dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Piastów

Piastów,mazowieckie

1 600 zł110 m² 14,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia piętro domu w Pruszkowie o powierzchni 110m, na piętrze 3 pokoje, kuchnia, lazienka, wc, garderoba. Osobne wejście na górę z przedsionka. Lokalizacja Pruszków na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krasickiego

Warszawa,mazowieckie

9 900 zł240 m² 41,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Okolica królikarni. Urokliwy segment narożny Z przepięknym cichym ogrodem W doskonałej lokalizacji na górnym mokotowie. Rozkład: parter: salon, kuchnia oddzielna, wc, hol taras Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Popowo-Letnisko

Popowo-Letnisko,mazowieckie

2 000 zł90 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Popowo Letnicko Dom o powierzchni 90 m2 na działce ogrodzonej i strzeżonej o pow. 3370 m2 w otoczeniu lasu sosnowego do wynajęcia w systemie całorocznym. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Julianów

Łódź,łódzkie

7 500 zł360 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| do wynajęcia dom w przepięknej dzielnicy Julianów. Dom o pow. 360 m 2 położony wśród ''starych'' rezydencji, ulica cicha, spokojna. Rozkład domu pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Włochy

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł150 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Umeblowany dom wolnostojący + 2 duże garaże; cel biznesowy bądź miszkalny cena 4500 Z garażąmi cena 3000 bez garaży come 2 invest Biuro Nieruchomości kontakt: licencja nr 9190 powyższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia atrakcyjny bardzo funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w Wilanowie ul Bruzdowa oddany do użytku w 2015 r. Dom jednopiętrowy z ogrodem, tarasem i garażem. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł140 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia dom na biuro - sadyba Środkowy segment położony w enklawie domów jednorodzinnych i firm na Sadybie. Składa się z: parter: nieduży hol, kuchnia, pokój typu open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michałowice

Michałowice,mazowieckie

4 500 zł260 m² 17,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:408 m²

Michałowice dom pod działalność 1/2 bliźniaka z roku 1980, o powierzchni całkowitej 280 m2, posadowiona na ogrodzonej działce o powierzchni 408 m2. Budynek 4-kondygnacyjny (wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Dąbrówka Wielka

Dąbrówka Wielka,łódzkie

3 500 zł500 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

| do wynajęcia piękny dom, w urokliwym miejscu, w okolicach Dąbrówki koło Zgierza! Wolnostojący dom jednorodzinny o pow. ok. 500m 2. , posadowiony na działce o powierzchni ok. 1 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

12 900 zł360 m² 35,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia od zaraz komfortowy dom o pow. 360 m2 w Wilanowie na cele mieszkalne jak również doskonała propozycja na siedzibę ambasady, rezydencję dyplomaty, reprezentacyjną siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

2 000 zł400 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom na wynajem w miejscowości Białe Błota k/bydgoszczy 260m2 Dom nadaje się na wynajem dla dwóch lub jednej dużej rodziny. 6 pokoi, 2 łazienki, 3 balkony, okna drewniane. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 350 zł150 m² 15,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Do wynajęcia jednopiętrowy dom typu bliźniak o pow. użytkowej 150m2, umiejscowiony na działce o pow. 420m2, dzielnica Stawki w Toruniu. Dom jest umeblowany, po remoncie kapitalnym przez co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Wilanówką

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak zlokalizowany w osiedlu tuż obok Parku Krajobrazowego z możliwością korzystania z 1,5 ha parku tylko dla mieszkańców z z boiskiem , miejscem na ognisko. Ładny rozkład na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł170 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:910 m²

Dom wolnostojący w Nowych Włochach w Warszawie. Po kapitalnym remoncie do wykorzystania na biuro lub w celach mieszkaniowych. Na parterze ponad 100 m2 3 pokoje, salon z tarasem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 700 zł250 m² 10,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Szczecin Pomorzany wynajęcia dla grup pracowniczych obiekt o pow. cał. ok. 250m2, 11 pokoi o pow. od. 12m2 dwie łazienki w każdej dwie kabiny prysznicowe, kuchnia wyposażona, obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Za Cytadelą

Poznań,wielkopolskie

13 000 zł340 m² 38,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Komfortowy dom do wynajęcia znajdujący się w prestiżowej lokalizacji - ul. Za Cytadelą. Jest to cicha, mieszkaniowa dzielnica z dobrym połączeniem komunikacyjnym zarówno do Centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Polska

Poznań,wielkopolskie

3 500 zł200 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wynajmę dom na firmę o pow. użytkowej 200m2.Nieruchomość o dużym potencjale z pomieszczeniami do indywidualnego zagospodarowania.Położona w bardzo korzystnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Taneczna

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł220 m² 22,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Do wynajęcia pół bliźniaka o całkowitej powierzchni ok. 220 m2 znajdujący się na 290 - metrowej działce. Do wynajęcia na cele mieszkalne lub biurowe. Trzy kondygnacje + podpiwniczenie. 5 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piastów

Piastów,mazowieckie

1 800 zł90 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia parter domu 90 m, po remoncie , okna nowe pcv, w 3 pokoje, osobna kuchnia, łazienka i wc. umeblowana, stół, sofa, szafa, stolik, 6 łóżek, bardzo dobra lokalizacja - piastów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Halinów

Halinów,mazowieckie

3 900 zł210 m² 18,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:663 m²

Oferuję Państwu do wynajmu 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 210m2, wybudowanego w 2009 roku. Lokalizacja domu jest bardzo atrakcyjna ze względu na sąsiedztwo, oraz bliskość Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia mały domek 40 m w Raszynie. Rozkład pomieszczeń: salon z kuchnią, pokój, łazienka z wc. Ogrzewanie gazowe. Domek umeblowany. Dla osób bez zwierząt. Możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Inspektowa

Warszawa,mazowieckie

11 500 zł320 m² 35,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Atrakcyjny, nowoczesny dom - połowa bliźniaka na prestiżowym osiedlu Pod Skocznią. Idealna lokalizacja blisko centrum, w pobliżu Parku Arkadia, pałacu Królikarnia, szkół międzynarodowych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia segment w rewelacyjnej lokalizacji - na Starym Mokotowie, 3 minuty od stacji Metra Racławicka. Segment środkowy, z kameralnym ogródkiem. Istnieje mozliwość domeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piastów Śląskich

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł180 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia dom - przy Al. Jerozolimskich - 180 m 5 pok, 2 łazienki, ogrzewanie gaz, do o przeznaczeniu mieszkalnym lub biurowym. Lokalizacja ok Ursusa, tuż przy Al. Jerozolimskich, dom bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębliny

Kębliny,łódzkie

3 000 zł140 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

| oferujemy do wynajmu dom jednorodzinny o pow. 140 m 2 z pełnym wyposażeniem. Parterowy dom z poddaszem na częściowo zalesionej działce o pow. 1900 m 2 w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Włochy

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł210 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom po remoncie, 4 pokoje, 3 łazienki, umeblowany w spokojnej okolicy ul. prostopadła do Chrościckiego. Dobry i szybki dojazd od centrum. W cenie garaż/lokal pow. 60m2 na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dokerów

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł200 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Atrakcyjny dom bliźniak, położony przy lesie a jednocześnie blisko centrum do starówki około 1 km. Dom posiada pięć poziomów co pół kondygnacji. Na poziomie -1 znajdują się: toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Konary

Konary,małopolskie

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Dom Oferujemy na wynajem komfortowy i przestronny dom położony na bardzo dużej, ogrodzonej i monitorowanej działce w miejscowości Konary w gminie Mogilany. Odległość od zakopianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Sokolniki

Sokolniki,łódzkie

3 500 zł250 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| oferujemy do wynajmu dom o pow. 250 m 2 w Sokolnikach - okolice Zgierza, ozorkowa, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Dom położony na uroczej, częściowo zalesionej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

4 900 zł240 m² 20,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący