Biuro: LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI
Rynek 32 Starogard Gdański

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości komercyjne
  • Rejon działania: województwo pomorskie
  • Licencja PPRN: 23124

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

  • Profesjonalne wideo nieruchomości

Zwiń

667 376...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

9

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Szymon Górecki
Szymon Górecki

667 376...

667 376 117

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

850 000 zł73 m² 11 643,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 616 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: parterowy dom o powierzchni użytkowej wynoszącej około 73 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł28,60 m² 7 517,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość na sprzedaż. Kompletnie wyremontowana i wyposażona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł32,12 m² 11 488,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,12 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł124,60 m² 4 735,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu: nowa inwestycja deweloperska domy w zabudowie szeregowej w ramach inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł3 254 m² 64,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana (dom / budynek gospodarczy /siedlisko).

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 826 m² 119,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, jeżeli szukacie działki blisko miasta to Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 069 m² 118,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana o powierzchni od 1.069 m2, położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 193 000 zł6 276 m² 190,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka usługowo-produkcyjna położona w przemysłowej strefie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł30,87 m² 6 478,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: 1-pokojowe (z możliwością adaptacji dodatkowej sypialni) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 075 m² 116,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana o powierzchni 1.075 m2, położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł96,50 m² 6 207,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:725 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: dom modułowy parterowy - o powierzchni użytkowej wynoszącej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł2 807 m² 159,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka usługowo-produkcyjna o powierzchni około 2.807 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł60,80 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nową inwestycję deweloperską: mieszkania położone na terenie Osiedla Chabrowego.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł222 m² 3 581,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: dom o łącznej powierzchni wynoszącej około 222 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 500 zł55,96 m² 7 621,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł127 m² 5 488,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 122 m²

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: siedlisko o powierzchni 4.122 m2, położone w miejscowości Dąbrówka, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł32 292 m² 58,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 3,2292 ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość na wynajem: hala przemysłowa o powierzchni wynoszącej około 1.000.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 530 m² 88,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana o powierzchni około 1.530 m2, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł124,90 m² 5 500,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1913

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 124,90 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł903 m² 109,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana o powierzchni od 910 m2, położona przy ulicy Szczęśliwej na.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł868 m² 1 002,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:41 223 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: gospodarstwo rolne o powierzchni 4,1223 ha, położone.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł4 977 m² 104,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana (budowa domu oraz budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

1 342 500 zł8 950 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka produkcyjna o powierzchni od 8.950 m2, położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł3 000 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni wynoszącej około.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł438 m² 4 337,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:607 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość na sprzedaż: budynek o funkcji handlowo-biurowej, położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł131 m² 7 633,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:992 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: parterowy z użytkowym poddaszem dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł75,28 m² 7 704,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: energooszczędny dom jak mieszkanie 75,28 m2 powierzchni z dodatkowym garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł455 m² 1 975,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: jednorodzinny dom z warsztatem, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 010 m² 64,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość: działka położona na skraju Borów.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł400 m² 747,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: budynek magazynowy przy elektrowni wodnej. Położony na działce o powierzchni 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł213 m² 7 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:572 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: zrewitalizowana willa w stylu szwajcarskim, położona.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł197 m² 4 010,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: parterowy z użytkowym poddaszem dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

25,25 zł/m²99 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość na wynajem: lokal biurowy o łącznej powierzchni około 99 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł385 m² 2 311,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość na sprzedaż: lokal handlowy o powierzchni 385 m2, położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł56,50 m² 7 787,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość na sprzedaż - trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł168,80 m² 7 642,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 681 m²

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 168,60 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 828 m² 175,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka inwestycyjna o powierzchni 1828 m2, położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł124,60 m² 4 406,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 113 m² 96,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana z częścią lasu o powierzchni 3.113 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij