dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Obrońców Pokoju

Gliwice,śląskie

3 500 zł200 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Do wynajęcia duży, nowy dom w okolicy Os. Obrońców Pokoju. Na dole duży salon, kuchnia, łazienka, pokój, na piętrze trzy pokoje i łazienka. Dom umeblowany i wyposażony. Garaz na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

4 000 zł240 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Oferujemy do wynajęcia dom wolno stojący, usytuowany na działce o powierzchni 860 mkw, położonej w urokliwym miejscu, przy ścianie lasu (parku) w Gorzowie Wlkp. Z posesji rozciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Macha

Ropczyce,podkarpackie

2 600 zł180 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy komfortowy dom z basenem o powierzchni 180m2 w Ropczycach do wynajęcia. Biuro nieruchomości dk Brokres prezentuje państwu nowy dom wolnostojący do wynajęcia o bardzo ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

5 000 zł320 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:887 m²

Opis: serdecznie polecam wyjątkowy pod każdym względem, luksusowy i elegancki dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 220 m2 (całkowitej 320 m2), posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

3 500 zł200 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom do wynajęcia dla firmy / pracowników Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący o pow. ok. 200 m2 znajdujący się w rejonie ul. Jagiełły (nowa huta/bieńczyce). Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

4 200 zł170 m² 24,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom dla rodziny / firmy / pod działalność ul. Lubostroń Oferujemy do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej. Dom wykończony w wysokim standardzie z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Piotrowice-Ochojec

Katowice,śląskie

480 zł120 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia, dla pracowników firmy, dom wolnostojący położony w południowej części Katowic w Piotrowicach. Dom umeblowany, przygotowany na 18 osób, na każdym piętrze dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Ciepielowice

Ciepielowice,opolskie

800 zł64 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem parteru domu wolnostojącego położonego w gminie Dąbrowa, miejscowość Ciepielowice. W skład mieszkania wchodzą: - oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

1 800 zł101 m² 17,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do wynajmu dom mieszkalny wolnostojący o powierzchni użytkowej 100,70 m z garażem jednostanowiskowym. Nieruchomość położona na terenie Polkowic Dolnych. Układ domu stanowią dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł410 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia na cele biurowe dom o powierzchni 410 m2 usytuowany blisko stacji Metra Służew Dom posiada duży taras od strony ogrodu oraz balkon od strony ulicy, wbudowany alarm, żaluzje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ludwika Waryńskiego

Gliwice,śląskie

3 990 zł200 m² 19,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia funkcjonalny dom na os. Waryńskiego. Dom skałdający się z 5 pokoi, kuchni, dwóch łazienek, garażu. Dom wyposażony i dobrze skomunikowany. Może być przeznaczony na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

6 500 zł320 m² 20,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Komfortowy, funkcjonalny, bardzo gustownie wykończony dom wybudowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Do głównych atutów nieruchomości zaliczyć należy niepowtarzalny projekt budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł355 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Niebanalny dom 355 m2 na działce ponad 900 m2. Położony w Powsinie na Osiedlu ,patio". Wszystkie media miejskie,2 linie telefoniczne, ogrzewanie gazowe. Dom posiada 2 osobne wejścia dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

2 800 zł150 m² 18,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia dom w pięknej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum miasta. Świetna lokalizacja niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jackowskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł140 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję do wynajęcia dom na biskupinie Dom w zabudowie szeregowej, usytuowany na dużej działce 512 mkw. Unikalna lokalizacja w willowej, zielonej części Biskupina rejon ul. Jackowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł110 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław - Książe Małe, ok. ul. Opolskiej. Oferujemy do wynajęcia szereg środkowy przygotowany dla ekip pracowniczych, firm realizujących zadania inwestycyjne i inne prace na terenie Wrocławia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł177 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:269 m²

Do wynajęcia skrajny segment w Wawrze w okolicach ul. Wał Miedzeszyński. Znakomita lokalizacja łączą ze sobą cichą i spokojną okolicę oraz szybki dostęp do centrum miasta zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Armatorów

Gdynia,pomorskie

2 700 zł103 m² 26,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dla osób ceniących ciszę i spokój. Do wynajęcia samodzielny parter domu z osobnym wejściem , tarasem, piwnicą i ogrodem. Najlepiej dla rodziny na dłużej , przyjazny zwierzętom. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gliwice

Gliwice,śląskie

5 500 zł102 m² 53,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bardzo efektowne mieszkanie (piętro domu) o powierzchni ok. 102m2. Wykończony w bardzo wysokim standardzie. Słoneczny salon - telewizor 50 cali, komplet wypoczynkowy z białej skóry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

2 800 zł160 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Do wynajęcia elegancki, parterowy wolnostojący dom w pięknej okolicy w gminie Kobylanka. Dom został wybudowany w 2009 roku. Powierzchnia użytkowa 145m2 , powierzchnia działki 660m2.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Dziekanów Leśny

Dziekanów Leśny,mazowieckie

3 450 zł142 m² 24,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia całkowicie wykończony dom w Dziekanowie Leśnym.Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł550 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia oferujemy wysokiej klasy budynek na cele mieszkalne lub biurowe usytuowany w najlepszej części sterego wilanowa. Budynek o wysokim standardzie wykończenia po zakończonym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł300 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:360 m²

Polecam! Do sprzedaży lub wynajmu dom na Oporowie. Szereg skrajny. 2 niezależne mieszkania. Dom mieści się na działce o powierzchni 360m2. Parter domu stanowi odrębne mieszkanie, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z piwnicą, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

32 770 zł576 m² 56,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Dostępna powierzchnia: - 413 m2 powierzchnia użytkowa - 575,92 m2 powierzchni brutto Czynsz: 39,50 pln/m2 Koszty eksploatacyjne: liczniki + utrzymanie ogrodu Parkowanie: miejsca postojowe: 400 pln/ miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

29 000 zł950 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wilanów rezydencja na wynajem Oferujemy do wynajmu rezydencję z pięknym ogrodem i widokiem na jezioro. W budynku jest 6 sypialni oraz oddzielne mieszkanie dla gosposi lub gości. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 500 zł200 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolny od kwietnia 2018 r. Do wynajęcia dom z lat siedemdziesiątych na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych w Dąbrowie Górniczej. Oferowana nieruchomość posadowiona jest na regularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł343 m² 34,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przestronny umeblowany dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni użytkowej 343 mkw (7 pokoi + przestronny salon z kominkiem + gabinet + 3 łazienki + 1 wc + kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł493 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do wynajęcia dom o pow 720 mluksusowo wykończony na działce 950 m. Parter : Hol 37 m.Salon 65 m Jadalnia 32 m Kuchnia 25 m Spiżarnia 2,5 m Gabinet 20 m z łazienką 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł320 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:190 m²

Saska kępa Do wynajęcia oferujemy segment skrajny na Saskiej Kępie. Budynek o powierzchni 320 m2 posiada 11 pokoi biurowych. Budynek dostosowany do wynajmu na cele biurowe. W budynku (sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł350 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Puławska residence to let Individual classic residence situated in Old Mokotów next to Puławska street Residence size over 350 m2 situated on the fenced plot of over 450 m2 It offers gf : elegant entrance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

5 500 zł180 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom w Stanisławowie gm. Babice, na dużej działce zadrzewionej brzozami.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom o pow. 200 m2 na Sadybie. Nieruchomość położona jest na granicy dzielnic Mokotowa i Wilanowa, w zespole osiedli domów jednorodzinnych należących do objętej ochroną konserwatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł360 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący dom o powierzchni ponad 360 m2 usytuowany przy zjeździe z ulicy Puławskiej w bezpośredniej odległości od stacji Metro Wilanowska Dom posiada dużą działkę i dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

4 999 zł280 m² 17,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Przestronny, komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej usytuowany w prestiżowej i bezpiecznej dzielnicy Gliwic.Na pochwałę zasługuje także lokalizacja blisko specjalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chirona

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł247 m² 18,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Offert in two languages: komfortowy dom 3-poziomowy (połowa bliźniaka) w wysokim standardzie położony na Gdańskiej Osowie na osiedlu "perła Osowej". Norweski styl architektoniczny z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

3 900 zł130 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia komfortowa nieruchomość położona 5 km od Belchatowa.\nPrzestronny budynek parterowy doświetlony dużymi oknami. Układ na parterze to open space (kuchnia, jadalnia, salon i hall), 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Żory

Żory,śląskie

1 250 zł80 m² 15,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Parter domu do wynajmu o powierzchni 80m2 ( duże mieszkanie ) w żorach! Działka o powierzchni 2000m2. Oferta na wyłączność biura! Licencjonowane biuro nieruchomości lider oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Górczyn

Poznań,wielkopolskie

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na wynajem dom w Poznaniu na Górczynie. Trzy pokoje, umeblowane, jeden przechodni. W każdym pokoju telewizor. Osobna kuchnia. łazienka z prysznicem. Do dyspozycji najemców ogród zimowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Nasutów

Nasutów,lubelskie

3 600 zł160 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej, 8 km od granicy Lublina, nasutów, gmina Niemce. Powierzchnia ok. 160m2, parter i poddasze użytkowe. Na parterze salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł370 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Metro wierzbno willa na biuro Do wynajęcia na cele mieszkalne lub biurowe wysokiej jakości willa w zabudowie bliźniaczej usytuowana na terenie Starego Mokotowa w bliskim sąsiedztwie stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

26 000 zł490 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia na cele biurowe kameralny budynek w strefie willowej położony na Starym Mokotowie. Budynek o powierzchni 490 m2 na 5 kondygnacjach oferuje atrakcyjne powierzchni biurowe do.