Biuro: Grupa Gamp
Filipa Eisenberga 11/9 Kraków

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, wynajem
  • Znajomość języków obcych: angielski
  • Licencja PFRN: 31421
  • Członek w organizacji: Małopolskie SPON

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

Zwiń

733 868...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

7

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Zuzanna Mietła
Zuzanna Mietła

733 868...

733 868 003

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lipca mieszkanie z dwoma oddzielnymi sypialniami i osobną kuchnią, w odrestaurowanej kamienicy na Starym Mieście przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, w pełni urządzone 2-pokojowe, o wysokim standardzie mieszkanie na ostatnim piętrze w prestiżowej inwestycji steam.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 30 m , na strzeżonym osiedlu Mozarta w dzielnicy Prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł64 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni 64m2 z widokiem na tereny zielone w prestiżowym 6- piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym lokatorem! Do wynajęcia nowa, nigdy niezamieszkała, komfortowa kawalerka o wysokim standardzie przy ulicy Conrada 27, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, przestronne, słoneczne mieszkanie, znajdujące się w szeregowcu po kapitalnym remoncie na terenie zamkniętym. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Na Dołach, w budynku z 2021 r., niedaleko Wisły. Nieruchomość położona w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł37 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne mieszkanie w inwestycji Mogilska Tower, w 14-piętrowym budynku z 2021 roku, z punktem widokowym. Topowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne studio w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0, w 10-piętrowym budynku z 2019 roku. Topowa i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł44 m² 71,59 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w nowym budynku, bezpośrednio przy Bonarce! Mieszkanie jest jasne, wykończone w nowoczesnym stylu. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowe, studio przy ul. Szuwarowej, o powierzchni 30m2, w bloku z 2005 r. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł31,50 m² 93,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne studio świeżo wykończone w nowoczesnym stylu z oddzielną sypialnią w budynku przy ul. Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, przestronne, słoneczne, świeżo odmalowane mieszkanie, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij