dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 1 piętro ok. 70m2 dużego przestronnego domu wolno stojącego 3-kondygnacyjnego zlokalizowanego na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli Szczecina - Pogodnie. Do posesji prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł280 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Komfortowy budynek na zamkniętym ,kameralnym osiedlu. Na parterze salon z kominkiem ;kuchnia w pełni wyposażona, garaż na dwa samochody ;wc Na pietrze sypialnia małżeńska z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł135 m² 43,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:175 m²

Mały klimatyczny domek w sympatycznym miejscu na Starej Saskiej Kępie z niezwykle urokliwym ogródkiem Segment 3 kondygnacyjny po kapitalnym remoncie. Wymieniono wszystkie instalacje, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Piechoty Łanowej

Warszawa,mazowieckie

9 500 zł260 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:469 m²

Super atrakcyjna propozycja na starym wilanowie!połowa bliźniak przygotowana pod działalnośc biurową. Budynek po remoncie , ocieplony ,zainstalowano nowe okna , kaloryfery , nowy piec gazowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Biedronki

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł320 m² 59,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do wynajęcia bezpośrednio piękny nowoczesny, wygodny i przestrzenny dom z dużym ogrodem. Nieruchomość położona jest najbardziej prestiżowej części Wilanowa (stary Wilanów) po stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł260 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:570 m²

Funkcjonalny dom na cele biurowe lub mieszkalne podziemia: garaż, kotłownia z pralnią parter: salon ok 50m2, pokój ok 12m2, przestronna kuchnia, wc piętro: 3 duże pokoje po ok. 20m2, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł300 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

DO wynajęcia segment -sadyba Dom usytuowany w prestiżowej dzielnicy Warszawy na Sadybie, w zielonym otoczeniu domów jednorodzinnych, ambasad, szkół międzynarodowych /brytyjska, francuska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł550 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Luksusowy, nowy dom z pięknym widokiem i dużym ogrodem. Piwnica: dwa pokoje z łazienkami i pomieszczenie rekreacyjne. Parter: salon, kuchnia, jadalnia, garderoba, gabinet, wc piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Warszawa,mazowieckie

6 800 zł140 m² 48,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kameralny budynek po kapitalnym remoncie usytuowana na pogranicza Mokotowa i Śródmieścia. Na parterze duży pokój z aneksem kuchennym i łazienką .Na piętrze trzy pokoje z kolejną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

35 000 zł620 m² 56,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowy klimatyzowany budynek przystosowany do celów biurowych. Budynek został zaprojektowany z wielkim rozmachem z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z piwnicą Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

16 000 zł404 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Luksusowa rezydencja W centralnej części konstancina Na poziomie minus 1 : mieszkanie i łazienka dla gosposi, garderoba, kotłownia, pralnia parter: salon 53m2, połączony z jadalnią 33m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mączeńskiego

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł400 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:750 m²

Wygodny duży dom zlokalizowany w świetnym miejscu. Idealny na firmę. Parter- hol wejściowy, duży pokój ok. 50m2 z kominkiem, pokój 30m2, kuchnia,łazienka Piętro; 3 duże pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

16 000 zł260 m² 61,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Nowy dom wykończony w najwyższym standardzie, doskonała loklizacja. Piekny widok, cicho, garaż na 2 samochody, taras 50m2 , dużo szaf. Parter: wiatrołap 4,5m2 ,hall 9m2, salon 50m2, kuchnia 15m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ludwika Waryńskiego

Gliwice,śląskie

4 000 zł220 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecamy do wynajęcia piękny dom zlokalizowany na prestiżowej i spokojnej dzielnicy. Dom podpiwniczony z garażem na dwa samochody, posiada 3 kondygnacje mieszkalne na której to znajduje się 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zwierzyniec

Kraków,małopolskie

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom Wola Justowska (górna) powierzchnia domu 200m2 powierzchnia działki 11 ar (podzielona na dwie) cena : 7.500 zł OPIS: parter: garaż (1 samochód), hall, pomieszczenia gospodarcze I piętro: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wilcze Gardło

Gliwice,śląskie

2 500 zł180 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładne mieszkanie w jednorodzinnym domu, w bardzo spokojnej dzielnicy. Dedykowane dla rodziny , szukającej odpoczynku i spokoju. Na dole salon z tv oraz jadalnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gliwice

Gliwice,śląskie

2 800 zł212 m² 13,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy do wynajęcia , komfortowy dom wolnostojący w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt agd. Położony w znakomitej lokalizacji w pobliżu zjazdu na A1 oraz ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Majowa

Otwock,mazowieckie

1 600 zł100 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w podwarszawskim Otwocku - Mlądzu o pow. 100m2 na działce 400m2 w rejonie ul. Majowej. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz wiatrołapu. Na parterze kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ustroń

Ustroń,śląskie

2 000 zł180 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo dobrze utrzymany dom w zabudowie szeregowej, solidnie wykończony, położony w spokojnej dzielnicy willowej z widokiem na Równicę, 2,5 km od centrum Ustronia. Pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ludwika Waryńskiego

Gliwice,śląskie

3 000 zł140 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom (pół bliźniaka) mieszkalno-usługowy. Budynek jest idealny do zamieszkania ale doskanale sprawdzi się jako biuro dużej firmy, gabinety lekarskie, reprezentacyjna siedziba spółki itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 000 zł55 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia poddasze ok. 55m2 otwartej przestrzeni domu wolno stojącego 3-kondygnacyjnego zlokalizowanego na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli Szczecina - Pogodnie. Do posesji prowadzi cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

13 000 zł550 m² 23,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:750 m²

Miejsce: konstancin Jeziorna W skład lokalu wchodzi: -Garaż -kotłownia -pomieszczenie klubowe -parter: salon, kuchnia, jadalnia -półpiętro: łazienka, 2 pokoje -pokój z balkonem nad wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Gołębia

Bielsko-Biała,śląskie

1 200 zł100 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-Biała, mikuszowice - Dom wolnostojący do wynajęcia Przedstawiamy do wynajęcia dom wolnostojący usytuowany w dzielnicy Mikuszowice w Bielsku- białej w rejonie ul. Gołębiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szulczyka

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Uroczy dom w warszawskim Wawrze - Aleksandrowie przy ul. Szulczyka o pow. użytkowej 170m2 na działce 5000m2. Dom pięknie usytuowany, wokół lasy, zieleń i cisza. Składa się z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Ksawerów

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł486 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Oferujemy Państwu do wynajmu unikalny dom zlokalizowany na Górnym Mokotowie. Dom składa się z 4 kondygnacji : Widne piwnice - ok.125 m2 (wysokość-2,20m): pokój rekreacyjny - 51 m2, pralnia- 11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 zł140 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Do wynajęcia dom zlokalizowany w dzielnicy Pogodno. Bardzo atrakcyjna lokalizacja ze względu na bliskość terenów rekreacyjnych (park Kasprowicza), bardzo dobrą komunikację (w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł150 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom do wynajęcia, superlokalizacja!~do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy. Dom o powierzchni 150 m2 składa się z trzech kondygnacji:~- piwnica, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Żerniki

Gliwice,śląskie

3 300 zł200 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do wynajęcia komfortowy dom położony w Żernikach. Nieruchomość doskonale nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej jak i na cele mieszkalne. Ogrzewanie gazowe, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

17 000 zł400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej 407 m, stojący na 900 m działce z ogrodem przy zamkniętej uliczce, kameralne osiedle nowoczesnych budynków z własną zamykaną na pilot.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do wynajęcia 5-pokojowy 1-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, na Wilanowie oddany do użytku w 2015r. Dom posiada taras, balkon, ogród i garaż. Na parterze znajduje się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Brzezinka

Gliwice,śląskie

3 500 zł168 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy atrakcyjny dom dla wymagającego klienta wykończony wysokiej jakości materiałami.dom znajduje się w zamkniętym osiedlu domków jednorodzinnych posiada umeblowana kuchnie ze sprzeętem AGD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Skocznią

Warszawa,mazowieckie

25 000 zł435 m² 57,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:820 m²

Nowy dom wolnostojący (wnętrze jest aktualnie wykańczane W wysokim standardzie), zlokalizowany W kameralnej, cichej uliczce pod skocznią. Dom bardzo jasny, o funkcjonalnym rozkładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukszpanowa

Warszawa,mazowieckie

19 500 zł350 m² 55,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Komfortowy dom wolnostojący pod skocznią Na parterze salon z kominkiem i wyjściem na ogród skierowany w stronę zachodnią .Miejsce na duży rodzinny stół. Kuchnia zamknięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kościuszki

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł320 m² 23,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do wynajęcia dom na Ursusie w zabudowie bliźniaczej. Dom 3 kondygnacyjny o pow. 320m2 (pow. mieszkalna 180m2), po generalnym remoncie w 2014r. (instalacje elektryczne, wod-kan, sanitariaty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

3 500 zł195 m² 17,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do wynajmu: dom jednorodzinny , wolnostojący z 2011 roku, położony w Komornikach pod Poznaniem. Dom położony w spokojnej i malowniczej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jejkowice

Jejkowice,śląskie

980 zł90 m² 10,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Budynek z dużą działką 42ar - Jejkowice, na działalność Do wynajęcia budynek o powierzchni użytkowej ok.90m 2 w świetnej lokalizacji - bezpośrednio przy głównej ulicy o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł330 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Budynek o powierzchni 330 m2 z 2000 roku po całkowitym remoncie. Składa się z czterech kondygnacji. Zagospodarowana piwnica posiada garaż na dwa samochody, siłownię, pralnię, toaletę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa wolna od zaraz Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

15 000 zł600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Proponujemy Państwu do najmu nowoczesny dom o powierzchni całkowitej ok.600 m2 położony na pięknej ok. 900-metrowej działce. Nieruchomość zlokalizowana jest bardzo blisko szkoły amerykańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł103 m² 14,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia połowa domu w pięknej lokalizacji, z widokiem na Wisłę. Dla osób prywatnych lub pod działalność. Powierzchnia 103m2 (całe 1ptr.), składa się z salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

10 000 zł360 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:808 m²

*****nowoczesny i komfortowy dom do wynajęcia w pobliżu centrum Starych Babic. ***** Idealny dla rodziny, świetny dla firmy, elegancki i wygodny dla pracowników ambasad, wspaniały dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

7 000 zł242 m² 28,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość ,12 km od centrum Warszawy. Dom 242 m.kw.pow.użytkowej na działce 500 m.kw. W parterze budynku lokal użytkowy nadający się na handel, usługi, eleganckie biuro, gastronomię. Lokal ma.