dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

7 300 zł340 m² 21,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:977 m²

Proponujemy do wynajmu, komfortowy dom w zabudowie wolno stojącej, dwukondygnacyjny, o powierzchni całkowitej ok.340m2, na działce blisko 1000m2. Dom położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

3 700 zł100 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący o pow. 100 m2 zlokalizowany w Oleśnicy. Najem okazjonalny! parter: dwa pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz. Piętro: sypialnia z balkonem, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Galileusza

Kębłowo,pomorskie

3 200 zł94 m² 34,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Na Wynajem Luksusowy dom w pięknej okolicy - 140 m2, 4 pokoje, 2 toalety w Kębłowie! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

5 900 zł156 m² 37,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Duży wyposażony dom,6 pokoi/156m2 ,dla pracowników lub na biuro,gabinety w centrum Swarzędza po kapitalnym remoncie do wynajęcia. Polecam niezależny dom wolnostojący składający się z: - 6 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

11 000 zł200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na pograniczu Konstancina i Bielawy w spokojnej okolicy. Na parterze znajduje się przestronny, jasny salon - wyjście na taras - połączony z kuchnią, łazienka z wanną, osobne wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zakopiańska

Warszawa,mazowieckie

33 000 zł476 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:754 m²

Willa położona w Warszawie na Saskiej Kępie w otoczeniu obiektów mieszkalnych. Budynek trzykondygnacyjny, o powierzchni 475,87 m . Bezpośredni dostęp zapewniony jest od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kryniczna

Warszawa,mazowieckie

41 000 zł687 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskiej Saskiej Kępie w otoczeniu rezydencji i ambasad. To wyjątkowy obiekt, który doskonale nadaje się zarówno na rezydencję jak i na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Radziechowy

Radziechowy,śląskie

4 000 zł149 m² 26,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Radziechowy k/żywca - na granicy z Twardorzeczką (gm. Lipowa) Polecamy Państwu do wynajęcia nowy komfortowy dom jednorodzinny urządzony gustownie i z dbałością o szczegóły. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 800 zł150 m² 25,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

***********do wynajęcia dom dla pracowników***************** Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu domu na Podgórzu, ul. Powstańców Śląskich. Dom przeznaczony jest dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczawnica

Szczawnica,małopolskie

3 000 zł160 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni około 160m2 w centrum Szczawnicy. Działka 1780m2, w pełni zagospodarowana z garażem i zadaszeniem na samochód. Rozkład pomieszczeń: poziom -1:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Nad Potokiem

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł300 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w zabudowie segmentowej o powierzchni 300 m2 na Tarchominie, idealny do mieszkania lub na kancelarię czy biuro Lokalizacja: cicha, przyjazna okolica. W pobliżu wygodna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Radziechowy

Radziechowy,śląskie

4 000 zł149 m² 26,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 293 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 500 zł160 m² 28,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Gorąco polecam dom wolnostojący położony w Ratowciach. Dom składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na taras - czterech sypialni - dwóch łazienek. Dom po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 000 zł79 m² 76,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 826 m²

4 pokoje | Umeblowany | 3 łazienki | Open space | miejsce na kilka samochodów | Miejsca postojowe na terenie posesji | Piękny i zadbany ogród | Dostępny od zaraz | Przy głównej arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 500 €320 m² 7,81 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący z lokalem użytkowym w części parterowej! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w południowej części miasta! Przedmiotem oferty jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

19 000 zł1 300 m² 14,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Zjawiskowa Rezydencja w Zielonej Magdalence! Opis Nieruchomości Na wynajem duży dom wolnostojący o powierzchni 1300 m2. Do odświeżenia. Budynek położony jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kazimierska

Szczecin,zachodniopomorskie

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się przestronnym mieszkaniem w wysokim standardzie! Na powierzchnie mieszkania 60 m2 składa się salon z aneksem kuchennym oraz z wyjściem na balkon, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

7 000 zł167 m² 41,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:512 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Przedstawiam Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej z funkcją biurowo-usługową o powierzchni 150,50 mkw. zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Terenowa

Wrocław,dolnośląskie

6 500 zł240 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:202 m²

Do wynajęcia bardzo ładny, duży szereg położony w prestiżowej dzielnicy Wrocławia, krzyki Wojszyce. Parter to duży salon z półotwartą kuchnią, dodatkowy pokój i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 500 zł208 m² 26,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:749 m²

Ofertą sprzedaży jest czarujący dom położony w spokojnej, cichej części Sowna (ok. 30 km od centrum Szczecina, ok. 15 km od centrum Stargardu, ok. 20 km od centrum Goleniowa). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modrzejowska

Myszków,śląskie

4 999 zł140 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wynajmę dom 140 m2, 2 odrębne lokale, piękna działka 3000 m2 przy rzece, dotyk Jury, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom usytuowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 500 zł120 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom okolica Oltaszyn 120m2/4pokoje Lux Polecamy na wynajem dom Okolice Grata Roweckiego Dom wykończony w wysokim standardzie 2 łazienki Salon kuchnia 3 sypialnie Garderoba Najem 10500 zł plus prad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gliwice

Gliwice,śląskie

5 500 zł260 m² 21,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dom wolnostojący. Lokalizacja blisko strefy ekonomicznej , sprawia, że jest on idealny pod wynajem dla pracowników, dodatkowo duży terem przy domu pozwala na parkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzyki

Rzyki,małopolskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Nowa ciekawa oferta tylko u nas! Rzyki- miejscowość położona w województwie małopolskim, powiecie wadowickim gminie Andrychów. Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł550 m² 34,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy państwu do wynajęcia obiekt zlokalizowanym na Targówku położony 200 metrów od ulicy Radzymińskiej. Nieruchomość może służyć jako lokal usługowy, warsztat lub biuro z magazynem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dębowa

Rogalinek,wielkopolskie

4 490 zł82 m² 54,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:653 m²

Na wynajem przytulny, parterowy dom wolnostojący w Rogalinku k/puszczykowa. Dom z pięknym zielonym tarasem i przestronną działką. Idealne tereny spacerowe, rowerowe i biegowe - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

16 000 zł270 m² 59,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Serce domu niewątpliwie stanowi stylowy, przestronny, salon z ceglanym kominkiem, dębową podłogą, eleganckim salonem, oraz wyjściem na wyłożony kamieniem taras, który prowadzi do ogrodu. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

3 200 zł123 m² 26,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta zarezerwowana Skórzewo - skrajny segment szeregowca o powierzchni 123 m2, na dużej narożnej działce około 350 m2. Parter : salon z kominkiem około 35 m2, połączony z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Kraków,małopolskie

12 000 zł270 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

DO wynajęcia wolnostojący dom W opatkowicach Prezentuję do wynajęcia wolnostojący dom o pow. 270 m2 położony na zagospodarowanej działce o pow. 10 a w Opatkowicach. Opis Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Michałowice,mazowieckie

4 600 zł100 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na wynajem wolnostojący dom z dużym tarasem i ogrodem, zlokalizowany w Michałowicach To doskonała propozycja dla osób ceniących kameralną zabudowę oraz możliwość łatwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:495 m²

| bardzo ładnie wykończony dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na Żoliborzu. Budynek jest po generalnym remoncie - wszystkie instalacje (telefoniczne, komputerowe, antenowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dąbrowskiego

Polkowice,dolnośląskie

3 500 zł200 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem całe piętro domu w zabudowie bliźniaczej blisko centrum miasta Polkowic. Dom z przeznaczeniem pod wynajem dla firm dla swoich pracowników. Powierzchnia około 90 m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

17 000 zł240 m² 70,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bardzo ciekawa oferta domu jednorodzinnego położonego na osiedlu Patio przy ul. Zapłocie w dzielnicy Wilanów. Dom charakteryzuje wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dożynkowa

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcie segment na Starym Mokotowie o powierzchni 300 metrów kwadratowych na działce 330 metrów kwadratowych. Przy segmencie, na terenie działki jest niezależny budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 000 zł110 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bezrzecze, na wynajem, wyjątkowy dom, wysoki standard, 3 sypialnie Oferujemy państwu na wynajem, wyjątkowy dom o bardzo wysokim standardzie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

25 000 zł320 m² 78,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:628 m²

Spokojna elegancja, komfortowe wyposażenie i malownicza lokalizacja. Te cechy odpowiednio charakteryzują tę ofertę. Ciekawa bryła budynku w nienachalny sposób komponuje się z leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Papowo Toruńskie

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

5 000 zł194 m² 25,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny, piętrowy dom z przestrzennym, komfortowym rozmieszczeniem o łącznej powierzchni 194 m2. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Odmogile

Kraków,małopolskie

7 920 zł210 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wynajem pod działalność. Więcej informacji proszę dzwonić   lub pisać na maila  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łabska

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 900 zł70 m² 27,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Prezentujemy bardzo ładny domek w spokojnej okolicy Cieplic ul. Łabska. Dom składa się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki. Miejsce parkingowe pod zadaszoną wiatą. Dom do wynajęcia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Lubin

Lubin,dolnośląskie

4 000 zł106 m² 37,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia piekny nowy dom w zabudowie szeregowej na oś. Małomice w Lubinie. Dom o pow. użytkowej 106m2 - nowy, świeżo Wykończony. Charakterystyka: [parter] - otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 000 zł110 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bezrzecze, na wynajem, wyjątkowy dom, wysoki standard Oferujemy państwu na wynajem wyjątkowy dom o bardzo wysokim standardzie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110m2. Dom usytuowany.