dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł104 m² 52,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokalizacja : Wrocław, fabryczna Jerzmanowo, ul. Chodkiewicza. Spokojna, zielona okolica w sąsiedztwie terenów spacerowych i obszaru Natura 2000. Świetna komunikacja, w pobliżu węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Nadarzyn,mazowieckie

5 500 zł160 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia segment środkowy w Nadarzynie, w okolicy ulicy Lipowej. Parter: garaż w bryle domu na 1 auto, kotłownia, wiatrołap, przedpokój, pokój dzienny z wyjściem na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

6 500 zł156 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 156m2 zlokalizowany na 2,1 arowej działce przy ulicy Kobierzyńskiej, dzielnica Dębniki - Ruczaj. Nieruchomość dostępna od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miarki

Sosnowiec,śląskie

5 000 zł182 m² 27,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Komfort, takim słowem należy opisać dom który wraz z właścicielami mamy przyjemność zaoferować wam. Oferta dotyczy najmu na jeden rok, z możliwością przedłużenia. Nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Brzączowice

Brzączowice,małopolskie

2 500 zł170 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do wynajęcia poddasze domu w miejscowości Brzączowice, gmina Dobczyce. Powierzchnia poddasza ~ 72 m2 Skład poddasza: - komunikacja z balkonem 12 m2, - pokój 29 m2, - pokój 18 m2, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł240 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do wynajmu urokliwego domu wolnostojącego, świeżo po remoncie, położonego w spokojnej dzielnicy willowej. Dom jest idealnym miejscem dla osób ceniących komfort oraz spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

9 700 zł240 m² 40,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bez prowizji Budynek mieszkalny wolnostojący do najmu dla pracowników firm. Budynek położony w Bielsku-Białej w rejonie ul. Krakowskiej. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zakrzowiecka

Kraków,małopolskie

4 700 zł110 m² 42,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Pychowice- do wynajęcia połowa bliźniaka Z ogródkiem N20 Nieruchomości oferują do wynajęcia dom o powierzchni 89,92m2 plus poddasze, umeblowany z 2012 roku. I poziom: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Orkiszowa

Zakrzewo,wielkopolskie

4 600 zł87 m² 53,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Zakrzewo | blisko poznania | na wynajem | szeregowiec | wolne od zaraz Na wynajem oferujemy komfortowy dom w zabudowie szeregowej , położony w Zakrzewie , o powierzchni użytkowej 86,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Gołuńska

Gdańsk,pomorskie

8 000 zł250 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Funkcjonalny dom dwulokalowy Dom 3 poziomowy o łącznej powierzchni 250 m2 z dwoma garażami. Zlokalizowany w Gdańsku- kiełpinie Górnym przy ul. Gołuńskiej Parter: wiatrołap, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Skawina

Skawina,małopolskie

7 000 zł176 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący o pow. 176m2 zlokalizowany na 30-arowej działce w Skawinie, 15km od Rynku Głównego w Krakowie. Nieruchomość z 2023 roku, do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia parterowy dom wolnostojący o pow. 40 m2 położony w Józefowie, w okolicy ul. Leśnej. Nieruchomość składa się z: - salonu z kominkiem (rozkładana kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

13 500 zł350 m² 38,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Elegancki Bliźniak na Wynajem Powsin, osiedle Patio Do wynajęcia elegancki i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 350 m , położony na prestiżowym i zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia dom żyrardów Lokalizacja: osiedle Kanałowa, okolice Zalewu, żyrardów (woj. mazowieckie) Powierzchnia: 60 m Układ: 3 oddzielne pokoje (20 m , 18 m , 13 m ), kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Błotna

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł144 m² 48,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia dom położony w spokojnej części Warszawy, przy ul. Błotnej 9 (targówek), w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu stacji metra Trocka, idealny do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Laskowa

Laskowa,małopolskie

1 500 zł80 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:28 639 m²

Na wynajem dom drewniany w miejscowości Laskowa, gmina Laskowa, powiat limanowski. Dom o powierzchni użytkowej ok 80 m 2 parterowy, z poddaszem nieużytkowym. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Głuszca

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł220 m² 20,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kameralny dom w zabudowie szeregowej na dużej prywatnej kameralnej działce.Idealny dla dużej rodziny dla pracowników firmy ale nie na hostel.Na parterze są 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Postępu

Gądów,dolnośląskie

6 999 zł155 m² 45,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom dla rodziny For English scroll down) Wolne 4 domy W ofercie również domy dla pracowników, możliwość zakwaterowania 12 osób Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Czerna

Kalwaria Zebrzydowska,małopolskie

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kalwaria Zebrzydowska/ Stanisław Górny ul.Czerna Do wynajęcia w budynku parterowym pomieszczenie biurowo-mieszkalne o powierzchni ok. 45mkw. 1 pokój z aneksem kuchennym, korytarz, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

7 000 zł150 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 730 m²

Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 150m2 zlokalizowany na 37-arowej działce w miejscowości Pawlikowice, 10min samochodem od centrum Wieliczki. Nieruchomość do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Podgórki Tynieckie

Kraków,małopolskie

5 200 zł85 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85m2 zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w pobliżu ulicy Podgórki Tynieckie, dzielnica Dębniki - Tyniec. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

16 000 zł235 m² 68,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:474 m²

Eurovilla prezentuje komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej na Kabatach, w cichej i zielonej części Ursynowa, tuż przy Lesie Kabackim i w spacerowej odległości od metra. Dom oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 500 zł112 m² 111,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej. Nieruchomość wyróżnia się dużym, prywatnym ogrodem o powierzchni 211 m , nowoczesnym wykończeniem oraz pełnym umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Musioła

Mikołów,śląskie

4 700 zł93 m² 50,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * nowy dom w centrum Mikołowa * 5 minut spacerem do Rynku * zamykane osiedle Nowoczesny i przytulny dom o powierzchni 93 m2 w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kasztanowa

Słupno,mazowieckie

4 900 zł386 m² 12,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu przestronnego i klimatycznego domu położonego w malowniczej miejscowości Słupno, zaledwie kilka minut od Płocka. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Libertów

Libertów,małopolskie

7 300 zł120 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120m2 zlokalizowany na 3,5 arowej działce w podkrakowskim Libertowie, 30minut od centrum Krakowa. Nieruchomość z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do wynajęcia 6-pokojowy jednopiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 300 m2 na działce 650m2, ursynów Pyry. Idealny dla rodziny lub firmy. Cena: 13 000 zł + prąd, woda, gaz wg zużycia. Wymagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Spacerowa

Jawor,dolnośląskie

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do wynajęcia atrakcyjny budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, z widokiem na taras i duży ogród, położony w obrębie spokojnego i cichego osiedla domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:987 m²

Opiekun oferty: tel. Na wynajem dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 300 m2, położony na Ołtaszynie. Otoczenie nieruchomości: ołtaszyn to spokojna, zielona dzielnica, idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Mogilany

Mogilany,małopolskie

6 000 zł150 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150m2 zlokalizowany na 6-arowej działce na osiedlu kilkunastu domów w podkrakowskich Mogilanach-Konarach, około 30/40minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pszczyńska

Gostyń,śląskie

3 500 zł84 m² 41,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** świeżo wykończony dom ** 4 duże pokoje ** duża łazienka ** w pełni wyposażona kuchnia ** duzy parking ** miejsce na grilla Efektowny dom, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Białystok

Białystok,podlaskie

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

*** os.SKORUPY *** *** PARTER DOMU *** Polecamy do wynajmu powierzchnię w domu jednorodzinnym zlokalizowanym na os. Skorupy w Białymstoku. Bardzo dobry i szybki dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lentza

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł390 m² 48,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 390 M2 , 4 kondygnacje, 13 pokoi + piwnica 130m2 + garaż na 2 auta do wynajmu dom na wilanowie wysokim na cele biurowo-magazynowe I mieszkalne cena miesięcznego najmu: 19.000 zł + VAT DOSTĘPNE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krańcowa

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł140 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na wynajem budynek + działka Działka: powierzchnia 1000 m2 Budynek wolnostojący: powierzchnia ok 140 m2. Piwnica Trzy kondygnacje użytkowe: klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

12 800 zł246 m² 52,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom do wynajęcia na Sadybie (mokotów) o powierzchni 246m2, położony w świetnej lokalizacji - 6 pokoi, 3 łazienek, kuchni, garaż, cisza, zieleń. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

4 000 zł121 m² 33,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Dom na wynajem os. Kolejarzy - blisko centrum! funkcjonalny układ pomieszczeń! Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej, usytuowanych na wzniesieniu, z którego roztacza się piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

170 000 zł1 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia 3-kondygnacyjny dom wolnostojący 1700m2, z windą (towarową), w budynku z 1960r., Stara Ochota. Doskonały na biuro, siedzibę firmy, magazyn, możliwość dostosowania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Krótka

Rudawa,małopolskie

4 200 zł125 m² 33,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący W malowniczej okolicy - rudawa N20 Nieruchomości oferuje na wynajem dom wolnostojący o powierzchni 120, m2 lokalizacja: dom zlokalizowany jest w zacisznym miejscu, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wrzosowa

Lubin,dolnośląskie

5 500 zł130 m² 42,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Prezentujemy do wynajęcia przestronny, skrajny segment w zabudowie szeregowej z garażem, położony w Lubinie na osiedlu Przylesie, przy ul. Wrzosowej. Dom o powierzchni ok. 130 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

10 000 zł360 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Do wynajęcia duży, solidnie wybudowany i doskonale utrzymany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 360 m2 (użytkowa 327 m2), położony w spokojnej i zielonej części Psiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Krasne

Krasne,podkarpackie

5 900 zł88 m² 67,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy do wynajęcia bardzo ciekawą nieruchomość stanowiącą dom parterowy na działce 9 ar w Krasnym pod Rzeszowem. Nieruchomość położona w dzielnicy Krasne Kolonia. Prezentowany dom.