dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Nowogrodzka

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł170 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom na wynajem w okolicy ul. Podkarpackiej w Rzeszowie - ul. Nowogrodzka! Główne informacje o nieruchomości: * ok. 170 m2 powierzchni *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Katowice

Katowice,śląskie

2 350 zł68 m² 34,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem połowę domu o powierzchni 67,7 m2 w skład którego wchodzą: - słoneczny salon - sypialnia - duża kuchnia - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

7 800 zł174 m² 44,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Mieszka I z bardzo dobrym dostępem do centrum miasta. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Owczarska

Wrocław,dolnośląskie

5 800 zł251 m² 23,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Opis Prezentujemy Państwu przestronny, komfortowy oraz gustowny dom w zabudowie szeregowej z zagospodarowanym ogrodem ( 227 m2) i garażem ( 16 m2) ,znajdujący się w kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Milanówek

Milanówek,mazowieckie

7 000 zł185 m² 37,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na wynajem stara zabytkowa willa w Milanówku. Dom o powierzchni 185m2 ma 10 pokoi, 2 osobne toalety, łazienka z dwoma kabinami prysznicowymi, miejsce na 3 pralki. Dom nie jest umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

13 000 zł349 m² 37,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:923 m²

Polecamy do wynajmu dom wolno stojący położony w Poznaniu w dzielnicy Wola - Jeżyce, w enklawie domów jednorodzinnych otoczonych zielenią ogrodów. Zasiedlony w 1999r. (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 500 zł165 m² 51,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

8 500 zł | najem | 165,23 m2 | dom | solec koło Konstancina - Jeziorny Przedmiotem najmu jest nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Solcu, w gminie Góra Kalwaria, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł165 m² 42,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

*dom*białołęka - osiedle Winnica*165 m2*5 pokoi*kominek*sauna*ogród* Pięciopokojowy, położony na Białołęce, środkowy dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 165 m2 z urządzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 900 zł430 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przestrzenny, stylowy dom W śródziemnomorskim stylu Dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 430 m2 zlokalizowany w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego na Ochocie. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł125 m² 29,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiam do wynajęcia dom na warszawskich Bielanach. Jest to nieruchomość z około 1970 roku (czerwona cegła) po kapitalnym remoncie. Wszystkie instalacje, elewacje zewnętrzne, wewnętrzne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Fiołkowa

Solec,mazowieckie

7 000 zł136 m² 51,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

7000 zł | wynajem | dom szeregowy | 135,65 m2 | Solec gmina Góra Kalwaria| Wirtualny spacer: nowy dom - zostań pierwszym najemcą! Przedmiotem wynajmu jest segment środkowy o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

10 500 zł270 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

|R| Property prezentuje wyjątkowy dom w otoczeniu zieleni na Woli Justowskiej. Lokalizacja: wola Justowska to miejsce o niepowtarzalnym uroku. Znajduje się na malowniczych terenach na zachodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 365 m²

dom wolnostojący ,parterowy na ładnej ,zagospodarowanej działce z oczkiem wodnym. Rozkład pomieszczeń : przedsionek, hall, część prywatna ( 3 sypialnie, łazienka),część ogólnodostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Pszczyna

Pszczyna,śląskie

2 990 zł98 m² 30,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 269 m²

Bezczynszowe dom-mieszkanie Z ogródkiem I garażem Niskie koszty utrzymania Preferowany najem krótki 3-6 m-cy pszczyna/jankowice, ul. Złote Łany 15, 98,38 m2 powierzchni użytkowej + 320 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Rezydencja na przepięknej leśno-parkowej posesji w otulinie Puszczy Kampinowskiej na powierzchni 0,7 ha.W skład nieruchomości wchodzi: 3 pojedynczych sypialni, kazda z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

16 000 zł220 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:314 m²

Rezydencja położona w pobliżu Parku Królikarnia. Parter: duży hol z szafami; salon z kominkiem oraz oranżerią otwarty na kuchnię (z szafą- spiżarnią) oraz wc. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł400 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:390 m²

Świeżo wykończony ośmiopokojowy dom/ połowa bliźniaka/ o pow.400 m2 na działce 390 m2. Przestronny i słoneczny salon z marmurowym kominkiem oraz przeszklonym wykuszem z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

3 700 zł80 m² 46,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą najmu domu położonego w podpoznańskim Sierosławiu. Ze względu na swój układ idealnie nada się dla rodziny. Parter -pokój -łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

15 000 zł200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie- nieruchomości na wynajem dom w Głogowie Małopolskim! Dom w pełni umeblowany gotowy do zamieszkania od zaraz! - Działka wielkości 50a., - Na ogrodzie duża altanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Rumiana

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł380 m² 32,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Funkcjonalny bliźniak na cele mieszkalne. :link do strony :kontakt do agenta :dane biura akces Nieruchomości Mokotów Madalińskiego 50/52 lok.1 02-581 Warszawa Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Witkowska

Gniezno,wielkopolskie

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do wynajęcia parteru domu, znajdującego się w pobliżu ul. Witkowskiej, przystosowanego do zamieszkania przez dużą Rodzinę. Na parterze znajduje się salon o powierzchni 21,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z piwnicą, ul. Biedronki

Warszawa,mazowieckie

13 900 zł300 m² 46,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom o powierzchni 300 m2, położony w Wilanowie, w prestiżowej okolicy w sąsiedztwie parku i pałacu wilanowskiego. Trzy kondygnacje. Piwnica: pokój rekreacyjny , spiżarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Gubinowska

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł250 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:160 m²

Oferujemy do najmu dom w Warszawie, dzielnica Wilanów, ul. Gubinowska. Segment środkowy o pow. ok. 250mkw z działką 160mkw. W skład domu wchodzą: poziom 0 (lekko poniżej gruntu) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

5 000 zł180 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

W ofercie naszego biura do wynajęcia dom wolnostojący, usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce z licznymi nasadzeniami , grillem, miejscem na relaks i odpoczynek o powierzchni 1100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:587 m²

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na Osiedlu Kwiatowym w Bolesławcu. Nieruchomość posadowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny, jeszcze nigdy niezamieszkały jednorodzinny dom z dwoma garażami na bardzo dużej działce w Jabłonnie Idealny dom dla rodziny. Usytuowany na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Roentgena

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł398 m² 30,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom 398 m2 (segment skrajny), na dużej działce (zagospodarowanej) 800 m2. Dom dostępny do wynajęcia od 1.10.2023. Podwyższony standard wykończenia. Garaż w bryle domu na 2 auta. Parter: hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 000 zł160 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Gorąco polecam dom wolnostojący położony w Ratowciach. Dom składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na taras - czterech sypialni - dwóch łazienek. Dom po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł350 m² 35,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Nieruchomość: dom z 2007 roku roku o powierzchni całkowitej 349,8m2 położony na działce o powierzchni 315m2 (powierzchnia ogródka 153,47m2). Na parterze domu znajduje się salon (66m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

9 000 zł247 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Dom w Skolimowie, w pobliżu Domu Aktora. Na parterze znajduje się salon o powierzchni 25 m połączony z przestronnym holem 23 m, kuchnia 12,5 m, gabinet 12,5 m, łazienkia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Opole

Opole,opolskie

2 450 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu piętra domu z poddaszem zlokalizowanego w dzielnicy Zaodrze. Na pietrze domu znajdują się: obszerny salon, kuchnia, sypialnia z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mielec

Mielec,podkarpackie

34 900 zł380 m² 91,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

W y N A J E M > atrakcyjna oferta! > absolutnie wyjątkowa oferta! > unikatowa rezydencja W hucinie / mielcu! działka - 1,50 ha- w całości ogrodzona powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Makolągwy

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł400 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Nieruchomość: dom o powierzchni około 400m2 położony na działce o powierzchni 420m2 z pięknym, zielonym ogrodem od strony południowej. Na parterze znajduje się salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bielska

Warszawa,mazowieckie

12 900 zł430 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący położony w pięknej okolicy Parku Szczęśliwickiego w Warszawie. Układ Dom posiada 4 kondygnacje i marmurowe schody oraz kute w metalu balustrady : 1. Podpiwniczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

7 000 zł249 m² 28,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:914 m²

Rezerwacja: do wynajęcia 5-pokojowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 163,11 m2 (całkowitej 249 m2), na działce o pow. 914 m2, zlokalizowany w Nadarzynie. Spokojne i pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jazgarzewska

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł300 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:280 m²

Przestronny dom o powierzchni 300 m2, położony w cichej, bezpiecznej okolicy na Mokotowie, na prestiżowym strzeżonym osiedlu. Jest umeblowany, wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Słoneczna

Warszawa,mazowieckie

10 500 zł166 m² 63,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:148 m²

Nieruchomość: środkowy segment z 1960 roku roku o powierzchni całkowitej około 166,5m2 położony na działce o powierzchni 148m2. Na parterze znajduje się osobna kuchnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Mickiewicza

Michałowice,mazowieckie

9 900 zł300 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Przepiękny dom z ogromnym ogrodem i miejscami postojowymi pod działalność usługową typu spa, usługi medyczne, masaże, salon urody/fryzjer, czy inny przystanek relaksu i zabiegów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł360 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom dla rodziny o powierzchni 300 m2 z ogródkiem do wynajęcia na zamkniętym osiedlu strzeżonym na Ursynowie. Możliwość zaaranżowania do 4 sypialni, lub 3 sypialni i gabinetu/pokoju dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

10 500 zł230 m² 45,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Segment o pow.230 mkw NA SZCZĘŚLIWICACH ; piwnica: pokój fitness 40 mkw, łazienka (wc, kabina ), pomieszczenie, gospodarcze, pralnia, parter: garaż 1 st., salon z kominkiem 26mkw otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rodzinna

Rzeszów,podkarpackie

18 450 zł151 m² 122,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Podana cena jest ceną brutto, w przypadku wynajmu przez firmę możliwość wystawienia faktury vat opcja doposażenia według preferencji klienta Słocina standard premium cicha i spokojna okolica.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij