dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Gruczno

Gruczno,kujawsko-pomorskie

2 500 zł200 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przytulny, nietuzinkowy, nowy dom. Nieruchomość umeblowana i wyposażona w sprzęt agd.Aktualny do wynajęcia na dzień 1.08. 2011.Wybudowany w 1999 roku. Położony ok. 30km od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł500 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom wolnostojący w prestiżowej części Mokotowa, pod Skocznią. W okolicy znajdują się wyłącznie domy mieszkalne w większości wynajmowane przez obcokrajowców. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wieprz

Wieprz,małopolskie

1 500 zł190 m² 7,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia duży dom w Wieprzu o pow. 190m2, dom składa się z 7 pokoi, łazienki z wc, kuchni i holu. Dojazd drogą asfaltową, ogrzewanie węglowe. Cena najmu 1500 zł. + media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

4 500 zł260 m² 17,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

NA wynajem dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym W zielonce 260m2 Dom wolnostojący o pow. użytkowej 260m2 położony na działce o pow. 1300m2. Bardzo jasny, funkcjonalny, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzwonkowa

Warszawa,mazowieckie

9 900 zł250 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

***agencja nie pobiera prowizji od najemcy*** ***wynajem na hostel, biuro lub inną działalność*** Dom wolnostojący nieopodal pętli tramwajowej na Okęciu i Południowej Obwodnicy S2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 800 zł210 m² 18,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na wynajem na os. Błonie posadowiony na działce 500m2. Dom składa się z pięciu pokoi: jasny , słoneczny salon 38m2, gabinet 14m2 i trzy sypialnie o pow. 16m2, 16m2 i 14m2; kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chorzów

Chorzów,śląskie

3 500 zł210 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny , do wynajęcia , Chorzów. Oferujemy Państwu do wynajęcia dom jednorodzinny znajdujący się w Chorzowie. Dom ma powierzchnię 210 m2 i składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł280 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom na Sadybie z pięknym ogrodem. Rewelacyjna lokalizacja, cisza i spokój w centrum miasta. Nowoczesne nastrojowe wnętrza. Dom składa się z 4 sypialni, gabinetu, 2 łazienek , salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcie poddasze użytkowe dużego domu zlokalizowanego w Starych Gliwicach. Piętro posiada około 100 m kw i składa się z 4 pokoi, garderoby, dużej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Tylko U nas! Piękny dom do wynajęcia na Osowej Górze. Dom całkowicie wykończony materiałami wysokiej klasy i do zamieszkania od zaraz. Mozliwość wynajecia domu z całym umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 000 zł230 m² 17,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom na wynajem dla firm na kwatery pracownicze o powierzchni ponad 200 m 2 , na parterze dwa pokoje, jeden 60 m, drugi 16, łazienka, kuchenka, na piętrze kuchnia otwarta na salon, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł170 m² 44,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment środkowy na zamkniętym osiedlu w Starym Wilanowie, bliskość Parku w Wilanowie, międzynarodowych szkół, dobry dojazd do centrum Warszawy. Całkowicie odnowiony. Umeblowany lub bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

19 900 zł500 m² 39,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja Wilanów, prestiżowa lokalizacja na siedzibę firmy, z jednocześnie dobrym dojazdem do centrum jak również pozostałych dzielnic Warszawy. Opis Powierzchnia 500 m2. Komfortowy, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Występ

Występ,kujawsko-pomorskie

2 000 zł210 m² 9,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Bardzo ładny dom dwurodzinny z odrębnymi pomieszczeniami pod prowadzenie działalności gospodarczej w stanie bardzo dobrym. W 2012 roku przeprowadzony został kapitalny remont całego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł500 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący zlokalizowany na terenie Wilanowa. Dom znajduje się on w bliskim sąsiedztwie rozległych terenów zielonych, co nadaje inwestycji spokojnego, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł355 m² 30,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:909 m²

Dom wolno-stojący jednopiętrowy, jednorodzinny lub dwurodzinny ( dwa oddzielne wejścia). Powierzchnia domu to 355 m 2. Wszystkie media miejskie , dwie linie telefoniczne, ogrzewanie gazowe ( parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

2 500 zł180 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w miejscowości Rynarzewo w samym centrum. W pobliżu sklepy, kościół, przystanek autobusowy, szkoła itd. Dom w trakcie remontu dwu piętrowy w całości podpiwniczony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

9 000 zł220 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący w Bielanach Wrocławskich. idealny dla rodziny i na działalność gospodarczą. Na parterze salon z jadalnią i kuchnią w zabudowie , a także gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Droga Dzików

Zalesie Górne,mazowieckie

4 500 zł182 m² 24,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

***agencja nie pobiera prowizji od najemcy*** Parterowy dom w Zalesiu Górnym wolny od września. Usytuowany na dużej zalesionej działce. Składa się z przestronnego salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł531 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 568 m²

Rezydencja zbudowana w stylu dworkowym,nowocześnie zaaranżowana. Dom wolnostojący zaprojektowany z wielkim poczuciem piękna,estetyki i funkcjonalności. Po generalnym remoncie i nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł160 m² 15,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:625 m²

Bardzo ładny i super umeblowany dom do wynajęcia. Okolica bardzo spokojna blisko przestanek autobusowy sklep. W budynku nowoczesna zabudowa kuchni- kuchnia w kaflach. Na podłogach mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

2 500 zł186 m² 13,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Przedmiotem wynajmu jest nowy dom w Zielonce wolnostojący z garażem w bryle budynku zbudowany w 2009 roku. Parter budynku obejmuje cztery pokoje w tym trzy sypialnie (o pow. 16m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 800 zł220 m² 17,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Dom bardzo atrakcyjnie położony wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Okolica spokojna, wokół dużo zieleni, bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta. Dom solidnie zbudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jagielska

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł198 m² 37,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

* dostepny od 1 wrzesnia - wyremontowany w 2013 skrajny segment na strzeżonym osiedlu na obrzeżach Lasu Kabackiego. Kilka minut piechotą od komunikacji przy Puławskiej. Na parterze duża otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pszenickiego

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

***agencja nie pobiera prowizji od najemcy*** ***wolny od lipca 2016*** Dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu. Wynajem na cele mieszkaniowe lub biuro. Na parterze mieści się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

18 900 zł610 m² 30,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:850 m²

***agencja nie pobiera prowizji od najemcy*** ***wolnny od zaraz*** Przestronny, dwupiętrowy dom (pół bliźniaka) o pow. 610m2 na Ursynowie. Składa się z szesnastu pokoi, dwóch kuchni, pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

5 000 zł205 m² 24,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Piękny komfortowy dom W niemczu na ekskluzywnym osiedlu Komfortowy wolno stojący dom z użytkowym poddaszem w Niemczu, na terenie ogrodzonym i monitorowanym. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jarzębinowa

Rotmanka,pomorskie

2 500 zł160 m² 15,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę piętro domu wolnostojącego w Rotmance. Doskonała lokalizacja, 2km do wjazdu na nowy węzeł obwodnicy na trasę A7 i A1, doskonały dojazd do Gdańska, pruszcza Gdańskiego. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

4 300 zł270 m² 15,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Do wynajęcia od zaraz komfortowy dom z 2013r. w nowoczesnym stylu o pow. 270/190m2, działka o pow. 2300m2-zagospodarowana. Parter to salon z aneksem o pow. 97m2, kominek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 000 zł350 m² 11,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:959 m²

Dom Z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej Przedmiotem wynajmu jest dom wolnostojący o pow. całkowitej 350m2 usytuowany na działce o pow. 959m2. Dom piętrowy, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

8 000 zł350 m² 22,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedmiotem wynajmu jest wyjątkowa oferta! Pięknie odrestaurowana kamienica usytuowana na działce o powierzchni 600m2. Kamienica czterokondygnacyjna, podpiwniczona z trzema kondygnacjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrzosowa

Wrzosowa,śląskie

2 500 zł180 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Opis oferty Do wynajęcia dom wolnostojący we Wrzosowej gm.Poczesna o powierzchni użytkowej 140m2 na działce 1500m2. Salon połaczony z kuchnią - otwarta przestrzeń, łazienka , pokój na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Leśna

Łomianki,mazowieckie

5 000 zł420 m² 11,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dąbrowa leśna ** Reprezentacyjny dom wolno stojący na działce 3000 m2 wsród starodrzewia. Działka zagospodarowana z oczkiem wodnym, stylowym grilem, murowaną altaną i drewutnią ** Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Świdnik

Świdnik,lubelskie

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:326 m²

Do wynajęcia segment o powierzchni użytkowej ok. 120m2 z działką ponad 300m2. Na parterze salon, kuchnia i łazienka z wc. Na piętrze 4 sypialnie i łazienka. Na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł300 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie szeregowej na Mokotowie, nad Wisłą i niedaleko Parku Łazienkowskiego. W typowym układzie 6 sypialni oraz salon (40 m2) z kominkiem, kuchnia z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukszpanowa

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł350 m² 51,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom wolno stojący do wynajęcia na cele mieszkalne położony na osiedlu „Pod Skocznią”. Dom ma powierzchnię 350m2, nowoczesną bryłę z przeszkleniami oraz ładny ogród. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

2 500 zł162 m² 15,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży funkcjonalny, ładnie wykończony dom w Łochowie. Powierzchnia mieszkalna domu 162 m 2. Na parterze duży salon 35m 2 , kuchnia 13m 2 , holl , łazienka, trzy sypialnie: po 15m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Górne

Piła,wielkopolskie

2 400 zł162 m² 14,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przytulny, całkowicie umeblowany I wyposażony dom do wynajęcia W pile na osiedlu górnym W zabudowie bliźniaczej! Powierzchnia użytkowa 162 m 2 : Parter: wiatrołap Hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Świder

Otwock,mazowieckie

4 800 zł180 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia parterowy dom w bardzo dobrej lokalizacji w Otwocku. Urokliwa działka ze starodrzewiem. Dom w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania. Rozkład domu: otwarta widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł250 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom po remoncie. Bez mebli. Na cele mieszkalne. Duży, zadbany ogród - cisza. Przyziemie: cztery pomieszczenia, łazienka. Parter: kuchnia, pokój dzienny - kominek (taras, wyjście do ogrodu), gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

4 000 zł308 m² 12,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 850 m²

Do wynajęcia na cele biurowe dom wolnostojący o pow 308 mkw. na dużej działce do zagospodarowania o pow. 4850 mkw. ** Szerokość działki od frontu wjazdu z drogi asfaltowej 50m. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy wynajem

Włącz powiadomienia

Marker