dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

3 400 zł280 m² 12,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Duży przestronny dom jednorodzinny wraz z piękną działką. Parter budynku składa się z hallu z niego wejście do dużego przestronnego salonu z pięknym wykuszem , wyobrębnioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zdrojowa

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł170 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Dom w okolicy ul. Zdrojowej. Pokój dzienny 24 m + weranda 15 m, kuchnia 10 m, wc. Piętro: 2 sypialnie / 17 i 11 m/, łazienka, taras. Poddasze: 2 sypialnie / 17 i 10 m/, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Imielin

Imielin,śląskie

3 300 zł240 m² 13,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Komfortowy dom do wynajęcia - dla wymagającego klienta. Marzy Ci się przestrzeń ? Chciałbyś odpocząć z dala od zgiełku? To propozycja idealna dla Ciebie! Prezentujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dylaki

Dylaki,opolskie

3 000 zł127 m² 23,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu gustowny i funkcjonalny dom położony w miejscowości Dylaki k. Ozimka. Dom o pow.127 m2, wzniesiony w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

2 700 zł240 m² 11,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Atrakcyjna oferta dla firm lub klienta indywidualnego Oferujemy Państwu na wynajem atrakcyjny dom jednorodzinny o pow.240 m2 zlokalizowany w Gdyni przy ul. Morskiej. Dom wbudowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rataja

Sulejówek,mazowieckie

4 000 zł390 m² 10,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 390m2/mieszkalnej 210m2, działka 1500m2 - Sulejówek - Trakt brzeski/rataja. Dom parterowy z użytkowym poddaszem (małe skosy). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radostowa

Kielce,świętokrzyskie

2 500 zł175 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do wynajęcia 3-kondygnacyjny segment środkowy o powierzchni mieszkalnej ok. 150 mkw. Dom położony na osiedlu ksm. Na parterze o powierzchni ok. 30 mkw. Garaż na 2 samochody, pralnia (wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Bielany

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni łacznej 64m2 w domu na biuro dla firmygłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Osów

Szczecin,zachodniopomorskie

4 500 zł170 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom dla miłośników wysokiej jakości i komfortu. Do wynajęcia połowa bliźniaka z 2007 roku położona w zacisznej uliczce nowego osiedla na granicy Warszewa i Osowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

7 900 zł350 m² 22,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do wynajęcia ładny, zadbany segment - prestiżowa lokalizacja - blisko Pałac w Wilanowie, szkoła francuska, angielska. Dom składa się z trzech poziomów mieszkalnych. Parter - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turystyczna

Kraków,małopolskie

5 900 zł173 m² 34,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Victoria Estate prezentuje dom z ogrodem w spokojnej okolicy - Prądnik Biały! Nieruchomość: piętrowy dom zlokalizowany w pobliżu ul. Turystycznej - Prądnik Biały. Składa się: poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł110 m² 30,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom/segment, pow. 110 m2, z ogródkiem o pow. 200 m2 - Na biuro/drobną działalność. - na Mokotowie - woronicza/etiudy rewolucyjnej/maklakiewicza Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Tulipanów

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

15 000 zł600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Okazały i pięknie położony dom w Konstancinie w rejonie ulicy Saneczkowej i Tulipanów. Zbudowany na skarpie i otoczony "czarodziejskim ogrodem" - kwitnące krzewy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

3 500 zł166 m² 21,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom parterowy z 2017 r. (oferta na wyłączność) Do wynajęcia umeblowany i wyposażony dom parterowy, oddany do użytkowania w połowie 2017 r. Położony w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Górna

Łódź,łódzkie

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia parter domu jednorodzinnego o pow 90 m2 w okolicy osiedla Ruda Beczkowa. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przestronnego przedpokoju, kuchni i łazienki. Dwa pokoje łączą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Karczew

Karczew,mazowieckie

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Pilnie wynajmę dom w Karczewie o pow. ok. 180 m2 - dla dużej rodziny (dwa oddzielne mieszkania) lub na kwatery pracownicze. Dom w stanie dobrym, choć wymaga przygotowania do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

3 200 zł104 m² 30,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Apartament Z ogrodem!~do wynajęcia apartament położony na parterze domu w południowej części Zielonej Góry. Apartament składa się z salonu z kuchnią i częścią jadalną, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na wynajem atrakcyjny dom jednorodzinny pełniący do tej pory funkcję mieszkalną, o pow.120 m2 zlokalizowany w Gdyni przy ul. Morskiej. Dom wbudowany jest w kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

2 500 zł85 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dla firm piętro domu jednorodzinnego z niezależnym wejściem o powierzchni 85 m2. Dom składa się z dwóch pokoi, kuchni z salonem i łazienki. Umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Górki

Górki,opolskie

3 000 zł126 m² 23,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Nowość! oferta przyjazna dzieciom! W swojej ofercie posiadamy do wynajęcia komfortowy dom jednokondygnacyjny, wolno stojący z garażem dwustanowiskowym. Budynek usytuowany jest na 10 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Poprawna

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł140 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia od 1.12.17. segment narożny nowo wykończony o wysokim standardzie. Na terenie zamkniętym znajdują się 2 miejsca postojowe oraz miejsce w garażu - docelowo. Segment przy Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł330 m² 12,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Dom w zabudowie szeregowej, duży, dwupiętrowy z podpiwniczeniem ,i garażem, na wrocławskich Maślicach. Szeregi "9" są bardzo funkcjonalne i ustawne dzięki szerokiemu na 9m frontowi. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zodiakalna

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł299 m² 19,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Środkowy, funkcjonalny segment z 1992 roku położony w malowniczym osiedlu domów jednorodzinnych z pięknie utrzymanym ogródkiem ok. 130m2. Dom przeszedł niedawno generalny remont, ma 299.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Krańcowa

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł220 m² 29,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do wynajęcia dom, częściowo umeblowany. Metraż 220 m2 w tym garaż na dwa samochody. 6 pokoi, 2 łazienki. Okolica cicha, ale zarazem blisko: sklepy, centra handlowe, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chylicka

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia piękny dom w Radości z dużym ogrodem i basenem. W domu 150m, znajduje się 5 pokoi (3 sypialnie, jadalnia, salon), kuchnia, 1 łazienka, 2 toalety, pralnia, suszarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

4 000 zł260 m² 15,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferuję dom do wynajęcia o powierzchni 260 m , w zabudowie szeregowej. Zlokalizowany przy osiedlu Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. Idealny dostęp do komunikacji miejskiej. Łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wał Zawadowski

Warszawa,mazowieckie

9 900 zł265 m² 37,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:275 m²

Prezentujemy do wynajęcia dom wybudowany w 2009 r. w nowoczesnej technologii i wykończony z najlepszych materiałów (marmur, dębowe deski podłogowe, wysokiej klasy armatura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Saska Kępa

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł220 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej wśród zieleni. Blisko przystanki autobusowe, którymi można dojechać w ciągu 20 minut do centrum. W pobliżu sklepy banki, poczta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Obornicka

Warszawa,mazowieckie

14 900 zł480 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wynajmę dom, czynsz miesięczny 14.500 zł - z przeznaczeniem na cele mieszkalne, 15.500 zł + VAT - z przeznaczeniem na cele biurowe, działalności gospodarczej. Nowoczesny, komfortowy dom po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wawer

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł260 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce narożnej w kształcie kwadratu. Taras wychodzi na południową stronę dając słońce a sosnowe drzewa przykrywają część działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Marysin Wawerski

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł180 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom wolnostojący na Marysinie Wawerskim z ogrodem. Kominek na zimę, fontanna i zachodni taras na lato, garaż plus możliwość parkowania samochodu w drugiego wjazdu za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

19 900 zł400 m² 49,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom W najwyższym, nowoczesnym, standardzie wykończenia! Całkowita powierzchnia domu 400 m2, użytkowa 340 m2 plus taras o powierzchni 15,4 m2 znajdujący się na ostatniej kondygnacji oraz taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wawer

Warszawa,mazowieckie

5 800 zł250 m² 23,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Funkcjonalny dom, o bardzo wygodnym rozkładzie pomieszczeń, wysoki standard wykończenia. Wbudowany w 1995r., po generalnym remoncie w 2009 roku. W domu znajdują się trzy kondygnacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Międzylesie

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł150 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

1/2 bliźniaka, parter - pokój dzienny, kuchnia, wc, ogród zimowy, taras, ogród, garaż; i piętro - 3 sypialnie, łazienka /wc, wanna, kabina prysznicowa, bidet/; poddasze - pokój, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Gocław

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł140 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

13 900 zł350 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję do wynajęcia kameralny dom z dużym ogrodem na Mokotowie (rejon Królikarni) Powierzchnia 350 m kw. - 5 sypialni, 3 łazienki, 3 garderoby oraz pokój służbowy z łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wawer

Warszawa,mazowieckie

5 800 zł250 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Komfortowy, wolnostojący, przestronny dom, w idealnej lokalizacji wybudowany w 1995 roku, po generalnym remoncie w latach 2007-2009. Jasny i funkcjonalny o bardzo wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Podolska

Wrocław,dolnośląskie

3 700 zł133 m² 27,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu na Muchoborze Wielkim. Parter: pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem, garaż. Piętro: 3 sypialnie, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Dąbrowa Narodowa

Jaworzno,śląskie

6 000 zł368 m² 16,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 740 m²