Urszula Ostrowska

Profesjonalny Agent

Urszula Ostrowska

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Urszula Ostrowska

Agent nieruchomości, właściciel biura nieruchomości

Biuro: PROMEDIUS Nieruchomości
ul. Akacjowa 13 Koszalin

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, inwestycje w nieruchomości
  • Rejon działania: woj. mazowieckie i zachodniopomorskie
  • Licencja Ministerstwa Infrastruktury: 16937
  • Licencja PFRN: 16937

O mnie:

Działam jako pośrednik w obrocie nieruchomości w oparciu o licencję państwową nr 16937 od 2011 roku.

Specjalizuję się w sprawach trudnych. W oparciu o doświadczenie i wiedzę z zakresu obrotu nieruchomościami zapewniam Państwu kompleksową obsługę transakcji sprzedaży nieruchomości:

- przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, wynajmu,

- wykonanie analizy rynku,

- promowanie Państwa oferty zmierzające do znalezienia(...)

Co jest dla mnie ważne w pracy:

Skuteczne, szybkie i kreatywne działanie.

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:

Studia Podyplomowe- Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami - SGGW w Warszawie
Licencja zawodowa Ministerstwa Infrastruktury nr 16937 wydana w 2010 r.
Studia Podyplomowe - Wycena Nieruchomości - SGGW w Warszawie

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

Zwiń

531 707...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

12

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Urszula Ostrowska
Urszula Ostrowska

531 707...

531 707 095

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

159 000 zł32 m² 4 969 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zarządzanie lub Własna Działalność? Zdecyduj! Kompaktowy lokal 32 m2 w nowszej kamienicy (1998 r.) przy ul. Barlickiego w Koszalinie to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł103,65 m² 6 464,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Idealna przestrzeń dla Twojej rodziny: 4 przestronne pokoje, plus garaż w Koszalinie! Szukasz mieszkania, które pomieści całą rodzinę i zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48,18 m² 6 849,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż prawo własności do mieszkania o powierzchni 48,18 m w kamienicy przy ul. Niepodległości w Koszalinie. Lokal środkowy, ciepły,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł87,99 m² 9 080,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Oferujemy do sprzedaży prawo własności do lokalu użytkowego zlokalizowanego w Koszalinie przy ulicy J. Piłsudskiego. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²147,30 m² 5 892 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy przy ul. Racławickiej w Koszalinie. Oferowany lokal składa się z wydzielonych 6 pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł325 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 351 m²

Wasz rodzinny azyl marzeń! Wyjątkowa rezydencja z ogromnym ogrodem i szybkim dostępem do morza, jeziora oraz trasy S6. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 352 m² 59,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3.352 m2, znajdująca się w Koszalinie w malowniczej dzielnicy Chełmoniewo okolice ul. Bonifacego.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²22 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy w ścisłym centrum Siedlec o pow. 22 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

873 000 zł280 m² 3 117,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:495 m²

Szukasz domu, który elastycznie dopasuje się do potrzeb dużej rodziny? A może poszukujesz pewnej inwestycji z gotową infrastrukturą pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²32 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²10 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szukasz miejsca, które będzie wsparciem dla Twojego biznesu? Przy ul. Racławickiej w Koszalinie znajdziesz do wynajęcia powierzchnie biurowe idealne.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²25 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy w ścisłym centrum Siedlec o pow. 25 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²195,53 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe