dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Sieczka

Sieczka,łódzkie

850 zł72 m² 11,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sieczka, wieś położona w województwie łódzkim, w powiecie piotrkowskim, w gminie Aleksandrów. Odległość 25km od Piotrkowa, 10 km od Sulejowa, 30km od Opoczna: oferta najmu zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kiełpin

Kiełpin,mazowieckie

2 000 zł110 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu część budynku z osobnym wejściem. Piętro i poddasze, oraz korzystanie z części ogrodowej. W przyziemiu wejście, korytarzyk, pomieszczenie-schowek pod schodami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

4 500 zł220 m² 20,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Wałbrzychu w cichej i spokojnej części dzielnicy Podgórze. Dom o powierzchni 180m2. Parter domu to wiatrołap, salon połączony z widnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Różana

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł165 m² 21,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia dom w samym centrum Rzeszowa przy ul. Różanej. Dom posadowiony jest na zadbanej działce 4-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

10 000 zł120 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecam do wynajmu bardzo wygodny dom wolnostojący w Bielanach Wrocławskich. Dom o pow.użytkowej 120m2, na dużej pięknej działce 1500m2. Na parterze bardzo jasny salon z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Poznań

Poznań,wielkopolskie

5 500 zł170 m² 32,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem komfortowy, nowy dom W skórzewie Idąc ulicą Jesienną w Skórzewie, nie da się przejść obojętnie nie skupiwszy na nim uwagi. Elegancka fasada budynku z czerwonej cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Koncertowa

Książenice,mazowieckie

3 900 zł132 m² 29,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Śliczny dom, w pełni wyposażony i wykończony materiałami wysokiej jakości. Ekonomiczny i funkcjonalny, składa się z trzech pokoi na piętrze (w tym jeden z dużą garderobą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 000 zł150 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na wynajem dom w zabudowie szeregowej z garażem o pow. 150 m2 w cichej okolicy Wrocławia - Iwiny. Parter: garaż, wiatrołap, salon z aneksem kuchennym, łazienka.Zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mikołów

Mikołów,śląskie

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia parter domu o pow. 100 m2. Jest możliwość wynajęcia całości ok 300 m2. Świetnie nadaje się jako hostel dla pracowników lub. prowadzenie działalności. Dom częściowo umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

19 900 zł447 m² 44,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 489 m²

Do wynajęcia komfortowa willa o powierzchni 447,23 m2, położona w prestiżowej dzielnicy Wrocław-Krzyki. Standard budynku jest bardzo dobry, a materiały użyte do jego wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Orłowicza

Wałbrzych,dolnośląskie

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia przestronny segment połżony na Piaskowej górze. Wnętrze bardzo czyste i zadbane. Odnowiona elewacja. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Cicha, spokojna okolica. Ogrzewanie gazowe. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

7 500 zł180 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Dom w strzeżonym i dobrze utrzymanym osiedlu Konstancja. Parter otwarty około 60 m, salon z kominkiem i wyjściem na taras, półotwarta kuchnia, wc, garaż na 1 samochód / możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Swoszowice

Kraków,małopolskie

8 950 zł260 m² 34,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie nowoczesny dom, znajdujący się w spokojnym, zielonym zakątku Swoszowic (pd Krakowa) Dom ma powierzchnię ok 240m2. Na parterze znajduje się: duży salon z wyposażonym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Konradów

Wałbrzych,dolnośląskie

6 500 zł300 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy Państwu na wynajem dom o powierzchni 300m2 w dzielnicy Konradów. Na parterze znajduje się duży salon połączony z jadalnią i kuchnią, łazienka, pokój oraz pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

4 500 zł225 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Doskonała lokalizacja! blisko świdnickiej strefy ekonomicznej, przy wyjeździe na wrocław! okazja! dom na wynajem - możliwy wynajem dla grupy robotników! Oferujemy Państwu na wynajem 6 pokojowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łukasińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

6 000 zł110 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy Państwu na wynajem komfortowy, wolnostojący dom, świeżo po remoncie. wykończony wysokiej jakości materiałami. Na 110 m2 składają się 3 sypialnie, salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł111 m² 27,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:156 m²

Parter to funkcjonalny salon 18,4 m2 z otwartą kuchnią, wc, pomieszczenie gospodarcze i pralnia. Z salonu wyjście na taras i ogródek. Na piętrze obecnie są dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

4 500 zł170 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferujemy na wynajem dom w zabudowie szeregowej o pow. 170m2 w Wałbrzychu dzielnica Szczawienko. Podana cena dotyczy wynajmu domu za pełen miesiąc kalendarzowy nie uwzględnia dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Saska

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł170 m² 20,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu dom w zabudowie bliźniaczej do wynajęcia o powierzchni 170 m2 w Rzeszowie na osiedlu Wilkowyja. Dom położony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł106 m² 42,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:151 m²

Bardzo atrakcyjny dom o powierzchni 106 mkw w zabudowie szeregowej położony na Sępolnie we Wrocławiu. Układ domu : Parter : hal: 11,48 mkw , przedpokój 1,44 mkw, kuchnia-pom socjalne :9,72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Mosina

Mosina,wielkopolskie

2 999 zł250 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na wynajem dom wolno-stojący idealny na bazę noclegową dla pracowników. Dom dwukondygnacyjny, składający się z: parter - 3 niezależne pokoje, - łazienka z prysznicem, - kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wójtowa Wieś

Gliwice,śląskie

2 800 zł140 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do wynajęcia piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Wójtowa Wieś. Układ pomieszczeń: na parterze - kuchnia i jadalnia, salon z wyjściem na balkon, wc. Na piętrze: trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Mosina

Mosina,wielkopolskie

2 999 zł250 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na wynajem dom wolno-stojący idealny na bazę noclegową dla pracowników lub dla dużej rodziny. Dom dwukondygnacyjny, składający się z: parter - 3 niezależne pokoje, - łazienka z prysznicem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Zakręt

Zakręt,mazowieckie

10 000 zł760 m² 13,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 564 m²

Obiekt do wynajęcia. Dom wolnostojący na ogrodzonej działce. Na parterze 360 m2 znajduje się siedem pokoi oraz 3 łazienki, wc, pomieszczenie gospodarcze, holl. Obszerna aula 77 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

18 000 zł180 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia obiekt, położony jest w bardzo ładnym, malowniczym osiedlu. Dom jest przystosowany do noclegów dla pracowników firm - 30 miejsc. Ponadto 3 łazienki i 2 kuchnie. Cena 600zł od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

6 900 zł100 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:130 m²

Do wynajęcia nowy dom w zabudowie bliźniaczej na wrocławskich Maślicach w nowej inwestycji z 2018r. Na parterze znajduje się strefa dzienna domu. Przestronny salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiedacza

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł370 m² 27,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Warszawa Ursynów. Polecamy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym, cichym osiedlu w okolicy ul. Kiedacza. Dom w bardzo dobrym standardzie: na parterze : salon z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Inżynierska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia - 60 m2 - 2 pokoje - wrzosy - inżynierska - toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego, umeblowanego i wyposażonego domu o powierzchni 60 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu do wynajęcia segment skrajny składający się z 4 dużych pokoi, oddzielnej kuchni, pięknego 40 metrowego tarasu z zejściem do ogrodu oraz piwnicy z dużym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zalesie

Rzeszów,podkarpackie

6 500 zł250 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy do wynajmu rezydencję otoczoną pięknym ogrodem z licznymi nasadzeniami. Dom jest pięknie umeblowany i wyposażony, posiada również optymalnie zorganizowany układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

4 200 zł140 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący w centrum Siechnic o powierzchni 140m2, na działce 700m2. Dom w pełni wyposażony i umeblowany. Ogrzewanie miejskie. Na parterze znajdują się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Miłobędzka

Warszawa,mazowieckie

13 500 zł217 m² 62,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Unikatowa oferta! We speak English! Minthouse Real Estate z przyjemnością prezentuje luksusowy dom na Mokotowie w spokojnej i prestiżowej lokalizacji domów jednorodzinnych (wyględów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

5 000 zł75 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sezon letni! mielno 5000zł Domek wolnostojący znajdujący się na terenie działek ogrodowych. Do dyspozycji cały dom ok 40m2 (ok20m2 dół salon z kominkiem, w pełni wyposażony aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Staroniwa

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł115 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom na strzeżonym osiedlu z dwustanowiskowym garażem. Do wynajęcia dom parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej o pow. 115m2 usadowiony na działce o pow. 3,3 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

2 000 zł110 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia dla rodziny dom murowany, jedno piętrowy, podpiwniczony. Kuchnia umeblowana, wyposażona w elektryczną kuchenkę, zmywarkę i lodówkę. Z pokoju dziennego wyjście na duży 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wymysły

Wymysły,mazowieckie

2 500 zł182 m² 13,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 847 m²

Jeśli szukasz domu z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej albo po prostu chcesz mieszkać w ładnej i spokojnej okolicy, to właśnie jest miejsce dla Ciebie. Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cikowice

Cikowice,małopolskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia dom ok.50 m2 położony działce o pow.ok 4 ary ary ,wraz ze stodołą murowano drewnianą,garażem i osobną piwnicą. W domu znajdują się 3 pokoje , kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorów

Komorów,mazowieckie

6 000 zł220 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam 2 domy w Komorowie 220 m2 na dużej działce 2000 m2. Stan bardzo dobry, w piwnicy pomieszczenie gospodarcze oraz sala bilardowa można przeznaczyć na siłownię lub wedle upodobania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czeska

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł300 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

DO Wynajmu -przedwojenny , klimatyczny , w znakomitej lokalizacji - dom na starej saskiej kępie, przy ulicy Czeskiej z dużym zagospodarowanym ,ładnym ogrodem.! PARTER - duży salon ok. 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

2 499 zł270 m² 9,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Przedmiotem oferty jest komfortowy, dwupoziomowy dom z zaadaptowanym poddaszem o powierzchni użytkowej 220m2 w dzielnicy Pogodno. Skrajny segment szeregowca położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł175 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 175 m2, pierwsze i drugie pietro dwupiętrowego domu na Saskiej Kępie. Wejście z eleganckiej klatki schodowej. Lokal pięciopokojowy (36, 25, 25, 15, 11 m2) z otwartą kuchnią,.