Biuro: Wro Nieruchomości
ul. Młynarska 14/D Wrocław

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, rynek pierwotny

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

    Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Usługa polega wprowadzeniu zmian w lokalu, mających na celu wzrost jego atrakcyjności w oczach klienta. Opiera się głównie na podkreśleniu funkcji użytkowych pomieszczeń, stworzeniu wrażenia większej przestrzeni, dzięki umiejętnej kompozycji umeblowania, korekcie kolorystyki i optymalizacji oświetlenia, a także na nadaniu lokalowi neutralnego charakteru.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Przygotowanie wirtualnych wizyt

    Opracowywanie wirtualnych spacerów po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem z fotografii 360 stopni i prezentowanie jej w pełnym wymiarze.

Zwiń

574 102...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

5

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Szymon Czeczko
Szymon Czeczko

574 102...

574 102 802

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

Miłoszyce,dolnośląskie

769 000 zł126,89 m² 6 060,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Oferuje na sprzedaż 4. pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 109,85 m (pow. całkowita 126,89 m ), usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł143,40 m² 8 849,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Nowy, elegancki dom o powierzchni 140 m z garażem 34 m , położony w spokojnej części Bystrzycy koło Oławy. Przestronny salon, cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł115 m² 6 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję do sprzedaży 5. pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 117 mkw., położony przy ul. Sportowej w Jelczu-Laskowicach. Prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł107,03 m² 7 661,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Oferuję do sprzedaży 4. pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej położony na działce o pow. 246 mkw. w Nadolicach Małych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł137,78 m² 6 524,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni 120,28 m (z garażem), położony w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

5 199 999 zł2 300 m² 2 260,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 353 m²

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący kompleks budynków przemysłowo biurowych o łącznej powierzchni 2300 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł800 m² 537,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działki Budowlanej w Pietrzykowicach. Lokalizacja: pietrzykowice (około 5 km od granicy Wrocławia) Powierzchnia działki: 8 a (800 m2).

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł3 760 m² 5 319,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:888 m²

Oferuję na sprzedaż w pełni funkcjonujący obiekt hotelowy z rozwiniętą częścią gastronomiczną oraz zapleczem konferencyjno-eventowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł153,66 m² 7 477,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej części miejscowości Iwiny zaledwie kilka minut od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 380 zł71,88 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży 3. pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,88 mkw., położone na pierwszym piętrze niskiego apartamentowca na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Wrocław,dolnośląskie

3 300 000 zł360 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1898

NA sprzedaż! Niesamowita nieruchomość w samym centrum Wrocławia, 5 min na piechotę od Uniwersytetu Wrocławskiego. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł113,72 m² 6 683,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w zielonej i spokojnej części miejscowości Dobrzykowice idealny dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 000 zł41 600 m² 468,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna -huta Szkła w Wałbrzychu. Działka o powierzchni 4,16 ha (32000 pum)częściowo zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł36 500 m² 95,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż teren inwestycyjny ok 2,5 ha + działka z bocznicą kolejową 1,1366 ha w okolicy ul. Oświęcimskiej i Traugutta w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 908 zł39,96 m² 17 290 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży 2. pokojowe mieszkanie o powierzchni 39.96 mkw., położone na drugim piętrze wysokiego bloku przy ul. Braniborskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł51 m² 12 490,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 3. piętrze kamienicy w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 680 zł62,20 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,20 m położone na 1 piętrze w kameralnej zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 540 zł81,54 m² 10 798,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Wrocławia Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij