dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

1 700 zł70 m² 24,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Parterowy dom na dużej działce z możliwością parkowana samochodu na terenie. Pokój dzienny około 30 mkw z aneksem kuchennym, wyposażonym w szafki, panel gazowy oraz lodówkę. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sadul

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Najmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia bardzo ładny dom położony w dobre lokalizacji na Wawrze w bliskości skm i przystanków komunikacji miejskiej. Nieruchomość jakiś czas temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł160 m² 21,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie blizniaczej na Warszewie. Powierzchnia użytkowa domu ok. 140 mkw., 5 pokoi, garaż, ogród. Na dzień dzisiejszy dom nie jest umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

4 000 zł167 m² 23,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Mam w swojej ofercie do wynajecia nowoczesny dom w miejscowości Węgrzce, gmina Zielonki w zabudowie bliźniaczej na pięknie zagospodarowanej ( urządzony ogród) działce. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Krowodrza

Kraków,małopolskie

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mam w swojej ofercie do długoterminowej dzierżawy dom murowany z cegły z lat 50 tych wraz z budynkiem gospodarczym w Krakowie ( okolice ul. Łokietka). Powierzchnia działki 12 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Radogoszcz

Łódź,łódzkie

700 zł42 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia parter w segmencie o bardzo dobrym standardzie o powierzchni 42 m2 położony jest na osiedlu Radogoszcz. Całkowicie umeblowany, w wyposażeniu mieszkania jest lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Golęcino

Szczecin,zachodniopomorskie

3 600 zł220 m² 16,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:520 m²

Do wynajęcia komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 220 m2 z ładnym widokiem na panoramę miasta. Dom usytuowany w dzielnicy Golęcin, działka o pow. 520 m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bielany

Toruń,kujawsko-pomorskie

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość składająca się z dwóch wolno stojących domów o powierzchni 123 mkw i 113 mkw. W jednym domu znajduje się pięć pokoi, kuchnia, dwie toalety i dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Europejska

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

ładny budynek z przeznaczeniem na cele biurowe lub mieszkalne w willowej okolicy ul.Europejskiej w Wilanowie. Budynek z powierzchniami do wykorzystania na czterech kondygnacjach. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Konstantynów

Lublin,lubelskie

2 000 zł104 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Mamy dla Państwa do wynajęcia pół domu o powierzchni 104 m2. Lokal składa się z trzech kondygnacji. Każda kondygnacja ma 34 m2. Parter: kuchnia i jadalnia I piętro: sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

4 500 zł240 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajmu segment środkowy na uroczym osiedlu z ochroną , blisko Auchan, blisko ul. Puławskiej. Osiedle ładnie zagospodarowane, cicho i kameralnie,szpaler iglaków zasłania od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wawer

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł210 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:209 m²

Do wynajęcia dom, w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na kameralnym, zamkniętym osiedlu w okolicy Wału Miedzeszyńskiego. Rozkład pomieszczeń na poszczególnych kondygnacjach:. Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

3 300 zł140 m² 23,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia dom wolno stojący na starym Pogodnie. Idealny na siedzibę firmy lub jako mieszkanie dla pracowników firmy, rodziny. 5 pokoi, dwie łazienki, duża kuchnia, piwnica, garaż, ogród. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Oboźna

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł114 m² 30,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:106 m²

Agent prowadzący tel. e-mail: *** We speak English *** For English version scroll down Polecam do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej na Wrocławskich Krzykach. Doskonały wyjazd na aow i A4 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

3 100 zł122 m² 25,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:413 m²

Dom Z garażem do wynajęcia! od zaraz! Prezentujemy do wynajęcia dom o powierzchni ok. 122 m2. Nieruchomość w zabudowie szeregowej, z garażem. Na podłodze parkiet. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Kiedrzyn

Częstochowa,śląskie

1 200 zł45 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Witam, mamy dla Państwa domek do wynajęcia w Częstochowie na Kiedrzynie. Dom ma powierzchnie 45 m2. W domu jest jeden przestronny pokój, kuchnia i łazienka z wc. Pokój jest duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubelska

Wiązowna,mazowieckie

3 500 zł300 m² 11,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 257 m²

Do wynajęcia funkcjonalny, wolnostojący dom z garażem w bryle budynku na dwa samochody. Na parterze znajduje się: wiatrołap z wbudowaną szafą, kuchnia (10m) z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 850 zł321 m² 5,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Dom szeregowy na działkach pzwn. Na parterze znajduje się hall, duża kuchnia, salon z kominkiem, pokój oraz łazienka z wc, wyposażona w natrysk. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem najmu jest parter przedwojennej willi, położonej na Sadybie oficerskiej. Do dyspozycji najemcy jest: - duży pokój dzienny z kominkiem, z otwartą kuchnią i wyjściem na taras -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bałuty

Łódź,łódzkie

1 990 zł100 m² 19,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia parter domu wolnostojącego z oddzielnym wejściem na willowym osiedlu, na Julianowie! Oferta idealna dla rodziny lub dla firmy. Blisko prywatne przedszkole, szkoła. Czynsz najmu: 1990 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

5 000 zł300 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Luksusowy dom o powierzchni 300m2, parterowy z użytkowym poddaszem, całkowicie podpiwniczony, przeznaczony dla wymagającego klienta. Poziom 0: garaż z bramą na pilota, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Będzin

Będzin,śląskie

2 500 zł110 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom wolno stojący w Będzinie. Wynajem na działalność gospodarczą (siedziba firmy lub noclegi pracownicze). Powierzchnia użytkowa 110 m2. Trzy pokoje, kuchnia w aneksie, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

9 500 zł511 m² 24,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Luksusowa rezydencja do wynajmu znajduje się na Bałutach w okolicy ulicy Łagiewnickiej. Najwyższy standard wykończenia, atutem jest alarm z monitoringiem, garaż na dwa samochody (brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł130 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Promocja przez pół roku cena wynajmu 3500zł Dom o pow. 130m2 do wynajęcia na cele biurowe / na działalność gospodarczą, wolnostojący 2-kondygnacyjny. Budynek znajduje się na Bemowie - Jelonki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 700 zł99 m² 17,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga: możliwość najmu od 01-07-2017! Do wynajęcia mieszkanie z oddzielnym wejściem położone na piętrze domu na osiedlu domów jednorodzinnych. Mieszkanie w pełni wyposażone, urządzone ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rokicie

Łódź,łódzkie

1 900 zł80 m² 23,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Ciekawa nieruchomość! zapraszam do obejrzenia! Do wynajęcia przytulny niewielki dom na Rokiciu! W okolicach Pabianickiej i trasy Górna! Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł430 m² 23,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom o powierzchni 430 m2 zlokalizowany na Ochocie przy parku Szczęśliwickim. Czterokondygnacyjna nieruchomość: poziom -1 sala konferencyjna, łazienka, garaż na jeden samochód oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rudunki

Zgierz,łódzkie

1 500 zł100 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:576 m²

Do wynajęcia piętro domu w zielonej okolicy, tuż obok Malinki. Czynsz najmu : 1500 zł Dodatkowe opłaty : energia elektryczna, woda, gorąca woda z pompy ciepła, gaz (ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rąbień

Rąbień,łódzkie

4 500 zł350 m² 12,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Rąbieniu idealny dla celów mieszkalnych w połączeniu z prowadzeniem działalności gospodarczej! Czynsz najmu 4500 zł + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 000 zł350 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - - okazja! super oferta! kwota 6000zł miesięcznie za wynajem promocyjnie dla najemcy do końca grudnia 2017r, ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wawer

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł260 m² 17,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

** aktualnie gotowe do wynajęcia. ** Elegancki dom z lat osiemdziesiątych, położony w doskonale utrzymanym ogrodzie. Dom w części nadziemnej składa się z: przestronnego holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Brynów

Katowice,śląskie

4 400 zł160 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia dla Firmy Dom Katowice Brynów. Powierzchnia 160m2: kuchnia, 5 pokoi, 2 łazienki. Pełne wyposażenie! Meble, pościel, wyposażenie kuchni! Do wynajęcia dla Firmy lub na biura! Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

3 000 zł130 m² 23,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie szeregowej. Na dole salon połączony z aneksem kuchennym, natomiast na górze mieszczą się trzy sypialnie i łazienka. Garaż w bryle budynku. Ogrzewanie gazowe, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Ludwika Waryńskiego

Gliwice,śląskie

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia do m położony w Gliwicach. Blisko Centrum Gliwic okolica Waryńskiego blisko do strefy ekonomicznej. Budynek o powierzchni użytkowej 120 mkw w którego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł500 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferujemy do najmu reprezentacyjny dom w starym Wilanowie. Dom o powierzchni użytkowej 500m2 usytuowany jest na działce 360m2. Dom przeznaczony jest wyłącznie do celów biurowych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana Lubin

Lubin,dolnośląskie

2 750 zł189 m² 14,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

Do wynajęcia okazała rezydencja położona malowniczo z widokiem na zabytkowy park, oddalona 12 km od Lubina. Budynek nowy, wykończony w wysokim standardzie położony na 21 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Europejska

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł450 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

1673. Wilanów, ul. Europejska , dom 450m, działka 700 m - do wynajęcia. Parter - salon z jadalnią 80m z kominkiem, kuchnia, pokój gościnny/gabinet, łazienka, garaż plus miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

3 000 zł140 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Pilnie szukam domu do wynajęcia lub kupienia. Chętnie dom wolnostojący. Interesują mnie okolice: węgrzce, bibice, boleń, ewentualnie Michałowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Bałuty

Łódź,łódzkie

1 200 zł90 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia budynek mieszkalny Z dobrym dojazdem do A2! Parterowy dom mieszkalny w zabudowie segmentowej z lat 60-tych, murowany, w stanie technicznym do zamieszkania. Parter: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 300 zł270 m² 15,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący, niepodpiwniczony, położony w Osielsku. Powierzchnia całkowita domu to 270 m2, użytkowa - 190 m2. Parter 97,5m2 - salon z kominkiem połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 600 zł150 m² 17,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom do wynajęcia od zaraz! idealny na noclegi pracownicze! komfortowy dla rodziny! Nieruchomość znajduje się na terenie Zielonej Górze. Dom o powierzchni 150 m2 składa się z 5 niezależnych.