dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł210 m² 24,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy do wynajmu segment narożny o powierzchni 210 m kw. z przeznaczeniem tylko i wyłącznie na cele biurowe. Dom znajduje się w dzielnicy Mokotów, blisko skrzyżowania ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

5 000 zł122 m² 40,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący, z poddaszem użytkowym i niewielkim stryszkiem, w dość atrakcyjnej, centralnej części Łomianek, nieopodal banku pko i sklepu marcpol. Znajduje się tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł365 m² 35,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Królewska rezydencja w królewskiej dzielnicy. Piękny dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej na działce z dużym ogrodem położony na uboczu, kilka minut spacerem od jeziorka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

3 500 zł180 m² 19,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opis oferty Uroczy ,nieduży dom blisko centrum miasta , z garażem na dwa samochody. Wysoki standart wykończenia. Posiada trzy pokoje : salon wraz z kominkiem , sypialnie, 70 metrowy pokój na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł195 m² 28,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom na Mokotowie. Cicha i spokojna okolica. Powierzchnia budynku wynosi 195 m2. Składa się z dwóch kondygnacji + użytkowego poddasza. Parter składa się z pokoju, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł349 m² 43,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Proponuję do wynajęcia segment w zabudowie szeregowej-348.60 m2, na działce 300m2 luksusowy dom o bardzo wysokim standardzie poziom - 1: garaż, kotłownia, sypialnia, kuchnia widna, wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dolna

Warszawa,mazowieckie

14 900 zł439 m² 33,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:439 m²

Posiadamy do wynajęcia dom na Biuro w doskonałym miejscu Mokotowa duży dom (połowa bliźniaka) w czterech kondygnacjach. Na każdej kondygnacji są pokoje biurowe o różnej wielkości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szałsza

Szałsza,śląskie

5 000 zł170 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowy dom do wynajęcia. Możliwość pierwokupu. Szałsza osiedle przy Gliwicach- żernikach. Dom z 2007 roku kryty dachówką ceramiczna w zabudowie szeregowej na ogrodzonym osiedlu. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł431 m² 27,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:193 m²

Segment narożny o unikalnej formie architektonicznej idealny na siedzibę firmy, rezydencję lub placówkę dyplomatyczną. Budynek do odświeżenia. Rozkład pomieszczeń: - piwnica użytkowa - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kosiarzy

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł203 m² 33,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom na biuro Oferujemy dom 203m2 pow. użytkowej z przeznaczeniem na biuro, szkołe językową itp. Dom dostosowany na biuro (wykładziny podłogowe , markizy w oknach, okablowanie, przeszklone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

13 500 zł360 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Jest to budynek nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymagającego klienta. Budynek moze być wynajęty zarówno na np. : biuro,ambasadę,szkołę ,przedszkole jak również i na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

9 900 zł240 m² 41,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:440 m²

DO wynajęcia dom na cel użytkowy - na biuro lub inną działalność; segment skrajny 240m2 ;świetna lokalizacja - Góry Mokotów i komunikacja - 8 min.do st.metra Wilanowska lub do st. Służew. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gocławska

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł330 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:404 m²

Segment skrajny Z ogrodem na cele mieszkalne lub biurowe Komfortowy skrajny segment na nowoczesnym, cichym osiedlu. Powierzchnia całkowita 330 m2, powierzchnia użytkowa 297,6 m2, powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Szczęśliwicki

Warszawa,mazowieckie

26 000 zł750 m² 34,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Do wynajęcia rezydencja przy Parku Szczęśliwickim. Lokalizacja- park Szczęśliwicki Rozkład pomieszczeń: parter 224,18 m2 - przedsionek hol, pokój, korytarz, kuchnia, jadalnia, ogród zimowy, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Żerniki

Gliwice,śląskie

2 500 zł160 m² 15,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dla pracowników. Do wynajęcia dwa niezależne domy jeden dla 12 pracowników za 2700 zł/miesiąc drugi dla 10 pracowników za 2200 zł, w pokojach po 2 lub 3 osoby. Do czynszu należy doliczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł270 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny dom - rezydencja z ogrodem i altanką. Garaż na 2 samochody. Parter - salon 35m2, kuchnia urządzona 13m2, otwarta na jadalnię 17m2, gabinet 12m2, pokój 14m2. Łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł150 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Idelne mieszkanie na wynajem pod kancelarie prawna,notarialna, agencje reklamową. Idealne na cele mieszkaniowe. Na parterze sa pomieszczenia techniczne oraz szatniai łazienka z wc oraz pokój. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Goraszewska

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł180 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do wynajęcia segment skrajny na cele mieszkalne. Bardzo dobra lokalizacja., 300 m od Sadyba Best Mall i przystanków autobusowych. Cicha i spokojna okolica. Budynek dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ochota

Warszawa,mazowieckie

22 000 zł800 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:470 m²

Oferujemy Państwu do wynajęcia budynek o powierzchni całkowitej 800 m kw. (powierzchnia użytkowa 580 m kw.) - cztery kondygnacje plus piwnice. Parter, pierwsze i drugie piętro po 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Przy Grobli

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł306 m² 26,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Elegancki dla vip-ów. Cichy, strzeżony. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum. Płatne Z góry za pierwszy I ostatni miesiąc najmu + depozyt. Najem na min. 24 miesiące. Piwnica - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł461 m² 39,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:237 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej na Mokotowie. Jest to segment środkowy, bardzo dobrze przystosowany do użytkowania jako biuro. Doskonała lokalizacja. Dom znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 000 zł120 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wolnostojący dom na działce ok 500 m2, budynek w średnim stanie technicznym. Na parterze kuchnia, pokoje, łazienka, małe pomieszczenie z oknem. Na piętrze dwa pokoje, kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Młodzieżowa

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł150 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Do wynajęcia komfortowy i nastrojowy dom w zabudowie szeregowej w Leśnicy. Parter to strefa dzienna, składa się na nią: hol, przestronny pokój z jadalnią, kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

17 000 zł350 m² 48,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojąca modernistyczna willa z pięknym ogrodem w bardzo cichej dzielnicy na Górnym Mokotowie. 200 m do stacji metra Wilanowska. Do wynajęcia na cele mieszkalne lub biurowe. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 500 zł420 m² 20,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

willa w centrum Konstancina (blisko tężni), w stylu lat 30-tych XX w.; pow. użytkowa - 250 mkw + ok. 80 mkw na poddaszu i w piwnicy (nie licząc garażu); 1) na parterze, (wys. pom. 2,95 m):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł250 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia dom- segment na Saskiej Kępie, osiedle z niebieskimi dachami. Dom dostępny od marca. Parter: salon, kuchnia duży hall Pierwsze piętro: 4 sypialnie, 3 łazienki Drugie piętro: open.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł140 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom Z garażem - atrakcyjna cena!~do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej położony w południowej części Zielonej Góry. Powierzchnia całkowita ok. 140 mkw. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

3 300 zł140 m² 23,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia dom wolno stojący na starym Pogodnie. Idealny na siedzibę firmy lub jako mieszkanie dla pracowników firmy, rodziny. 5 pokoi, dwie łazienki, duża kuchnia, piwnica, garaż, ogród. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł400 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom przystosowany na cele biurowe. Budynek znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych w Wilanowie, w pobliżu ul. Wiertinczej. Całkowita powierzchnia domu wynosi ok. 400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

11 500 zł580 m² 19,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom do wynajęcia w Wawrze, doskonały dojazd, spokojna okolica, park, las, policja, przychodnia, apteka, poczta, autobus/pks, pkp, szkoła, plac zabaw nadaje sie na biura, przedszkola itp Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł165 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Segment jest nieumeblowany, zabezpieczenia: alarm (z monitoringiem), kraty, drzwi antywłamaniowe. Mały ogródek, garaż na dwa samochody, cicha i bezpieczna okolica. Parter: pokój 30m2, kuchnia 11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chorągwi Pancernej

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł620 m² 19,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:620 m²

Do wynajęcia duży dom w Wilanowie. Budynek ma 620 m2, działka ok. 600 m2. Dom jest trzykondygnacyjny + 1 kondygnacja podziemna. Parter: *duża otwarta przestrzeń *kuchnia *łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł250 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Proponujemy do wynajecia dom na cele biurowe , całkowita powierzchnia użytkowa to ok. 250m ,7 pomieszczeń o zróznicowanym metrażu od 20 do 60m , jest sieć komputerowa Parter recepcja 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł350 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom zarówno na cele biurowe, jak i mieszkalne. Budynek znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych w Wilanowie, w pobliżu ul. Wiertinczej. Całkowita powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Księstwa Warszawskiego

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

2 500 zł129 m² 19,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Segment jednorodzinny zlokalizowany w Ożarowie Maz. przy ulicy Księstwa Warszawskiego. Segment w stanie deweloperskim do samodzielnego wykończenia przy długookresowym najmie. Możliwe również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł165 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Absolutnie wyjątkowa oferta - dla wymagającego, wysmakowanego Klienta! Lokalizacja - piękna uliczka - kameralna i malowniczo położona na skarpie wiślanej przy Nowym Mieście, miejsce zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

8 000 zł240 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na wynajem oferujemy luksusowo wykończony i urządzony dom w podwarszawskich Łomiankach ( Kiełpin) Cicha okolica domków jednodrodzinnych, sąsiadujących z jeziorem oraz rozległymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

16 000 zł330 m² 48,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Stary wwilanów, kameralna uliczka (niedaleko Szkół Niemieckiej i Francuskiej ). Powierzchnia: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 330 m? na działce 400 m? z przytulnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł300 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję do wynajęcia bardzo ładny, wyremontowany dom na Sadybie. Dom położony jest w bardzo spokojnej, cichej i bezpiecznej okolicy. Jest to okolica pełna parków i zieleni, z dala.