Biuro: PÓŁNOC Nieruchomości Ełk
Mickiewicza 15 Ełk

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości gruntowe
  • Rejon działania: powiat ełcki

O mnie:

Doradca ds nieruchomości

rzeczoznawca majątkowy

Co jest dla mnie ważne w pracy:

Doświadczenie Skuteczność Bezpieczeństwo Uczciwość Zaufanie

W czym jestem najlepszy:

28 letni staż pracy w jednostkach samorządowych i Skarbu Państwa

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:

Uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:

Zakres wiedzy z dziedziny obrotu nieruchomości

Prywatnie:

Sport

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

Zwiń

513 899...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

13

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Tomasz Szymański
Tomasz Szymański

513 899...

513 899 277

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

Działka rolna Liski

Liski,warmińsko-mazurskie

70 000 zł10 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną położoną we wsi Liski w okolicy jeziora Garbas, w gminie Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Jeziorna

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 150 000 zł202 m² 5 693,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 202 m²

Północ Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny z budynkiem gospodarczym, ogrodem i sadem położony w Ełku przy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł28 800 m² 8,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż działkę rolną nr 127/6 o powierzchni 28.800 m2, położoną na obrzeżach wsi Rogale w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

44,40 zł/m²55,40 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Północ Nieruchomości Ełk oferuje na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 55,40 m2, zlokalizowany w budynku przy ul. Kilińskiego 3 w Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Stożne

Stożne,warmińsko-mazurskie

170 000 zł129,80 m² 1 309,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:955 m²

Północ Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny z ogrodem i sadem położony we wsi Stożne w gminie Kalinowo.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł13,63 m² 25,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 452 m²

Północ Nieruchomości Ełk oferuje garaż - stanowisko postojowe na wynajem o powierzchni 13,63 m2, zlokalizowane w kondygnacji piwnicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł52,70 m² 7 381,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Północ Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 w centrum Ełku przy ul. Wojska Polskiego 71.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł57,70 m² 4 853 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Północ Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,70 m2 w centrum Ełku przy ul. Małeckich 3b obok Miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij