dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wycieczkowa

Łódź,łódzkie

16 000 zł600 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Atrakcyjny dom do wynajęcia w Łagiewnikach Numer oferty w biurze: ds-420 Do wynajęcia wolnostojący, murowany dom o powierzchni 600m2 mieszczący się w Łagiewnikach w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł330 m² 20,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 126 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni 225 m2 (pow. całkowita 330 m2), z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony dla rodziny bądź na potrzeby firmowe, na działce 2126 m2. Na ten komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bałuty

Łódź,łódzkie

10 000 zł348 m² 28,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom w wysokim standardzie na Bałutach Numer oferty w biurze: dw-233 Do wynajęcia wolnostojący dom z cegły z czterema kondygnacjami o pow. użytkowej 348 m2 wraz z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jęczmienna

Biskupice,wielkopolskie

2 700 zł180 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Polecam do wynajmu dom wolnostojący położony w Biskupicach - 18km od Ronda Śródka w Poznaniu. Dom częściowo umeblowany, podobnie jak kuchnia/brak lodówki/.Parter to jadalnia z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

4 500 zł247 m² 18,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia oryginalny, nowoczesny dom położony w zacisznym miejscu z pięknym ogrodem. I poziom: *salon (36,35) z kominkiem, wyjściem na ogród; kuchnia widna (15,25) otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

11 000 zł250 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:463 m²

Wrocław ok. Legnickiej komfortowy dom wolnostojący o pow. 250 m2 na sprzedaż. Nowoczesna architektura budynku, indywidualny projekt. Wysoka klasa materiałów użytych do budowy oraz wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Metalowa

Gdynia,pomorskie

2 500 zł180 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

2-kondygnacyjny dom na wynajem! dla kogo? Nieruchomość idealna dla rodziny, w domu istnieje pokój przystosowany dla dziecka. Preferowany najem długookresowy (przynajmniej na rok), bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Komorów

Komorów,mazowieckie

2 700 zł132 m² 20,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne, komfortowe, ekologiczne, zdrowe i klimatyczne, dwupiętrowe mieszkanie 132 m2 w domu jednorodzinnym w Pęcicach Małych. Oddzielne, niezależne i niekrepujące wejście, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 000 zł150 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Michelin - do wynajęcia dom piętrowy o powierzchni 150 mkw (10 łóżek. Koszt 3.000zł miesięcznie + zużyte media lub 15 zł na dobę od osoby. Oferta w biurze nr 6139. Pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tkaczy

Warszawa,mazowieckie

5 800 zł250 m² 23,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na Jelonkach -!/2 bliźniaka - B. dobry standard - 2 osobne wejścia; parkiet , terakota - ogrzewanie podłogowe; 3 łazienki; może być umeblowany lub nie. Kontakt; licencja 2969. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł450 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia piękny, wolnostojący, dom jednorodzinny w Wilanowie, 5 min. spacerem do barokowego Pałacu w Wilanowie. Dwupiętrowy dom z dużym (30m2) użytkowym strychem, w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Częstochowa,śląskie

2 800 zł300 m² 9,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Do wynajęcia nowy w pełni wykończony dom wolnostojący położony w dzielnicy Stradom. Budynek wybudowany w 2008 roku o powierzchni użytkowej 187 m2, powierzchnia całkowita wynosi 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zamojska

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł210 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ładny, zadbany, umeblowany dom z garażem 210m2:parter-kuchnia umeblowana i wyposażona, jadalnia, salon z kominkiem, ubikacja, pietro- 3 sypialnie, pokój kąpielowy/ wanna narożna, prysznic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł370 m² 14,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Gorąco polecam do wynajęcia dom o pow.370m2(salon z aneksem kuchennym,6 pokoi,3 łazienki,2 toalety,garderoba,balkon)Dom położony na działce o pow.370m2.Teren ogrodzony,monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Imbirowa

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł250 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom znajduje się na ulicy Imbirowej, na zamkniętym osiedlu monitorowanym. Osiedle kameralne, spokojne. Segment jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania. Wnętrze ładnie, starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

8 900 zł280 m² 31,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący o pow. 280m2, piętrowy, podpiwniczony, z garażem na dwa samochody. Wnętrza przestronne, pełne światła, funkcjonalnie zaaranżowane. Piękny zadbany ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wiązowska

Józefów,mazowieckie

2 800 zł120 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Piękny dom w podwarszawskim Józefowie o pow. użytkowej 120m2, położony w pobliżu ulicy Wiązowskiej na działce 1040m2 wybudowany w 2000r. Na parterze znajduje się obszerny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

18 800 zł610 m² 30,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:850 m²

Do wynajęcia dom 4 poziomowy ( każdy poziom ok 150 m2), w pełni wykończony, z solidnych materiałów, na podłogach gres oraz parkiet. Składa się z 16 pokoi, 5 łazienek, 2 kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bielany

Warszawa,mazowieckie

3 950 zł180 m² 21,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Polecam ładny przestronny dom do wynajęcia o pow.180m2(5 pokoi,kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,dwie łazienki,balkon)Dom posiada piwnice w której znajdują się cztery oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

3 500 zł160 m² 21,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom o pow. 160m2 w Józefowie k/otwocka. Działka 1800m2. zalesiona starodrzew ,mikroklimat. Parter: dwa duże pokoje, kuchnia, w c. Piętro: trzy sypialnie, łazienka z wanną. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Hornówek

Hornówek,mazowieckie

3 500 zł270 m² 12,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom w dobrej lokalizacji położony na pograniczu Hornówka i Truskawia 850 m od przystanku autobusowego bezpośrednio przy gminnej lokalnej drodze asfaltowej , wokół nowe ładne a nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sękocin Stary

Sękocin Stary,mazowieckie

5 600 zł240 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

3 niezależne mieszkania lub cały dom do wynajęcia Do wynajęcia dom wolnostojący, jednorodzinny, całkowicie lub na lokale, dom o łącznej powierzchni 240 m2, usytuowany na dużej pięknej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ząbkowicka

Wrocław,dolnośląskie

4 900 zł140 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gorąco polecam! Dom w zabudowie szeregowej położony przy ul. Ząbkowickiej - zaledwie 6 km od Rynku. Dom składa się z dwóch kondygnacji. Pierwsza z nich to salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wróbla

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł250 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom 250 m, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Wróbla, na Służewcu. Dom ma 4 poziomy, 6 pokoi, garaż na 2 miejsca. Otacza go ogród 300m. Wolne od zaraz, może być na biuro, bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący 150m2. W pełni umeblowany i wyposażony, parter składa się z salonu z jadalnia, oddzielnej widnej kuchni, pokoju gościnnego, pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

2 900 zł220 m² 13,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Konstantynów Łódzki! Numer oferty w biurze: dw-635 Do wynajęcia I-piętrowy dom z użytkowym poddaszem o powierzchni 220 m2 usytuowana na działce o powierzchni 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Swoszowice

Kraków,małopolskie

4 800 zł180 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na wynajem piękny wolnostojący dom na 6 arowej działce w prestiżowej dzielnicy willowej. Dom parterowy o powierzchni 180 m2 składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pod Sosnami

Słupno,mazowieckie

2 500 zł140 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Słupno ul.Pod Sosnami .Do wynajęcia dom o pow. 140 m2 ( parter : salon z częściowo oddzielonym aneksem kuchennym ,łazienka ; poddasze trzy pokoje ( w tym jeden przejściowy ,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł220 m² 23,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pół bliźniaka 6 pokoi 220m2. Nie umeblowany, rozkład domu: na parterze znajduje się salon połączony z aneksem kuchennym, wc oraz garaż. Piętro składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

10 500 zł250 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Bliźniak zlokalizowany w osiedlu tuż obok Parku Krajobrazowego z możliwością korzystania z 1,5 ha parku tylko dla mieszkańców z z boiskiem , miejscem na ognisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wałuszewska

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł176 m² 34,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment na osiedlu park dworski, przy ul. Wałuszewskiej. Dom wykonany z najwyższej jakości materiałów budowlanych: cegła ceramiczna, ceramiczne stropy i dachówki. Rok budowy 2010. Przy domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rybie

Raszyn,mazowieckie

2 700 zł140 m² 19,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajmu dom w Raszyn-Rybie , wolnostojący, umeblowany.Dom składa się z trzech sypialni, salonu , kuchni., 2-ch łazienek.Działka + miejsca parkingowe dla samochodów.Polecamy. kontakt :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Załęże

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł177 m² 19,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:803 m²

Dom komfortowy! Dom położony w willowej dzielnicy Rzeszowa o pow. 176,93 + garaż dwu stanowiskowy. Dom wykończony materiałami wysokiej klasy. Wybudowany metodą tradycyjną -pustak 29cm +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Luksusowy dom na strzezonym Osiedlu na obrzezach Konstancina , w poblizu szkoly amerykanskiej , eksklusywnych osiedli i domow. Na dachu domu zamontowano : kolektory sloneczne .Osiedle posiada dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł150 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom do wynajęcia, superlokalizacja!~do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy. Dom o powierzchni 150 m2 składa się z trzech kondygnacji:~- piwnica, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

2 700 zł155 m² 17,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjny ,kameralny segment kanadyjski na zamkniętym strzeżonym osiedlu.Garaż na jeden samochód. Garaż,pokój,łazienka z kabinąprysznicową parter:salon,wc,kuchnia piętro:2 sypialnie,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

700 zł20 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:-

Noclegi Hostel Bytom Zabrze Chorzów 700 zł miesiąc / na stałe pobyt / osoba 40 zł doba 1-7 dni / pobyt / osoba 65 zł doba łazienka tv bytom(at) dodatkowy filmik: youtu.be/ITgQuZIeQYA Kontakt: lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Słoneczna

Warszawa,mazowieckie

6 800 zł200 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Doskonała lokalizacja - słoneczna mokotów!~~środkowy segment w bardzo dobrej lokalizacji.~Budynek do tej pory był wykorzystywany na cele firmowe.~Parter : salon, taras, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł120 m² 40,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do wynajęcia dom (również dla firmy). Lokalizacja w bardzo dobrej części saskiej kępy: w cichej i spokojnej okolicy (rezydencje, ambasady), a jednocześnie dobrze widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł420 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:880 m²

Nowy dopiero co wykończony w wysokim standardzie dom na Zawadach.Parter:duzy salon 75m2 połączony z jadalnią i kuchnią,gabinet,łazienka,garaż na 2 samochody.Piętro:pokój nad garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł270 m² 14,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia segment 8 pokojowy 270m2. Rozkład domu: garaż i pokój. Na parterze znajduje się kuchnia (istnieje możliwość wyposażenia), salon, dwa pokoje, łazienka. Na pierwszym piętrze.