dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

4 800 zł175 m² 27,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu bardzo przestrzenny i ustawny dom, który czeka na nowego Właściciela w Kowalewie gm. Szubin. Ten mierzący 174 m2 dom, wybudowany w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Józefów,mazowieckie

9 000 zł300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 300 metrową wille, idealną pod cele mieszkalne lub biurowe. Dom wyposażony w fotowoltaika oraz pompę ciepła, dzięki czemu koszta eksploatacyjne są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Okrężna

Zielonki-Parcela,mazowieckie

9 000 zł198 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Piękny dom 198m2, ul. Okrężna. Zielonki Parcela. Dostępny od 15.07.2023 ROZKŁAD: Powierzchnia domu, to 198 m2 na co składają się: salon z kominkiem, antresola, jadalnia z dużym stołem na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 m²

Dom W samym centrum zielonej góry! Do najmu urokliwy, klimatyczny niewielki domek w zabudowie bliźniaczej, położony w centrum miasta. W pełni umeblowany. Dwie kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bratków

Osiecznica,dolnośląskie

2 700 zł100 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Boleslavia Nieruchomości proponuje do wynajęcia dom wolnostojący w miejscowości Osiecznica przy ulicy Bratków. Nieruchomość usytuowana na ogrodzonej działce o powierzchni 7 ar. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Włoszakowice

Włoszakowice,wielkopolskie

1 900 zł102 m² 18,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący na wynajem w miejscowości Dłużyna (gm. Włoszakowice, woj. Wielkopolska) Powierzchnia domu około 102m2 - parter, dodatkowo poddasze nieużytkowe (możliwość wykończenia) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Trzebunia

Trzebunia,małopolskie

6 000 zł195 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Całoroczny dom z bali o pow. 200 m 2 Dom położony w malowniczej wsi Trzebunia ok. 30 min od Krakowa Idealne miejsce do mieszkania dla ludzi ceniących sobie luksus i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wilkowice

Wilkowice,śląskie

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wynajmę mieszkanie w domu prywatnym 65m2. Wydzielony osobny parking ,2 miejsca parkingowe. Mieszkanie ma osobne wejście. Posiada odrębne liczniki woda prąd. Osobne kosze na śmieci, mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

10 000 zł180 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu domu wolnostojącego w zielonej dzielnicy Pilchowo, niedaleko jeziora Głębokiego. Dom składa się z trzech kondygnacji: piwnica- winiarnia 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Miłoradzice

Miłoradzice,dolnośląskie

5 400 zł140 m² 38,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Dom pod wynajem dla pracowników firm. Budynek w pełni wyposażony i umeblowany , przystosowany dla 8 osób , całkowicie wyremontowany świeżo oddany do użytku. Możliwość zakwaterowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Balicka

Kraków,małopolskie

8 000 zł210 m² 38,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Prime Property oferuje do wynajmu dom- bliźniak położony na działce o powierzchni 700 m2, na kameralnym osiedlu w okolicy ulicy Balickiej. Dom o powierzchni 210 m2 składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

3 900 zł85 m² 45,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu dom do wynajęcia o powierzchni 85 m2 w Głogowie Małopolskim. Dom znajduje się na 6 arowej działce. Wyposażany jest w rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rokiciny Podhalańskie

Rokiciny Podhalańskie,małopolskie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Nowy duży dom do wynajęcia w Rokicinach Podhalańskich! Prezentowany dom na około 200mkw powierzchni: - parter: kuchnia, salon, łazienka, spiżarka, kotłownia, pokój, wiatrołap, - piętro: trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Gromadzka

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł84 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:165 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej blisko lasu. Budynek z 2013 r., Meble i zabudowa w kuchni i łazience. Do budynku przylega ogród z tarasem od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Portowa

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł220 m² 23,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia trzykondygnacyjny dom z przeznaczeniem na biuro. Parter: 4 pomieszczenia biurowe (w tym przestronna sala konferencyjna) oraz łazienka. 1 piętro : 2 pomieszczenia biurowe i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 500 zł130 m² 42,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wrocław-Dobrzykowice- bliźniak-130m2/ogród! Na wynajem nowo wybudowany dom/bliźniak 130m2 znajdujący się w Dobrzykowicach- pierwszy wynajem. Parter: korytarz, wc, salon z kuchnia, schowek pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wiśniowa

Kiełczów,dolnośląskie

4 000 zł125 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Opiekun oferty Specjalista ds. wynajmu Tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 dostępne od zaraz dom bez mebli Wirtualna wizyta: ***english version below*** Serdecznie polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dwa Światy

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

6 500 zł157 m² 41,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Говорим по польски по украински по русски тел Szanowni Państwo, polecam na wynajem dom w zabudowie szeregowej - szereg jasny, położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

21 500 zł800 m² 26,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na Wynajem - Piękny dom wolnostojący z działką o powierzchni 3600 m2! lokalizacja Piękna, prestiżowa i zalesiona okolica - Strefa A. Park Zdrowjowy w Konstancinie 2 min samochodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Libijska

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł242 m² 49,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:570 m²

Nieruchomość: nieruchomość o powierzchni całkowitej 242m2, na działce o powierzchni 570m2 położna w sercu Saskiej Kępy. Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

10 900 zł150 m² 72,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nieruchomość: skrajny segment (oddany do użytku w 2022 roku) o powierzchni 150,2m2 położony na działce o powierzchni 375m2. Na parterze znajduje się przestronny salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowodworcowa

Gdynia,pomorskie

18 000 zł500 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Budynek na cele działalności wynajmu krótkoterminowego, placówkę oświatową, siedzibę firmy lub dom pracowniczy. Gratka dla inwestorów poszukujących domów na najem krótkoterminowy. 500 m2 | 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczyrk

Szczyrk,śląskie

6 800 zł200 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Jedyny I wyjątkowy dom Z przepięknym widokiem na tatry! prywatna strefa spa, wysoki standard, garaż! Do wynajęcia komfortowy dom w Szczyrku. Zlokalizowany został w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Narutowicza

Ząbki,mazowieckie

3 300 zł108 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferuję na wynajem segment z ogródkiem zlokalizowany w północnych Ząbkach, w rejonie ulicy Narutowicza. Budynek posiada powierzchnię 108m, na którą składają się dwie kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Truskaw

Truskaw,mazowieckie

5 500 zł150 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Prezentujemy dom do wynajęcia z pełnym wyposażeniem w Truskawiu, gmina Izabelin. Dom w świetnej lokalizacji , w pobliżu przystanek autobusowy czas dojazdu do metra Młociny autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

13 900 zł300 m² 46,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przestronny dom 300M2, 3 sypialnie, ogród, wilanów królewski dostępny od 1 sierpnia! dane techniczne: wolnostojący dom o powierzchni 300m2 położony na zielonej, zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dolna

Łęg Tarnowski,małopolskie

1 000 zł80 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia parter domu wolnostojącego w Łęg Tarnowski po remoncie. Cena: 1000 zł + media W skład parteru wchodzą łazienka, kuchnia oraz duży pokój, garaż. Mieszkanie najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia komfortowy dom z ogródkiem na ulicy Dąbrowa w Baninie Dom zlokalizowany na ogrodzonej działce o powierzchni ok. 300 m2. Budynek składa się z parteru i poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

3 500 zł200 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kamieńcu Wrocławskim, dom składa się z: parter z osobnym wejściem od ogrodu (możliwość pod działalność lub jako oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:401 m²

Polecam na wynajem nieruchomość w samym centrum Białegostoku! Szukasz nieruchomości z potencjałem? Chcesz zainwestować w wynajem pokoi, mieszkań lub lokali usługowych - a może sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Zawojska

Warszawa,mazowieckie

22 000 zł350 m² 62,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:400 m²

/ we speak english, ukrainian and russian / dom 350 M2 po remoncie na cele mieszkalne lub biurowe, cicha okolica, mokotów, sadyba dostępny od czerwca budynek: 4-kondygnacyjny, środkowy segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zakopiańska

Kraków,małopolskie

5 000 zł183 m² 27,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

English below Extra Broker prezentuje do wynajęcia przestronny dom w południowej części Krakowa w Łagiewnikach-Borku Fałęckim. Zlokalizowany na ogrodzonej działce przy jednej ze spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Żukowo

Żukowo,pomorskie

800 zł230 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

800zł to cena za miesiąc od osoby! Przestronny dom dla 10-12 osób do wynajęcia dla pracowników, studentów czy firm o powierzchni użytkowej 150m2 w Żukowie. Dom składa się z :5-pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mahometańska

Kielce,świętokrzyskie

3 000 zł123 m² 24,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Komfortowy dom na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w pobliżu centrum miasta. Dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem, połowa bliźniaka. Powierzchnia 123 m kw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myszków

Myszków,śląskie

3 000 zł110 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 658 m²

Wynajmę zadbany dom w cichym zakątku Myszkowa. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy bardzo ładny dom w Myszkowie dzielnica Będusz o powierzchni użytkowej 110 m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Maciaszka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 100 zł91 m² 34,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Makler Nieruchomości oferuje na wynajem wolnostojący dom jako kwatery dla pracowników. Dom o powierzchni 90m2 jest usytuowany na górnym Miedzyniu, przy ulicy Maciaszka. Do użytku 3 pokoje na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Grojec

Grojec,małopolskie

2 700 zł125 m² 21,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 435 m²

Spacer 360! Piętrowy dom w Grojcu k. Oświęcimia (możliwość zakupu) Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń ogródek Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Pruszków

Pruszków,mazowieckie

8 000 zł240 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:826 m²

Dom wolno stojący o ogromnym potencjale idealny dla 1 lub 2 rodzin. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość szkoły/przedszkola cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Redycka

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł178 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 919 m²

Opiekun oferty: tel: dom wolnostojący na pięknej działce przy ulicy Redyckiej. Jeden z lepszych adresów na Sołtysowicach. Otoczenie nieruchomości: w pobliżu rozbudowana infrastruktura: liczne.