dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

17 000 zł315 m² 53,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 315 m (ok. 250 m powierzchni użytkowej), położony w prestiżowej i spokojnej części Wilanowa Powsinku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

5 000 zł157 m² 31,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany z osiedlu domów jednorodzinnych. W skład budynku wchodzą : duży salon z aneksem kuchennym, antresola, 3 pokoje, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

28 000 zł320 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz gotowej, w pełni wyposażonej przestrzeni dla swojej firmy, która od pierwszego dnia podkreśli prestiż Twojego biznesu? Prezentuję wolnostojący budynek o wyjątkowym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

13 900 zł280 m² 49,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:260 m²

Sadyba | 280 m2 | 7 pokoi | 5 sypialni | 4 łazienki Komfortowy dom wykończony w wysokim standardzie z małym ogrodem zlokalizowany na urokliwej Sadybie. Idealna propozycja dla dużej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł240 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Bliźniak po remoncie, usytuowany na starym Wilanowie z bardzo dobrą komunikacją z centrum Warszawy, w bliskim sąsiedztwie Parku w Wilanowie i szkół międzynarodowych. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Elegancki i stylowy dom na Sadybie w cichej, zielonej okolicy Warszawy, obok Jeziorka Czerniakowskiego, o atmosferze wioski w samym sercu miasta. Piękne miejsce do spacerów, biegania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sztaudyngera

Poznań,wielkopolskie

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:50 m²

Do wynajęcia przytulna część domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowana w spokojnej okolicy przy ul. Sztaudyngera 2 w Poznaniu. Opis nieruchomości: nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł250 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta skierowana do wymagających klientów, rodziny expatów. Reprezentacyjny, wolnostojący, zupełnie nowy dom na zamkniętym , kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Osiedle z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia mieszkanie w suterenie domu z lat 80-tych. Wysokość pomieszczeń ok 2,2m, wynajem idealny na mieszkanie jak i na prowadzenie działalności gospodarczej. W cenie są już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

33 000 zł302 m² 109,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Elegancki dom klasy premium na Osiedlu Konstancja | tuż przy American School of Warsaw | dostępny od 01.07.2026 Nieruchomość Wyjątkowy, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ropczycka

Rzeszów,podkarpackie

5 000 zł280 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 250 m , położony przy u l. Ropczyckiej w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Arsenalska

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 m²

Stylowy dom wolnostojący na ogrodzonej posesji, położony wśród zieleni. Rozkład: -parter- salon z kominkiem, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, taras z wyjściem do ogrodu; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Chrzanowskiego

Kraków,małopolskie

7 000 zł420 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 431 m²

Na wynajem dom jednorodzinny o powierzchni 420 m2 położony w południowej części Krakowa w dzielnicy Swoszowice. Lokalizacja : Dom położony jest w Swoszowicach w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Opypy

Opypy,mazowieckie

3 500 zł107 m² 32,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia niezależne piętro domu wolnostojącego w Opypach. Piętro o pow. 107m2 z oddzielnym wejściem na górę oraz furtką. Wszystkie media miejskie (oddzielne liczniki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ujejskiego

Wrocław,dolnośląskie

14 900 zł182 m² 81,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:911 m²

Na wynajem wyjątkowy dom zlokalizowany przy ul. Ujejskiego we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu, które jest doskonale skomunikowane z resztą miasta, jednocześnie oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

21 000 zł255 m² 82,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Jasny, przestronny jednorodzinny dom W samym sercu mokotowa Wysoki standard wykończenia | Chronione osiedle | Przestronne wnętrza | Idealny dla rodziny ***** rozkład pomieszczeń I standard: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 500 zł160 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:427 m²

Rezerwacja do 5.05. Wyjątkowy dom z charakterem na wynajem - Gdynia Redłowo. Przestronny dom o powierzchni 160 m , położony na zadbanej działce o pow.427 m2 w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Pasymska

Wrocław,dolnośląskie

9 900 zł195 m² 50,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

4-pokojowy dom w zabudowie blizniaczej o powierzchni 159 m z garażem i ogródkiem we Wrocławiu Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kminkowa

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł125 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Lokalizacja : Wrocław, lipa Piotrowska, ul. Kminkowa Opis : Do wynajmu dom typu bliźniak, 5 pokojowy na nowym, spokojnej, kameralnym osiedlu na Lipie Piotrowskiej przy ulicy Kminkowej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Pruszków,mazowieckie

700 zł20 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia pokój w suterenie w domu z lat 80-tych. wysokość pomieszczeń ok 2,2m, wynajem na prowadzenie działalności gospodarczej ale również możliwe do zamieszkania. Do wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Katowice

Katowice,śląskie

9 500 zł270 m² 35,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu domu na najbardziej prestiżowym osiedlu w Katowicach - Ptasie Osiedle. Osiedle znajduje się w najatrakcyjniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 000 zł300 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 072 m²

Wierzchowisko k/częstochowy, dom 300 m2 na wynajem. Oferta dla firm I pracowników! Oferujemy do wynajmu dom o pow. 300 m2, usytuowany na działce o pow. 3072 m2, szerokość działki 28 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

12 000 zł149 m² 80,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opiekun oferty: tel: ***dostępność od połowy marca** (english version below) Przedstawiam Państwu ofertę komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej na przedmieściach Wrocławia w Ślęzy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Krasne,podkarpackie

4 000 zł160 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

! nieruchomość dostępna od 15 stycznia 2026 r.! biuro Park Nieruchomości przedstawia do wynajęcia dom wolnostojący po generalnym remoncie o łącznej powierzchni 160 m2. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

6 500 zł130 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przed Państwem kolejna oferta w naszej bazie. Tym razem prezentujemy Państwu wspaniałą nieruchomość na wynajem zlokalizowaną w Pruszkowie. Dom zbudowany w 2018 roku z ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł150 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Do wynajęcia dwukondygnacyjny budynek wolnostojącyt 150m2 z 1995r. na działce 860m2, wawer, radość. Doskonały na biuro, siedzibę firmy, kancelarię, showroom, biuro projektowe, biuro rachunkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

11 999 zł345 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:800 m²

Osoba prowadząca Specjalista ds. wynajmu Tel: serdecznie polecam do wynajęcia dom przystosowany dla pracowników, zlokalizowany w miejscowości Sadowice, 7 minut autem od Kątów Wrocławskich oraz 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z piwnicą

Józefów,mazowieckie

15 000 zł298 m² 50,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 211 m²

Willa "betania" - Józefów, ul. Sikorskiego 121 - wynajem Wyjątkowa willa z 1930 roku na wynajem, położona w idealnej lokalizacji - tuż przy stacji pkp Józefów, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

6 000 zł126 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy, wykończone dom na wynajem w Zielonce! Do wynajęcia dwa segmenty, w nowoczesnej zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej i zielonej części Zielonki, w gminie Białe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rydzów

Rydzów,podkarpackie

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Do wynajęcia klimatyczny dom pośrodku własnego lasu. Nowoczesna stodoła w wysokim standardzie. Czynsz najmu 5000zł plus 1500zł media - ogrzewanie, woda, prąd, gaz, oraz pełne zarządzanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Tajęcina,podkarpackie

7 000 zł186 m² 37,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 186 m2 (użytkowej 160 m2 ) w Tajęcinie. Dom położony w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł150 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia 5-pokojowy 2-piętrowy dom 150 m2 w zabudowie szeregowej na działce 300m2, mokotów, wierzbno. Po remoncie, elegancko wykończony, gotowy do wprowadzenia się. Idealny dla rodziny lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Buczkowice,śląskie

6 500 zł133 m² 48,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom Z widokiem na skrzyczne - buczkowice/szczyrk Do wynajęcia wyjątkowy, po generalnym remoncie dom 190 m w świetnej lokalizacji - tylko 3 km od centrum Szczyrku! lokalizacja Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łopianowa

Katowice,śląskie

6 900 zł182 m² 37,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:201 m²

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** umeblowany i wyposażony * szkoła 5 min spacerkiem! * trzy poziomy - prosty i czytelny układ pomieszczeń * duży salon z dwoma oknami *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chocimska

Poznań,wielkopolskie

6 400 zł190 m² 33,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Przedmiotem najmu jest dom w zabudowie szeregowej, po kompleksowym remoncie , położony na kameralnym, zielonym osiedlu na Piątkowie, przy cichej i spokojnej uliczce Chocimskiej. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Arsenalska

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł450 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ugorek

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł186 m² 43,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie bliźniaczej na Białołęce o powierzchni 186 m , składający się z 2 pięter. Układ: - 5 pokoi - Kuchnia - 2 łazienki (w jednej prysznic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagielska

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł215 m² 51,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na wynajem - segment skrajny w zabudowie bliźniaczej, las Kabacki, ursynów - 215 m , ogród, garaż Do wynajęcia wyjątkowy dom w segmencie skrajnym położony w jednej.