dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

5 500 zł230 m² 23,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy do wynajęcia bardzo ciekawą nieruchomość stanowiącą dom wolnostojący położony przy Ul. Króla Augusta w Rzeszowie. Prezentowany dom to doskonała lokalizacja zarówno do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Lednicka

Szczecin,zachodniopomorskie

7 500 zł180 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:710 m²

Szczecin, gumieńce, dom wolnostojacy, na wynajem, 7 pokoi. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 180 m2 na działce 710 m2 - Gumieńce / ok. ul. Lednickiej/ , parter z użytkowym poddaszem, 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Brzozowa

Domasław,dolnośląskie

9 000 zł167 m² 53,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowa oferta wynajmu - nowoczesny, energooszczędny dom w Domasławiu (graniczy z Bielanami Wrocławskimi i Tyńcem Małym). Do wynajęcia komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Wyżgi

Kraków,małopolskie

6 000 zł180 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

NA wynajem dom Z 4 sypialniami zlokalizowany na malowniczej dużej działce Z ogrodem, ul. Wyżgi, wola justowska. Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowy dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 100 m2, usytuowany przy ulicy Strażackiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduję się na działce ok. 7 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł216 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Eurovilla prezentuje na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 216m2. Dom wykończony w wysokim standardzie w środku jak i na zewnątrz. Na całej powierzchni parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

7 600 zł140 m² 54,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Wola justowska - zadbany dom 140 m w kameralnym zakątku, z ogrodem i klimatyzacją | bez mebli, możliwość własnej aranżacji Prime Property prezentuje do wynajęcia zadbany, skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

22 000 zł420 m² 52,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Stylowy pół-bliźniak | Z dużym tarasem | W nowoczesnej odsłonie W sercu Starej Saskiej Kępy | 2 Miejsca parkingowe w garażu | Cicha, spokojna okolica | Taras | Atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Michała Anioła

Bielawa,mazowieckie

16 000 zł230 m² 69,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z przepiękną oranżeria w otoczeniu zieleni, II faza nieruchomość Dom o powierzchni 230 m , położony na działce o wielkości około 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jakuba

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł350 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:487 m²

Avenue Estate prezentuje komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z dużym tarasem i kameralnym ogrodem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Warszawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

16 500 zł170 m² 97,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Z przyjemnością prezentujemy jasny i elegancki dom w zabudowie bliźniaczej w Konstancinie-Jeziornej. Prestiżowe Osiedle Harmonium - V etap z 2019 r. Dom w stanie idealnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podwilk

Podwilk,małopolskie

8 000 zł410 m² 19,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 165 m²

Do wynajęcia obiekt w Podwilku Powierzchnia: ok. 410 m Lokalizacja: podwilk spokojna wieś położona u stóp Babiej Góry, w malowniczym regionie Orawy. Doskonałe miejsce na wypoczynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł150 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu parteru w nowoczesnym, przeszklonym budynku biurowym. Lokalizacja: w 2 linii od ul. Wiertniczej w Wilanowie. Rozkład pomieszczeń: 1 pokój: 22 m2; 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

7 600 zł140 m² 54,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcepanowa

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł230 m² 54,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Avenue Estate prezentuje wyjątkowy segment narożny na wynajem, położony w prestiżowej i zielonej części Wilanowa przy ul. Marcepanowej. To propozycja dla wymagających rodzin, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

22 000 zł320 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:520 m²

English description below Luksusowy dom w Wilanowie, 5 sypialni, pow. domu ok 320 m2, czeka na najemcę od sierpnia 2026 roku (obecnie jest zamieszkany przez poprzedniego najemcę ale prezentacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rumiana

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł370 m² 40,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Połówka bliźniaka przystosowana do wykorzystania na cele biurowe. Otwarta aranżacja przestrzeni, światłowód, okablowanie, klimatyzacja. Dom po dokładnym odświeżeniu, czysty i pachnący, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

22 000 zł420 m² 52,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Połowa bliźniaka na wynajem | 200 m | 5 pokoi | ogród | blisko centrum Do wynajęcia połowa bliźniaka o powierzchni ok. 200 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wietrzykowskich

Poznań,wielkopolskie

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Dom wolny I prezentowany od 6 maja, najem okazjonalny Dom w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu zlat 2007/2008r - ul.Wietrzykowskich boczna od Omańkowskiej Srodkowy segment z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł230 m² 54,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronny segment W bliskiej odległości od szkoły amerykańskiej na zamkniętym osiedlu Dla rodziny | Ogród | Garaż na dwa auta | Zamknięte osiedle ***** rozkład pomieszczeń I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

16 000 zł180 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:480 m²

Prime Property prezentuje do wynajęcia nowoczesny dom położony na Woli Justowskiej, w pobliżu Parku Decjusza. Do wynajmu oferujemy komfortowy dom o powierzchni ok. 180 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wojszycka

Wrocław,dolnośląskie

15 000 zł202 m² 74,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom na wynajem - Ołtaszyn, ul. Wojszycka Na wynajem komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 202 m przy ul. Wojszyckiej na Ołtaszynie. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żegiestowska

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł210 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wolnostojący dom położony W sercu starej sadyby. W cichej lokalizacji Z dala od ruchu ulicznego. Kameralny dwukondygnacyjny budynek ,nowoczesna bryła, zbudowany w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chełm,lubelskie

5 500 zł340 m² 16,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 428 m²

Dom na wynajem - ul. Ceramiczna | 204 m2 + piwnica 120 m2 | duża działka 1428 m2 | idealny dla firmy Do wynajęcia przestronny, funkcjonalny dom położony przy ul. Ceramicznej, oferujący ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł420 m² 45,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom na starym wilanowie 4 Sypialnie | Po odświeżeniu | Garaż na 2 samochody | Nowoczesna bryła | Dostępny od 1 maja 2026 ***** rozkład pomieszczeń: parter: * Salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wielka Wieś,małopolskie

8 000 zł251 m² 31,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

Komfortowy dom dla rodziny | ogród + taras 40 m | 15 min do krakowa | garaż Dom, w którym naprawdę czuć przestrzeń i komfort życia. Na wynajem przestronny dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bielska

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł360 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:514 m²

Wyjątkowy dom na wynajem, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, oferując niepowtarzalne wrażenia z zamieszkania w prestiżowej, willowej części Ochoty, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Nowodworce

Nowodworce,podlaskie

5 100 zł145 m² 35,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

*** salon +4 sypialne *** *** dom Z 2022r. *** *** nowodworce k.BIAŁEGOSTOKU *** Polecamy do wynajmu na wyłączność atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej położony na obrzeżach Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

25 000 zł389 m² 64,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Stegny | 389 m2 | po remoncie | Na biuro Elegancki dom z klasycznym wnętrzem, usytuowany na Mokotowie. Ten ponadczasowy bliźniak został starannie odrestaurowany z wykorzystaniem materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

7 600 zł140 m² 54,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

8 200 zł140 m² 58,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł215 m² 55,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przytulny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w zielonej części Wilanowa na Zawadach. Nieruchomość oferuje komfortową przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Poetycka

Dobra,zachodniopomorskie

7 500 zł109 m² 68,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowoczesny, w pełni umeblowany dom z klimatycznym tarasem Dobra Oferta na wyłączność dostępna tylko u nas! Zapraszam do wynajmu wyjątkowego domu z 2021 roku, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kasztanowa

Mosty,pomorskie

4 500 zł168 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Z przyjemnością prezentujemy przestronny i zadbany dom w zabudowie szeregowej dostępny na wynajem. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz spokojne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Wołczkowo,zachodniopomorskie

12 000 zł280 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wolnostojący dom na wynajem, 280m, 5 sypialni Na wynajem oferujemy wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 280 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1500 m2 w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naruszewicza

Warszawa,mazowieckie

23 000 zł380 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:320 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w prestiżowej lokalizacji na Starym Mokotowie - przy ulicy Naruszewicza, zaledwie kilkadziesiąt metrów od stacji metra "wierzbno". Idealna propozycja dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rybnik

Rybnik,śląskie

4 000 zł170 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy do wynajęcia dom usytuowany w Rybniku Kamieniu - kilka km od centrum miasta, bardzo dobrze skomunikowany z dojazdem do centrum i autostrady. Całość wykończona i umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fredry

Szczecin,zachodniopomorskie

4 200 zł110 m² 38,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:359 m²

Do wynajęcia wyjątkowy, klimatyczny dom położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Pogodno, przy ul. Fredry. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Za Stodołami

Tomaszowice,małopolskie

6 200 zł104 m² 59,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz miejsca, które daje wytchnienie od miejskiego zgiełku, a jednocześnie pozwala w kilkanaście minut znaleźć się w Krakowie? Ten dom to idealne połączenie komfortu,.