dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, Zawady

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:601 m²

Doskonale zlokalizowany przestronny bliżniak na zamkniętym osiedlu w Wilanowie. Parter: kuchnia, salon z jadalnią, toaleta, przeszklony ogród zimowy, piętro: cztery sypialnie w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 200 zł250 m² 12,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:496 m²

Do wynajęcia przestronny dom na Miedzyniu, pow. całkowita ok 250m2, pow. użytkowa 180m2, 5/6 pokoi, działka 496 m2. Dom piętrowy z podpiwniczeniem oraz dwoma garażami, w którym mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Agrestowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

6 500 zł140 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie szeregowej z poddaszem użytkowym. Nowocześnie i kompletnie wyposażony gotowy do zamieszkania. W każdym pomieszczeniu zamontowano klimatyzator. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Sosny

Sosny,lubuskie

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:470 m²

Przedmiotem oferty jest działka rekreacyjna nad jeziorem "długie" w miejscowości Sosny. Nieruchomość znajduje się na terenie ośrodka wypoczynkowego. Na posesji o pow. 470m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Partyzantów Kaszubskich

Bojano,pomorskie

3 750 zł210 m² 17,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:98 000 m²

Wynajmę dom wybudowany w 2018 roku. Dom obecnie ma na piętrze dwa osobne po ok 42m mieszkania każde z pokojem 15. Kuchnio-salonem 20m i łazienką 5m. Co daje na piętrze około 83m. można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

17 500 zł378 m² 46,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:739 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony nieopodal ul. Wiertniczej, w dzielnicy Wilanów. Obiekt o powierzchni 378m2 został wybudowany w roku 2005,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Niedźwiedzia

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł430 m² 27,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:357 m²

Avenue Estate prezentuje do wynajmu dom na Mokotowie - Służew, w odległości około 500m od Metra. Wygodna komunikacja, duża przestrzeń. Dom do wynajęcia na cele biurowe, punkt opieki nad dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł140 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Oferujemy Państwu ofertę domu - bliźniak na Pogodnie. Budynek z końca lat 70tych który na przestrzeni lat przechodził kolejne remonty. Ustawny w pełni podpiwniczony. W podpiwniczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Koralowa

Warszawa,mazowieckie

11 500 zł180 m² 63,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom 180 m2 położony w Starym Wilanowie. Rozkład Obszerne wnętrze domu stanowi: na parterze: przedpokój, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze/pralnia, salon z kominkiem i wyjściem do ogrodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

15 000 zł475 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Jedna z najpiękniejszych rezydencji w Bielanach Wrocławskich. Wyjątkowa lokalizacja. Bardzo wysoki standard wykończenia. Liczne sztukaterie. Na podłogach włoska terakota i parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 600 zł78 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

DO wynajęcia dom 78m2, grodzisk Mazowiecki Opis nieruchomości: do wynajęcia połowa domu o powierzchni 78 m2 w Grodzisku Mazowieckim wraz z miejscami postojowymi i ogródkiem około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ogrodowa

Dzierżążno,pomorskie

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dzierżążno miejscowość na Kaszubach, ładnie położona, w sąsiedztwie las, infrastruktura w pobliżu (przedszkole i szkoła w sąsiednich miejscowościach ok. 2km, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

7 800 zł280 m² 27,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:423 m²

Akces Nieruchomości oferuje dom do wynajęcia w Warszawie, dzielnica Mokotów. Godny polecenia dom w kameralnej i cichej okolicy Królikarni. Dom znajduje się blisko centrum, przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Rembertów

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferujemy Państwu na wynajem rezydencję położoną w Warszawie, w dzielnicy Rembertów, w okolicy ulicy Chełmżyńskiej. Powierzchnia domu wynosi 500 m2. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

3 500 zł160 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wynajmę dom w miejscowości Boża Wola, bezpośrednio przy stacji pkp (dojazd do Warszawy Zachodniej w 30min). W pobliskiej okolicy znajdują się hale przemysłowe: miejscowość Błonie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kormoranów

Warszawa,mazowieckie

6 400 zł270 m² 23,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Dom na wynajem, 5 pokoi, ursynów w okolicy ul. Kormoranów, bez prowizji od najemcy. Na parterze mieści się przestronny salon z kominkiem i wyjściem do ogrodu, kuchnia, gabinet, hall oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Płonia

Szczecin,zachodniopomorskie

5 000 zł140 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia piętro domu o powierzchni 120m2 zlokalizowany na działce ok.500m2 w Płoni. Składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, osobnej toalety. Z pokoi wyjście na 2 balkony. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Michałki

Michałki,warmińsko-mazurskie

290 zł60 m² 4,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam Do wynajęcia domek letniskowy na Mazurach w miejscowości Michałki gmina Pasym. Domek jest ogrzewany , bardzo ciepły i starannie wykończony. Na parterze znajduje się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 500 zł140 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Link do wirtualnego spaceru -> przedmiotem najmu jest w pełni umeblowany i wyposażony Dom o powierzchni ok. 140 m2, zlokalizowany na Wrocławskich Bielanach .Budynek z 2012 roku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Krupniki

Krupniki,podlaskie

5 000 zł220 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy przestronny, funkcjonalny dom idealny dla pracowników firmy. W domu znajdują się: - salon, - duża kuchnia - 6 sypialni - 2 łazienki - garderoba - pralnia Poszczególne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

6 500 zł140 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Polesie

Łódź,łódzkie

6 000 zł290 m² 20,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Jednopiętrowy dom do wynajęcia dla pracowników. Prezentujemy dom do wynajęcia o powierzchni 290 m2 - Dom jest przygotowane dla grupy 20 osób. Posiada dwie kondygnacje z dwoma tarasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

2 800 zł120 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Do wynajęcia dom w ok. ul. Kozielskiej całkowicie umeblowany i wyposażony. Garaż wolnostojący, bardzo duży ogród. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo, nr licencji 9096. Więcej informacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Anielska

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł120 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie, w dzielnicy Budziwój przy ul. Anielskiej. Nieruchomość położona jest w cichej i spokojniej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Radlin

Radlin,śląskie

2 200 zł165 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga, rezerwacja oferty do 10.05 Do wynajęcia umeblowany dom położony w Radlinie. W parterze: - wyposażona nowa kuchnia z jadalnią - salon - pokój sypialny - schowek - wc Na piętrze: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Radosna

Stara Wieś,mazowieckie

6 000 zł220 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przestronny, pięknie wykończony parterowy dom o powierzchni ponad 180 m kw. z dwustanowiskowym garażem (32 m kw.) i dużym niezwykle zadbanym ogrodem (1200 m kw.). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

15 000 zł400 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Świetna lokalizacja - przy szkole amerykańskiej. Pięknie wykończony dom. Parter - 150m2- : holl, kuchnia, jadalnia, salon - 50m2, wc; garaż 2 miejsca. Piętro - 150m2: 4 sypialnie - każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł147 m² 31,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:257 m²

Bardzo wygodny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 147 m2, składający się z 5 pokoi, widnej i otwartej kuchni, łazienki, dwóch wc, pomieszczenia gospodarczego i garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Żerniki

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł160 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia dom z ogrodem! wynajmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m2, składający się z 3 kondygnacji. Parter - salon ( 40 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

10 000 zł213 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 518 m²

Jeśli szukają Państwo do wynajęcia dom w skandynawskim designie przy plaży nad jeziorem Ukiel, to ta oferta idealnie spełni Państwa oczekiwania. Nieruchomość składa się z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łęgowo

Łęgowo,pomorskie

14 000 zł800 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Obiekt Nieruchomość o powierzchni 800 mkw. Wspaniały obiekt na biura, oddział przedstawicielstwa , serwis firmy ,produkcję , informatykę. Hala dolna ,hala górna, biuro, magazynek, pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Oraczy

Wodzisław Śląski,śląskie

3 300 zł175 m² 18,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Opis domu Powierzchnia domu: 175 m2 Powierzchnia działki: 34 arów Rodzaj zabudowy: dom wolnostojący z garażem Rok budowy: 2010 Ilość pokoi: 4 + salon Witamy serdecznie! Posiadamy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 700 zł167 m² 22,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

25024. Polecam Państwu fajne, interesujące miejsce do zamieszkania dla rodziny. Zlokalizowane w spokojnej dzielnicy. Godne uwagi dla miłośników wyższego standardu. 3 łazienki, 3 tarasy,salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Sienkiewicza

Podkowa Leśna,mazowieckie

6 000 zł180 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Malowniczy dom w Podkowie Leśnej Głównej z przestrzennym ogrodem. Stoi przy szerokiej utwardzonej ulicy o bardzo małym ruchu. Dom oryginalny, przestronny i przytulny w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Hornówek

Hornówek,mazowieckie

3 900 zł120 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Prezentujemy dom do wynajęcia w zabudowie bliźniaczej. Budynek zlokalizowany w bardzo dobrej części Hornówka zaledwie 300 m od szkoły podstawowej. Dom o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Gosławice

Opole,opolskie

3 100 zł86 m² 36,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość składa się Z: salonu z aneksem kuchennym(kuchnia w zabudowie), 3 sypialni( w tym jedna.