dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł330 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronny dom z dużą oszkloną werandą, w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na Warszawskim Wilanowie. Układ funkcjonalno-przestrzenny: parter : salon (kominek) połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł280 m² 64,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Cena do negocjacji! Elegancki i stylowy dom na Sadybie w cichej, zielonej okolicy Warszawy, obok Jeziorka Czerniakowskiego, o atmosferze wioski w samym sercu miasta. Piękne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bajana

Warszawa,mazowieckie

15 950 zł400 m² 39,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowy, czterokondygnacyjny, nowoczesny budynek o wysokim standardzie przy ulicy Bajana. Dobra lokalizacja. Blisko skrzyżowania Al. Reymonta i ul. Broniewskiego. - poziom 0: garaż na dwa samochody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł180 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący /ursus-Reguły/ do wynajęcia firmie na działalność (biuro) do wynajęcia budynek wolnostojący Obiekt o pow. 180m2 położony z bezpośrednim wjazdem z ulicy na parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

=lepidus properties poleca do wynajęcia luksusowy segment skrajny na wilanowie= Do wynajęcia luksusowy segment skrajny na Wilanowie. Na całość składa się oddzielna widna i wyposażona kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł500 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Duży dom z duża działką przy Bemowie, kampinosie, 12 min do Centrum Warszawy. 13 pokoi, 3 łazienki, garaż w bryle oraz parking na 10 samochodów na posesji, pełna infrastruktura. Dom nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł263 m² 53,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

263 m2 segment środkowy (wejście z klatki schodowej), osiedle zamknięte i całodobowo strzeżone, na terenie Fitness Club Calypso z basenem i sauną w odrestaurowanej fabryce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł110 m² 26,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni użytkowej 110m2 w Mirkowie (15km od centrum Wrocławia). Dom jest w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania. Obiekt wykończono w stylu nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

19 900 zł400 m² 49,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom W najwyższym, nowoczesnym, standardzie wykończenia! Całkowita powierzchnia domu 400 m2, użytkowa 340 m2 plus taras o powierzchni 15,4 m2 znajdujący się na ostatniej kondygnacji oraz taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł160 m² 28,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni całkowitej 160 m2 znajdujący się na ogrodzonej działce, w doskonałej lokalizacji. Idealny na działalność biurową lub usługową. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł320 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Dom położony w starej, spokojnej, eleganckiej części Wilanowa niedaleko kompleksu pałacowego. W pobliżu restauracje, kawiarnie, poczta. Łatwy dojazd do centrum. Budynek po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Grzybowice

Zabrze,śląskie

2 850 zł140 m² 20,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz domu z dobrym dojazdem do A1? Mamy to! Oferujemy do wynajęcia jednopiętrowy dom, z garażem i pomieszczeniami gospodarczymi. Idealny również dla firmy, do zakwaterowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Włochy

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:235 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Położony w pobliżu Stawu Koziorożca, parku Kombatantów. Rozkład pomieszczeń: parter: pokój dzienny z tarasem i wyjściem do ogrodu, łazienka, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

4 800 zł180 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Dom parterowy o powierzchni użytkowej 185 m2, zlokalizowany w odległości 7km od Lubina. Przed domem możliwość parkowania min 7 pojazdów - teren wybrukowany. Charakterystyka: dom parterowy - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

2 500 zł200 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dla firm! doskonała oferta dla osób pracujących przy budowie trasy S3! W swojej ofercie posiadamy do wynajęcia piętro domu wolnostojącego. Wspomniana kondygnacja ma powierzchnię ok. 100 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł320 m² 28,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajmu segment środkowy na warszawskiej Sadybie na cele biurowe lub inne z miejscami parkingowymi.Powierzchni 320 m2 w tym:-parter-salon 34 m2 z kominkiem i wyjsciem do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana Kraków

Kraków,małopolskie

13 000 zł269 m² 48,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 582 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z bezpośrednim sąsiedztwem Kopca Kościuszki Dom zlokalizowany jest w zachodniej części Krakowa ul. Sawickeigo ok. 3,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

24 000 zł360 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

=lepidus properties poleca na wynajem elegancką I przestronną willę na mokotowie= Elegancka, przestronna (300 m2), nowo wybudowana willa miejska. Nieruchomość składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł280 m² 19,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) we Włochach. Dom z 1996 roku, o pow. 280 m2 Rozkład: poziom 0 ? garaż na 1 samochód, pokój z wyjściem do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Kukułek

Sosnowiec,śląskie

1 800 zł98 m² 18,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia - sosnowiec - Osiedle Kukułek idealna oferta dla firm I osób pracujących Przedmiotem wynajmu jest dom parterowy o powierzchni 98 m 2 zlokalizowany w Sosnowcu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Gedymina

Białystok,podlaskie

2 200 zł180 m² 12,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Przedstawiamy wolnostojący dom z lat 70-tych. Znajduje się on w bardzo spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z resztą miasta części Białegostoku. Ten przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

8 000 zł219 m² 36,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 194 m²

W ofercie wynajmu dom wolnostojący w Pilchowie, 200 m od wjazdu do Szczecina, zlokalizowany przy głównej drodze do Polic, z wjazdem do nieruchomości od cichej uliczki. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Izabelin

Izabelin,mazowieckie

3 200 zł365 m² 8,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

budynek biurowy (około 175 mkw) oraz budynek magazynowo - garażowy (około 190 mkw) na wynajem w Izabelinie B, położony przy zacisznej ulicy nieopodal lasu. Wybudowany w 1992 roku. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

9 000 zł600 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

DO wynajęcia klimatyczna rezydencja - konstancin jeziorna Przestronny ogród ze starodrzewiem, na którym znajduje się stylowa rezydencja. Rozkład: dom mieszkalny o powierzchni 450 mkw: parter- salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wołodyjowskiego

Warszawa,mazowieckie

9 500 zł320 m² 29,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny bliżniak położony na osiedlu Służew na Mokotowie. W domu znajdują się: w przyziemiu 2 przestronne pomieszczenia gospodarcze, łazienka. Parter: kuchnia 16 m2, salon 27 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Luksusowy dom do wynajęcia na osiedlu pogoń idealna oferta dla firm I osób pracujących Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony z poddaszem użytkowym oraz garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

9 500 zł280 m² 33,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:337 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny na kameralnym osiedlu zamkniętym na Ursynowie. Dom bardzo urządzony nowocześnie, drewniane podłogi w sypialniach i pokojach, podgrzewana podłoga z płytek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł250 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Marina! Dom do wynajęcia! Oferta kierowana do ludzi ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie wielkomiejskie życie. W pobliżu liczne teatry, kina, restauracje, kawiarnie, bary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł300 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Do wynajęcia elegancki segment w zabudowie szeregowej , po generalnym remoncie , w zamkniętej dzielnicy 14 segmentów położony przy Al. Wilanowskie Powierzchnia całkowita budynku to 300 m/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

5 800 zł200 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

środkowy segment z ogrodem zimowym,blisko sklepy przystanek , Dane Kontaktowe: biuro Nieruchomości Favoestate Ewa Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

10 500 zł395 m² 26,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:852 m²

Otoczenie domu: ulica prostopadła do trasy wylotowej z Warszawy (724) na Konstancin-Jeziornę, piaseczno, jednocześnie równoległa do Jeziorka Powsinkowskiego, przy którym znajduje się plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

127 855 zł1 967 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:613 m²

Budynek zabytkowy - odrestaurowany z przeznaczeniem na biura lub lokale użytkowe! Powierzchnia całkowita budynku: 1.967 m2 Powierzchnia biurowa : 1.362 m2 Kamienica składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł245 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przestronny dom, z użytkowym poddaszem, piwnicą oraz garażem (2 miejsca parkingowe przy posesji). Powierzchnia 245 m2, w tym: piwnica: sauna, kominek, pralnia i toaleta. Parter: otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

26 000 zł950 m² 27,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajecia elegancki dom ok 950m2 w prestiżowej części starego Wilanowa. Dom przeznaczony jest na cele mieszkalne lub biurowe, ambasadę, dom dla dyplomatów, przedstawicielstwo firmy. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł227 m² 37,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom na Saskiej Kępie! Solidnie zbudowany i wykończony dom w spokojnej, zielonej części Saskiej Kępy. Obiekt obszerny, składa się z trzech kondygnacji, na których znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ptaszkowo

Ptaszkowo,wielkopolskie

1 200 zł100 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Posiadamy na wynajem dwupoziomowy, umeblowany w całości dom w Cykówku koło Ptaszkowa o pow. 100 m2. Dom posiada:dwie łazienki, oddzielną kuchnię w pełni wyposażoną, salon, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Połabian

Wrocław,dolnośląskie

5 900 zł240 m² 24,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Piękny dom! Do wynajęcia dom wrocław, krzyki, klecina u.Połabian. Zabudowa szeregowa, dom bardzo wygodny i funkcjonalny. Składa się z trzech kondygnacji: parter: pokój, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł350 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do wynajęcia bardzo ładny dom (nieumeblowany, wyposażony w alarm, z czujnikami dymu i monitoringiem), z dużym ogrodem, na warszawskiej Sadybie, w bardzo spokojnej, bezpiecznej,.