dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Oferta wynajmu domu - szczecin zdroje Do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Szczecina - Zdroje. Nieruchomość przeszła generalny remont ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Raszyn

Raszyn,mazowieckie

7 900 zł185 m² 42,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kameralny dom W cichej okolicy. Zadbany w bardzo dobrym stanie technicznym dom wolnostojący z ogrodem. Dom został odświeżony (odmalowane ściany, wycyklinowany parkiet). Wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jakuba

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł330 m² 39,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący położony wśród willi Starego Wilanowa. Dom bardzo starannie utrzymany, wygodny i jasny, z pięknym dużym ogrodem na południowy zachód. Rozkład pomieszczeń parter: > hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł350 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na wynajem wilanów zawady dla rodziny Osiedle zamknięte | Garaż na dwa auta | Ogród | Świeżo wykończone ***** rozkład pomieszczeń I standard: kompaktowy dom w typie bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

8 700 zł322 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Idealny dla rodziny jak I na stworzenie firmy ( zakup lub wynajem ) Piękny dom dla rodziny z opcją rozbudowy, aczkolwiek można tu również stworzyć firmę jeśli zakupi się całą działkę ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

4 000 zł76 m² 52,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:54 m²

Do wynajęcia mieszkanie na Zalesiu w zabudowie szeregowej o powierzchni 76m dodatkowo ogródek 54m zlokalizowany w Rzeszowie przy ulicy Forsycji. Na parterze znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Opole

Opole,opolskie

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do wynajęcia dom z osobnym ogródkiem. Do Państwa dyspozycji są: - na parterze: 2 pokoje, kuchnia, łazienka - na piętrze: 1 pokój - ogród Płatności: - czynsz najmu 3000 zł. mc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jasienica

Jasienica,śląskie

4 300 zł132 m² 32,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dostępne od 15 marca Dzień dobry. Dom na wynajem. Znajduje się na granicy Jaworza i Jasienicy do centrum Bielska (do rynku) jest 7,5km. Do obwodnicy 5 minut. Do tężni solankowej (jod przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Częstochowa,śląskie

5 500 zł280 m² 19,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia ofertę wynajmu komfortowego, wolnostojącego domu położonego w Częstochowie przy ul. Hektarowej 69 (dzielnica Mirów). Numer działki: 5/6, obręb 199.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Warszawa,mazowieckie

14 900 zł360 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:514 m²

Wyjątkowy dom na wynajem, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, oferując niepowtarzalne wrażenia z zamieszkania w prestiżowej, willowej części Ochoty, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Warszawa,mazowieckie

14 900 zł360 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:514 m²

Agencja arthome Nieruchomości z dumą prezentuje wyjątkowy dom do wynajęcia, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, oferując niepowtarzalne wrażenia z zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Mielec

Mielec,podkarpackie

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do wynajęcia od 01.04.2026r dom wolnostojący. Do Czynszu należy doliczyć media wg. rachunku: prąd, woda + kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

9 500 zł205 m² 46,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia 5-pokojowy, 2-kondygnacyjny dom szeregowiec 205m2 z 2017r., na działce 200m2, Ursynów, Dąbrówka. Dostępny bez mebli ruchomych, doskonały na cele mieszkaniowe, również na siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Janczarów

Warszawa,mazowieckie

17 000 zł320 m² 53,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ciekawa propozycja domu w zabudowie bliźniaczej usytuowanego w Wilanowie. Atuty tej oferty to przede wszystkim: - prestiżowa lokalizacja w pobliżu Pałacu i Parku Wilanowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

6 200 zł120 m² 51,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Pod Mszczonowem na terenie zabytkowego majątku jest do wynajęcia elegancki, stylowy, umeblowany 4 pokojowy wiejski dom o powierzchni około 120m2 z garażem. W skład budynku wchodzi jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Ślęza,dolnośląskie

10 000 zł200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 *dostępny od 01.04.2026r.* Przedstawiam Państwu ofertę domu na wynajem, zlokalizowanego na przedmieściach Wrocławia w Ślęzy, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spokojna

Tyniec Mały,dolnośląskie

11 000 zł332 m² 33,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 236 m²

Tądel Specjalista ds. nieruchomości Tel: polecam piękny dom o powierzchni 332m2 z działką 5236m2 z prywatnym kortem tenisowym i basenem. Dom znajduje się w Tyńcu Małym (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Postępu

Gądów,dolnośląskie

6 900 zł155 m² 44,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

For English scroll down) Pierwszy najem. Nowy dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym i dużym garażem w bryle budynku. Dom gotowy do zamieszkania. Jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łany

Wieliczka,małopolskie

7 800 zł145 m² 53,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zamieszkaj blisko Krakowa i centrum Wieliczki! Biuro Nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej na wynajem znajdującego się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

11 000 zł250 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dostępne od września .Mam do wynajęcia 1/2 domu , media do podziału , cena 11000 zł za miesiąc , kaucja 150 000 zł , wynajem na 1 rok z możliwością przedłużenia , 32 miejsca noclegowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Cylichowska

Warszawa,mazowieckie

10 700 zł227 m² 47,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:349 m²

Do wynajęcia nowoczesny, dopracowany architektonicznie dom o powierzchni 227 m , położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Cylichowskiej na warszawskim Wawrze. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wólka Kokosia

Wólka Kokosia,mazowieckie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia mały domek po generalnym remoncie, z zachowanym klimatem i oryginalnym charakterem. Dom gotowy do zamieszkania, łączy wiejski urok z wygodą codziennego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rumiankowa

Gdynia,pomorskie

9 900 zł279 m² 35,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:396 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Gdyni przy ul. Rumiankowej, przeznaczony na najem dla firmy. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako zakwaterowanie dla pracowników -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Domasław,dolnośląskie

5 900 zł114 m² 51,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do wynajmu domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 114 m2. Otoczenie nieruchomości: dom znajduje się w otoczeniu domów jednorodzinnych, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Orzechowa

Meszna,śląskie

4 500 zł221 m² 20,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Wynejmę dom w Mesznej spokój, przestrzeń i natura Parterowy z zaadaptowanym poddaszem Jeśli marzysz o domu w zielonej, spokojnej okolicy z pięknym ogrodem, dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zaręba

Zaręba,dolnośląskie

5 500 zł296 m² 18,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Opis Do wynajęcia przestronny i zadbany dom o powierzchni parter: 138 m2 i poddasze (osobny lokal mieszkalny) 98 m2 w miejscowości Zaręba, tylko 3km od Lubania. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferta na wyłączność oferta wynajmu komfortowego domu jednorodzinnego, położonego W miejscowości dobra ok. 15km od centrum szczecina. Nieruchomość znajduje się na zagorposarowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

27 000 zł544 m² 49,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny dom usytuowany W otoczeniu zieleni I niskiej willowej zabudowu Przestronny salon | Działka ok. 1000m2 | Zieleń | Rejon Pod Skocznią | 7 sypialni | gabinet | 3 łazienki | Garaż na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rynek

Koluszki,łódzkie

9 900 zł200 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny i luksusowy dom, piętrowy i podpiwniczony o powierzchni 200 m2, położony na działce 750 m2 (możliwość wynajęcia dodatkowo działki obok kolejne 750 m2 z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Starogórska

Kielce,świętokrzyskie

2 600 zł80 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze domu jednorodzinnego, ul. Starogórska. Powierzchnia wynosi 80m2 w czego skład wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zdrojowa

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł203 m² 73,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Egro Nieruchomości prezentuje na wynajem połowę bliźniaka na Sadybie. Dom w okolicy ul. Zdrojowej przy cichej uliczce. Wysoki standard (podłogi: deski dębowe lite; drewniana stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Niewodniczańskiego

Kraków,małopolskie

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

[English version below] Wynajmę bezpośrednio dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m2 z ogródkiem i wiatą na samochód w Krakowie dzielnica Swoszowice. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dickmana

Gdynia,pomorskie

5 500 zł96 m² 57,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony blisko plaży w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdyni - Oksywie przy ul. Dickmana 49. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

9 600 zł250 m² 38,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia 7-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 250 m2 na działce 700m2, wawer Anin. Idealny dla rodziny lub dla firmy. Cena: 9 600 zł netto + media wg zużycia (prąd, woda, gaz). Wymagana kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zakrzewko

Zakrzewko,kujawsko-pomorskie

3 500 zł170 m² 20,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny dom na wynajem 170 m2 w miejscowości Zakrzewko gmina Łysomice, częściowo umeblowany. Budynek został wykonany w całości z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wichrowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

8 000 zł180 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Komfortowy, jasny dom w stylu skandynawskim, po remoncie, położony na kameralnym i zamkniętym osiedlu w dzielnicy Gdańsk-Brętowo. Idealna propozycja dla rodziny lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Czernickiego

Gdynia,pomorskie

3 500 zł76 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Dom w cenie mieszkania Nieruchomość doskonała zarówno dla rodziny jak i każdego kto szuka ciszy oraz spokoju. Dom: - po gruntownym remoncie - wykończony na bardzo dobrym poziomie - wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jasienica

Jasienica,śląskie

4 300 zł132 m² 32,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

22 000 zł450 m² 48,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Do wynajęcia wolno stojący dom przy kameralnej uliczce na cele biurowe. Lokalizacja - w sąsiedztwie Parku Królikarnia. Przeznaczenie - biurowe, usługowe (showroom). Powierzchnia 450 m2, powierzcnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sanok

Sanok,podkarpackie

171 zł60 m² 2,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:10 m²

> krótki opis oferty W ofercie na wynajem komfortowe zakwaterowania w cichej, malowniczej części Sanoka, blisko lasu i rzeki San, zapewniając ciszę i spokój, które mogą być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Hornówek

Hornówek,mazowieckie

16 500 zł263 m² 62,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Jeśli marzysz o przestrzeni, spokoju i bezpośrednim kontakcie z naturą, ten dom jest idealnym wyborem. Ponad 262 m starannie zaprojektowanej powierzchni oraz działka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij