dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany

Kraków,małopolskie

8 300 zł230 m² 36,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem, klimatyczny 6-pokojowy dom z ogródkiem znajdujące się na zamkniętym osiedlu przy ul. Luborzyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty do wynajęcia komfortowe bezczynszowe mieszkanie Z ogródkiem gdynia pogórze, ul. Unruga Po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kalinowskiego

Otwock,mazowieckie

11 500 zł238 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 871 m²

Otwock | kalinowskiego | wynajem | dom wolnostojący | 237 m2 | 11 500 zł Przedmiotem wynajmu jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 237 m2 (użytkowej 140 m2), z pięknym ogrodem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Głogów

Głogów,dolnośląskie

3 800 zł160 m² 23,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Grodziec mały, nowy dom, 6 pokoi, 160m 2 , wynajem 3800 zł. Jeśli szukasz do wynajęcia atrakcyjnego domu w dobrej lokalizacji, ta oferta Cię zainteresuje Oferujemy do wynajmu piętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 m²

Wyjątkowy Dom w z Ogrodem w Warzymicach. Prezentujemy niezwykle stylowy i komfortowy dom na wynajem, położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Szczecina na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pileckiego

Płońsk,mazowieckie

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Witam, wynajmę część domu przy ul. Pileckiego w Płońsku. Lokal ma oddzielne wejście. Do dyspozycji są 3 duże umeblowane sypialnie w tym pokój dla dziecka, salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

10 000 zł140 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na wynajem: prosperujący obiekt hostelowy w doskonałej lokalizacji przy granicy z Niemcami Oferujemy na wynajem w pełni wyposażony i funkcjonujący obiekt hostelowy, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Białystok

Białystok,podlaskie

6 000 zł126 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** wydoki standard*** ***piękny ogród *** *** halickie k.BIAŁEGOSTOKU *** Polecamy do wynajmu atrakcyjny 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej położony na obrzeżach Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charnowo

Charnowo,pomorskie

2 400 zł71 m² 33,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 137 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący położony w miejscowości Charnowo, z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. Nieruchomość stanowi funkcjonalną propozycję dla osób poszukujących spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 500 zł143 m² 52,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Komfortowa, skrajna szeregówka na wynajem | Bielany Wrocławskie, ul. Cedrowa | 143 m z garażem i ogrodem Do wynajęcia nowoczesny, świeżo wyremontowany dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł140 m² 78,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:369 m²

Zapraszam do wynajęcia pięknego, przestronnego domu po generalnym remoncie w 2023 roku, położonego w zielonej, spokojnej i doskonale skomunikowanej części Bemowa - Groty. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Legionowa

Michałowice,małopolskie

7 500 zł110 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Tec Real Estates oferuje na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej w podkrakowskich Michałowicach! Dom wybudowany w 2023 roku, w pełni umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Domasław,dolnośląskie

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja: domasław | ul. Jaworowa Metraż: 140 m2 (powierzchnia użytkowa) Zabudowa: jednorodzinna, garaż w bryle Działka: 500 m2, dostępny: od zaraz Na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł100 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia niewielki, funkcjonalny dom, idealny dla pary, rodziny z dzieckiem lub właścicieli psów. Układ pomieszczeń: parter: salon, gabinet, oddzielna kuchnia, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

8 000 zł120 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Przedstawiam do wynajęcia w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji dom wolnostojący w Tajęcinie koło Jasionki. Nieruchomość o pow. 120m2 składa się z: 1) parter: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

3 500 zł220 m² 15,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Emmerson prezentuje, dom wolnostojący wzniesiony w 2007 roku o powierzchni użytkowej około 200m2. Budynek znajduje się na 33 arowej działce, która jest w pełni zaaranżowana, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

9 998 zł200 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom Glamour 6 pokoi/luxusowy/duży ogród /działka Polecamy do wynajęcia od zaraz piękny nowy dom w zabudowie bliźniaczej oddzielony garażem duży ogród Dom posiada 5 osobnych sypialni , 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

5 900 zł150 m² 39,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia przestronna nieruchomość typu rezydencjonalnego, 2 domy - bliźniaki na lubianym osiedlu Nowe Miasto. Dwa budynki 3-kondygnacyjne, o powierzchni każdy około 180 m2 ( z garażem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Szczodre,dolnośląskie

5 200 zł90 m² 57,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Idealne dla pary lub singla! Dom w Szczodre o powierzchni około 90m2. Budynek mieszkalny składa się z dwóch pokoi - salon z aneksem kuchennym oraz sypialni. Budynek został z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 500 zł160 m² 53,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

5 pokoi / 160 mkw - W konstancinie-Chylice, mały dom wolnostojący położony na słonecznej posesji 1400 mkw: parter: salonik z kominkiem otwarty na kuchnię i jadalnię, 2 sypialnie: 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Szymanowskiego

Pępowo,pomorskie

5 000 zł94 m² 53,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zgrabny mniejszy dom pod Gdańskiem poleca się do wynajmu. Dom - bliźniak położony w Pępowie. Światłowód. 3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym, wc, łazienka, taras i ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ruda Śląska,śląskie

12 000 zł270 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom z basenem i sauną - idealna dla firmy! Pragniesz stworzyć prestiżową siedzibę dla swojej firmy w doskonałej lokalizacji, która wyróżni Cię na tle konkurencji? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Zabrze

Zabrze,śląskie

11 000 zł330 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szukasz przestronnej siedziby dla Swojego Biznesu z miejscami parkingowymi w Śródmieściu Zabrza :) Wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale stylowa, ponadczasowa willa z 1925.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Pilchowice

Pilchowice,śląskie

6 000 zł188 m² 31,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:625 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom z ogrodem i gabinetem usługowym Na wynajem przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 188,45 m , położony na działce 625 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Teligi

Wołomin,mazowieckie

6 300 zł110 m² 57,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedmiotem najmu jest dom w systemie szeregowym w centrum Wołomina przy ul. Teligi. W okolicy znajduje się m.in. Poczta, zus, kościół, sklepy Zarówno do stacji pkp Wołomin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wojewódzka

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

15 900 zł330 m² 48,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

15 900 pln | najem | dom | 330 m2 | konstancin - jeziorna | strefa A Do wynajęcia piękny, stylowy dom z dużym ogrodem w willowej części Konstancina - Jeziorny (strefa A), idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Musioła

Mikołów,śląskie

4 900 zł93 m² 52,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * nowy dom w centrum Mikołowa * 5 minut spacerem do Rynku * zamykane osiedle Nowoczesny i przytulny dom o powierzchni 93 m2 w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bardzo duży potencjał aranżacyjny + miejsca parkingowe dla ewentualnych usług. Do wynajęcia dom warszawskiej Białołęce przy ulicy Berensona Obiekt z bardzo dużym potencjałem na biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 990 zł124 m² 64,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:361 m²

7 990 zł | wynajem | segment skrajny | 135,65 m2 | solec | fiołkowa | gmina góra kalwaria nowy segment - zostań pierwszym najemcą! Przedmiotem wynajmu jest wykończony segment skrajny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

6 500 zł275 m² 23,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:275 m²

Prezentujemy do wynajęcia dom w Częstochowie, dzielnica Wyczerpy. Powierzchnia parteru wynosi 135m2. Powierzchnia piętra 140 m2. Działka 1370m2. Rok budowy 1990r. Cały dom został odświeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Dom do wynajęcie w pełni umeblowany pełne agd tv internet Ogródek podjazd na 2 auta  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oboźna

Wrocław,dolnośląskie

8 500 zł280 m² 30,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Agent prowadzący: tel. ***wolne od 01.12.2025*** Polecam do wynajęcia w pełni wyposażony, skrajny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na Wojszycach. Dom znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

16 000 zł320 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:416 m²

Lex nieruchomości tel.Atrakcyjny dom wolnostojący na wynajem - Raszyn Oferujemy Państwu nowoczesną i funkcjonalną nieruchomość o powierzchni ok. 320 m (działka 416 m ), idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 500 zł120 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

Do wynajęcia przestronny dom z ogrodem w zabudowie szeregowej. Nieruchomość zlokalizowana na kameralnym osiedlu w dzielnicy Wojszyce. Dom jest jasny, przestronny oraz wyposażony.