dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom trzy pokojowy na wynajem! Biuro dk Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu dom do wynajęcia w Głogowie Małopolskim Część mieszkalna ma powierzchnię około 80m2, składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

9 000 zł251 m² 35,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu dom 251 m2, gdańsk - Orunia Górna. Z przeznaczeniem do wynajmu długoterminowego wyłącznie dla rodziny. Dom położony jest w Gdańsku, w dzielnicy Orunia Górna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

25 000 zł520 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia wolnostojący, dwukondygnacyjny budynek z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym ( mpzp 6mn/u) , położony w Miękini na działce o pow. 4000 mkw. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Tuchów,małopolskie

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tuchów okolice. Do wynajęcia uroczy dom z ogrodzoną działką o powierzchni około 10arów. Budynek ma około dwanaście lat i oferuje przestrzeń o powierzchni stu metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

7 200 zł231 m² 31,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:821 m²

Przestronny dom wolnostojący duży ogród Z nasadzeniami wysokiej klasy materiały wykończeniowe garaż działka ogrodzona automatyczna brama wjazdowa I garażowa około 10 km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

3 900 zł200 m² 19,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Makler poleca Do wynajęcia dom w Łochowie w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu, komunikacja miejska, sklepy ,szkoła, przedszkole w zasięgu dłoni. Dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Nowy Sącz,małopolskie

3 000 zł116 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Przedmiotem wynajmu jest połowa domu w budynku wolnostojącym o powierzchni 116m2 po generalnym remoncie. Budynek znajduje się w pobliżu ulicy Węgierskiej. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Naruszewicza

Warszawa,mazowieckie

25 000 zł400 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

NA wynajem na 6-11 miesięcy Umeblowany dom 400 m2 || działka 450 m2 || salon + 4 sypialnie || pokój tv || 4 łazienki || podwójny garaż || Sauna || klimatyzacja Przepiękny bardzo funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Reymonta

Pruszcz Gdański,pomorskie

7 000 zł130 m² 53,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na wynajem przytulny dom wolnostojący o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na estetycznie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 600 m2. Dom zlokalizowany jest w miejscowości Pruszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przytulny i funkcjonalny dom z ogródkiem na zachodnich przedmieściach Poznania! Oferta prywatna / bezpośrednia bez dodatkowych kosztów pośrednictwa [główne atuty:] - komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Brzesko

Brzesko,małopolskie

2 300 zł70 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Klimatyczny dom drewniany na obrzeżach miasta. Lokalizacja: brzesko Okocim, ul. Goetzów Okocimskich Na wynajem polecamy dom o powierzchni około 70 m2, do dyspozycji najemcy ogród o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Słoneczna

Wręczyca Wielka,śląskie

5 000 zł140 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta tylko w biurze nieruchomości czestate! Przytulny i w pełni wyposażony dom dla rodziny zlokalizowany we Wręczycy Wielkiej przy ul. Słonecznej. Dom o powierzchni użytkowej ok. 140 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

27 000 zł350 m² 77,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na wynajem oferujemy przestronny dom gotowy do natychmiastowego zamieszkania oraz prowadzenia działalności. Wyjątkowa oferta, dom o trzech kondygnacjach. Nieruchomość w stanie idealnym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łódź

Łódź,łódzkie

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia lokal - powierzchnia 80 m2, wysoki garaż 2 stanowiskowy z częścią zaplecza z dostępem do wody (ogrzewany). Podwórko zamykane, teren ogrodzony. Lokalizacja - okolice dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł260 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu Dom z ogrodem zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Saska Kępa przy ul. Libijskiej. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 260 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z przyjemnością oferuję do wynajęcia wygodny, jasny i przytulny wolnostojący dom z pięknym ogrodem, zlokalizowany w Nowej Iwicznej, 19 km. od centrum Warszawy. Dom jest komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Piątkowisko

Piątkowisko,łódzkie

4 000 zł110 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:950 m²

* tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy wynajmu domu w Piątkowisku. Budynek parterowy o powierzchni użytkowej 86 m , na działce o powierzchni 950 m . Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jaworze

Jaworze,śląskie

3 700 zł132 m² 28,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dzień dobry. Dom na wynajem. Znajduje się na granicy Jaworza i Jasienicy do centrum Bielska (do rynku) jest 7,5km. Do obwodnicy 5 minut. Do tężni solankowej (jod przez cały rok) 7 minut. Pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Szczera

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Pół bliźniaka - zlokalizowany w budynku na posesji w Warszawie na Starych Włochach Powierzchnia ok. 100m2 z niezależnym wejściem z ulicy. Obiekt jest przystosowany do funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

18 000 zł150 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący na wynajem o powierzchni 150 m2 położony na 6 arowej działce na nowoczesnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

27 000 zł416 m² 64,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Eurovilla prezentuje nowocześnie wykończony, częściowo umeblowany dom o powierzchni 416 m2 z dużym tarasem, ogrodem i dwoma miejscami w garażu podziemnym. Dom charakteryzuje ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Konopnickiej

Łódź,łódzkie

5 500 zł122 m² 45,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 m²

Jeśli szukasz domu na wynajem w Łodzi (chojny): dla rodziny ? Do prowadzenia biznesu (m.in. klub malucha, biuro, etc.)? Połączenia domu z miejscem do pracy (oddzielne wejścia) ? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Nowickiego

Lublin,lubelskie

5 600 zł126 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:64 m²

Mam do zaoferowania Dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 126mkw. Nieruchomość ta została wykończona wysokiej jakości materiałami i znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Bochnia,małopolskie

5 000 zł140 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Smart Property prezentuje przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 140 mkw. Budynek położony jest na działce o powierzchni 7 ar. Nieruchomość w pełni umeblowana oraz wyposażona:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Stryków

Stryków,łódzkie

600 zł150 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:582 m²

Kwatery pracownicze - 14 osób - stryków Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupiętrowego domu do wynajęcia dla pracowników zlokalizowanego w Strykowie Dom o powierzchni 150m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 499 zł142 m² 31,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:236 m²

ok. Wrocławia | duży szereg skrajny.!|. Polecam na wynajem komfortowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 141,64 m z ogródkiem o powierzchni ok 236 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł230 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:311 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej 230M2, 5 sypialni, ogród, saska kępa budynek: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 230m2, 4. kondygnacje, usytuowany na działce 311m2. Rozmieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

12 000 zł144 m² 83,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Lokalizacja: teren chroniony przez Stołecznego Konserwatora Zabytków "miasto ogród sadyba". Zapraszamy do wynajęcia pięknego domu o powierzchni całkowitej 144,40 m2, położonego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przytulny i funkcjonalny dom z ogródkiem na zachodniej granicy Poznania. Oferta prywatna / bezpośrednia bez dodatkowych kosztów pośrednictwa [główne atuty:] - komfortowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Piaseczno,mazowieckie

4 800 zł300 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący 300m2 na działce 1300m2 w Piasecznie- zalesie Dolne, 5 pokoi, 2 łazienki za 4800zł. Jest to ciekawa, nietuzinkowa rezydencja. Dom jest otoczony niewielką ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Skoczów

Skoczów,śląskie

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na wynajem niezależna część budynku mieszkalnego (piętro) położonego niecałe 2 km od centrum Skoczowa. Do swojej wyłącznej dyspozycji najemcy będą mieli również urządzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł330 m² 60,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Do wynajęcia połówka bliźniaka na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Powierzchnia całkowita 330 m2, pow. mieszkalna 250 m2. Dom w chwili obecnej w trakcie odświeżania (aktualne zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł280 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolno stojący w Wilanowie Zawadach na bezpiecznym, ogrodzonym osiedlu domów jednorodzinnych. Dom o powierzchni ok. 300 m, bez podpiwniczenia, garaż na dwa samochody. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nałęczowska

Poznań,wielkopolskie

4 000 zł140 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do najmu niezalezna, samodzielna czesc domu ok 140m2 z tarasem, działka ok 300m2, 2 miejscami postojowymi. W budynku sa dwa wydzielone apartamenty z ogrodami i parkingami. Apartament 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Zgorzelec,dolnośląskie

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:173 m²

Tyko U nas! dom do wynajęcia, pow. 150 M2, balkon, taras, ogródek, garaż jednostanowiskowy! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bolesławice

Bolesławice,dolnośląskie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom do wynajęcia bolesławiec Przedstawiamy Państwu wartą uwagi ofertę domu do wynajęcia w miejscowości Bolesławice - zaledwie 1 km od Bolesławca. 5 sypialni, salon Z wyjściem na zaciszny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

12 900 zł335 m² 38,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tylko U nas - Ekskluzywny dom z pięknym ogrodem w Konstancinie Oferta dostępna od 1 sierpnia 2024r. Konstancin-Jeziorna (chyliczki) ul. Łamana Z przyjemnością prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

9 950 zł327 m² 30,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:560 m²

Do wynajęcia wolno stojący dom jednorodzinny wybudowany w 1993 roku. Dom nadaje się na zakwaterowanie pracowników (do 30 osób) - jest zgoda właściciela na wynajem dla firm. Dwie duże wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

5 500 zł150 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:744 m²