dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Wolbromska

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł64 m² 46,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecam 10 min. autobusem do stacji Metra Wileńska, do ul. Radzymińskiej z przystankami autobusowymi 10 min. pieszo. Do wynajęcia parter o pow. 64 m2 domu nowego, jednorodzinnego, wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 800 zł120 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia dom parterowy o powierzchni 120 m 2 , zlokalizowany w okolicach ulicy Parkowej w Piotrkowie Trybunalskim. Dom składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

11 900 zł1 314 m² 9,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:240 000 m²

Do wynajęcia wyjątkowy barokowy pałac położony w południowo-zachodniej Polsce na działce 24 ha. Pałac został wybudowany w XVIII wieku wielokrotnie przebudowywany i rozbudowywany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Jary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 400 zł150 m² 22,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do wynajęcia dom jednorodzinny po remoncie na osiedlu Jary / Błonie. Nieruchomość znajduje się w bardzo spokojnej okolicy. Dom składa się z sześciu pokoi. Na parterze trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 000 zł300 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia komfortowy dom o powierzchni użytkowej ok. 200 m 2. Budynek 2 kondygnacyjny, podpiwniczony. Wykonany z cegły, otynkowany. Działka o pow. 800 m2 , z zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 zł280 m² 7,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:211 m²

Oferujemy do wynajęcia segment na os. Pawłowska o powierzchni użytkowej 160 m2 na zagospodarowanej działce 211 m2. Nieruchomość składa się z : piwnica , w której znajduję się garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 500 zł190 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Witam serdecznie , prezentujemy państwu ładny , zadbany dom niedaleko Rogowa z wygodami. Dużą piwnica - sucha , czysta. Na parterze duży salon , łazienka , kuchnia a na piętrze trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł280 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Dom o pow. ok 200 m 2 z dużą zagospodarowaną działką o pow. 1052m2. Na parterze znajduje się; salon z kominkiem, sypialnia, niezależna kuchnia oraz łazienka. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 zł100 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Oferta skierowana dla pracowników! Do wynajęcia dom dwukondygnacyjny o pow. 100 m2. Na dole znajduje się kuchnia, korytarz, w-c. Na górze są trzy pokoje, łazienka i balkon. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sulejowska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 600 zł140 m² 11,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia parter domu o powierzchni całkowitej 140 m2 przy ulicy Orzechowej. Dom składa się z 4 pokoi, przestronnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz wc. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kazimierza Wielkiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 199 zł90 m² 13,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta dla firm dla pracowników. Oferujemy do wynajęcia dom dobrze skomunikowany z centrum miasta. Nieruchomość składa się z 3ch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z natryskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł135 m² 29,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Karłowice ul. Kasprowicza.DO WYNAJĘCIA NA BIURO DOM WOLNO STOJĄCY o pow. 135 m2, działka o powierzchni 900 m2. Dom dwu- kondygnacyjny bardzo jasny i zadbany. Na pierwszym poziomie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Granitowa

Wrocław,dolnośląskie

5 900 zł160 m² 36,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Opis: do wynajęcia nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 160 m2 z ogrodem około 240 m. Teren ogrodzony z bramą wjazdową, alarm oraz zewnętrzne rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z piwnicą, Aleja Kalin

Piaseczno,mazowieckie

25 000 zł891 m² 28,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 515 m²

Do wynajęcia stylowa, ekskluzywna rezydencja. Kontakt: w swojej ofercie posiadamy nieruchomości zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Współpracujemy indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

5 800 zł170 m² 34,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Do wynajęcia segment 170 m2 na Zawadach w Wilanowie. Segment usytuowany środkowo, do niego przynależy działka 240 m2. Dom jest wykończony w dobrym standardzie, wyposażony i umeblowany. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maleczyńskich

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł352 m² 17,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - - okazja! super oferta! kwota 6000zł miesięcznie za wynajem obowiązuje do końca grudnia 2017r, piękny dom / 7 pokoi /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Swojska

Poznań,wielkopolskie

9 800 zł460 m² 21,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Polecam na wynajem duży dom na Ogrodach. Budynek murowany z cegły, z lat 70., gruntownie zmodernizowany i rozbudowany kilka lat temu. Składa się z 10 pokoi, kuchni, łazienki, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł205 m² 28,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia połówka bliźniaka 202m2 na działce o powierzchni 800m2. W skład domu wchodzą: - salon z jadalnią 60m2, - 4 pokoje, - duża garderoba, - pralnia 25m2, - strych około 60m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł246 m² 28,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący. Rozkład: parter: salon (43m2) z jadalnią, odrębna kuchnia (12m2), przestronny holl, duża łazienka z prysznicem i kotłownią (10m2). Garaż 20m2. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł320 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mokotów Sadyba - bliska okolica siedziby tvn - oferujemy Państwu do wynajęcia 6 pokojowy dom o pow. całkowitej ok 320m. na działce ok. 250m. Dom w standardzie średnim - piętrowy + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

**wynajęte do maja 2017 .Do wynajęcia dom w Koloni Gosławickiej.Cena najmu 2500zł. 7 łózek Podwyższony standard. Dom składa się z 2 oddzielnych pokoi, aneksu kuchennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

7 800 zł311 m² 25,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy do wynajęcia dom wolnostojący z przeznaczeniem na siedzibę firmy lub dla rodziny. Dom usytuowany przy spokojnej uliczce na Biskupinie , na zadbanej działce o powierzchni 550 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Janiszowska

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł148 m² 33,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia na cele biurowe 148m2 w sąsiedztwie Al. Krakowskiej, na tyłach lotniska Okęcie. Powierzchnia to parter domu, z niezależnym wejściem. Biuro zadbane, gotowe do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł160 m² 15,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro Nieruchomości Krawiecka 4 poleca do wynajęcia od 01.02.2017r. zadbany dom z garażem, posadowiony na działce o pow. 750m2. Dom wolnostojący, o łącznej powierzchni 160m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ciechocińska

Warszawa,mazowieckie

10 900 zł294 m² 37,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący na Sadybie, nieopodal ul. Nałęczowskiej, w bardzo cichej lokalizacji. Bardzo dobry dojazd, położony miedzy dużymi ulicami Sobieskiego i Powsińską. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 900 zł260 m² 22,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:555 m²

Do wynajęcia świeżo wyremontowany dom w zabudowie bliźniaczej w Konstancinie, położony na cichym osiedlu domów jednorodzinnych. Bardzo spokojna i prestiżowa okolica. Osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

3 300 zł150 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Nieruchomość do wynajęcia w Izabelinie na skraju puszczy. Wolnostojący budynek postawiony w technologii kanadyjskiej, z tarasem i loggią. Na parterze salon,jadalnia kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

6 000 zł150 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Luksusowy dom położony w miejscowości Żerniki Wrocławskie, przedmieścia Wrocławia, za Jagodnem. Dom o pow. całkowitej 150 m.kw w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce 504 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 900 zł117 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:114 m²

Do wynajęcia skrajny szereg o pow 114m2 z garażem, miejscami postojowymi oraz ogródkiem o pow 86m2 na Krzykach - Wojszycach Na parterze: znajduje się pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

7 500 zł185 m² 40,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom 4-pokoje, krzyki Polecamy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej na południu Wrocławia w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych terenów rekreacyjnych. Dom 4-pokojowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tuchom

Tuchom,pomorskie

2 700 zł130 m² 20,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 202 m²

Komfortowy dom z ogrodem w Tuchomiu woj. pomorskie.Salon z kuchnią, 2 łazienki, 4 pokoje, pomieszczenie gospodarcze,garaż + zadaszone miejsce postojowe.Pokoje częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morszyńska

Poznań,wielkopolskie

4 200 zł170 m² 24,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Interesuje Cię długoterminowy najem i możliwość zaaranżowania powierzchni pod swoje potrzeby? Chcesz wynająć dom w mieście i urządzić go po swojemu? Nie mogłeś trafić lepiej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

4 000 zł115 m² 34,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:675 m²

Cały dom wynajęcia na Bielanach Wrocławskich. Doskonała propozycja dla rodziny lub dla firmy np dla pracowników. Dom w doskonałej cichej okolicy. Teren działki ogrodzony, brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

6 500 zł180 m² 36,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Do wynajęcia przestrzenny 5 pokojowy dom wolnostojący o pow. 180m2 w dzielnicy Wojszyce. Dom składa się z dwóch kondygnacji: na parterze znajduje się duży salon z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łochów

Łochów,mazowieckie

2 700 zł250 m² 10,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Mam do wynajęcia na dłuższy czas 6-pokojowy dom z przestronnym salonem, położony na terenach rekreacyjnych nad rzeką Liwiec (miejscowość Gniazdowo-Kaliska, gmina Łochów), ok. 60 km od Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kiedrzyn

Częstochowa,śląskie

1 200 zł90 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna oferta! Do wynajęcia parter domu jednorodzinnego w cichej , zielonej , spokojnej dzielnicy Częstochowy w Kiedrzynie. Dom ma powierzchnię 90 mkw. Parter domu składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skrzetuskiego

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł240 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do wynajęcia dom, w zabudowie bliźniaczej, pow. 240m2 z przeznaczeniem na cele biurowe. Powierzchnia działki: 340m2- zagospodarowana zielenią. Dom składa się z 4 kondygnacji: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wróbla

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł210 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy do wynajęcia elegancki segment zlokalizowany na Mokotowie, nieopodal stacji Metra Wilanowska. Wśród osiedla domków jednorodzinnych i wolnostojących, okolica willowa otoczona starodrzewiem.