolnostojący w sąsiedztwie Pałacu w Wilanowie. Dom jest idealny dla rodziny a także dla firm. Przy wynajmie na cele biurowe do kwoty czynszu należy doliczyć podatek vat. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 000 zł160 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom dwupoziomowy z poddaszem i garażem - wykończony, nieumeblowany na zamkniętym osiedlu - Domofon, monitoring Skorpion, alarm, brama wjazdowa otwierana na pilota lub z domofonu. Wynajmem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rudnicka

Lublin,lubelskie

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:404 m²

Do wynajęcia 3-pokojowy, parterowy dom o powierzchni 67 mkw położony w dzielnicy Ponikwoda. Dom po generalnym remoncie. Nowy piec, instalacja c.o., elektryczna, nowe okna PCV oraz drzwi. 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

7 200 zł160 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:240 m²

Do wynajęcia zadbany segment w dobrej lokacji mokotowa. Cena do negocjacji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Janów

Janów,mazowieckie

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wraz działką, powierzchnia całkowita 1200 m2. Dom o powierzchni 200 m2 z czego 160 m2 stanowi powierzchnia użytkowa/ mieszkalna. Dach: skośny, blacha szwedzka 40 lat gwarancji. Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

13 500 zł200 m² 67,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Luksusowy dom, 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, taras, ogród. Dom umeblowany i wyposażony, posiada: alarm, system inteligentnego zarządzania domem. W pobliżu pełna infrastruktura. Szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorów

Komorów,mazowieckie

6 500 zł320 m² 20,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom w centrum malowniczego Komorowa. Wygodny, przestronny dla osób ceniących otwarte przestrzenie oraz nietuzinkowe wnętrza. Salon z kominkiem i bilardem oraz wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł550 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Piękny dom z 2002r. na Kępie Zawadowskiej. Dom 4 poziomowy: piwnica, parter (garaż z 3 bramami wjazdowymi), piętro (salon, kuchnia, pokój); poddasze (5 sypialni, łazienki z toaletą). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

4 800 zł250 m² 19,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Komfortowy dom 6 pokoi, kuchnia, 3 łazienki. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Wysoki standard wykończenia. Dom posiada sieć kablową w pokojach + 2 punkty bezprzewodowe wifi, niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Warszawa,mazowieckie

5 800 zł280 m² 20,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom położony jest niedaleko stacji Metra Stare Bielany (10 min pieszo) Jest to cicha i spokojna ulica na Bielanach. Rodzaj: bliźniak Rok budowy: 1993 Pow. Użytkowa 280 m2 składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Lokalizacja: krzyki Wojszyce, okolica ul. Borowskiej, 5 min. piechotą do Nowej Akademii Medycznej, okolica cicha (ogr. prędkości na ulicy do 30 km), komunikacja: autobus 5 minut, tramwaj (pętla autosusowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

3 000 zł199 m² 15,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 779 m²

Przestronny dom 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki. Metraż: parter: salon 31,98; kuchnia 9,69; łazienka 3,54; hall 3; pomieszczenie gospodarcze 3,5; garaż na 2 samochody 35,63; gabinet 35,63; 1 piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia piękny dom na Starym Mokotowie przy metrze w okolicy Parku Dreszera. Duża wysoka piwnica, parter: 3 pokoje,kuchnia i toaleta, i piętro: 3 pokoje, balkon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Targówek

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Domek idealny dla pary lub studentów Na parterze Salon , otwarta kuchnia i wc Na piętrze - dwa Pokoje, balkon 12m2, łazienka, opłaty dodatkowe prąd, gaz, woda Dom dla pary 1500 zł Dom dla 4 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł120 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom z biurem 120m sauna, kominek, internet, monitoring, alarm. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł160 m² 18,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piękny dom 4 pokoje z kominkiem, położony wśród terenów zielonych na granicy Ursynowa i Wilanowa w pobliżu Miasteczka Wilanów. Dom po kapitalnym remoncie, na dolnej kondygnacji hol (8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Witki

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny trzykondygnacyjny z poddaszem użytkowym i garażem o powierzchni 300 m2, wysoki standard, ogród 700 m2. Nieruchomość jest położona w Warszawie, dzielnicy Włochy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Inspektowa

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł270 m² 24,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:300 m²

Pół bliźniaka na Mokotowie ciche spokojne osiedle Powierzchnia całego domu to 270 metrów (w tym 200 metrów powierzchni mieszkalnej ) Dom mieści się na 300 metrowej działce. Posiada dwie bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzoskwiniowa

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł300 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

dom 300m2 z działką 1100m. Działka w kształcie prostokąta 29x38m. Dojazd drogą asfaltową. Dom: parter, półpiętro, 1piętro,wysokie piwnice, 2 garaże na 4 samochody, duży taras 50m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

10 500 zł315 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjny. Położony w spokojnej okolicy, w bezpośredniej bliskości Pałacu w Wilanowie, przy cichej ulicy o znikomym natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł180 m² 19,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dom 180 m2 na cele mieszkalne i/lub działalność. Parter 60 m2 (salon, otwarta kuchnia, łazienka). Poddasze 60 m2 (2 pokoje, łazienka, balkon). Piwnica (osobne wejście) 60 m2 (4 pokoje z oknami).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł160 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia od zaraz dom z ogrodem na Gocławku (dawniej Grochów). Dom o powierzchni 160m2: - 5 dużych pokoi (2 na górze, 3 na dole), - kuchnia z pełnym wyposażeniem, - 2 łazienki.