Biuro: GET-HOUSE Biuro Nieruchomości
Grunwaldzka 7B Bolesławiec

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: wynajem, nieruchomości mieszkalne
  • Znajomość języków obcych: angielski
  • Licencja Ministerstwa Infrastruktury: 20007

O mnie:

Posiadam ponad 10 lat doświadczenia w branży, a własne Biuro prowadzę od 9 lat.

Moi pracownicy mówią o mnie:)

"Oddana swojej pracy profesjonalistka, ma to niebywałe szczęście, że praca jest jej pasją. W każdej prowadzonej transakcji / sprawie najważniejsi są dla niej ludzie i ich dobro. Lubi pomagać innym i widać, że sprawia jej to dużo satysfakcji.

Nieustannie w ruchu, jeździ na szkolenia oraz spotkania branżowe, na których wymienia się doświadczeniami.(...)

Co jest dla mnie ważne w pracy:

W pracy ważni są dla mnie ludzie, to oni sprawiają, że ta praca daje mi tyle satysfakcji.
Poznanianie ich, rozwiązywanie ich problemów nie tylko związanych z nieruchomościami to rzeczy, które mnie motywują i sprawiają, że każdy dzień w mojej pracy przepełniony jest pozytywną energią.

W czym jestem najlepsza:

Nasza Firma przede wszystkim prowadzi kompleksową obsługę. Współpracujemy z ekspertami z wielu branż, co bardzo ułatwia proces całej transakcji.

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:

Ukończyłam studia podyplomowe z zakresy pośrednictwa w obrocie nieruchomości oraz rzeczoznawstwa majątkowego. Otrzymałam licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomości nadawaną przez Ministerstwo Infrastruktury. Mam na swoim koncie liczne szkolenia branżowe, na które uwielbiam jeździć aby dzielić się doświadczeniem i zdobywać nowe umiejętności.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:

Myślę, że wielu klientów docenia w mojej pracy mój profesjonalizm połączony z empatią.
Kocham ludzi i staram się być dla nich nie tylko pośrednikiem a również dobrym przyjacielem, który przeprowadzi przez całą transakcję za rękę. Wielu klientów mówi mi, że bardzo mi ufają co jest niesamowicie ważne w mojej pracy.

Prywatnie:

Po pracy, jestem maniaczką gier planszowych i escape roomów, ale to może dlatego, że nie mam w domu telewizora;) Ponadto uwielbiam podróże, poznawanie nowych ludzi, kultury, kulinariów to to co mnie nakręca w życiu.

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Profesjonalna fotografia nieruchomości

    Wykonanie profesjonalnego wideo z nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Szacowanie ceny nieruchomości

    Określenie realnie możliwego do uzyskania wynagrodzenia z tytułu sprzedaży nieruchomości, na podstawie wiedzy o podobnych transakcjach lokalnych oraz trendów i przewidywanych okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę. Sporządzanie dokumentów wyceny w formie operatu szacunkowego we współpracy z rzeczoznawcą majątkowym.

  • Obsługa klienta poszukującego

    Wsparcie przy zakupie nieruchomości dedykowane stronie popytowej (tzw. asystent klienta kupującego). Usługa obejmuje wyszukiwanie i przedstawienie listy ofert nieruchomości z różnych źródeł, które spełniają wymagania przedstawione przez poszukującego, oraz reprezentowanie interesów poszukującego w kontakcie ze sprzedającymi.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

Zwiń

609 576...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

58

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Sylwia Parpura
Sylwia Parpura

609 576...

609 576 429

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

749 000 zł180 m² 4 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 767 m²

Przedstawiamy Państwu dom na sprzedaż o powierzchni 180 m2, usytuowany na działce, której powierzchnia to 1767 m2. Dom posadowiony jest we malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30,67 m² 63,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu kawalerki o powierzchni 30,67 m2, znajdującej się przy ul. Ogrodowej w Bolesławcu. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 707 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 238/114 o powierzchni 1707 m2, położonej w miejscowości Osiecznica. Działka oddalona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:407 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego w miejscowości Kruszyn, oddalonej od Bolesławca.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł74,45 m² 7 239,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 74,45 m2 położonego w Bolesławcu przy ul. M. Wańkowicza. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł44,40 m² 8 536,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,40 m , zlokalizowane przy ul. Łokietka w Bolesławcu. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł42,59 m² 4 437,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42,59 m2 położonego w Szczytnicy, oddalonej zaledwie 12 km od Bolesławca.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł4 223 m² 211,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 61/2, o powierzchni 4223 m2, położonej w Bolesławcu przy ul. Mostowej. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 014 m² 83,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1014 m2, położonej w Kraśniku Dolnym, gminie Bolesławiec. Działka oddalona.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł46,90 m² 5 010,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,90 m , położone na drugim piętrze w zadbanym, wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

91 500 zł1 330 m² 68,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2 działek budowlanych o powierzchni o powierzchni 1330 m2, położonych w miejscowości Suszki, oddalonej od.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 648 m² 56,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości get- house prezentuje działkę budowlaną o powierzchni 2648 m2 położoną w cichej i spokojnej części miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 165 m² 94,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 398/8 o pow. 1165 m2, położonej w Gościszowie. Działka oddalona jest ok 17 km od.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 200 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze 546/2, położona w Ocicach, oddalonych zaledwie 12 km od Bolesławca. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 1057/3 o powierzchni 1200 m2, położonej w miejscowości Parowa. Działka oddalone jest.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł74 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na pierwszym piętrze urokliwej, zadbanej kamienicy przy ul. Komuny Paryskiej w Bolesławcu znajduje się wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74.

Szczegóły ogłoszenia

563 700 zł1 879 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości get-house prezentuje działki komercyjne usytuowane w Chojnowie pomiędzy ulicą Parkową a ulicą Samorządową. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 500 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Get-House prezentuje działkę budowlaną o nr. 268/10 o powierzchni 1500 m2 w miejscowości Kraszowice (niecałe 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

180 400 zł902 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 396/10 o powierzchni 902m2, położonej w miejscowości Łaziska, oddalonej od Bolesławca 5km.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł4 859 m² 60,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Get- house prezentuje niepowtarzalną działkę nr 38/71 o powierzchni 4859 m2 położonej w miejscowości Okmiany gm. Chojnów.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 517 m² 1 317,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 226 m²

Biuro Nieruchomości get house prezentuje niepowtarzalną nieruchomość na sprzedaż. Potężna hala produkcyjna 1183 m2 usytuowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł56,52 m² 10 261,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości get house prezentuje na sprzedaż lokal usługowy o łącznej powierzchni 56,52 m2, położony w Bolesławcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł47,90 m² 8 288,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Biuro Nieruchomości get-house prezentuje na sprzedaż ciepłe, środkowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 695 m² 463,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę gruntów inwestycyjnych z rozpoczętą budową na które składają się działki o numerach 289/6, 226/7, 226/8, 226,9.

Szczegóły ogłoszenia

83 160 zł924 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną nr. 204/5 o powierzchni 924 m2 umiejscowioną w cichej otulinie Borów Dolnośląskich w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

139 480 zł2 536 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości get- house prezentuje wyjątkową działkę budowlaną nr. 137/5 o powierzchni 2536 m2 usytuowaną w miejscowości Grodowiec 10.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Get-House prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Witkówek,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 000 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Dobra, będącej spokojnym i zielonym przedmieściem Bolesławca.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł1 700 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 128 o powierzchni 1700m2, położonej w miejscowości Kruszyn, oddalonej od Bolesławca 2km.

Szczegóły ogłoszenia

1 415 000 zł613,27 m² 2 307,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości na sprzedaż. Budynek mieszkalno- usługowy w Tomisławiu - 10 km od Bolesławca.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł9 372 m² 165,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej usytuowanej w miejscowości Chościszowice, oddalonej o 3 km od Bolesławca. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 000 zł102,33 m² 3 215,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości usytuowanej na obrzeżach malowniczej miejscowości Płóczki Dolne. Dom o powierzchni 102,33 m2 posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł71,20 m² 10 112,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 71,20 m2 położonego w Bolesławcu przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

85 200 zł1 136 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości get-house prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 485/5 o powierzchni 1136m2. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł910 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce do zamieszkania dla miłośników spokoju, wśród przyrody i pięknego widoku ta działka spełnia wszystkie te kryteria. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł272 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży pawilonu handlowo-usługowego posadowionego na działce o powierzchni 450 m2, zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu przytulnej kawalerki w samym sercu miasta, o powierzchni 28 m2, położonej w Bolesławcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł4 500 m² 35,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 185/3 o powierzchni o powierzchni 4500m2, położonej w miejscowości Wykroty, oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł35,40 m² 10 423,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1111

Jesteś gotowy zamieszkać na swoim? Masz duszę artysty? Cenisz sobie klimatyczne widoki i intensywne życie towarzyskie? Mamy dla Ciebie perełkę!.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę usługową usytuowaną w Kruszynie na pograniczu z miastem Bolesławiec. Nieruchomość o numerze 27/1.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij