dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Białystok

Białystok,podlaskie

11 500 zł220 m² 52,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** komfortowy apartament *** *** piętro domu *** *** Z kominkiem *** Polecamy do wynajmu atrakcyjny 5-pokojowy apartament w budynku wolnostojącym zlokalizowany w dzielnicy Starosielce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

26 000 zł255 m² 101,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom 255 M2, 4 sypialnie, działka 2000 M2, pod lasem kabackim, kabaty budynek: dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni 255 m2 na dużej działce 2000 m2 przy Lesie Kabackim. Wokół domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 200 zł120 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na wynajem Dom z Bala W piwnicznej Zdroju tuż przy Słowacji Sauna, bilard, tenis stolowy, sala kinowa i kominek 4 niezależne sypialnie plus dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Koszykarska

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł80 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:155 m²

Opiekun Oferty: tel: (english version below) Serdecznie polecam do wynajęcia dwupoziomowy dom szeregowy na ulicy Koszykarskiej. Dom składa się z 3 pokoi w tym wszystkie są zamykane na klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

3 100 zł150 m² 20,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Emmerson prezentuje: do wynajęcia dom o powierzchni 150m2 w Krakowie znajdujący się w Podgórzu (ul.Szelinga-Ciechocińska) Dom składa się z 4 pokoi (w tym salon dzienny), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rokiciny Podhalańskie

Rokiciny Podhalańskie,małopolskie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Nowy duży dom do wynajęcia w Rokicinach Podhalańskich! Prezentowany dom na około 200mkw powierzchni: - parter: kuchnia, salon, łazienka, spiżarka, kotłownia, pokój, wiatrołap, - piętro: trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Zaciszna

Bramki,mazowieckie

800 zł136 m² 5,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do wynajęcia dla firm dom parterowy 136m z działką 550m w fantastycznej lokalizacji- 5 minut pieszo od stacji pkp, w spokojnej, bezpiecznej ulicy. Dom ma 4 dwuosobowe pokoje , każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

6 500 zł85 m² 76,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Oferujemy do wynajęcia nowo wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 85,26 m2 na działce 212 m2. Wnętrze jest świeżo wykończone z dbałością o jakość i szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Częstochowa

Częstochowa,śląskie

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:411 m²

Housestate poleca do wynajęcia dom o powierzchni ok 90 m2 położony w Częstochowie w dzielnicy Ostatni Grosz. Usytuowany na działce o powierzchni 411 m2. Rozkład domu: parter: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kocjana

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł115 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom na wynajem 120M2 bemowo ul. Kocjana budynek: przestronny dom jednorodzinny, idealny dla osób szukających komfortu oraz prywatności. Budynek jest wolnostojący, otoczony zielenią, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

5 250 zł125 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Urokliwy dom do wynajęcia -oferta na wyłączność- do wynajęcia kameralny dom zatopiony w zieleni. Usytuowany w starej Zielonej Górze, z dogodnym dojazdem do centrum. Rozkład: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Miłoszycka

Wrocław,dolnośląskie

2 999 zł351 m² 8,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Piętro domu dla pracowników! |swojczyce| 4 pokoje.|.| Polecam na wynajem całe piętro w dużym domu na Swojczycach, ul. Miłoszycka. W skład nieruchomości wchodzi: 4 pokoje łazienka kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lea

Kraków,małopolskie

17 000 zł525 m² 32,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:525 m²

Biuro Nieruchomości Helton z przyjemnością oferuje wyjątkową nieruchomość położoną w tętniącym życiem sercu Krakowa przy ulicy Młodej Polski. Ten duży budynek ma powierzchnię 525.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

7 790 zł201 m² 38,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom 5 pokoi gotowy do wprowadzenia, z dużą działką, w atrakcyjnej części Milanówka Nietuzinkowa nieruchomość na wynajem. Chcesz mieszkać w atrakcyjnej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

15 000 zł260 m² 57,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy Państwu dom na wynajem na osiedlu Konstancja w Konstancinie w sąsiedztwie Szkoły Amerykańskiej "american School of Warsaw" na strzeżonym osiedlu (całodobowa ochrona, 24 godzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

12 900 zł360 m² 35,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Zapraszamy do wynajęcie komfortowego domu położonego w Łomiankach-rejon Łomianki Dolne. Nieruchomość o powierzchni 360 m2 wraz z zadbanym ogrodem o pow. 1210 m2. Parter 127 m2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kuropatwy

Warszawa,mazowieckie

14 990 zł200 m² 74,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ursynów I józefosław I mysiadło I 200M2 I 5 pokoi I ul. Kuropatwy | W domu energooszczędnym I 14990 zl/mc Polecam do wynajęcia segment na Zielonym Ursynowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Chełm,lubelskie

2 000 zł125 m² 15,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na wynajem oferujemy duży dom o powierzchni 125 m2 zlokalizowany w spokojnej okolicy przy ul. Jedność w Chełmie. To idealna propozycja dla rodzin lub osób poszukujących przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wełtyń

Wełtyń,zachodniopomorskie

6 000 zł250 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na wynajem dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym (wybudowany ok. 1930 roku), który znajduje się w miejscowości Wełtyń koło Gryfina. Powierzchnia domu: 250 m2. Duża działka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

18 000 zł305 m² 59,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu wyjątkowego budynku mieszkalnego o powierzchni 305 m , usytuowanego na działce o powierzchni 15a,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

7 500 zł117 m² 63,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:199 m²

Do wynajęcia dom, znajduje się w dzielnicy Bieżanów przy ul. Młodzieży. Czeka na pierwszego najemcę. Do apartamentu przynależą 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz jedno naziemne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Zgorzelec,dolnośląskie

4 500 zł140 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Tylko U nas! dom do wynajęcia, pow. 140 M2, wyposażony, kominek, ogród, garaż jednostanowiskowy, alarm! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje do wynajęcia dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Parkowa

Reda,pomorskie

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Duży dom na wynajem! idealny pod dom seniora lub ośrodek terapeutyczny! Opis nieruchomości: oferujemy do wynajęcia przestronny dom położony na działce o powierzchni około 4000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Robaka

Gdańsk,pomorskie

9 999 zł200 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom na wynajem | 200 m | Idealny dla rodzin lub pod biura Opis nieruchomości Przestronny, odnowiony dom o powierzchni 200 m , z dużym ogrodem, idealny dla rodzin lub jako przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wymarzona

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 78m2 na działce 130m2. Na parterze: - salon z wyjściem na taras (15m2) oraz ogród 52m2 - kuchnia z pełnym wyposażeniem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wynajem komfortowego domu we Wrocławiu w dzielnicy Świniary, przy ul. Zajączkowskiej. Bardzo dobra lokalizacja, nowoczesne udogodnienia fotowoltaika, pompa ciepła. Lokalizacja: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Leśna

Wysoka Głogowska,podkarpackie

8 900 zł160 m² 55,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 160 m 2 w Wysokiej Głogowskiej. Nieruchomość znajduje się zaledwie 2km od lotni sk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jelczańska

Wrocław,dolnośląskie

5 900 zł165 m² 35,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia od zaraz, 2-piętrowy dom szeregowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł170 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom na wynajem w okolicy ul. Podkarpackiej w Rzeszowie - ul. Nowogrodzka! Główne informacje o nieruchomości: * ok. 170 m2 powierzchni *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

12 000 zł240 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Tylko U nas We speak english. Biuro nieruchomości Helton prezentuje 5 pokojowy dom (wolnostojący) w cenie 12 000 zł na Bielanach. Dom: dom składa się z 3 poziomów, jego metraż liczy ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

9 500 zł300 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Południowe granice Wrocławia, tuż za osiedlem Ołtaszyn. Do wynajmu spory, ładny dom wolnostojący z garażem na dwa auta, położony w przepięknym, spokojnym, willowym otoczeniu. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

6 000 zł130 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do wynajmu nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony tuż za Psim Polem w Wilczycach. Koszt najmu 6.000zł +media. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: zofia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wielogórska

Kraków,małopolskie

3 300 zł110 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do wynajęcia od 27 grudnia poddasze w domu jednorodzinnych przy ul.WIELOGÓRSKiEJ (lokalizacja pośrodku ulicy ,tuż przy numerze63) oddzielnym wejściem dla 2,3,4 osób od 3300 zł. Spokojni studenci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

9 500 zł290 m² 32,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 221 m²

Zapraszam do wynajmu luksusowego domu w Niemczu. Piętrowy dom o powierzchni 290m2 jest położny na działce o powierzchni ok. 1220m2. Na parterze do dyspozycji najemców oferuje nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrowiec

Ostrowiec,zachodniopomorskie

2 600 zł196 m² 13,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Jeśli trafili Państwo na to ogłoszenie to oznacza, że szukają Państwo swojego nowego miejsca domu/mieszkania/biura/miejsca do prowadzenia Biznesu. Poniższa nieruchomość ma ogrom możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

8 000 zł151 m² 52,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowy, nigdy wcześniej niezamieszkały 5-pokojowy dom z garażem w bryle budynku przy ul. Potockiego w Rzeszowie. Dom dostępny od zaraz! Atuty domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

12 000 zł185 m² 64,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:407 m²

Na wynajem świeżo wyremontowany skrajny dom w zabudowie szeregowej w prestiżowej dzielnicy Szczecina Pogodno, w bliskim sąsiedztwie malowniczego Parku Kasprowicza. Opis Nieruchomości: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana

Głogoczów,małopolskie

9 800 zł255 m² 38,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na wynajem przestronny dom o powierzchni 255 m2 położony w malowniczej miejscowości Głogoczów, w sąsiedztwie Mogilan. Lokalizacja: głogoczów to podkrakowska miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 500 zł252 m² 25,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Ofertą wynajmu jest przestronny dom wolnostojący z dużym ogrodem. Oaza ciszy i spokoju, oferta godna polecenia dla każdego kto doceni wypoczynek z dala od zgiełku miasta. Do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 500 zł130 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Mierzy, blizniak, 5 pokoi, ogród, 3 miejsca postojowe, nowy dom na wynajem. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny 5 pokojowy bliźniak z duży zagospodarowanym ogrodem w Mierzynie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Penelopy

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł120 m² 49,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Rozkład Dom parterowy, wolnostojący składający się z przyjemnej, widnej kuchni. W dalszej części domu znajdują się trzy oddzielne pokoje mogące pełnić rolę sypialni, pokoju dziecięcego.