dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dworek Brzezina

Brzezina,dolnośląskie

55 000 zł1 440 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:40 408 m²

0% prowizji! ***pałac brzezina*** lokalizacja: miejscowość Brzezina (gmina Miękinia), oddalona jedynie 5km od granic Wrocławia. Bardzo spokojne, ciche, zielone miejsce. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bartoszewo

Bartoszewo,zachodniopomorskie

6 500 zł220 m² 29,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:611 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy dom w sąsiedztwie jeziora i natury. Nieruchomość posiada 2 kondygnacje oraz poddasze użytkowe. Oddany do użytku w 2009 roku, stojący na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do wynajęcia w pobliżu stacji metra Ursynów dom na biuro o powierzchni 150 m2 plus działka 550 m2 oraz garaż wolnostojący dodatkowo 4 miejsca parkingowe (garaż, przed garażem, za bramą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Michałowice

Michałowice,małopolskie

11 999 zł170 m² 70,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Michałowice Bibice dom znajduje się na zamkniętym osiedlu, otoczony jest dojrzałym ogrodem z kamiennym grillem, wędzarnią, piwniczką na wino oraz basenem, jest prawdziwą oazą ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

4 200 zł120 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wombat nieruchomości ma do zaoferowania przytulny dom do wynajęcia w spokojnej dzielnicy Świdnicy. Wolne od zaraz! dom o powierzchni 120m 2 , posiada 5 osobnych pokoi. Dom składa się: - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

7 000 zł160 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wynajmę dom 160m2 sześć pokoi trzy kuchnie trzy łazienki ul. Dębowa Żyrardów Budynek posiada trzy kondygnacje posadowiony na działce o powierzchni 400 m2 Nieruchomość położona w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łubinowa

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Piękny dom jednorodzinny w Ząbkowicach Śląskich na Osiedlu domków jednorodzinnych. Dom zlokalizowany na działce o powierzchni 700m2. Dom posiada zadbany ogród oraz garaż w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący ok.80m2/3pokoje zaledwie 4 km. od Poznania czy Swarzędza. Dom składa się z : Parter : - z dużego umeblowanego pokoju - mniejszego umeblowanego pokoju- jako sypialni lub pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Justowska

Kraków,małopolskie

7 900 zł197 m² 40,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

English version below Infinity Estate z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę wynajmu domu w prestiżowej lokalizacji - na Woli Justowskiej. Nieruchomość: - dom wolnostojący - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bzowa

Warszawa,mazowieckie

16 000 zł350 m² 45,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Pół bliźniaka na osiedlu Pod Skocznią. Najchętniej na biuro. Powierzchnia domu 400m2, 8 pokoi, 3 kondygnacje i półpiętro. Na całość składają się: 3 duże pokoje po ok. 30m2 (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pułtuska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Nowa oferta! Komfortowa nieruchomość do wynajęcia. Dom jednorodzinny wolnostojący pow.użytkowej 64m2 , nieruchomość posiada , przestronną działkę o pow. 498m2, miejsce postojowe, wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł240 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bardzo ciekawa oferta domu jednorodzinnego położonego na osiedlu Patio przy ul. Zapłocie w dzielnicy Wilanów. Dom charakteryzuje wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł87 m² 63,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem nowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 87m2 składający się z: i piętro: korytarz, toaleta, salon z aneksem kuchennym II piętro: toaleta i 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

6 800 zł109 m² 62,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

English below Do wynajęcia nowy dom typu bliźniak przy ul. Przylesie w podkrakowskim Libertowie. Nieruchomość - pow. 109 m2 - rok budowy 2022 - 2 poziomy - ogródek około 90m2 - dostępne 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

9 500 zł240 m² 39,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:930 m²

Zaprojektowany z myślą o komforcie mieszkańców atrakcyjny wyróżniający się dom w stylu hiszpańskim w Bielanach Wrocławskich o powierzchni prawie 330 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piekarska

Gdynia,pomorskie

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem niezależny domek O powierzchni 55 M2 znajdujący się W gdyni obłuże dom: do wynajmu proponujemy samodzielny dom zlokalizowany na działce na którym stoją 2 budynki. Domek składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

6 000 zł170 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość wynajęcia komfortowego domu usytuowanego w zacisznej okolicy podbydgoskiej Zielonki. Dom wybudowany w 2018 roku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

15 000 zł200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

/ we speak english, ukrainian and russian / przestronny bliźniak na osiedlu konstancja dane techniczne: ekskluzywne osiedle domów oraz rezydencji, które łączy w sobie cechy nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Brzozowa

Wiązowna,mazowieckie

15 000 zł287 m² 52,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

15000 zł | wynajem | dom wolnostojący | 188 m2 | wiązowna | Wirtualny spacer: przedmiotem wynajmu jest dom wolnostojący, parterowy o powierzchni użytkowej 188 m2, na działce o powierzchni 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kochanowskiego

Sosnowiec,śląskie

5 000 zł140 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę duży dom 4-pokojowy 140m2 w Sosnowcu przy ul. Kochanowskiego. Lokal składa się z: - przestronnej kuchni z jadalnią - 4 dużych pokoi - przestronnego korytarza - przedpokoju - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

6 500 zł154 m² 42,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:746 m²

Przedstawiam do wynajęcia dom znajdujący się w Sulejówku, w jego centralnej części. W otoczeniu zieleni, parków, lasu, jak i usług sklepów oraz stacji pkp/skm. Dojazd do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

12 000 zł300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący dom zlokalizowany w pięknym miejscu Pogodna przy samym Parku Kasprowicza. Wynajem jedynie dla firm. Nieruchomość do wynajmu od zaraz, umeblowana i wyposażona. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Białystok

Białystok,podlaskie

3 900 zł113 m² 34,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:637 m²

Opis nieruchomości Biuro Stok Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego domu zlokalizowanego na osiedlu na białostockich Skorupach. Elegancki dom wykończony w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Fabianowo

Poznań,wielkopolskie

12 000 zł450 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

DO zamieszkania od zaraz Mam do wynajęcia bezpośrednio dom firmie dla pracowników pl/ukr lub na biuro. Składa się z : - 9 pokoi ( umeblowane ) + balkon - 2-ie kuchnie ( umeblowana ) -2-ie Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Kraków,małopolskie

6 500 zł200 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej, z cichym ogrodem w dzielnicy Łagiewniki- borek Fałęcki. Lokalizacja: dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Kraków,małopolskie

10 500 zł185 m² 56,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom z pięknym ogrodem zimowym na strzeżonym osiedlu Parkowe Wzgórze w Mogilanach. Lokalizacja Mogilany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jasionka

Jasionka,podkarpackie

3 200 zł130 m² 24,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący na wynajem o powierzchni ok. 130 m2 położony na 16 arowej działce w Jasionce. Najwiekszym atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 500 zł220 m² 20,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Przyjazny dom W kowarach do wynajęcia Zapraszamy do wynajmu tego uroczego, przestronnego domu w zabudowie szeregowej, usytuowanego w cichej i spokojnej okolicy Kowar. To doskonała oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Roentgena

Warszawa,mazowieckie

17 000 zł212 m² 80,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:304 m²

Luksusowy dom na Ursynowie - Jakość, komfort i Styl! Marzysz o komforcie, bezpieczeństwie i luksusowym stylu życia? Ten dom jest dedykowany w 100% dla Ciebie! Atuty: przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rawa Mazowiecka

Rawa Mazowiecka,łódzkie

4 500 zł200 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferuję do wynajęcia przestronny dom dwukondygnacyjny w Rawie Mazowieckiej. Dom o powierzchni użytkowej 200 m2, z garażem i działką.Dom podpiwniczony, z tarasem i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrobela

Kraków,małopolskie

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Infinity Estate prezentuje do wynajęcia dom po remoncie na ulicy Feliksa Wrobela. Nieruchomość: - powierzchnia 90m2 Na parterze znajduje się: - salon z sofą, fotelami - aneks kuchenny wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł220 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:713 m²

Do wynajęcia 5-pokojowy dom o pow. 220 m2, z garażem, na działce o pow. 713 m2, zlokalizowany na Bielanach. W pobliżu Kampinoski Park Narodowy, park Młociński. Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Opole

Opole,opolskie

4 500 zł110 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 110m2, położony na 5 arowej działce w Opolu w atrakcyjnej i lubianej dzielnicy - Półwieś. Na parterze znajduje się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

23 000 zł350 m² 65,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy Państwu dom typu bliźniak na wynajem usytuowany na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Marina Mokotów. Dom położony na cichej, kameralnej uliczce jest po remoncie, gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ursynów

Ursynów,mazowieckie

7 500 zł171 m² 43,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

DO wynajęcia od 1 lutego 2024 r. - nowoczesny Dom w Zamieniu, lesznowola Idealny dla rodziny, która ceni sobie komfort i bliskość Warszawy! Lokalizacja: dom położony w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Parkowe Wzgórze

Mogilany,małopolskie

10 500 zł185 m² 56,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Warszawa,mazowieckie

21 000 zł500 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

English description at bottom of this page W Wilanowie Królewskim po stronie Parku i Pałacu w Wilanowie nowy budynek wolnostojący postawiony na granicy działki w zwartej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sęczkowa

Warszawa,mazowieckie

7 800 zł140 m² 55,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Ul. Sęczkowa charakteryzuje się łatwym dojazdem do każdego punktu w Warszawie, dzięki sąsiedztwu Wału Międzeszyńskiego oraz pętli Gocław, dojazd do metra zajmuje 19 minut transportem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Świerczewo

Poznań,wielkopolskie

3 400 zł100 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu piętra domu położonego w dzielnicy domów jednorodzinnych na Świerczewie Nieruchomość położona jest w cichej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Algierska

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł225 m² 57,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na saskiej kępie Do wynajęcia oferujemy bliźniak na cichym osiedlu w okolicy ulicy Marokańskiej. Dom Dom położony na trzech kondygnacjach. Parter domu to salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Krasne

Krasne,podkarpackie

10 000 zł117 m² 85,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferujemy do wynajęcia bardzo ciekawą nieruchomość stanowiącą dom parterowy na zagospodarowanej działce 7,5 ar w Krasnym pod Rzeszowem. Nieruchomość położona blisko centrum miejscowości.