dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Rąbień AB

Rąbień AB,łódzkie

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowoczesny dom do wynajęcia w Rąbień ab. Dom z 2011 roku, w nowoczesnej technologii. Powierzchnia użytkowa 250 m2, 4 sypialnie, biblioteka, pokój zabaw/gier, salon+jadalnia+kuchnia, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 800 zł360 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Polecam przestronny, nietuzinkowy dom położony w prestiżowej części Ramiszowa, na peryferiach Wrocławia. Dom w stylu rezydencji. Wybudowany w 2004r, z myślą o dużej rodzinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodników

Pierwoszyno,pomorskie

3 300 zł225 m² 14,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom nad morzem do wynajęcia, 15 min. od Gdynia. Dom nadmorski w Pierwoszynie. Piękna lokalizacja blisko morza (5 min do klifu), przy sosnowym lesie, na spokojnej uliczce. Blisko wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł430 m² 23,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom o powierzchni 430 m2 zlokalizowany na Ochocie przy parku Szczęśliwickim. Czterokondygnacyjna nieruchomość: poziom -1 sala konferencyjna, łazienka, garaż na jeden samochód oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Małomice

Lubin,dolnośląskie

1 500 zł72 m² 20,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Pół domu z osobnym wejściem Małomice, nieruchomość wybudowana w 2014 roku znajduje się w cichej i spokojnej okolicy Małomic. Na powierzchnię 72,4 m2 składają się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzikiego Wina

Józefosław,mazowieckie

5 500 zł162 m² 33,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia przestronny i bardzo wygodny dom w zacisznej i zielonej części Józefosławia, tuż pod samym Lasem Kabackim. Dom jest gotowy do zamieszkania, w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cytrusowa

Józefosław,mazowieckie

6 000 zł204 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Wygodny i kompaktowy segment o powierzchni 204 m2 z działką o powierzchni 320 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych pod Lasem Kabackim ul. Cytrusowa. Blisko do Piaseczna oraz biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł120 m² 14,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko U nas! Posiadamy w naszej ofercie na wynajem komfortowy parter domu jednorodzinnego o powierzchni 120m 2 ,działka o powierzchni 400 m 2 .Lokal o najwyższym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Górna

Łódź,łódzkie

3 500 zł165 m² 21,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zupełnie nowy dom, do pierwszego zamieszkania. Wykończony w wysokiej klasy materiały wykończeniowe (drewno, szkło, cegła) Dom w zabudowie bliźniaczej, znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł180 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący na osiedlu Mokre, okolice ulicy Chrobrego, tuż przy Trasie Średnicowej. Budynek składa się z trzech dużych pokoi po około 40m2 każdy, dużej łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Mysiadło,mazowieckie

4 400 zł160 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Wynajmę nowocześnie urządzony przez architekta dom w Mysiadle, ul. Polna, 5 pokoi, garaż + 2 miejsca postojowe na terenie posesji, ogród, luksusowo wykończony, kominek, do zamieszkania. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

1 850 zł205 m² 9,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom do wynajęcia od zaraz! przy umowie na dłuższy okres cena do negocjacji Ogrzewanie kominkowe, podgrzewane podłogi. Duży, osłonięty ogród. Duży taras. Miła cicha okolica, blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Taneczna

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł163 m² 27,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wynajmę wyłącznie na cele mieszkalne segment w Warszawie: 163 m2 powierzchni użytkowej, 6 pokoi, 2 łazienki, wc, garaż, kominek, ogródek. Okolice ulicy Puławskiej. Cena podana w ogłoszeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Czarnów,mazowieckie

3 800 zł220 m² 17,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przepiękny dom z ogrodem pod Konstancinem do wynajęcia. Ogród starodrzew zagospodarowany, z cudowną altaną ze stołem ogrodowym. Dom świeżo po remoncie nowa podłoga na dole parkiet drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Podolany

Poznań,wielkopolskie

3 500 zł132 m² 26,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem bardzo ładnie urządzony dom o pow. 132 m2. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym. Wszystkie pomieszczenia urządzone stylowo i ze smakiem. Na tej kondygnacji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Górna

Łódź,łódzkie

6 000 zł184 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w wysokim standardzie o pow. 184 m2, działka 1000 m2, łódź-Górna okolica Ikea Dom wolno-stojący dwukondygnacyjny: parter składa się z salonu, jadalni, kuchni, sypialni (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Górna

Łódź,łódzkie

3 500 zł110 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia niezależny apartament w domu dwurodzinnym o pow. ok. 110 m2, składający się z salonu z częścią jadalnianą, aneksem kuchennym i bezpośrednim wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł225 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:359 m²

Zadbany skrajny szeregowiec w dzielnicy Bukowo na działce o powierzchni 359m2. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 153,18m2. Dom wybudowany metodą tradycyjną w 2002 roku. Ściany działowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł330 m² 42,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom o pow użytkowej 220m2 na Starym Wilanowie w pobliżu Pałacu Wilanowskiego. Dom bardzo fuknkcjonalny, na parterze salon o pow ok 50m2 z kominkiem, gabinet, kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 000 zł170 m² 11,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący położony w bardzo spokojnej okolicy, a zarazem w pobliżu Centrum Grudziądza. Dom o powierzchni całkowitej 170m 2 , dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Julianów-Marysin-Rogi

Łódź,łódzkie

3 200 zł130 m² 24,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni Państwo polecam niepowtarzalną nieruchomość. Dom znajduje się w jednej z najpiękniejszych i zielonych części Łodzi w willowej dzielnicy Julianów tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Saska Kępa

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł270 m² 24,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom na Saskie Kępie! Obiekt składa się z 4 sypialni / 11; 16; 24; 27 m2/, salonu z kuchnią ok. 46 m2, 3 łazienek i wielu innych pomieszczeń użytkowych. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł420 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Piętrowy dom w zabudowie szeregowej z poddaszem użytkowym na warszawskim Ursynowie. Parter: salon, kuchnia, gabinet, wc, hall. Na półpiętrze: pokój z antresolą Piętro: trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dawidy Bankowe

Dawidy Bankowe,mazowieckie

7 500 zł220 m² 34,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom jednorodzinny o pow. 220 m2. Dom znajduje się w miejscowości Dawidy Bankowe na zamkniętym osiedlu. Bardzo dobry dojazd do Warszawy. Np. Dojazd na Mokotów około 15 min w godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

29 000 zł950 m² 30,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Rezydencja o powierzchni 950 m2 położona w pięknym miejscu dzielnicy Wilanów nad Jeziorem Powsinkowskim. Działka: 1.400 m2 z pięknym ogrodem, widokiem na jezioro i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skłodowskiej-Curie

Lubin,dolnośląskie

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Po remoncie, segment 3 pokojowy położony w cichym i zielonym miejscu ul. Skłodowskiej-Curie. Przed budynkiem są trzy miejsca parkingowe. Parter: pokój dzienny, kuchnia, wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł450 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący w samym centrum Wilanowa, nieopodal Pałacu Wilanowskiego. Dom ma 450m2. Przestrzennych 6 sypialni, 4 łazienki, kuchnia, dwa gabinety, pralnia oraz garaż. Cudowny ogród i dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

50 000 zł737 m² 67,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:3 004 m²

Główny budynek ma powierzchnię zabudowy 267,00m2. Przy wjeździe na teren nieruchomości usytuowany jest jednokondygnacyjny budynek administracyjny o powierzchni zabudowy 124,00m2. W budynku tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł350 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

Do wynajęcia piękny dom w Wilanowie. Idealny dla rodziny z dziećmi. Na parterze znajduje się otwarta kuchnia z salonem, jadalnią i gabinetem oraz łazienką. Na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sokoła

Tarnów,małopolskie

2 300 zł180 m² 12,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek parterowy z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 180m2, usytuowany przy ul. Sokoła w Tarnowie. Na parterze (107,91m2) znajduje się korytarz z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

7 200 zł320 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Dom jednopiętrowy z użytkowym poddaszem, wysoką piwnicą i dwumiejscowym garażem. Duży, przestronny, nasłoneczniony salon 53 m, połączony z jadalnią i wyjściem na duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

1 700 zł120 m² 14,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! Polecam wyjątkowy dom wolnostojący znajdujący się w urokliwej miejscowości pod Gnieznem. Wybudowany w 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Służew

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł330 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia znakomicie zlokalizowany i skomunikowany dom przeznaczony na cele biurowe lub usługowe (szkoła, przychodnia showroom i.t.p.). Dom znajduje się 50m od stacji metra Służew. Dom posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łodygowice

Łodygowice,śląskie

25 000 zł500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Hostel dla pracowników, po generalnym remoncie. Hostel posiada 13 odnowionych, wieloosobowych, jasnych pokoi, kuchnię, jadalnię oraz łazienki z prysznicami. Każdy pokój wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turkusowa

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zmiana ceny.Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o pow.180mkw na działce 400mkw.Dom zlokalizowany jest w spokojnej części Ołtaszyna przy ul.Turkusowej.Parter dwa pokoje,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do wynajęcia elegancki dom o łącznej pow. 200m2. Budynek usytuowany na działce o pow. 500m2. Dom składa się z parteru i poddasza. Na parterze salon, kuchnia, jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł180 m² 36,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do wynajęcia dom typu bliźniak, jednopiętrowy z garażem i podjazdem. Znajduje się w doskonale skomunikowanej lokalizacji na warszawskim Ursynowie. W pobliżu trasy s2/a2, przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Ochota

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł795 m² 22,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:460 m²

Pięciokondygnacyjny dom na Ochocie o pow. 795 mkw z ogrodem. Nieruchomość bez wykończeń do indywidualnej aranżacji. Idealny na biuro lub inną działalność. Piwnica 155 mkw, doświetlona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł130 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:559 m²

Polecam na wynajem bardzo ładny skrajny segment domu o pow 130 m2 z działką w kształcie prostokąta o pow. 500 m2. Do domu przylega garaż o pow. 40 m2 (na dwa samochody), segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

8 999 zł330 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom jest obszerny, czterokondygnacyjny, pół bliźniaka. W piwnicy garaż na jeden samochód, salonik z kominkiem, kilka pomieszczeń technicznych w tym pralnia i kotłownia na gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

5 800 zł170 m² 34,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia dom o pow. 170 m2 zlokalizowany Wilanów - Zawady ,obok centrum Plac Vogla. Oferty zamieszczone na naszych stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Pośrednik.