dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, Czułów

Tychy,śląskie

500 zł185 m² 2,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wolne od grudnia 2018 atrakcyjna oferta dla firm poszukujących noclegów dla swoich pracowników Posiadamy na wynajem dom wolnostojący przystosowany pod noclegi dla pracowników dla min. 10 osób do max. 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

3 800 zł180 m² 21,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący dla pracowników do wynajęcia! Do wynajęcia dom wolnostojący z przeznaczeniem na cele mieszkalne lub na prowadzenie działalności gospodarczej. Powierzchnia użytkowa nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Nadmorska

Gdańsk,pomorskie

12 000 zł298 m² 40,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:575 m²

Dom wolnostojący do wynajęcia - gdańsk jelitkowo - ul. Nadmorska, dostępny od 01 marca 2019r. Komfortowy dom o wysokim standardzie w Gdańsku Jelitkowie, dzielnicy usytuowanej na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł350 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Nieruchomość położona w zielonej willowej enklawie Służew nad Dolinką, w pobliżu metro Al. Wilanowska i Służew, galeria Mokotów, centrum biznesu Domaniewska. Zbudowany po wojnie wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wernyhory

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia na biuro lub mieszkanie - dom bardzo blisko stacji metro Służew. (250m do metra) Dom jest wyposażony w klimatyzację. Powierzchnia użytkowa 200m2, 3 kondygnacje po ok. 65m2, 7 pokoi 1-2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Śródmieście

Łódź,łódzkie

2 800 zł71 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia oferujemy Państwu domek z garażem i ogródkiem. Luksusowe wykończone wnętrza zapraszają najemców na min 1 rok. Do dyspozycji pozostają 3 pokoje w tym jeden z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łysakowska

Warszawa,mazowieckie

3 450 zł175 m² 19,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia nowo wybudowany dom o pow. 175m2 Nieruchomość składa się z: 5 pokoi + 2 łazienki + kuchnia z jadalnią + holl. Kuchnia w pełni wyposażona ( płyta ceramiczna + zmywarka +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jerzego

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł135 m² 25,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia 1/2 bliźniaka w Rembertowie przy ulicy Jerzego. Powierzchnia domu wynosi 135m2. Składa się z :5 pokoi + łazienka+ 2 toalety + kuchnia, na dwóch kondygnacjach. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

26 500 zł400 m² 66,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:757 m²

Luxury house for rent in wilanów luksusowy dom do wynajęcia W wilanowie Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną i ekskluzywną nieruchomość położoną w samym sercu Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Czułów

Tychy,śląskie

4 000 zł198 m² 20,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta idealna dla firm Posiadamy do wynajęcia dom podzielony na 3 odrębne mieszkania z osobnymi wejściami. Do wynajęcia najchętniej całość! # I część dom o pow 198 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Czułów

Tychy,śląskie

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta idealna dla firm Posiadamy do wynajęcia dom podzielony na 3 odrębne mieszkania z osobnymi wejściami. Do wynajęcia najchętniej całość! # II część domu o pow ok 45 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 500 zł109 m² 22,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 109 m2. Na nieruchomość składa się 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki , korytarz. Cały dom po kapitalnym remoncie, nowa instalacje wodno- kanalizacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Biebrzańska

Białystok,podlaskie

6 000 zł200 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący w Białymstoku na Osiedlu Wyżyny o powierzchni 200 m2 z 2016 roku. Parter: - 4 pokoje - wyposażona kuchnia - łazienka -garaż Piętro: -4 pokoje Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyczółkowa

Warszawa,mazowieckie

7 800 zł180 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do wynajęcia od zaraz segment o powierzchni użytkowej 180 m zlokalizowany w Powsinie w dzielnicy Wilanów przy ulicy Przyczółkowej na działce o powierzchni 550 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Czułów

Tychy,śląskie

10 000 zł270 m² 37,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolny od marca- dla ok 30 pracowników Umeblowany i wyposażony- bardzo dobry standard Zdjęcia, mogą już różnić się od rzeczywistości, ponieważ dom jest odnawiany Szukasz nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żeromskiego

Słupno,mazowieckie

2 500 zł116 m² 21,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do wynajęcia od zaraz dom w Słupnie w cichej i spokojnej okolicy. Dom składa się z salonu, kuchni ze spiżarką , kotłowni, łazienki oraz 3 sypialni i łazienki. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł600 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:418 m²

Dom do wynajęcia W wilanowie house for sale in wilanów Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 wolnostojące budynki o powierzchni 450 m2 (4kondygnacje) i 150 m2 (2 kondygnacje) do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Graniczna

Józefów,mazowieckie

1 700 zł70 m² 24,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Mały domek o pow. użytkowej 60m2 w podwarszawskim Józefowie przy ul. Granicznej na działce 4000m2. Składa się z salonu z kominkiem na parterze z kuchnią w aneksie około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

2 399 zł95 m² 25,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecam na wynajem - dla osób prywatnych, na potrzeby firmy - dla pracowników, jako mieszkania służbowe, ale także jako połączenie celów mieszkaniowych dla pracowników oraz celów biurowych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł320 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom w osiedlu domów jednorodzinnych, blisko Pałacu w Wilanowie. Pięknie zagospodarowana działka. Na parterze salon 40m2 z kominkiem i wyjściem na taras i do ogrodu. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Lercha

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł240 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom do wynajęcia W wilanowie house for rent in wilanów Klimatyczny dom o powierzchni 240m2 położony na pięknie zadrzewionej działce 1300m2. Nieruchomość znajduje się w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

3 200 zł150 m² 21,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Prezentujemy do wynajęcia dom o powierzchni 150 m2 znajdujący się w Niepołomicach przy ul. Ogrodowej. Dom W zabudowie szeregowej, mieści się na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

7 500 zł400 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Komfortowy dom mieszczący ok 30 osób. Istnieje możliwość wynajmu na pokoje. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni ok 400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rosy

Warszawa,mazowieckie

15 800 zł360 m² 43,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na wynajem W wilanowie house for rent in wilanów Piękny, nowoczesny dom doskonale zaprojektowany i perfekcyjnie wybudowany z użyciem materiałów najwyżej jakości na wynajem. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł470 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:689 m²

Dom na biuro, lub hostel! ursynów Do wynajęcia duży dom wolnostojący o powierzchni 470 m2, stoi na 680m2 działce. Położony w doskonałym punkcie 100 metrów od ulicy Puławskiej, 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł140 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu do wynajęcia piękny dom dla wymagającego Klienta na działce o powierzchni 1200 m2 w Rzeszowie. Dom o powierzchni użytkowej 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wyględów

Warszawa,mazowieckie

29 400 zł637 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Biuro znajduję się w kamienicy z 1936 r. położonej w prestiżowej części Górnego Mokotowa. Doskonała komunikacja miejska (autobus, tramwaj, metro "racławicka" w odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

4 200 zł150 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Duży dom w spokojnej dzielnicy Pyrzyc do wynajęcia. Obiekt składa się z 5 pokoi, dwóch garaży, dużego ogrodu 3000 m2 ponadto dwie łazienki jedna kuchnia oddzielna. Dom wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Europejska

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł728 m² 7,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:728 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu domu w świetnej lokalizacji Szczecina; dom u zbiegu ulic Krakowskiej i Samborskiej z dojazdem do ulicy Europejskiej, to tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

4 900 zł160 m² 30,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem dom wolnostojący na Warszewie w bezpośredniej bliskości lasu. Budynek w bardzo dobrym stanie, na parterze kuchnia połączona z jadalnią, salon z wyjściem na ogród. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

4 750 zł126 m² 37,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Proponujemy Państwu do wynajęcia dom, nowy, wykończony i umeblowany. Prawdziwa perełka na linii otwockiej. Elegancki, ekonomiczny i ergonomiczny. Wyposażenie, kuchnia: płyta indukcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Krasickiego

Braniewo,warmińsko-mazurskie

1 900 zł264 m² 7,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Wynajmę dom w braniewie nowa cena 1900zł/miesięcznie +koszty eksploatacyjne ok.1000zł/miesięcznie Dom wolnostojący jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem o pow.264m2. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pliszczyn

Pliszczyn,lubelskie

2 700 zł105 m² 25,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:556 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący położony w Kolonii Pliszczyn (okolice ulicy Pliszczyńskiej i Dożynkowej) o powierzchni 105,4 mkw. wybudowany w 2009 roku, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

5 250 zł240 m² 21,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Właściciel wynajmie bezpośrednio dom wolnostojący z ogrodem i wolnostojącym garażem Cena 5250 zł za miesiąc Powierzchnia 280 m2 (pow. użytkowa: 240 m2) Garaż 17 m2 Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rybnik

Rybnik,śląskie

3 000 zł200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferujemy do wynajęcia dom usytuowany w Rybniku - kilka km od centrum miasta, bardzo dobrze skomunikowany z dojazdem do Żor i autostrady. Całość wykończona i umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radostków

Radostków,śląskie

3 500 zł120 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy Państwu dom do wynajęcia dla pracowników - 4 pokoje 2 i 3 osobowe, łazienka, osobne wc, w pełni wyposażona kuchnia, duży parking, do dyspozycji ogród, altana, grill. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

3 500 zł220 m² 15,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:759 m²

Oferta najmu domu wolno-stojącego położonego w Mierzynie, w pięknym sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Dom dwupoziomowy: i poziom składa się z Salonu z którego mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

4 800 zł100 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferuję na wynajem piętro domu wolno stojącego na noclegi dla pracowników. Piętro o pow.100m2 składa się z 3 niezależnych sypialni, otwartej kuchni, łazienki i trzech WC. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia