dowolna

Domy na wynajem - Oferty wynajmu domów

1 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 416 ogłoszeń

11 000 zł300 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szukasz przestrzeni, komfortu i spokoju, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dostępie do miasta? Ta nieruchomość idealnie łączy te wszystkie potrzeby. Na wynajem nowoczesny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62,80 m² 47,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:912 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący plus domek na tylnej części podwórka 25m2. Do wynajęcia dom o powierzchni 62,8 m , położony na działce o powierzchni 912 m , w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł144,06 m² 48,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Opiekun oferty: maciej Suwała Nr Licencji pfrn 28424 tel.   Słoneczny bliźniak z pięcioma pokojami i dużym ogrodem w budynku z 2022 roku! Garaż w bryle budynku 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł280 m² 39,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Do wynajęcia 6-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 280 m2 na działce 920 m2, targówek, brodno. Doskonały na cele mieszkaniowe lub dla firmy. Cena: 11 000 zł + media wg zużycia (prąd, woda, gaz).

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł200 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom nad morzem W mechelinkach Zaledwie kilka minut od morza | Spokojna okolica | Komfortowe osiedle ***** opis inwestycji : To nowoczesne osiedle zostało stworzone dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł180 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Zapraszam do wynajmu domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 m2. Otoczenie nieruchomości: dom położony jest w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł130 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Parterowy dom | garaż na dwa samochody | cisza i zieleń Na wynajem wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 130 m , położony na zagospodarowanej, zadrzewionej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:580 m²

Do wynajęcia od kwietnia wyposażony dom w Węgrzcach wraz z dużym ogrodem, w odległości prawie 9 kilometrów od centrum Krakowa. Powierzchnia całkowita 80 m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł214 m² 30,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 m²

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej na wynajem ul. Królewska, bibice (gmina Zielonki) Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł230 m² 63,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wysoki standard | 230 m2 | Po remoncie Klasyczny dom wykończony przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Drewno i naturalny kamień w świetnie dobranych proporcjach i stonowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu domu o pow ok 44m2 wraz z podwórkiem o pow ok 300m2 tylko do użytku najemcy. Domek składa się z przedpokoju oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł2 774 m² 1,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 774 m²

Działka z budynkiem gospodarczo- magazynowo- mieszkalnym do adaptacji lub wykorzystania według pomysłu nowego najemcy. Idealne na magazyn Budynek ok 400m2 posiada 2 poziomy. Na parterze znajdziemy 3.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł86 m² 52,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do wynajęcia piętro domu - wyłącznie na cele biurowe , łącznie 88m2, 4 pokoje, warszawa, ochota, kolonia Staszica, w cenie 4.500,00 PLN. Akces Nieruchomości oferuje do wynajęcia piętro domu.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł137,16 m² 109,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:835 m²

Do wynajęcia elegancki, dopracowany w każdym detalu dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny), położony w spokojnej i uporządkowanej części Falent Nowych. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł120 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej położony przy ulicy Mandarynkowej w inwestycji Brzozowa Aleja osiedle Nowosolna. Oferowana nieruchomość posiada powierzchnię 120 m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom z ogrodem na wynajem | 160 m | Saska Kępa, ul. Dąbrowiecka 3 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego i komfortowego domu o powierzchni 160 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia nowy i urządzony segment w Grodzisku Maz. Na parterze: - pokój dzienny z wyjściem do ogródka o pow. 40 m2 - umeblowana, otwarta kuchnia- z agd (zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł450 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prime Property prezentuje luksusową rezydencję w spokojnej, kameralnej okolicy Woli Justowskiej. Nieruchomość składa się z 3 kondygnacji: -parter: nowoczesna, w pełni wyposażona oraz.

Szczegóły ogłoszenia

7 995 zł200 m² 39,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 200 m , położony w w Wołominie na ogrodzonej działce o powierzchni 800 m . Nieruchomość posiada dwa niezależne wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł215 m² 46,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Blizne Jasińskiego / ul. Prusa / 215 m2 / 5 pokoi / działka 400 m2 / garaż Współczesny dom w zabudowie bliźniaczej na terenie gminy Stare Babice. Dom Nowoczesny dom, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na wynajem nowoczesny dom parterowy położony w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu centrum Tarnów przy ul. Braci Saków. Nieruchomość usytuowana jest na ogrodzonej działce o powierzchni 8.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł150 m² 54,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Atrakcyjny 3-kondygnacyjny dom w zielonej i spokojnej okolicy Wrocławia. Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 150 m2. z dużym ogródkiem około 800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł105 m² 41,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowoczesny szeregowiec 105 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Koninko, ul. Wilgowa | od zaraz Szukasz komfortowego domu blisko Poznania, ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:933 m²

Oferuję do wynajęcia dom jednorodzinny w centrum Wołomin dla pracowników tymczasowych. Blisko stacji kolejowej 8 min. pieszo. Dom ma możliwość utworzenia 9 pokoi, dwie umeblowane kuchnie, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 zł141,65 m² 35,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:235 m²

ok. Wrocławia | duży szereg skrajny.!| Polecam na wynajem komfortowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 141,64 m z ogródkiem o powierzchni ok 236 m .

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł280 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia od zaraz umeblowany, piętrowy dom z balkonem o powierzchni 280 m2, znajdujący się w Krakowie przy ul. Na Zielonki. Spokojna lokalizacja z idealnym dojazdem do Zielonek,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta kierowana do grup jak również do pracowników! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu domu zlokalizowanego w Opolu/ dzielnica Krzanowice. Duży, piętrowy dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł496,86 m² 74,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:713 m²

Do wynajęcia budynek o funkcji administracyjno-biurowej o powierzchni użytkowej 496,86 m , położony przy ul. Kieleckiej na warszawskim Mokotowie. Obiekt mieści się w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł120 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona w miejscowości Karnin, w spokojnej i kameralnej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę oraz kontakt z naturą. Atutem lokalizacji jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferta wynajmu domu jednorodzinnego W dobrej (ok. 15 km od szczecina) Do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Dobra, w spokojnej okolicy, około 15 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie szeregowej - 200 m w przepięknej okolicy| garaż | ogród Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (segment) o powierzchni użytkowej 200.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:447 m²

Do wynajęcia piękny dom na Biskupinie położony w samym parku szczytnickim. Dom położony na działce ok 447m2, jednakże tuż za płotem znajduje się Park Szczytnicki do którego mamy.

Szczegóły ogłoszenia

8 700 zł160 m² 54,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Nieruchomości Noble Estate serdecznie polecają do wynajęcia komfortowy dom wolnostojący na poznańskim Grunwaldzie. Funkcjonalny dom o pow.150 m2, z 4 pokojami na 2 kondygnacjach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł120 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Wynajmę przestronny, wolnostojący dom z garażem / Radom, dzierzków / ul. Kaszubska / działka 520 m2 idealny dla osób: prywatnych szukających komfortu :firm potrzebyjących reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł360 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia wolnostojący dom położony w Kobierzycach, przy ul. Parkowej. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym, w pełni przygotowana do wprowadzenia się od zaraz. Dom idealny.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:293 m²

Oferujemy do wynajęcia część domu ,funkcjonalną powierzchnię mieszkalno-biurową o łącznej powierzchni ok. 60 mkw, z dodatkową przestrzenią magazynową (ok. 22 mkw), zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł196 m² 45,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:706 m²

Polecamy Państwa uwadze, do wynajęcia komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni prawie 200 m w spokojnej i prestiżowej okolicy domów jednorodzinnych, z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł300 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom jednorodzinny, o powierzchni 300 m2 położony w Wilanowie. Wysoki standard wykończenia. : dla kogo? Idealna propozycja dla rodziny oraz dla szukających większej przestrzeni do życia. :.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł228,65 m² 74,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Luksusowa Rezydencja przy Parku Decjusza | Wola Justowska | pierwszy najem Prezentujemy unikatową rezydencję na Woli Justowskiej, która redefiniuje pojęcie luksusu i prywatności. To nie jest zwykły.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł240 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 240 m2 z ogrodem na Wawrze english description below - please do not hesitate to contact us hamiltonmay ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł165 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Wyjątkowa nieruchomość w zabudowie szeregowej, położona przy kameralnej ul. Brzoskwiniowej miejscu o charakterze spokojnego, eleganckiego ryneczku, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz.