Profesjonalny Agent
Żaneta Łowczyńska
Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości
Żaneta Łowczyńska
Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości
Biuro: WSCHÓD NIERUCHOMOŚCI
Suwałki Suwałki
Informacje podstawowe
- Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości gruntowe
- Rejon działania: Suwałki, Augustów, Olecko, Ełk
- Licencja PFRN: 23450
O mnie:
Jestem pośrednikiem nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem, a moje wykształcenie w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości pozwala mi oferować kompleksową pomoc na każdym etapie transakcji. Doskonale rozumiem potrzeby zarówno kupujących, jak i sprzedających, dlatego dostosowuję swoje usługi do indywidualnych oczekiwań klientów.
Co jest dla mnie ważne w pracy:
W pracy pośrednika nieruchomości najważniejsze są dla mnie uczciwość i profesjonalizm. Zawsze kieruję się transparentnością w relacjach z klientami, zapewniając im pełną i rzetelną informację na każdym etapie współpracy od pierwszej rozmowy aż po finalizację transakcji. Zadowolenie klienta jest moim priorytetem, dlatego dokładam wszelkich starań, aby każda decyzja była dobrze przemyślana.
Moje usługi
-
Przeprowadzenie transakcji
Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.
-
Przygotowanie oferty nieruchomości
Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).
-
Profesjonalna fotografia nieruchomości
Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.
-
Marketing nieruchomości
Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.
-
Weryfikacja stanu prawnego
Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.
-
Reprezentowanie w negocjacjach
Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.
-
Szacowanie ceny nieruchomości
Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.
-
Obsługa klienta poszukującego
Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.
-
Zarządzanie najmem
Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.
Zwiń
Chcesz sprzedać nieruchomość?
6
osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem
Sprzedaj
Kontakt
516 655...
516 655 174
Ogłoszenia agenta
Filtruj
Od najnowszych
Dom wolnostojący Nowa Wieś
Nowa Wieś,podlaskie
899 000 zł159,95 m² 5 620,51 zł/m²
306 000 zł54 m² 5 666,67 zł/m²
Działka budowlana, ul. Herberta
Suwałki,podlaskie
399 000 zł1 990 m² 200,50 zł/m²
15 000 zł613 m² 24,47 zł/m²
Dom z garażem
Suwałki,podlaskie
865 000 zł237,55 m² 3 641,34 zł/m²
Działka Nowa Wieś
Nowa Wieś,podlaskie
148 000 zł1 500 m² 98,67 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Suwałki
Suwałki,podlaskie
325 000 zł41,40 m² 7 850,24 zł/m²
Działka Walne
Walne,podlaskie
84 000 zł1 110 m² 75,68 zł/m²
Dom z garażem Rybalnia
Rybalnia,podlaskie
1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²