Tomasz Leiman

Tomasz Leiman

Agent nieruchomości

Tomasz Leiman

Agent nieruchomości

Biuro: SDP Nieruchomości
Legnicka 50 Wrocław

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne
  • Rejon działania: Wrocław

O mnie:

Jestem mężem pięknej kobiety oraz ojcem wspaniałego sportowca. W wolnej chwili uprawiam różne sporty oraz spędzam czas z rodziną. Kocham zwierzęta najbardziej naszą suczkę. Bardzo dużą część dnia tak jak większość ludzi spędzam w pracy, z tym wyjątkiem że ja uwielbiam swoją pracę.

Bardzo lubię uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach związanych z moją pracą.

Co jest dla mnie ważne w pracy:

Najważniejszy w naszej pracy dla mnie jest KLIENT i jego zadowolenie. Staram się pracować w taki sposób żeby zapewnić obsługę kompleksową przy zakupie oraz sprzedaży Nieruchomości.
Uważam że najważniejsze w każdej pracy są polecenia i taki jest mój CEL.

W czym jestem najlepszy:

Najlepiej czuje się w kontakcie bezpośrednim z klientem. Jednak staram się być dobry w każdym aspekcie naszej pracy.

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:

W sprzedaży bezpośredniej pracuję już 20 lat i uwielbiam to robić.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:

Klienci chwalą mnie głównie za profesjonalne podejście i spełnianie ich oczekiwań.

Prywatnie:

Prywatnie uwielbiam SPORT i każdą wolną chwilę przeznaczam głównie na różnego rodzaju dyscypliny.
Bardzo dużym motywatorem do uprawiania sportu jest mój kochany syn który jest zawodowym sportowcem.

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie nieruchomościami

    Obsługa powierzonej nieruchomości, skierowana w szczególności na zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji, administrowanie nieruchomością, a także na rozwój poprzez uzasadnione inwestowanie.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

Zwiń

602 101...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

12

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Tomasz Leiman
Tomasz Leiman

602 101...

602 101 602

602 101 602

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

819 000 zł85,72 m² 9 554,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tomasz Leiman tel:   Nr Licencji pfrn 28679 Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe, bardzo przestronne mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,04 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty Tomasz Leiman tel.   Mieszkanie o powierzchni 39,04 m2 na Grabiszynku Otoczenie nieruchomości: cisza i zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 905 m² 183,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Opiekun Oferty: tomasz Leiman   Działka znajduje się w cichej okolicy, z daleka od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

4 599 000 zł133 m² 34 578,95 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tomasz leiman pfrn nr.28679 tel.   Piękny apartament z widokiem na rzekę z sypialni, pokoju kąpielowego oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł116 m² 21 120,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tomasz Leiman Nr Licencji pfrn 28679 tel:   oferta wyłącznie W sdp nieruchomości Na sprzedaż działający lokal.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54 m² 11 092,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty: tomasz Leiman tel.   Dwa pokoje w Kamienicy blisko centrum Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł114,50 m² 7 852 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tomasz leiman Nr Licencji pfrn 28679 tel:   otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w kamienicy, która została.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł450 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

Opiekun oferty: tomasz Leiman Nr Licencji pfrn 28679 tel.   duża działka Z dużym domem Dom jest położony w miejscowości Lubiel niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

1 851 829 zł76,54 m² 24 194,27 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: tomasz Leiman   Sprzedaż wyjątkowego i niepowtarzalnego apartamentu z widokiem na Wrocław - apartament na 16 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

6 490 000 zł412 m² 15 752,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:993 m²

Opiekun oferty Tomasz Leiman tel.   piękny dom na oporowie Piękny dom wolnostojący znajdujący się na Oporowie. Dom jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł116,60 m² 10 283 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tomasz Leiman tel.   Lokal usługowy o powierzchni 116m2 położony jest nieopodal Placu Grunwaldzkiego. DO negocjacji Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 700 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun Oferty: tomasz Leiman   Do sprzedania dwie działki obok siebie nr. 131/19 oraz 131/20 we wsi Piszkawa gmina Oleśnica. Działki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł43,06 m² 8 337,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tomasz Leiman tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 43,06 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł5 300 m² 528 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tomasz leiman Nr Licencji pfrn 28679 tel:   Działka położona jest blisko budynków jednorodzinnych przy drodze asfaltowej. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł175,86 m² 11 367 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Opiekun Oferty: tomasz leiman   sprzedaż bliźniaka rynek pierwotny Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

9 000 000 zł850 m² 10 588 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tomasz leiman Licencja pfrn nr 28679 tel.   wyjątkowe miejsce I wyjątkowa nieruchomość Z pozwoleniem na rozbudowę.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,15 m² 11 246,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie inwestycyjne wynajmowane Opiekun oferty: tomasz Leiman   Ustawne mieszkanie o powierzchni 62,15 m2 w doskonałej lokalizacji ze.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł305,53 m² 9 491,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 455 m²

Opiekun Oferty Tomasz Leiman tel.   zakup bez podatku pcc Otoczenie nieruchomości: wyjątkowa nieruchomość położona jest w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij