Wojciech Kazimierczak

Wojciech Kazimierczak

Agent nieruchomości

Wojciech Kazimierczak

Agent nieruchomości

Biuro: Sweet Home
Struga 26/28 lok. 208 Radom

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości gruntowe
  • Rejon działania: Mazowieckie, świętokrzyskie

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

Zwiń

792 754...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

18

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Wojciech Kazimierczak
Wojciech Kazimierczak

792 754...

792 754 425

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

542 500 zł1 550 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę o powierzchni 1550 m2 położoną w Radomiu w obrębie Dzierzków 2. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł6 900 m² 10,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedana działka budowlano - rolna nieruchomość usytuowana jest w miejscowości Ruda Wielka przy ul.Różanej działka o statusie budowlanym.

Szczegóły ogłoszenia

92 400 zł7 700 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Posiadam do sprzedania działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 7700 mkw. , działka usytuowana jest w miejscowości Bieniędzice gm.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł4 600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania 2 działki leśne ,łąki o łącznej powierzchni 31600 mkw. działki usytuowane są w miejscowości Bąków gm. Orońsko z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²25 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 3 lokale pod dowolną działalność gospodarczą o powierzchni po 25mkw.Lokale usytuowane jest na 2/2 pięter posiada dostęp do łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

115 300 zł14 424 m² 7,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 14 424 m , położoną w miejscowości Przyłęk , w powiecie zwoleńskim,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł16 937 m² 15,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Posiadam do sprzedania działki rolno-budowlane częściowo zalesione z możliwością podzielenia na kilka działek o łącznej powierzchni 16937 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł874 m² 113,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy , o dogodnej lokalizacji w miejscowości *romanów*, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

76 500 zł5 100 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki rolne w miejscowości Romanów, o łącznej powierzchni 5100 mkw. Grunty posiada następujące klasy ziemi: działka nr. 446 -.

Szczegóły ogłoszenia

115 170 zł1 047 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Garno Gm. Wolanów. Nieruchomość gruntowa o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł9 741 m² 43,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie sprzedaży posiadamy działkę budowlaną w Radomiu przy ul. Zachodniej działka o powierzchni 9741 mkw działka ma dostęp do prądu.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 115 m² 125,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka Budowlana o powierzchni 1115 m2 w miejscowości Radom obręb Zamłynie ( kozia Góra) działka usytuowana jest bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł99,13 m² 6 203,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:779 m²

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową okazję! Do sprzedaży został jeden dom z kameralnego osiedla które w chwili.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł91,79 m² 9 260,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:917 m²

Oferuję do sprzedania dom wolnostojący, całoroczny wybudowany w 2002 r o pow. 91 m2. Dom jest w pełni wyposażony, umeblowany, podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

279 519 zł4 051 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka Rolno- budowlana o łącznej powierzchni 4051 m2 w miejscowości Bierwiecka Wola gm. Jedlińsk działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł46,20 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na 10 piętrze wysokiej zabudowy bloku przy ul. Cichej 8/10 o powierzchni 46, 20 m2 Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 600 m² 44,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka Rolno budowlana o powierzchni 3600 mkw w miejscowości Kotarwice .Działka usytuowana jest w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

322 900 zł2 561 m² 126,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Szydłówek pow. Szydłowiecki. Nieruchomość gruntowa o kształcie nieregularnym. Dostępne media:.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł140 m² 7 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Oferuję do sprzedania dom jednorodzinny, posadowiony na działce o powierzchni 3600 m2 przy trasie S12 w miejscowości Ślepowron. kierunek Piotrków.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł5 417 m² 73,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 5417mkw w Rajcu Poduchownym. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy na budowę dwóch domów.

Szczegóły ogłoszenia

279 435 zł4 299 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

oferuje do sprzedania działkę rolno-budowlaną w miejscowości Tczów pow. Zwoleński o powierzchni 4299m2 .Nieruchomość posiada w działce.

Szczegóły ogłoszenia

796 400 zł3 982 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolno-budowlana położona w miejscowości Głogów gm. Wieniawa. Działka usytuowana jest w bliskiej odległości od zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 160 m , położony w Milejowicach, gmina Zakrzew, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

29 744 zł1 859 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia powierzchnię magazynowo - usługową zlokalizowaną w obiekcie przystosowanym do składowania towarów i prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 605 m² 96,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedania nieruchomości gruntowe przeznaczone pod zabudowę domów jednorodzinnych w miejscowości Wolanów ul. Franciszkowska.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 375 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2375 m2. Na działce wylane fundamenty, ułożona instalacja sanitarno-kanalizacyjna dociągnięty prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 998 m² 66,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę budowlaną o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach szer. 33x 93 dł. Atutem nieruchomości jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł35 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 483 m²

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Płachty. Gm. Pionki. Działka o powierzchni 1483 m2. w całości posiada status budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

374 500 zł59,88 m² 6 254,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,88 m , położone w Radomiu na popularnym Osiedlu Południe.

Szczegóły ogłoszenia

104 400 zł870 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działki budowlane o powierzchni 870 m2, w miejscowości Garno, jedyne 25 minut jazdy samochodem z centrum Radomia. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

99 625 zł797 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 797 m , położona w miejscowości Grzmucin. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

98 990 zł788 m² 125,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na dwa domy , o dogodnej lokalizacji w miejscowości *romanów*, przy.

Szczegóły ogłoszenia

324 900 zł55 m² 5 907,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,14 m , znajdujące się na 4. piętrze w budynku czteropiętrowym, na os. ustronie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 400 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną z możliwością zabudowy o łącznej powierzchni 1400 m , położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł7 892 m² 8,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Maliszów, oznaczona numerem 43. Parametry działki: klasa gruntów: rivb 2984 m2 rv 4908 m2.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł4 500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę rolną o powierzchni 4500 m2 , o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach szer. 32x 95 dł. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

389 900 zł113 m² 3 450,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Przyłęk 119a, powiat zwoleński Oferujemy Państwu nieruchomość o powierzchni użytkowej około 120.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal pod dowolną działalność gospodarczą o powierzchni 40mkw.Lokal niskiego budynku usytuowany jest na 2 piętrzeposiada własną.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł10 972 m² 38,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania działka inwestycyjna - budowlana w miejscowości Zwoleń. Nieruchomość gruntowa o kształcie trójkąta. Dostępne media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł14 423 m² 10,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 14 423 m , położoną w miejscowości Przyłęk 138, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile