dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Okrętowa

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł320 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:950 m²

Elegancki dom wolnostojący z ogrodem, położony w dobrej lokalizacji na Jelonkach. Zadbana i nasłoneczniona działka zapewnia pełną intymność i prywatność. Garaż wolnostojący na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Spacerowa

Regut,mazowieckie

3 500 zł110 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość położona w Regucie, gmina Celestynów, w spokojnej okolicy na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, dla rodziny ceniącej ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Łochów

Łochów,mazowieckie

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

9 000 zł130 m² 69,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Dom do wynajęcia w Izabelin C. Dom o wysokim standardzie wykończenia, powierzchni użytkowej około 130m2, efektownie doświetlone wejście na piętro poprzez okna w dachu, ogrzewany gazowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Konopnickiej

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

10 000 zł165 m² 60,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Najem | 10 000 zł | dom wolnostojący | 165 m2 | 3 sypialnie | konstancin - jeziorna Do wynajęcia piękny, nowoczesny dom o powierzchni 165 m2 z dużym ogrodem w Konstancinie - Jeziornie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 500 zł200 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Wschód Wrocławia, dzielnica Psie Pole, osiedle Swojczyce. Do wynajmu dla pracowników firmy powierzchnia mieszkalna w skład której wchodzą: 7 pokoi, kuchnia, duża łazienka, trzy toalety. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Nowe Kozłowice

Nowe Kozłowice,mazowieckie

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Proponuję do wynajęcia dom w miejscowości Nowe Kozłowice gmina Wiskitki Nieruchomość doskonała pod inwestycję jak również do zamieszkania dla dużej rodziny. Rozkład domu Parter Dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł140 m² 64,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do wynajęcia 5-pokojowy 2-kondygnacyjny dom wolnostojący 140m2 z 2023r., na działce 150m2, Wesoła, Stara Miłosna. Nowy, nigdy nie zamieszkany, doskonały dla rodziny. Cena: 9000 zł + media wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

6 999 zł140 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z przyjemnością oferuje Państwu do wynajęcia przestronny, nowoczesny dom o powierzchni około 140 m , położony w Rzeszowie przy ulicy Floriana. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 600 zł170 m² 38,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Do wynajęcia 4-pokojowy 3-kondygnacyjny dom 170 m2 Mokotów, służewiec. Znakomicie doświetlony dzięki dużym oknom, doskonały na przychodnię, gabinet kosmetyczny, salon piękności, biuro, kancelarię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wiedeńska

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł192 m² 78,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wyjątkowy dom na wynajem ul. Wiedeńska, wilanów Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu położonego w prestiżowej części Wilanowa, przy spokojnej i zielonej ulicy Wiedeńskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Łochów

Łochów,mazowieckie

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Saperska

Legnica,dolnośląskie

11 500 zł560 m² 20,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:748 m²

Polecamy dla wielopokoleniowej rodziny lub pod inwestycje w wynajem. Oferujemy Państwu nieruchomość w willowej dzielnicy Legnicy przy ul. Saperskiej. Budynek wybudowany w 75r. zaadaptowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Regut

Regut,mazowieckie

3 500 zł110 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słowicza

Rzeszów,podkarpackie

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dodana za pomocą addom rzeszow baranowka do Wynajęcia noclegi dla pracowników firm. Wygodny dom, jasny i przestronny świeżo po remoncie. Trzy jasne w pełni wyposażone sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

29 900 zł720 m² 41,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia 10-pokojowy, czteropoziomowy dom wolnostojący 720 m2 z 2007 r. posadowiony na działce 800 m2, z ogrodem 300 m2, legionowo. Dom idealny na hostel, siedzibę firmy, punkt usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jemiołuszki

Zgorzała,mazowieckie

4 990 zł79 m² 63,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 m²

Opis lokalu: *do wynajęcia nowy, atrakcyjnie urządzony dwupoziomowy segment przy Jemiłuszki 47 w Zgorzale *powierzchnia 78,8 m2 *dom wykończony w jasnych, neutralnych kolorach *w mieszkaniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Obornicka

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł173 m² 86,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Eurovilla prezentuje nowoczesny, umeblowany dom do wynajęcia w Starym Wilanowie o powierzchni ponad 170 m2, 5 pokoi, 3 łazienki, wysoki standard wykończenia! lokalizacja Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

8 900 zł165 m² 53,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przytulny, nowoczesny, wolnostojący, atrakcyjnie położony w zielonej okolicy. Kompletnie wyposażony w wysokim standardzie, 5-cio pokojowy na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Szlachecka

Rzeszów,podkarpackie

6 000 zł200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości D ream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia komfortowy dom wolnostojący, o powierzchni 200 m2. Mocną stroną jest lokalizacja, gdyż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

5 900 zł140 m² 42,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do wynajęcia bliźniak o pow. 140 m2, na działce 340 m2 z garażem i ogródkiem. Dom jednopiętrowy składa się salonu, kuchni, trzech sypialni, hollu, dwóch łazienek (wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jasionka

Jasionka,podkarpackie

17 000 zł340 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom/budynek mieszkalny wolnostojący z 5 apartamentami na wynajem o powierzchni około 300 m2 położony na 15 arowej działce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

9 500 zł300 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Południowe granice Wrocławia, tuż za osiedlem Ołtaszyn. Do wynajmu spory, ładny dom wolnostojący z garażem na dwa auta, położony w przepięknym, spokojnym, willowym otoczeniu. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

3 100 zł90 m² 34,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wynajmę przestronny dom z ogrodem w ścisłym centrum miasta - osiedle Mickiewicza - bezpośrednio od właściciela. To idealna oferta dla osób poszukujących komfortowego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jesionowa

Szczecin,zachodniopomorskie

7 500 zł240 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do wynajęcia dom z lat 90 po kapitalnym remoncie. W skład domu wchodzą kuchnia z jadalnią, salon, 2 łazienki, 4 sypialnie, 3 garderoby oraz piwnica z 1 miejscem parkingowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro nieruchomość Noble Estate gorąco zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu nietuzinkowego apartamentu zlokalizowanego nieopodal granicy Poznania na osiedlu Marianowskim w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Miłoszycka

Wrocław,dolnośląskie

2 990 zł351 m² 8,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Piętro domu dla pracowników! |swojczyce| 4 pokoje.|.|' Polecam na wynajem całe piętro w dużym domu na Swojczycach, ul. Miłoszycka. W skład nieruchomości wchodzi: 4 pokoje łazienka kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jemiołuszki

Zgorzała,mazowieckie

4 990 zł80 m² 62,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Do wynajęcia Segment w Zgorzała premium w o powierzchni 80 mkw, składający się z 3 pokoi w tym: - przestronny salon połączony z kuchnią - przedpokój - sypialnia - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Osieczna

Osieczna,wielkopolskie

2 700 zł114 m² 23,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:529 m²

- rezerwacja - Polecamy Państwu do wynajęcia parterowy, komfortowy i funkcjonalny dom jednorodzinny z 2 miejscami postojowymi pod wiatą - o pow 36 m2. Dom 4-pokojowy o pow. 114 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kukułek

Katowice,śląskie

7 500 zł140 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Tylko W DMD estate! Na wynajem Dom w zabudowie bliźniaczej w Katowicach przy ul. Kukułek na osiedlu Ptasim (katowicki Żoliborz) Lokalizacja: oferujemy Państwu na wynajem wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wołodyjowskiego

Izabelin B,mazowieckie

10 000 zł244 m² 40,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Urokliwy dom przy Puszczy Kampinoskiej - oferta na wyłączność. Mam przyjemność zaprezentować Państwu, wolnostojący dom o powierzchni 244 m na dużej działce (2000 m ), otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Bielawa,mazowieckie

12 500 zł200 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Najem | dom | 200 M2 | konstancin-jeziorna | 12 500 pln Do wynajęcia umeblowany dom o powierzchni 200 m2 na działce 1000 m2 znajdujący się w Konstancinie - Jeziornie. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Długa

Wierzchowisko,śląskie

7 000 zł300 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 072 m²

Biuro Nieruchomości greathouse przedstawia na wynajem dom w miejscowości Wierzchowisko niedaleko Częstochowy Przedstawiana nieruchomość ma powierzchnię aż 300m2 posiada aż 10 pokoi, 4 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Żory

Żory,śląskie

4 500 zł169 m² 26,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom do wynajęcia przepiękny dom W kleszczowie najlepsza lokalizacja W żorach (blisko lasu I stawu śmieszek) Proszę o kontakt pod numerem telefonu:   . *I also speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Trzebownisko,podkarpackie

9 900 zł246 m² 40,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia wolnostojący dom o powierzchni 246 m2 w Trzebownisku. Dom znajduje się na ogrodzonej 900 m2 działce. Układ pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Szczecińska

Legnica,dolnośląskie

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie szeregowej, w bliskiej odległości od Wrocławia. Dobry dojazd do S3 i A4. Cicha i spokojna okolica. Dom z garażem w bryle, na parterze salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ożynowa

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł110 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam Państwu do wynajęcia piękny dom szeregowy po remoncie Dom znajduje się w dzielnicy Krzyki na Wojszycach w bliskiej odległości od Parku Południowego. Na parterze znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

9 000 zł194 m² 46,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący do wynajęcia od 01.12.2024 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu domu wolnostojącego w dzielnicy Prokocim-Bieżanów. Dom dwupoziomowy, z dwustanowiskowym garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kluczbork

Kluczbork,opolskie

4 800 zł145 m² 33,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Witam, wynajme Dom w Ligota Górna 2km od centrum Kluczborka. Dom w pełni wyposażony z kuchnią na wymiar. Ogrzewanie podłogowe Pompa ciepła Monitoring Automatyczne podlewanie ogrodowu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

7 000 zł218 m² 32,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Do wynajęcia komfortowy, skrajny szereg na Krzykach (brochów). Dom usytuowany w cichej i kameralnej części, w sąsiedztwie parku. Powierzchnia całkowita domu to ok 218 m2 (użytkowa 165 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

8 000 zł142 m² 56,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, elegancki dom w zabudowie bliźniaczej na Bezrzeczu. Usytuowany na końcu bocznej uliczki i ogrodzony, zapewnia komfort i spokój. Dom jest fantastycznie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij