dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Lipnik

Bielsko-Biała,śląskie

5 000 zł330 m² 15,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom - Bielsko-Biała - Lipnik Do wynajęcia bardzo ładny dom wolnostojący o powierzchni 330m2 położony na 9-arowej działce. Budynek składa się z 4 kondygnacji, może służyć jako dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Trzebnicka

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

2 500 zł160 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia dom o pow ok 160m2, podpiwniczony, z garażem i lokalem usługowym (ok 80m2) - obecnie wynajęty. Dom na parterze składa się z salonu, kuchni, łazienki, korytarza, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Kowalskiego

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł260 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Poszczególne kondygnacje: 1. Piwnica - pralnia w pełni wyposażona : pralka, suszarka, zsyp do brudnej bielizny wmontowany wewnątrz ściany prowadzący z łazienki na pierwszym piętrze, przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Komprachcice

Komprachcice,opolskie

2 000 zł220 m² 9,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący w Komprachcicach. Bardzo doby dojazd do Opola. Dom jednopiętrowy, podpiwniczony, z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łodygowice

Łodygowice,śląskie

4 500 zł250 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Dom do wynajęcia - Łodygowice. Do wynajęcia nowy duży dom wolnostojący, położony na pięknej widokowej 18a działce. Budynek położony jest w spokojnym i malowniczym miejscu z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny dom na wynajem, 9 pokoi, konstancin, bez prowizji od najemcy. Dom wolnostojący położony w willowej okolicy. Budynek składa się z dużego salonu z kominkiem, połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 000 zł322 m² 24,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

***agencja nie pobiera prowizji od najemcy*** Ekskluzywna rezydencja położona na parkowo-leśnej działce o pow. 0,5 h. Składa się z trzech kondygnacji: przyziemie pokój rekreacyjny 36m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Genewska

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł250 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Skrajny segment na wynajem na Saskiej Kępie (bez prowizji od najemcy). Trzy sypialnie, dwie łazienki i wc, drewniane okna, ogródek z tarasem 40 m, poddasze, garaż, podjazd. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Algierska

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł180 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Atrakcyjny, świeżo wyremontowany segment na wynajem na cele mieszkalne, saska Kępa, 5 pokoi. Dostępny od lipca. Garaż, ogródek, zbezpieczenie antywłamaniowe. Preferowany minimalny okres najmu - 2 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Śnieżna

Kraków,małopolskie

7 999 zł228 m² 35,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia wyjątkową nieruchomość: 3-piętrowy biurowiec po generalnym remoncie, idealny pod siedzibę firmy, znajdujący się w południowo-wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

3 700 zł100 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do wynajęcia, uroczy mały segement o powierzchni 100m2 w Nowej Iwicznej, w cichej i spokojnej okolicy. Na parterze domu: wiatrołap z pomieszczeniem gospodarczym, mały hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Park Natolin

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł261 m² 26,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:435 m²

Do wynajęcia na cele mieszkalne narożny segment na zamkniętym strzeżonym osiedlu Dębina w sąsiedztwie Parku Natolińskiego. Wynajem wyłącznie na cele mieszkalne. Na 3 kondygnacjach znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Radość

Warszawa,mazowieckie

1 000 zł78 m² 12,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Wynajmę dom parterowy, wolnostojący w Radości. Dom parterowy wolnostojący o powierzchni 78m2 na działce 1140m2. W domu znajdują się 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka, oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zalesie Dolne

Piaseczno,mazowieckie

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 416 m²

Do wynajęcia atrakcyjna willa 4-kondygnacyjna z wieżą w Piasecznie (zalesiu Dolnym) w stylu dworku rok budowy 1991, położona na zalesionej działce 4416 m2 posiada 10 pokoi, 4 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 600 zł180 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

dom w zabudowie bliźniaczej w Warszawie w ładnej ekologicznej okolicy. Świetnie nadaje się dla rodziny ceniącej sobie spokój oraz sport na łonie natury. Wystarczy wyjść za teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Zalewem

Kraków,małopolskie

5 000 zł180 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia bardzo ładny dom na Woli Justowskiej Przepiękna spokojna okolica , dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 m działka 7 arów Dom zbudowany w roku 2005, opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Saska Kępa

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł300 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bliźniak na Saskiej Kępie. Parter: salon, kuchnia, wc. I piętro: 3 sypialnie po 15 m2, łazienka. II piętro: 2 sypialnie (30 i 12 m2), łazienka. Piwnica: garaż na 1 samochód, 3 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wyględów

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł170 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment skrajny na Mokotowie (wyględów). Parter: salon z wyjściem na taras i do ogrodu, garderoba, kuchnia, jadalnia i wc. I piętro: 3 sypialnie, łazienka. Piwnica: pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Chylice

Chylice,mazowieckie

13 000 zł550 m² 23,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Do wynajęcia wyjątkowy dom z charakterem. Rezydencja z basenem. Działka o powierzchni 1280 m2, ogrodzona, posiada system nawadniania automatyczny z własnej studni. Cały dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł700 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 446 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni ok. 700 m2 na działce o powierzchni 1446 m2 na cele biurowe lub mieszkalne w atrakcyjnej lokalizacji - dogodny dojazd i dostęp do komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Luksusowy dom do wynajęcia na w prestiżowej okolicy na Saskiej Kępie. Doskonała komunikacja i do centrum i na główne szlaki komunikacyjne, a jednoczśnie ciche kameralne miejsce. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 500 zł210 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia jednopiętrowy bliźniak Poziom -1: podwójny garaż, dwa pokoje, łazienka kotłownia 70m2 Parter. Kuchnia w pełni wyposażona połaczona z jadalnią i salone, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł380 m² 47,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia piękny, duży wolno stojący dom na Białołęce w okolicach ratusza gminy Białołęka. Położony jest na działce wśród dużej ilości zieleni i drzew. Cicha i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

12 000 zł550 m² 21,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferuję do wynajęcia wyjątkowy dom z charakterem. Działka o powierzchni 1280 m2, ogrodzona, posiada system nawadniania automatyczny z własnej studni. Cały dom wykończony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł150 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom 150 m, 5 pokoi, kuchnia 2 łazienki. Piwnica na całej powierzchni dołu domu, garaż na 2 samochody, własna kotłownia, pralnia. Okna wymienione plastikowe. Góra domu zupełnie po remoncie, gładzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Orunia Górna

Gdańsk,pomorskie

5 000 zł220 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Piętrowy dom o powierzchni 220 m2. Na pierwszym poziomie salon 25 m2, pozostałe pokoje 20, 22 m2, kuchnia 15 m2 ze spiżarnią oraz łazienka 3,5 m2. Na piętrze są dwa pokoje 16 i 15 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Platanowa

Michałów-Grabina,mazowieckie

5 800 zł167 m² 34,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Do wynajęcia pilnie od 20.01.2017 roku dom o pow. całk.207m2, mieszkalnej 167m2 składający się z 6 pokoi. Budynek usytuowany na zamknietym, strzeżonym osiedlu Grabina. Dom bardzo wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł365 m² 32,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Do wynajęcia Królewska rezydencja w królewskiej dzielnicy. Piękny dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej na działce z dużym ogrodem położony na uboczu, kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł600 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia nowo wybudowany dom (2015 rok) w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 400 metrów kwadratowych usytuowany na działce 600 metrów kwadratowych na cichym, pełnym zieleni prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł280 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Do wynajęcia nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 250 m2 (całkowita- 356 m2) składa się łącznie z trzech kondygnacji. Podwyższony parter to przestrzeń, która służyła dotąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dawidy Bankowe

Dawidy Bankowe,mazowieckie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia segment, parter: garaż i pomieszczenia gospodarcze, piec co ogrzewanie gazowe, i piętro: salon, kuchnia z jadalnią, wc, II piętro: 3 sypialnie i łazienka, III piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł240 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia biuro w domu , położonym na Mokotowie w pobliżu metro Służew w niskiej zabudowie. 2 piętro: 2 x open space, łazienka 1 piętro: salon, gabinet, salka, pokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

16 000 zł510 m² 31,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:927 m²

Do wynajęcia posiadłość w spokojnej i pięknej okolicy Wilanowa, urokliwa zagospodarowana działka, rezydencja urządzona w ciepłym domowym klimacie, dominacja drewna, rozkład bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 000 zł260 m² 23,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia wolno stojący dom z bala o powierzchni mieszkalnej 260m2 Dom składa się z 3 poziomów. Parter to wygodna strefa dzienna: przestronny, słoneczny salon z kominkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł514 m² 24,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia: wyjątkowy dom w zabudowie segmentowej, niepodpiwniczony, 2-kondygnacyjny z użytkowym poddaszem, z garażem dwustanowiskowym zawartym w bryle budynku. Teren działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

3 500 zł210 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Dom szeregowy z intymnym ogródkiem. Usytuowany na spokojnej ulicy, przy lesie. Dobra komunikacja, bardzo blisko do Trójmiejskiej Obwodnicy. Budynek jest ocieplany i energooszczędny. Kolektory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

12 000 zł350 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia piękny dom skryty w zieleni starodrzew , dzielnica rezydencjonalna zagospodarowana - reprezentacyjna, cicha, zielona, bezpieczna, w okolicy rezydencje ambasad. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ochmanów

Ochmanów,małopolskie

5 500 zł300 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia dom położony w Ochmanowie oddalony 4 km od Niepołomic .Dom składająca się z trzech niezależnych kondygnacji. Parter; pokój,hol,łazienka i kuchnia ,kotłownia. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

6 900 zł1 350 m² 5,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia duży nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie dom wolnostojący z ogrodem. Na pietrze : 3 sypialnie z garderobami, 2 łazienki, obszerny hol oraz olbrzymi pokój zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł200 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom ,zaprojektowany i umeblowany przez Aguzzi Studio.Kuchnia wyposażona sprzętem firmy BOSH, Duży salon z wydzielonymi funkcjonalnie: - kącikiem wypoczynkowo-kominkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

10 000 zł263 m² 38,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny dom do wynajęcia! wspaniała okazja!. Nigdy nie zamieszkany, wyposażony luksusowo! Dom wolno stojący na osiedlu strzeżonym "rezydencje chojnów" (32 domy) w Solcu, w bliskim sąsiedztwie.