dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

15 000 zł320 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Do wynajęcia rezydencja przeznaczona dla osób ceniących tradycję, dobry klasyczny styl w architekturze, komfort życia oraz wygodę. Projekt architektoniczny domu wykonany został na indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Katowice

Katowice,śląskie

3 000 zł108 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Katowice- piotrowice spokojnie położone kameralne osiedle! - Oferujemy Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy o powierzchni 108m2, powierzchnia działki to 133m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bałuty

Łódź,łódzkie

6 000 zł220 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 385 m²

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia dom na prestiżowym,grodzonym i monitorowanym osiedlu,bardzo bezpieczny wyposażony w instalację alarmową,wjazd na osiedle kontrolowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kiełpin

Kiełpin,mazowieckie

9 000 zł372 m² 24,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do wynajęcia duży, ładny,parterowy dom w Kiełpinie .Duży salon z aneksem kuchennym i jadalnią,gabinet, 2 sypialnie,pomieszczenie gospodarcze,garaż na 2 samochody.Duża zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

3 100 zł250 m² 12,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szanowni Państwo, proponujemy do wynajęcia komfortowy dom na dużej działce w Tomaszowie. Dziaka zagospodarowana, ładne podjazdy z kostki brukowej i trawnik. Dom składa się z parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

6 000 zł180 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wygodny i zadbany dom na osiedlu Glinki. Powierzchnia użytkowa to ok.180 m2 + garaż i wiata. Podział domu: 1/ parter: salon z kominkiem 42 m2, siłownia z pralnią 19m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 900 zł160 m² 24,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Osiedle Glinki. Wysoki standard wykończenia. Na parterze znajduje się duży salon,pokój, kuchnia z jadalnią oraz wc. Na piętrze trzy sypialnie, łazienka z wanną i prysznicem oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

3 000 zł260 m² 11,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia przez firmę na cele mieszkalne lub przez osoby fizyczne w oparciu o umowę najmu okazjonalnego-budynek typu kostka z lat 80-tych posadowiony na około 800m2 działce. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Grabów

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł330 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Bardzo funkcjonalny dom o pow 300m2 w spokojnej okolicy Ursynowa Krasnowola Grabów położony na działce o pow ok 880m2. Dom dwukondygnacyjny: parter składa się z: - salonu o pow 60m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Płock

Płock,mazowieckie

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Dulęba Nieruchomości i Ubezpieczenia poleca: do wynajęcia: 1 piętro domu z osobnym wejściem, 100m2, na działalność, usługi lub noclegi. Parking. >Interesująca lokalizacja<.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grochów

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł160 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:825 m²

Uroczy, przedwojenny (1928r). dwukondygnacyjny dom na osiedlu w okolicach ul. Chłopickiego. Dom wolno stojący, na ładnej, dużej, zagospodarowanej działce 825m2. Dom jest po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Lublin

Lublin,lubelskie

2 500 zł150 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom wolnostojący, zlokalizowany blisko centrum. Cztery pokoje, oddzielna kuchnia, dwie łazienki. Dom przystosowany jest dla około dziewięciu osób, idealny dla firmy. W garażu stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaski

Piaski,lubelskie

1 600 zł80 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom/ zajazd do wynajęcia Janówek gm Piaski, cena 1600 tys plus opłata za energię elektryczną. 3 pokoje do zamieszkania, ok 110 osób, plus pomieszczenie kuchenne, 3 łazienek, sala bankietowa, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Starościn

Starościn,lubelskie

3 000 zł250 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący 250 m2 w miejscowości Starościn (18 km od Lublina). Działka 1500 m2. Nieruchomość składa się z wysoki parter: duży salon, kuchnia, 2 łazienki, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Lipniak

Lipniak,lubelskie

2 100 zł150 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom jednorodzinny w Lipniaku. Piętrowy, wolnostojący, zbudowany po 2000 roku. Przestronny (150m2), składa się z czterech sypialni, salonu, kuchni oraz łazienki i wc. Dom jest usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Groty

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom na osiedlu Groty-Bemowo, również jako zakwaterowanie dla firmy. Cztery pokoje, łazienka i wc oddzielnie, garaż, parking, duży taras. W domu ogrzewanie gazowe. Polecam Dorota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lublin

Lublin,lubelskie

1 600 zł95 m² 16,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo atrakcyjna, niezależna kondygnacja, w nowoczesnym domu w okolicach Nałęczowskiej. Trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, dużo miejsca do parkowania aut. Najchętniej firmie. Kwota za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

2 200 zł120 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia dom w dzielnicy Dziesiąta. Po generalnym remoncie, pięć pokoi, dwie łazienki. Wolnostojący, usytuowany na niezależnej, ogrodzonej działce, idealny dla firmy, kilkanaście łóżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szerokie

Szerokie,lubelskie

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Zakwaterowanie dla pracowników firm ( 10-12 osób), na oddzielnej kondygnacji w domu wolnostojącym przy ul Nałęczowskiej, (3 km. od Al. Kraśnickiej), łazienka i wc oddzielnie, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 000 zł140 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Profil Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowy i nowoczesny budynek wolnostojący o powierzchni 140m2 położony w spokojnym miejscu (około 6km. do Centrum miasta). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia dom na prowadzenie działalności gospodarczej lub do zamieszkania. Istnieje również możliwość zakwaterowania pracowników firm. Ogrzewanie gazowe, kanalizacja miejska, osiem pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł370 m² 20,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia skrajny segment na cele mieszkaniowe lub na działalność gospodarczą. Doskonała komunikacja z centrum Warszawy (samochód - Wisłostrada, autobusy - 4 linie, metro Młociny - 6 minut -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Turka

Turka,lubelskie

1 500 zł80 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia kondygnacja domu w Turce (80m2), 3 duze, niezalezne pokoje, kuchnia i łazienka. Bardzo latwy dojazd, możliwość parkowania kilku aut, chętnie firmie, przy 6-7 osobach cena to 2200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Sławinek

Lublin,lubelskie

3 500 zł200 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom na Sławinku, idealny dla firmy, możliwość zakwaterowania conajmniej 12-stu osób, na każdej z trzech kondygnacji łazienka i kuchnia, dodatkowo garaż. Cena do negocjacji. kontakt cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stegny

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł270 m² 29,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:241 m²

Segment warszawskim Mokotowie. Znajduje się na zamkniętym miniosiedlu, przy Al. Wilanowskiej. Jasne, przestrzenne wnętrza, spokój i cisza. 5 kondygnacji: piwnica (2 widne pomieszczenia / dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Sośnica

Gliwice,śląskie

2 200 zł100 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem piętro domu, trzypokoje o pow. 100 m2 w Sośnicy. Mieści się na parterze w 1 piętrowym domu wolnostojącym. Nieruchomość składa się z: dwóch niezależnych pokoi,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Hajdów-Zadębie

Lublin,lubelskie

3 200 zł250 m² 12,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni ok 250m2, zadębie. Ogrodzony (brama automatyczna) , 7 pokoi, duży parking. Idealny dla firmy, zarówno na prowadzenie działalności ( teren przemysłowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

2 500 zł86 m² 29,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta na wyłączność: do sprzedania dom w Szczawnie Zdrój o powierzchni 86m2. Dom na parterze składa się z salonu, sypialni kuchni, łazienki z wc z okne oraz wiatrołapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wola Niemiecka

Wola Niemiecka,lubelskie

2 500 zł160 m² 15,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom 120m2 do wynajęcia w Woli Niemieckiej. Odległośc od centrum Lublina 12km, do Spółdzielczości pracy ok. 8 km. Dom po remoncie, 3 sypialnie, 2 łaienki, kuchania, zagospodarowane podwórko. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zemborzyce Tereszyńskie

Zemborzyce Tereszyńskie,lubelskie

3 000 zł200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom dla firmy, pracowników, umeblowany, 6 pokoi, dwie łazienki, duży parking, ogrodzona posesja. Dwa rodzaje ogrzewania, gazowe i na węgiel. Możliwość zakwaterowania 17stu osób. polecam! kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Romaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia dom- segment na słodowcu w rejonie ul. Żeromskiego/duracza. Spacerowa odległość do stacji metra słodowiec ** Na cela mieszkaniowe lub biurow- mieszkaniowe. Przeznaczenie: agencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł180 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Duży dom w zabudowie szeregowej (środkowy segment) usytuowany w zacisznym miejscu Warszewa. Powierzchnia użytkowa to ok.156m2, powierzchnia po podłodze wszystkich kondygnacji wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wytworna

Warszawa,mazowieckie

24 000 zł300 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Elegancka, przestronna (300 m2), nowo wybudowana willa miejska,położona w samym sercu Warszawy, w prestiżowej i bezpiecznej dzielnicy Marina Mokotów. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

3 500 zł282 m² 12,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:570 m²

Oferujemy do wynajmu dom wolnostojący położony blisko centrum Gliwic. Jest on usytuowany na działce o powierzchni 570 m2 i ma powierzchnie użytkową 282m2. Na terenie posadowiony jest obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Świt

Lublin,lubelskie

2 500 zł160 m² 15,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia, boczna Al. Kraśnickich 160m2. Dwie łazienki, kuchnia, 6 sypialni, strych, miejsce parkingowe na 3 samochody na posesji. Miejsca sypialniane dla 12 osób. Media do uzgodnienia. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

1 600 zł100 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia dwie kondygnacje w domu jednorodzinnym. Na jednej z kondygnacji mieszkając właściciele. Osobne wejście. Dom nadaje się na kwatery pracownicze, 12 miejsc noclegowych, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

1 700 zł90 m² 18,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Do wynajęcia pół domu w ulicy willowej Szczawna Zdroju.Dwa pokoje, duży salon z kominkiem, sypialnia na poddaszu, duża umeblowana kuchnia.Wolne od połowy marca. :dodatkowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

4 500 zł221 m² 20,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny, nowocześnie umeblowany dom/bliźniak na Gumieńcach w cichej, spokojnej okolicy z dużą ilością zieleni. Idealny dla rodziny, ale również dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł110 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom-zabudowa szeregowa-wojszyce Lokalizacja: wojszyce/ okolice Szarych Szeregów Ilość pokoi:5 Metraż: 110m2 plus strych oraz garaż w bryle Kuchnia: aneks Budynek w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Felin

Lublin,lubelskie

2 000 zł120 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom 120 m2 wolnostojący w dzielnicy Felin. Parter salon, kuchnia, pokój, łazienka. Piętro: trzy sypialnie, łazienka, taras. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krępiec

Krępiec,lubelskie

880 zł50 m² 17,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia piętro w domu w miejscowości Krępiec. Pokój 25m2, salon 20m2, łazienka 7 m2, kuchnia z jadalnią wspólna. Czynsz najmu 1000 zł/mc dla dwóch osób oraz 800 zł/mc dla.