Biuro: Nieruchomości Syldoos
Kazimierza Wielkiego 117 Kraków

Logo biura

Informacje podstawowe

  • Specjalizacje: nieruchomości mieszkalne, nieruchomości komercyjne
  • Licencja Ministerstwa Infrastruktury: 4487

Moje usługi

  • Przeprowadzenie transakcji

    Czynności wykonywane w ramach usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które mają na celu skojarzenie stron transakcji oraz opiekę nad jej przebiegiem od strony formalno-prawnej.

  • Przygotowanie oferty nieruchomości

    Skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji. Sporządzenie kompletnej prezentacji nieruchomości, składającej się z opisu nieruchomości i jej otoczenia oraz materiałów wizualnych (np. zdjęć, rzutów, wideo).

  • Marketing nieruchomości

    Opracowanie planu promocji nieruchomości, określającego sposoby i formy reklamy. Publikacja ogłoszenia w Internecie: na stronie internetowej biura, na portalach ogłoszeniowych oraz w innych miejscach. Wykonanie materiałów reklamowych, przeprowadzenie działań promocyjnych np. organizacja domu otwartego, zamieszczenie banerów.

  • Weryfikacja stanu prawnego

    Działanie związane z ustaleniem obiektywnego stanu prawnego nieruchomości: identyfikacja właściciela/współwłaścicieli, na podstawie dokumentacji własnościowej. Sprawdzenie ewentualnych obciążeń hipotekami, służebnościami i innymi uwarunkowaniami, w tym obciążeniami wobec banków i z tytułu opłat. Określenie dokumentów niezbędnych do zawarcia transakcji przed notariuszem. Ewentualna pomoc w regulacji stanu prawnego.

  • Reprezentowanie w negocjacjach

    Zakres działań obejmuje pomoc w nawiązaniu porozumienia pomiędzy stronami transakcji, w szczególności ustalenie warunków i sposobu nabycia, zabezpieczeń i terminów.

  • Pomoc w pozyskaniu finansowania

    Zapewnienie opieki doradcy finansowego, który przedstawi możliwości i przeprowadzi proces kredytowania transakcji.

  • Zarządzanie najmem

    Wykonywanie czynności kompleksowej obsługi związanej z powierzonym lokalem , w tym: pozyskiwanie najemcy, monitorowanie terminowości wpłat od najemców, kontrola stanu mieszkania, obsługa zgłoszeń najemcy dotyczących awarii, drobne naprawy.

Zwiń

533 740...

Chcesz sprzedać nieruchomość?

14

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym agentem

Zobacz

Sprzedaj

Kontakt

Sylwia Osmańska
Sylwia Osmańska

533 740...

533 740 644

533 740 644

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Ogłoszenia agenta

Filtruj

Sortowanie

Od najnowszych

1 900 zł23,50 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł21 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia niewielką kawalerką położoną przy al. Słowackiego w okolicy Radia Kraków. Położona na parterze kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł52,67 m² 13 651,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie , położone na 4 piętrze bloku przy ul. Miłkowskiego. Składa się z dużego, jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł43 m² 10 906,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - idealne pod wynajem lub jako lokata kapitału. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego budynku, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł250 m² 11 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfort, przestrzeń i lokalizacja - wszystko, czego szukasz! Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł34,50 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy świetną kawalerkę, położoną w pobliżu Parku Decjusza, a więc mamy w odległości zaledwie 50-100 metrów znajdziesz liczne.

Szczegóły ogłoszenia

23,72 zł/m²253 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferujemy lokal -253 m2 w Jerzmanowicach przy trasie nr 94 - Olkusz- kraków. Położony w przyziemiu budynku. Wysokość - 3m, ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze budynku przy ul. Katowickiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe , położone w zielonej spokojnej okolicy Woli Justowskiej (ul. Głogowiec). Położone na 2piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1. piętrze kameralnego budynku, w którym mieści się jedynie 9 mieszkań - co.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł28,50 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ta przytulna kawalerka o powierzchni 28 m znajduje się w pięknej okolicy, naprzeciwko parku Willi Decjusza. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł41,50 m² 9 879,52 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż zadbane mieszkanie położone na 6. piętrze bloku z windą przy ul. Bażyńskich 6 w Toruniu. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł360 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Luksus prestiż funkcjonalność Zapraszamy do Lusiny, zaledwie kilka minut od isk, gdzie na kameralnym, zamkniętym osiedle znajduje się nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia świetną kawalerkę , położoną na pierwszym piętr ze apartamentowca przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. Kameralne osiedle, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia - 2 pokojowe mieszkanie. Położone na 2 piętrze apartamentowca na Woli Justowskiej. Składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze apartamentowca na Woli Justowskiej. Mieszkanie posiada balkon i miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia - 2 pokojowe mieszkanie. Położone na parterze apartamentowca na Woli Justowskiej. Składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

68,92 zł/m²37 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny, wygodny lokal o dużym potencjale, zlokalizowany w rozpoznawalnym pawilonie przy ul. Kazimierza Wielkiego 117, który.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł2 000 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu otoczonym zielenią? Sprawdź naszą ofertę działki budowlanej o powierzchni 2000 m na ul. Kwiatowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia - 2 pokojowe mieszkanie. Położone na 1 piętrze nowego apartamentowca na Woli Justowskiej. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia - mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52 m2, położone na 3 piętrze bloku przy ul. Komuny Paryskiej. Składa się z 2 pokoi (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wrząsowice,małopolskie

370 000 zł986 m² 375,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do wyjątkowego miejsca w Wrząsowicach przy ul. Kwiatowej. Działka budowlana o powierzchni 986 m2 jest idealnym wyborem dla kogoś, kto.

Szczegóły ogłoszenia

999 Poszukujących

w zeszłym tygodniu

poszukuje mieszkanie to co w spanie ukrywan ena mobile

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

w zeszłym tygodniu

kupię pow. do %metraż% m2

Nieruchomosci-online.pl
Copyright © 2009-26 NNV sp. z o.o.

Zamknij