Tomasz Przybysz

Agent nieruchomości

Tomasz Przybysz

Agent nieruchomości

Biuro: Nieruchomości ABC
Piłsudskiego 10 Legionowo

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości gruntowe
  • Znajomość języków obcych: angielski
  • Rejon działania: woj. mazowieckie

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

Zwiń

506 070...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

24

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Tomasz Przybysz

506 070...

506 070 092

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

734 000 zł73,40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 73,40m2, składający się z 2 pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł46,31 m² 11 552,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania mieszkanie położone w Legionowie przy ul. Aleja I Dywizji Zmechanizowanej o powierzchni 46,31m2, składające się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 900 zł60,90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Super oferta ogródek gratis! zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 60,90m2, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 400 zł61,40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Super oferta ogródek gratis! zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 61,40m2, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 000 zł84,60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 84,60m2, składający się z 3 pokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł120 m² 6 288,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:817 m²

Do sprzedania nieruchomość położona w Serocku przy ul. Warszawskiej. Na działce o powierzchni 817m2, znajduje się wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł90,69 m² 10 144,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Lokal nr 3 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w Legionowie, przy ulicy Parkowej to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,30 m² 59,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42,30m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc, loggi. Mieszkanie położone na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł90,69 m² 10 144,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

Lokal nr 2 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w Legionowie, przy ulicy Parkowej to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł90,69 m² 10 144,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Lokal nr 4 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w Legionowie, przy ulicy Parkowej to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł172,63 m² 10 369 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż przestronny dom dwurodzinny położony w Chotomowie przy ul. Piusa. Głównym atutem nieruchomości są dwa niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł703 m² 425,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Izbica, gm. Serock. Działka zabudowana jest budynkiem rekreacyjnym o powierzchni zabudowy 51m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł151,90 m² 8 558,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 329 m²

Do sprzedania budynek jednorodzinny wolnostojący parterowy, położony w Jabłonnie przy ul. Dereniowej. Budynek wybudowany w 1997 roku.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł147,40 m² 6 438,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 779 m²

Do sprzedania nieruchomość położona w miejscowości Karolino, gmina Serock powiat legionowski. Powierzchnia działki wynosi 1779m2. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 960 zł4 357 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 4357m2, położona w Olszewnicy Starej przy ul. Jasnej. Dla w/w działki wydane zostały warunki zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 500 zł61,50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 16 o powierzchni 61,50m2, składający się z 2 pokoi, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł90,69 m² 10 144,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Lokal nr 1 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w Legionowie, przy ulicy Parkowej to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²80 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo - usługowy w samym środku osiedla Piaski. Idealny na zakład fryzjerski, kosmetyczny, solarium, sklep spożywczy itp. Kwota wynajmu to.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie położone w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego przy ul. Inżynierskiej. Powierzchnia mieszkania to 50m2, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł61,43 m² 12 697,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: do sprzedaży lokal położony w Wieliszewie przy ul. Porucznika Ryszarda Gubały na terenie osiedla Natura 2. Miejsce jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł81,46 m² 7 733,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone Nowym Dworze Mazowiecki przy ul. 29 Listopada w dzielnicy Modlin Twierdza. Lokal o powierzchni 81,46m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij